HCE Fórum

1386387389391392607

Komentáře

  • V předkole bych nechtěl betonárku Olomouc. Jinak 2 třetina měla moc pěkný úsek
  • Když ona zrovna ta Olomouc teď nemá formu a má marodku...Komete začal chytat Furch a u nich to bude si myslím těžší než v Olomouci...je to kdyby ...
  • To už si člověk nevybere.
    Hlavně to bude chtít i kus sportovního štěstí,ať už to bude kdokoliv.
  • Pořád můžeme být rádi, že to nakonec dopadlo takhle...kdo by to byl o vánocích řekl 
  • Maverick: Bartejs nevím, Pluty čeká jestli ho uschopní doktor, operoval ho ten doktor, co Kvitovou a nepustí nikoho dokud si není stopro jistej. Každopádně už trénuje.
    Jinak za me lepší Olomouc než Kometa. Kometu jsem viděl v pátek v Pardubicích a většinu zápasu je přehrávali, jdou nahoru. Nejlepší by byla Plzeň, ale momentálně je to nejmíň pravděpodobný
  • Mimochodem, je fakt radost koukat na to, jak hraje Kočí...dobrý rozehrávky, sebevědomej, do soubojů chodí...vůbec bych se ho nebál dát pro příští sezónu do základu
  • Taky by se mi nejvíc líbila Plzeň. Třikrát plné zimáky, dobrá atmosféra a vyhrocené zápasy.
  • Kdyby mi někdo kolem Vánoc řekl, že 2 kola před koncem budem na 7. místo ztrácet 2 body, tak bych řekl, že se zbláznil :) 
  • kinkis - já bych se zeptal na matroš co bere :D v pátek bude zajímavé sledovat jestli Motor zdrhne či my a Plzeň budem rozhodovat v zápasech s Kladnem a ČB
  • upraveno 27. únor 2023
    Ten taky dopadl .. z respektovaného kouče Varů, kterého každou chvíli v mediích chválili, přes vyhazov v Brně až do Chomutova
    Post edited by kinkis on
  • Flaksa34: díky za info ! Nějaká šance tam teda je ...aspoň on nebo Bartejs by se šiknul a vystužil by to na play off! Líbí se mi Kočí...,ale Mikyska nevím nevím...někdy zahraje dobře jindy je zase úplně marnej a jezdí si kolem něj každej jak chce...
  • z myho pohledu je Mikyska i Koci OK. Po zraneni to jde trochu hure Joonovi a mam takovy pocit, ze letos uz je to definitivne poslaedni sezona pro Rohana. Bojuje a ma zkusenosti, ale kdyz je on na hristi tak to brutalne smrdi...

    no a v utoku porad nerozumim Kofferove pozici na centru. mi prijde, ze to neni vubec jeho post a hraje jeste slabeji nez predtim... 
  • Asi tam nikoho jinyho nemame no.
  • Tomajko po vcerejsim zapase na Sparte:

    Jan Tomajko (trenér Olomouce): „Měli jsme problémy se sestavou už minulý zápas, dnes nám vypadl ještě další útočník, takže jsme sem přijeli opravdu bránit, hrát dobře z defenzívy a dělat co nejméně chyb. Myslím, že v tom jsme podali výborný výkon. Využili jsme přesilovku a pak jsme se snažili nedostat gól, což se nám dařilo. Druhý bod je takový bonus navíc. Musím ale hráče opravdu pochválit, protože do defenzívy to byl výborný týmový výkon, chyb bylo minimum.“
  • Jako kdyby nejezdili branit pokazdy , vsude.
  • Tak agentura JPP mi sdělila, že paní z pošty už skončila..no tedy...
  • Jakože naše nová GM jo? Důvod je "znám"?
  • Jo včera to položila. Evidentně de muselo něco stát no.
  • Pokud to není z nějakých osobních rodinných důvodů, tak to znamená že je něco hodně špatně... Mám z toho blbej pocit.
  • What The Hell?? Děláte si srandu? Vždyť tu byla chvíli, všecko se mělo měnit po sezóně...

  • Tohle se mi taky hodně nelíbí, v rozhovorech zněla, že je odhodlaná s tím tady něco udělat … cítím průser ..
  • upraveno 2. březen 2023
    Snad jen drb jako byl,že Bery a Pluto podepsali jinde !!! Pokud pravda tak průser a traparna...se rozjela nějaká jednání sponzoři kádr na příští rok a teď že by mělo bejt v tomhle období bezvladi ? Jelikož někoho jiného neseženou jen tak...už teď to trvalo...ještě by prosili Vanka ať se vrátí....no snad fakt ne to by byl fakt velikej voser pokud konci
    Post edited by maverick on
  • No zřejmě neni něco v pořádku,co se jí nelíbilo,a v tom ject nechce.
    No zajímavý teda 🤔
  • No s tím jak se všude chlubili, že má Beránek podepsáno, bych fakt nepochopil, kdyby nakonec zdrhl
  • Kachna to není. Opravdu odešla, důvody nevím.
  • A tak nadějně to už vypadalo…
  • To jsem zvědav na ofic. vyjádření klubu a hlavně, co bude následovat. Snad ne Vaňkův návrat :'(
  • Teď mi kamarád říkal ze měla vysoký nároky na všechny ze půlka vedení kvůli ni dalo výpověď tak než aby se zbavovali těch lidi zbavili se ji
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters