HCE Fórum

1136137139141142605

Komentáře

  • Tak dle onlinisty Venca podrazil,a pri signalizovanym trestu prej podrazil opet,takze 4 minuty.Pokud to tak bylo,neni se cemu divit.No jeste neni konec,ale je fakt,ze prohra proste musi zakonite nekdy prijit.Vyhravat se proste neda donekonecna,to by jsme chteli moc.
  • Úplně zbytečný faul na soupeřově polovině, za tohle bych dával normálně flastry, to stejný pak udělal Griger. A obvzlast vlastenec Rohana byl teda výstavní..no jo no, co nadelame, dostali jsme tím Třinec do hry a proti takhle silnému týmu dotahovat dvougolove manko je tuze těžké. Ale ještě jsou dvě třetiny, hlavně nesmíme v každé být 4x vylouceni..to co nás zdobilo se nám dnes vymstilo..
  • Kanis: to bychom sice možná moc chtěli ale tohle jsou vyloženě góly z pochybení jednotlivců..což je škoda, to je hrozně laciný..
  • Jasny ze je to laciny,nebyt tech vylouceni,je to zatim 0:0.Jasne,ze nechci aby jsme prohrali,jen se tim proste uklidnuju.No a ani jsem to nedopsal,a je taaaaaaaaaaam.Super. ;)

  • Tak nas gol dal hrac XX,hmmm ten je asi novej =) =) =)
  • Nechci to zakriknout,ale porad je dnes o co hrat,a to jsme v Trinci,uz dlouho nezazili.
  • Třetí třetina pěkná, chvílemi je tam pěkně mleli. 
    I když bez bodu, pokud budou hrát takhle i dál, bude to cajk.
  • Škoda no,šanci na vyrovnání bylo dost. Tak jedeme dál...
  • No ja jsem dneska i pres prohru spokojenej.Hele v Trinci 2:1 neni zadnej propadak.Zkusit neco ve Zline no.
  • Rohan dlouhodobě nejhorší hráč Varů,Venca opět nezklamal.
  • Tvl co po Vendovi chceš? Zdá se ti že hraje špatně? To jsou zase kecy...
  • @Viking67_ Ale to je Oldias, známá firma, stačí se podívat na jeho poslední příspěvky... :s
  • Nikdo neříká že Venca hraje špatně,píšu o faulech a těch je hodně.
  • Génius-Vosa se ozval,Mariška asi kecá ,dva fíky za vyloučení Skuhravého no nic jede se dál.
  • Dokud oldias nadává tak je vše v pořádku. Loni na začátku prosince taky psal že Pešout nemá týmu co nabídnout, na baráž že nemáme a Vencu posílal někam. Toto jsou fanoušci kteří po povedeném zápase mlčí a ozvou se jen když se něco nepovede. Ano tento zápas se Vencovi nepovedl, to tu nikdo nepopírá, ale pořád víc jich má letos na kontě jako povedených a týmu má pořád co nabídnout. Ale je jednodušší si kopnout...
  • Pokud vím, nikdo do Venci nekopá, vlastně jsem opakoval slova Marišky.To co jsem napsal o Rohanovy zatím si pevně stojím,nemá rád když se něco překrucuje. Pro -Vosu.Co se týče mého mlčení, byl sem delší dobu mimo republiku a neměl sem čas pořádně sledovat hokej.
  • upraveno 4. listopad 2018
    Oldias: a slovy "Venca opět nezklamal" jsi ho přišel pochválit? Víš, mezi tvými slovy a "Do kolen nás srazila vlastní nedisciplinovanost. Udělali jsme mnoho technických faulů" vidím docela zásadní rozdíl. Goly jsme dostali při vyloučení venci ale blbých faulů tam bylo víc od různých hráčů. Kdybys napsal že Venca to tentokrát podělal, tak bych s tebou mohl souhlasit ale to co jsi vypustil ty je kopnutí do něj a za tím si stojím. Slovní spojení "opět nezklamal" evokuje to že díky němu máme neustále problémy, ale v posledních dvou sezonách to tak není.

    Post edited by Vossy on
  • Kliiiiiid klucí
  • Tvl co se tam deje v tom Zline
  • No zatím super, na to, že Zlín byl doma téměř neporazitelný, se zatím kluci drží bravurně :)
  • No prave,uprimne receno,jsem to necekal.Jeste ale neni konec,skoda hned toho golu na 1:4
  • No reason to complain, we are back in track!  :)
  • Ale prosimvás, za stavu 1:4 jsem si hodil nohy na stůl a dal doutňase, s Novotným v bráně jsem prostě naprosto v klidu, i když nás samozřejmě chvílema Zlín mačkal jak citron, aby ne, ten tým je doma dobrej a tam se rozhodně pro body jezdit nebude. Za mě spokojenost, dneska to nebylo to utkání, kde jsme měli tři šance a dali tři goly zatímco soupeř měl 150 šancí a dal jeden gol. Dnesk tam i z naší strany byla poměrně slušná aktivita v útoku a jen dobře, že prostě ty góly umíme dávat a je jedno, jestli je to první, druhá nebo čtvrtá lajna, všichni to umějí. Už máme 6 bodů z tří venkovních utkání, to je dá se říct splněno bodově, ale samozřejmě za další body se zlobit nebudu, uvidíme co s námi provede repre pauza, ale je fakt, že ti kluci si už potřebujou odpočinout. No a pak máme faktor Notovný, to je kapitola sama pro sebe, to je prostě zeď na kterou je spoleh. Já pořád zírám, kam se ten tým především herně a díky tomu samozřejmě i výsledkově dostal! Klobouk dolů.
  • Presne tak Screepy.Tenhle tým se fakt hledal,az se nasel,a to se vším všudy.Musim uprimne říct sam za sebe,ze v teto době nemam pred zapasama uz předem porazeneckou náladu.Tym si sednul,a dle mě se ted ukazuje to,ze jsou kluci spolu jiz delší čas.Kazdy vi,co od koho čekat,a co si kdo muze dovolit.Navic Novotnak je velka jistota,coz je velkej stavebni kamen.V neposlední řadě i Pesout na tom ma svuj podil.Proste pro nas úžasný období,za coz klukum moc děkuju,a preju jim,aby si tohle přinesli i do obdobi po repre pauze.Jsem nadsenej.
  • Koukám na tabulku,a tam mame 22bodu.Ale po dnešku jich mame uz 25 ne?
  • Any news about T. Rachůnek?
  • @Kanis: 8x3 + 1x1 = 25  :)
  • @kanis Tabulky se často doplňují až po skončení všech zápasů ve hracím dnu.

    Jinak docela teď držím palce Vítkám aby to vyhrály, jelikož by se alespoň na chvíli splnilo to, co jsem tady Kafkovi tvrdil již před sezonou, tedy že budeme v tabulce nad Plzní =)
  • Vosa nevíš náhodou kdo je nejtrestanější hráč Varů,hlavně nedělej z Venci boha,má samozřejmě velký vliv na hráče je určitě,velký bojovník.Hlavně je dobře že je ve Varech a může klukům ukázat, jak se má v každém zápase bojovat, až na ty fauly.Jinak si to přeber jak chceš tím bych téma Venca ukončil.
  • Kdyz odectu ty dve desitky ktery dostal za keci. Tak nejtrestanejsi neni... :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters