HCE Fórum

1134135137139140591

Komentáře

  • Ty voe já nestačím zírat 😀 jako Olomouc si určitě bura nezasloužila,ale naše střelecká z efektivita je neuvěřitelná! Nebyli jsme lepší což jsem ani nečekal, proti Olomouci jsou ty zápasy vždycky takové upracovane, ale měli jsme zase bezchybného gólmana a prostě umíme dávat góly, Olomouc krom Irgla (jak jsem psal) žádného střelce nemá a dnes to bylo vidět, proto to dopadlo jak dopadlo 😎 pět vítězství v řadě, stipnete mě někdo 😀
  • Já prostě čumím.. 5 výher v řade ...snad to ještě nějakej čas vydrží :)
  • Olomouc mi připadala hokejovější než Plzeň v pátek. Chvílema nás pěkně mleli. Od půlky zápasu jsem už ale neměl strach, že by si odvezli nějaké body. Ten tým maká neskutečně, už třetí sezónu téměř pohromadě a dobře se na to kouká. Klobouk dolů před olomouckýma fandama. Jet takovou štreku, vidět bůra, tak stejně zatleskali při naší děkovačce a mexickou vlnu taky dělali.
  • No určitě krásná bilance pro nase barvy.Ted ale 4 zápasy venku.No snad neco přivezou.
  • A k tem Olomouckým fandum.Ještě taky meli sebou prej výbornou slivovicku.Ja ji nechutnal,ale soused vedle me ji prej s nina konzumoval,a bylo to na nem vidět.A porad mi říkal,ze ji teda maj vybornou =) =) =) =) =) =)
  • Three "6 points matches" now on the road. We will see.
  • Ty nadcházející 4 kola venku budou samozřejmě prověrkou jak na tom opravdu jsme, škoda že jsme si nějaký ten bod navíc nenahráli v těchto 4 zápasech doma. Pokud bychom uhráli z následujících zápasů 5-6 bodů budu spokojený, za námi se to začíná pěkně štosovat, letos ta ELH bude ještě zajímavá 😀 jsem rád že ačkoliv nás leckdo podceňoval tak jsme ve hře!
  • Tech bodu z tech 4 zapasu doma je velka skoda.Kooor s ropakama,a myslim si i Zlinem.Sice jsme se Zlinem cely zapas tahali za kratsi konec i kdyz jsme vedli 1:0,ale proste hratelny ten den urcite byli.Kluci se porazili vyslovene  sami,to samy s ropakem.No uvidime,kazdopadne mame 2 body na 8 Flek,a reba jen 6 bodu na 6 Plzen.To je slusnej pocin.Jem tak dal,i kdyz to bude strasne tezky.Kluci hrajou velmi narocnej styl,kterej ted to ovoce plodi,ale jak dlouho vydrzej se silama.Vcera bylo zezacatku krasne videt,ze proste ta Plzen je stala spoustu sil.Sam to pak Rachna priznal,ze ten vcerejsi pohyb nebyl uplne ten pravej kokosovej.
  • Taky nechapu obcas  ten sled zapasu po sobe.Treba pristi tejden hrajou sobota,nedele hned po sobe.No to je pak jasny,ze asi ty sily potom jaksi nejsou.
  • kanis napsal(a):
    Servalo se to tam u autobusu,no hnus no.Litali svetlice,nadavky,asi urcite tekla krev.Lítali sanitky.No myslim,ze uplne zbytečný.A nektery nasi fans taky palec dolu,pac tam stojej jak kokoti,a provokujou.No a pak rikaj sami sobě,hele radsi jdeme,at jeste nejakou nechytnem.No tvl.
    Já když odjížděl, vše bylo v klidu. Autobus byl nastartovanej, někteří z pilsfandů už dokonce seděli vevnitř. Co se stalo nevím a hlavně nechápu, pač celej zápas bylo vše v pohodě. 
    Podle mě tam musel dorazit nějakej provokatér ( provokatéři ) od Vás. pač jen tak mezi sebou by se naši neporvali... 
  • Jinak k derby jen to, že jeden gól je hodně málo, pokud chce tým bodovat. Když se k tomu přičtou dvě naše hrubky, ze kterých padl druhej i třetí gól, byl výsledek zaslouženej. Hokej opravdu dobrej, Novotný zachytal výtečně, ale naši mu to hodně ulehčili. Hlavně ve druhý třetině, kdy ho naši dvakrát z ideální pozice mezi kruhy napálili přímo na břicho, přestože v horních rozích branky byla spousta místa.

    Akorát nepochopím, pročpa byl bufet pod naším kotlem zavřenej. A nepochopí o to víc, že se už hodně dlouho vědělo, že bude vyprodáno! Obsluha v tom bufáči, kterej nám byl nejblíž vypadala, že jí je v průměru 17 let, ale za tempo kterým obsluhovala, by se styděla i 97letá babička. :s Na příští derby si vezmu svačinu i pití z domova... :p
  • Kafkojc, vcera v Tygerci podobnej scenar jak u nas, tlacite, sanci mraky, 40 strel za zapas a prd z toho..kde je zakopanej pes?
  • No nevím jak dlouho po zapase jsi odjížděl.Ja po naší dekovacce,coz bylo cca.20min po zapase,a co se delo venku u vašich busu,jsem uz dlouho neviděl.Jal jsem jiz predtim psal,byli tam od nas někteří jedinci,kteří cosi take porvavali.Neříkám,ze všichni vasi fans jsou hovada,to vubec ne.Vsude se najdou joudove,kteří to tem normálním kazi.Ale je taky pravda,ze tohle se fakt po zapase ve Varech vidi jen,když tady hraje Plzeň,u nikoho jinýho to vidět není,bohudík.Vic bych to neresil,proste je to tak no,bohuzel.
  • Screepy napsal(a):
    Kafkojc, vcera v Tygerci podobnej scenar jak u nas, tlacite, sanci mraky, 40 strel za zapas a prd z toho..kde je zakopanej pes?
    Nedůrazný i nepřesný zakončení a taky trošku smůla. Včera to bylo o první brance, bohužel za stavu 0:0 trefil Preisinger tyčku, v přesilovce 5 na 3 nedal obrovskou tutovku Stach, pač se mu puk postavil. V pátek v poslední třetině taky chybělo trochu štěstí k vyrovnání. Když už padá puk přes Novotnýho  rameno do branky, tak ho nějakej Váš hráč v poslední chvíli vyrazí rukavicí, když chce Němec trefit z kruhu golfákem odkrytou půlku branky, tak při střele zlomí hokejku... :/  

    Já sem v klidu. Hrajeme dobře, branky i body přijdou.
  • upraveno 29. říjen 2018
    kanis napsal(a):
    No nevím jak dlouho po zapase jsi odjížděl.Ja po naší dekovacce,coz bylo cca.20min po zapase,a co se delo venku u vašich busu,jsem uz dlouho neviděl.Jal jsem jiz predtim psal,byli tam od nas někteří jedinci,kteří cosi take porvavali.Neříkám,ze všichni vasi fans jsou hovada,to vubec ne.Vsude se najdou joudove,kteří to tem normálním kazi.Ale je taky pravda,ze tohle se fakt po zapase ve Varech vidi jen,když tady hraje Plzeň,u nikoho jinýho to vidět není,bohudík.Vic bych to neresil,proste je to tak no,bohuzel.
    Já čekal na place u autobusů minimálně 15 minut, protože se nám jeden člen posádky zatoulal. Jakmile přišel, sedli sme do auta a jeli domů. Jak říkám, v tu dobu tam byl klid a někteří z výjezďáků už dokonce seděli v busu.

    Před  chvílí sem mluvil s kámošem. Ten mi potvrdil, že tam pak dorazilo několik provokatérů v zelených dresech, pár našich po nich vystartovalo a začala mela. Blbcí se holt najdou všude... :s
    Post edited by kafka on
  • @kafka hráli jste pěkně, nebýt Novotnýho, tak jsme dostali v první třetině tři góly a bylo po zápase, dle mého pohledu prozatím asi nejsilnější tým co se nám postavil (neviděl jsem teda všechna utkání, ale z toho co jsem viděl, což tak k nějakým 7 zápasům bude), rozhodně nejhokejovější tým, jediný co tomu chybělo, byly góly, a jak jsem někde psal, tak jste rozhodně adept alespoň na semifinále, takže tohle je jen taková etuda a body zas budou. My (ve vší úctě k našim výkonům) nejsme schopni se hokejově k vašemu výkonu přiblížit, prostě tam ta kvalita není na takové úrovni, což  je v pořádku, to ani nikdo nečeká, my to urveme bojovností, dobrým golmanem a zaplťpanbu taky vysokou střeleckou efektivitou :)
  • Tvl, LOL, tak v Chomutově maj další brankařskou hvězdu. Hele, já jsem jen hloupej párkař, ale... když je to tak super gólman, proč někde nechytá?
    https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1036047-pirati-ulovili-medailistu-z-letosni-olympiady-finsky-golman-konci-aniz-by-vubec-zacal.html#hp-sez 
  • plasa napsal(a):
    Tvl, LOL, tak v Chomutově maj další brankařskou hvězdu. Hele, já jsem jen hloupej párkař, ale... když je to tak super gólman, proč někde nechytá?
    https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1036047-pirati-ulovili-medailistu-z-letosni-olympiady-finsky-golman-konci-aniz-by-vubec-zacal.html#hp-sez 
    Škoda, velká škoda, že ten Fin alespoň jednou nenastoupil. Mohli si tak v Chomutově vyplácat jedno místo pro cizince. Přesně tak, jakpa se to myslím v předminulý sezoně povedlo asi Kradci... :)
  • upraveno 29. říjen 2018
    plasa: jo, tahle rošáda mě upřímně rozesmála =) Já chápu, že jim ti golmani nic moc nechytají, ačkoliv si úplně nemyslím, že je to jen zásluhou golmanů, že jsou tam kde jsou..
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 29. říjen 2018

    OT


    Tak šťastně brzděj, pane Kulasec! B)


    EOT

    Post edited by Pingvin on
  • Kulda to tu nečte, ne? :)
  • myslím, že jen čte ...
  • upraveno 30. říjen 2018
    Zápas hroznej :D ale tvl.. 6 vítězství v řadě..já nevim, jestli nejsem někde v Jiříkovo vidění =) 2 body za Plzní, kdo by to byl ještě před 6 koly řekl =) 
    Post edited by Screepy on
  • i hokej se Sokolovem byl lepší :D. Ale tři body, další nula, prostě super...
  • Krasa,proste krasa.A to co rikal Pospisil,proste potesi.
  • Pospíšil potěšil, to zahřálo u zeleného srdce 😊
  • @Pingvin Díky kámo. ;-)
  • Serie neskutečná.  Šestý zářez za tři body v řadě. Dneska jsme přepsali historii našeho klubu v ELH. 😉 Kdo by to před rokem pri nasem účinkování v pralese řekl. 😙 
  • Co říkal Pospíšil?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters