HCE Fórum

1910121415591

Komentáře

  • @Vosa1
    Jo, Klášterec, máš recht. kadaň s dohlásí až příští měsíc... :)
  • Je mi divný že ten Kĺášterec nepodrželi Piráti...
  • @Viking67_
    Tak tam taky nemají koruny na rozhazování. Jsou rádi, že dali dohromady koruny na ELH - a to ješět není jistý, jestli se město necukne a nepřivře kohoutky, kterýma do áčka tečou od nich peníze...
  • Tak když se teď nebude SU a.s. angažovat, tak by se klub mohl vrátit k oldschool jménu HC Slavia K.Vary , ne? Jinak jsem fakt zvědav kde Míra vezme prachy... B)
  • Jihlava loni: "Roční rozpočet prvoligového A týmu Dukly Jihlava, včetně platů hráčů, realizačního týmu, rozhodčích, dopravy, výstroje a výzbroje, se přitom pohybuje kolem částky 14 milionů korun ročně"

    Na to se Vankovi jeste zbytek sponzoru posklada, tak at se pan manazer ukaze a posklada to taky na postup ne? Vzdyt staci sehnat nejakyho "Říhu" a je to.
  • si myslim ze umi i za min ...smile @Vossy
  • Kafko , nafouknul jsem kolo a jedu mrknou na peknej rybnik , povolili tam FKK ...tak to jdu zmonitorovat ....smile
  • @Hufnagl

    Taky sedám na kolo a jedu se projet. Dám si 30 kiláčků lesem, jinak mi tady na panským jebne... :s
  • Stloukal podepsanej
  • kafka napsal(a):
    @Hufnagl

    Taky sedám na kolo a jedu se projet. Dám si 30 kiláčků lesem, jinak mi tady na panským jebne... :
       beru ruksak s pitim a vyrazim
  • Jinak pokračování Sokolova ve 2. lize je už oficiální...
    http://www.hcsokolov.cz/clanek/851-banik-i-nadale-ve-2-lize/
  • By mě zajímalo, kolik se letos prodá permanentek po tak suprovém entrée.
  • No tak... kolik sis jich kupříkladu koupil Ty? :) @kjetel
  • Muhehe... nějakej článek o tom, do čeho teď budou investovat, že jim nezbude 5,50 na hokej... ? @pOne
  • @plasa

    No podle článku je součástí dohody s ČEZ odkoupení elektrárny Tisová Sokolovskou uhelnou, a ta bude stoprocentně investice potřebovat. Ale při takovém množství peněz jaké do tohoto projektu padnou je 15 míčů na hokej doopravdy jen pár drobných, takže řeči krásné, ale zas jen takové aby Vaněk nevypadal zle. Kdyby totiž SU řekli na rovinu že peníze nechtějí dát protože se spadlo, nebo proto že je tam Vaněk, tak se nenajde jediný fanoušek který by na ně nadával ale každý by to pochopil.
  • @plasaTřeba jim došlo, že pod vedením MVGM se hokeje v pravým slova smyslu ve Varech Karlových nikdy nedočkají... :)
  • To si myslím taky, jen furt čekám na ten článek, vyjádření... něco.
    Jde mi v podstatě o to, že - pravda, sleduju to jen tak extenzivně - zatím jsem nikde nenašel rozbor situace v ENE ve veřejným prostoru a od nějaký relevantní, silný persony. I když... vono je to celkem jasný, kdo by se do takovejch rozborů pouštěl, každý takový osobnosti může bejt celej varskej hokej u prdele. @kafka
  • Tvl, ale když vidim, jak mam furt ty fandovský brejle... to je marný :)
  • plasa: Je to takova schiza no. V podstate by ses na to na vsechno nejradsi vysral a mel to na haku (kdyz vidis, jakej je stav veci), do jisty miry to vlastne delas (nebo ja to delam, aby to bylo jasny), ale stejne to kolem porad sledujes a chca nechca to v podvedomi mas. A chtel bys, aby se tu hral hokej, kterej by prinasel zabavu a radost a ne furt jenom depku, depku na druhou a nekonecnou depku.

    Ale jako rozmlouvat Nedvedovi jr., aby nefandil Bilym Tygrum, teda rozhodne nebudu. Naopak, jsem rad ze fandi nekomu, u koho si zazije radost, kdyz jeho oblibena 88cka da fika, kdyz ten tym ma nadeji na nakej uspech, atd.... A ne videt ten jeho znudenej ksichtik a zodpovidat jeho dotazy po dalsim domacim prohranym zapase, kterej stal za velky hovno pro rodice i pro decko.
  • Přesně tak. Plus ten pocit, že tě díky tomu fandovství furt drží v hrsti MV a KH a tak trochu tě mrdaj do prdele :) @pOne
  • plasa: No fujtajxl, teda. Todle by na ofiko foru neproslo!  :#
  • Dyť taky jo, je to fuj! Na ofiko fóru by to neprošlo a proto máme toto kjetelovo fórum, kde se mluví sprostě a podle pravdy :) @pOne
  • @plasa
    Jakejpa rozbor? :) MVGM jasně řek, že jím kormidlovaná loď jela správným směrem, kýžený břeh byl už na dohled a všecko posrala jedna šťastná střela nějakýho Říhy. K tutomu přece nelze nic dodat... ;)
  • Na středečním zasedání vedení klubu HC Energie Karlovy Vary bylo rozhodnuto, že k danému dni přebírá funkci generálního manažera klubu pan Karel Holoubek.
  • tak se teď uvidí, jak to bylo s tou žábou na prameni - seznam sponzorů ze včerejška je veřejně znám, uvidíme, jestli se významně nafoukne ...
  • Tak.A teď se uvidí.
  • ty kravo..nejlepsi manazeris kosmiru skoncil? hosi..kde mam sampus :)))
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters