HCE Fórum

1623624626628629649

Komentáře

  • Když jsem četl facebook i instagram tak nikde nebyla vyjádřená nějaká nespokojenost či obavy. Hodně lidem se to líbí a to těch zdrojů je fakt hodně - kv facebook, inst. Hok. aktuality popřípadě TELH. 

    Co mě zaráží tak Nor je další center, myslel jsem, že sestavení centrů bude Ilomaki, Černoch, Gigi a Šír.  
    Ohledně té obrany... nikdo tam zatím není a chce to minimálně 2 obránce. 
    Huttula - puštění vůbec by nedávalo smysl, kdyby prostě nebyl plán. Stejně nikde není podepsaný ani. 
    Frodo - kdyby viděl, že obrana je v hajzlu, což nyní je. Tak už by zdrhl, včera se hlásil v přípravě a dokonce i na dětském dni KV. 
  • Třeba Frodlovi něco nalhali tak, jako fanouškům.... 🫠🫠


  • Ja jsem treba zatim spokojenej s posilami.Fin i Nor me mile prekvapily.Osobne si od Nora slibuju hodne.Ale rikam to vsechno s pohledu fanouska.
    Verim ze i obrana bude nakonec v pohode.
  • @Uklízečka_kabiny_HCE ;

    Frodo hlavně dneska někde chlastal s Berym, dle jeho Twitteru :D
  • @Xaxxz To sedí... ten den byl dneska asi do 17h nebo tak nějak. Pak můžeš si jít dělat co chceš. Ta fotka vypadá na evropák. 
  • Fiňák hraje i křídlo a u Nora jsem to viděl někde taky ,že může i levaso...jako aspoň něco a uvidíme až na leďe...ale já to furt beru jako náhrady za Kangu a Rachnu ...Šír za Hlada...,ale furt nevidím náš největší problém a to byla náhrada za Kobliho (Zett nevyšel) ... mě teda ještě scházejí fakt cm ( typ Kondelik, Vožuch, Vondrc , Venca
    ...+ dva beci to je jasný ...
    Stačil by rozhovor o tom kdo se ještě plánuje....
  • Jinak pred Finem a Norem psali Vary, ze sestava “zdaleka” neni uzavrena, coz mi evokuje rozhodne vic nez 2 hrace. Takze ted cekam uz hlavne jmena do obrany, pac tam je dira jako blazen furt
  • Čekám ještě 2 útočníky a 2 obránce.
  • A co ten Chase Pearson já se tady v začátku o něm mluvilo? Myslím si ze to by posila byla…když by byl teda zdravý a hrál no
  • Rozhodně se čeká i na Kalouse. Každopádně oba cizinci jsou dle trenérů zamýšleni na jinou pozici než centera. Ale to je asi ještě hodně otevřený. Já furt doufám, že podepíšou ještě toho Tralmakse, kterej doufal v dobrý MS a odchod ven...

    Co se týče obrany, tak tam prostě 2 kusy přijít musí. Po sezóně tady byly rozhovory, jak potřebujeme jiný typy a hlavně dozadu. V tomhle ohledu se nestalo vůbec nic. A je hezký, že ohlasy někde na sockách jsou good, protože prodat lidem se dá cokoliv a ten "vibe" zahraničních borců je určitě dobrej. Ale kdo ten hokej už nějakej pátek sleduje, tak asi může zhodnotit, že tenhle tým zatím není postavenej na lepší výsledek než minulá nebo předminulá sezóna...
  • To bude dobrý kluci.
    Jak se říká, " Vyděržaj pianěér "
  • Takže k nám Jaks?
  • Xaxxz 
    Ano, před podpisem
  • VnZ, děkuju...na přesilovku přesně to, co jsme hledali
  • @HCE_Majkl

    Tralmaks měl celkem bad MS, se divím, že nebyl ani dobře využit. 1. přesilovku nehrál a 2. ani nevím. Celkově hodně bad MS. Takže zahraníčí asi padá. 

    Jaks, toho jsem chtěl už když poprvé přišel do litvínova. Hodně ofenzivní bek na přesilovku. Pokud se to povede, bude to super. 
  • upraveno 1. červen
    @Uklízečka_kabiny_HCE

    Tralmaks jel na MS s tim, ze se vleze vys. Ale hierarchie v lotyšsky repre uz je dana roky. Vim, ze nabidku od nas mas, ale rekl, ze pocka co MS. A pred MS mel na stole udajne Svedsko (mam od kluka od Rytiru), takze ted uvidime. Ale jak jsem psal, ceka se i na Kalouse. On sam uz neco sondoval a rozhazoval site, ale behem MS na to proste nebyl cas. Tak hreba neco nakonec jeste dotahne…

    Jelikoz jsem na Discordu pod trochu zkreslenou přezdívkou, tak se musim smat, jak Ropaci rikaj, ze za ty prachy ho vlastne uplne nechtej. V tu chvili, kdy zjistili, ze spis pujde pryc, uz ho hejtili. Ano, dali jsme mu raketu nejspis, ale jinak to proste nejde. Zatim muzeme nabizet vize a riziko jejich neuspechu musis vyvazit prachama. Az se tady udela nejakej kloudnej vysledek, muze to byt jina. Takze za me fakt top bek ve svy kategorii, ale porad cekam jeste jednoho - a to spis fyzickyho, dobre brusliciho…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Ja uz jsem z toho discordu odesel, ja na to fakt nemel :D snazil jsem se to brat s nadhledem atd, ale kdyz tam nejaky Brnaci atd zacnou po asi dvacaty vytahovat, ze Uklizecka napsal, ze Rachunek u nas mel v +- -20 a smat se tomu atd, tak jako s takovyma lidma co hokeji evidentne ani nerozumi nema smysl diskutovat :D na info pockam tady, pripadne twitter
  • Nějakej druhej Radko,by se hodil,to je fakt.
  • @kanis Libor Ustrnul comeback xD
  • O nějakym Kanaďanovi ze zahraničí se cca 2-3 týdny zpátky jednalo, ale jméno jsem nevyštrachal a nevím, jak to dopadlo...
  • Jenže Libor seděl víc na trestný, než hrál.
    Úplně takhle jsem to nemyslel 😂😂😂
    Radko je řízek, nicméně i pár minut hraje,a dobře 😂
  • Aj, tak to nebude on :D :D
  • Pearson je hlavně útočník, to je úplně jiná kapitola. A upřímně si myslím, že by byl Tralmaks platnější. Pearsona směrem k jeho zraněním bych vzal na krátkodobou smlouvu. Může to být platnej, bodovej hráč, ale sakra náchylnej k výpadkům...
  • Já slyšel asi před měsícem, a mám takový dojem,že jsem to sem i psal,že by měl jít Irving sem
  • Irving podepsal v březnu prodloužení smlouvy se Spartou
  • No, co ten Reunanen? Chvilku to vypadalo, že to je hotová věc, nakonec to nějak zapadlo
  • Tutoriál Jak přilákat lidi na permanentku
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters