HCE Fórum

1618619621623624632

Komentáře

  • Za permanentku byla by asi fajne dovca. Ale ja už mam svoji vyčerpanou 🤣🤣.
  • Dneska je tu živo jako pri koncertu Jiřího Korna. Kam se hrabe Kern 🤣🤣🤣🤣
  • upraveno 21. květen
    @kinkis posledně u párku povídals něco o videích ze šaten Dračic, tak to nezamlouvej ... ;)
    Post edited by kafka_jr on
  • Jasně. Jen trénuje, nic víc, nic míň...
  • Ten nemá šanci 🤣 jsem v klidu.
  • @12Stig12 tak ted uz fakt netusim co si o tomhle myslet... 
  • 1140bxl napsal(a):
    Koukám na fotky z půlmaratonu, Sapi musí denně jist syrový maso, tvaroh a vejce. Zatím průměr nohou jak u Cernocha ruce.  =) to celkové zesílení/osvaleni bude ještě chvilku trvat…

    mno, když si vybavím svýho spolužáka ze ZŠ, jistýho Míru S., tak se ani nedivím :p🤣
  • Když to sleduju, bude malý zázrak i jestli Bery za nás odehraje 24/25, pak už je podle mě absolutně nereálný ho udržet
  • upraveno 21. květen
    Beránkovi bych přál zahraničí. Nejlépe by sedel do Finské ligy, tam by mu to hodně svědčilo.
    Když letos odejde a půjde zahraničí nemám problém. Pokud odejde a půjde jinam v CZK je to celkem smolík. 

    Velice kvalitní MS z jeho strany. V podstatě hraje furt svojí hru, když se na to podíváme zpět byl dost opomínán.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Tak jako pozor. Jestli sem toho Kerna nalákali na ELH a pak ho pošlou k šípku, a on i kvůli tomu stratí místo ve Vsetíně,tak jsou Ti naši opravdu pěkní joudové.
  • Vary o vzali jenom na Try Out. To je prostě risk hráče, že do toho jde. Jako Try out nefunguje, že někde bojuješ o sestavu a pak se vrátíš zpět. 
    Kolik takový Try outů tu bylo za celou dobu. 
  • To ale nikde není psaný,že přišel na Try Out.
    Většinou to psaný je, pak by člověk neřekl půl slova.
  • @kanis

    Tak Energie ho nepředstavila jako ostatní hráče. Navíc na FB psali, že hráč zabojuje o stále místo v sestavě Energie. + EP tam mají napsáno Try Out a taky nedává vůbec smysl angažování takového hráče do Energie, protože už je tam prostě nasockováno až moc 


    Koffer, Kofron, Kružík, Kupco, Prochazka, Redlich, Sapoušek,Sik, Šír + Kern

     
  • Ještě že nemám tu drbárnu FB
    Ale děkuju za info ohledně toho. Trochu jsem si oddychl. Jsem si taky říkal, že to přeci není možný tohleto.
    Neříkám,že je to špatnej hráč to chraň bůh, nicméně při vší uctě ruku na srdce.
  • 3-4 lajnu muzou hrat jen hraci se stejnym pocatecnim pismenem jejich prijmeni... a pak ten Kern dava smysl, ale potrebovali bychom jeste jednoho od K. to bychom meli dve utocne trojice od K a jednu od S (diakritika stranou ;-) )...

    a pristi tyden bych cekal ta videa tech posil...
  • Dle fanoušků i občas výkonu to vypadá, že v těch formaci hrajou hráči, kteří mají počáteční písmeno příjmení K 🤣
  • @1140bxl
    Tak SM je taky od K tak to pak je jasný 😂 Škoda ze už to tak nebylo minulej rok, mohl tu být Koblasa,Kaše…nebo taky Krosby,Koufield,Kučerov…popřípadě KmcDavid, či Kpastrňák 😂😂

    Dobře tak teď vážně 😏
    Třeba se čeká až bude po MS a budou to takový 💣 že si je bude chtít predstavit sám SM a bít se hrdě do prsou že je sehnal on 🤔😃
  • upraveno 22. květen
    Tak zatím máme tři spekulace, co by mohli být top (co jsem tak pochytil): Ilomaki, Reunanen, Pearson 

    Mrzí mě, že nevyšel ten Beaudin, v Brně bude top
    Post edited by Xaxxz on
  • Type your comment@Xaxxz
    Prosím, jaký Pearson?
  • @VANEKnaZDI

    https://www.eliteprospects.com/player/245117/chase-pearson 


    Jsem zaregistroval spekulaci, že by měl jít k nám
  • S nim Michalovce ukoncily spolupraci kvuli dlouhotrvajicimu zraneni.....
  • Xaxxz
    Díkys
  • upraveno 22. květen
    Zdá se, že mi asi něco uniklo, když jsem zápas s Kanadou mohl sledovat jen poslechem přes rádio :D

    Post edited by 12Stig12 on
  • @12Stig12 to jen Zaruba mel s Vorasem zase hlasky😀 tentokrat to bylo srovnani Beryho z Varu a jednoho kanadana z Toronta 😀
  • Ze by se něco konečně chystalo?
  • FeryBo
    Já si myslím, že teď zveřejní většinu podepsaných posil, aby lidi nalákali na permice
  • Tak prvni je ukryta permice 😀👎
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters