HCE Fórum

1607608610612613649

Komentáře

  • upraveno 1. květen
    @FeryBo - Ani nic jinýho nečekám....

    Post edited by three7 on
  • Kladenskej Procházka pokračuje v Kladně, takže tuhle spekulaci můžeme (naštěstí) škrtnout
  • Kladno dělá výprodej, tak kdyby HCE neměla kde brát, třeba někoho s výraznou slevou splašej... (HAHA)
  • upraveno 1. květen
    Jsem zvědavý koho oznámí. Borci už trénují na sucho a Pavlík na ně řádně dohlíží
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Nejdřív kazdy den posila,nebo doplneni tymu a ted uz druhej den nic 😁tak snas na posily nebudem čekat az do leta....
  • upraveno 1. květen
    Evidentne proste nikoho dalsiho podepsaného nemame a jsou to jen a pouze přísliby. Tak uvidime…

    Navic bylo receno, ze jak budou vypadavat dotyčné tymy z play-off, tak se oznami jmena posil. Coz se vlastne tykalo pouze Šaldy…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Takze ani Polasek ani Kurovsky. Citim,ze to bude velky pruser. Asi ty posily omylem dali do jinyho hrnecku.
  • no jestli nepodepsali nebo respektive propustili Rachunka,Kangu,Huttulu,Hladoše a další....a nepřivedli žádný nahrady,ale jen juniorku podstate,tak to se máme na co těšit.....jsem rád za mladé hráče v týmu,ale potřebujou k sobě nějaký mentory,což v týmu moc nemáme....tak snad to nebude pruser :) a velmi uvažuju jestli si letos koupit permici......
  • Já hlavně nechápu nadšení části fanoušků nad podpisy mladíků. Jo, jsou perspektivní a za 4 roky mohou být tahouny, ale je bláhové si myslet, že budou dělat body už tuhle sezonu, jak si ti zmínění fanoušci myslí.

    Opravdu mám obavu o sestavy, pokud neohlásí někoho, kdo ty body umí dělat
  • upraveno 1. květen
    Jedná, jednalo se se Sekáčem a Kahunem 🍀👍
    Post edited by Hokejkv on
  • Sekace brali uz skoro za sveho na brneskym foru
  • tak kahun by byl dobrej,ale ted otazka jestli se vážne jedná nebo jednalo s ním,zatim to vypada,ze nikoho dalšího nemaji....takže nám chybi,tak dva top obanci aa tak tri utocnici :)

  • Tak Polasek prej udajne neklapnul😀
    Odpoledne jsem posilal obrazek ze jo,a ted se vsude mluvi ze ne.
    Tohle je je uz zacarovanej kruh s nim.

    My jedname s Kahunem jo?
  • Letos to bude budto obrovske prekvapeni, nebo mega pruser. Nic mezi asi nevidim.
  • Hold si musíme počkat...řek bych , že teď žádnej pravidelnej přísun nebude a bude to jen jak se povede někoho zlomit a ukecat sem...takže více méně do září ( někteří budou čekat na pozdní nabídky) aspoň 2-3 jména jsem čekal teď když na jisto pustili i Rachnu, Kangu a Hutua..
    Nooo zajímavé léto nás čeká 😉
  • Klid a počkejte na Rubricia. Ja tohle prestupovy období budu hodnotit až to skončí. Při vsi úctě ke Kurovskemu, ale fakt nevím zda je to ten rozdilovej hráč. Pro mě trochu kategorie lepší Sir. Polášek je trochu jiná káva, tech zkušenosti má milion. Myslím ze než jednotlivý jména je důležitější ten mix a role pro každého hráče. Zatím to vidím od 3. lajny dozadu (tzn. včetně konkurence v boji o triko) zajímavě, ale v těch prvních dvou vidím díry jak kráva …
  • 1.5. 18:20 A NIC... přesně jsem to věděl, že 7 mlaďasů je VŠECKO, co máme... GL v boji s Kladnem o chvost tabulky 👍



  • Já bych to neviděl tak černě. Tým je ve výrazně přestavbě a ta jde dobrou cestou. Je jasný, že cíl pro další sezonu nebude vysoký a že kluci mohou urvat dobré úmístění, ale nebudou mít na sobě tu deku co měli minule, což taky hraje něco když o tebe má někdo nějaké očekávání. 

    Myslím si, že oznámí už jenom cizince. Ono když pouštíš Rachunka, Huttulu, Ikku, tak máš nějaký plán zřejmě, a musíš je nějak řádně doplnit. Nechám se překvapit, bude to ještě dlouhé. Ale raději podepisovat mladé s nějakou perspektivistou než nyní jako Bolka style.  


  • Nebyl bych zase úplnej pesimista , ale zajímalo by mě kolik hráčů chtěj ještě přivézt( si malujemena zeď 5-6 , ale realita?)...by v nějakém rozhovoru mohlo zaznít...ok budujeme novej kádr to chvilku potrvá , ale i pro tu partu , která je důležitá by nebylo dobrý aby cca 6 borců si přišlo až na led ...
  • upraveno 1. květen
    https://www.instagram.com/reel/C6bJDCcoBGW/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

    Vary celkem dobře umí pracovat s Instagramem a soc. sítěmi. Je to jejich velký plus. A tohle videjko na začátek je taky cool. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • upraveno 1. květen
    Rachunek a rozhovor https://www.hc-kometa.cz/clanek.asp?id=Dalsi-posily-pro-Kometu-Ze-zapadu-Cech-zavita-do-Brna-dvojice-Tomas-Bartejs-a-Tomas-Rachunek-14432

    Tomáši, jak se zrodil váš přestup do Brna? Proč jste si vybral právě Kometu?
    Karlovy Vary chtěly dělat velké změny v mužstvu, tudíž jsme se s vedením domluvili, že když si najdu adekvátní působiště, tak mi v přestupu nebudou bránit. Vyšlo to tedy na Brno, za což jsem velice rád.


    Kometa leaknula rozpis 24/25 

    začátek je 18.9.2024

    8.kolo hrajem Doma s Kometou :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Mladoši super, ale nikdo z nich neni posila. A jestli nemají žádné rozdilové hrace jak slibuji a neseženou nic nebo budou pak brát na podzim kde co se komu nehodí tak věřím ze než se plácat někde dole a svádět to na přestavbu týmu tak nám raději uteče během sezóny i Frodo
  • @maverick - Tohle ještě není pesimismus, ten možná přijde. Zatím to tu ale nevypadá extra nadějně, to je potřeba uznat.
  • Víte, co je fór? Že se opět nejspíš ukazuje, jak zkreslené informace Šenkypl má. Protože ten defenzivní TOP obránce měl být opravdu Nedomlel. Akorát nevím, proč někdo Šenkyplovi měl potřebu říct, že je podepsanej, když nebyl a není...
  • Jakože to je celkem vtip no. 
    Tomu fakt nerozumím, proč se vůbec něco takového děje. Kdo vůbec tohle sděluje a proč sděluje doslova hoaxy. 

    Pak tomu tvrzení sedí, že je top. Vlastně bylo to i v članku a říkal to doslova v tom Winter Classic Videu, které jsem zde házel. 
  • Ty videa “ze zákulisí” jsou super, to doufám, že udrží
  • Situace s ostatníma podpisama - působí to na mě tak, že nikdo další teď podepsaný není. A budou se shánět až teď.
  • upraveno 1. květen
    Fraška (HCE, ne fórum), jak tu začíná být zvykem...
    Post edited by three7 on
  • chlapy vy jste fakt jak maly. :) preci bylo jasny, ze jsme nemeli nikoho domluveneho predem snad vyjmae tech junioru (a to jsou ty ohlasovane podpisy ted i v jinych klubech). predpokladam, ze existuje nejakej seznam hracu (dohodnutej s Kalouem a Paterou) ktere bychom chteli a s tema se jedna. vzhledem k poctu volnych mist v sestave musi byt ten seznam pekne dlouhej. mozna je i neco pred domluveno a tak bych fakt pockal na konec prestupniho. neprijde mi, ze jine kluby nejak zbesile oznamuji... 

    to ze pustili Rachnu znamena, ze se jim nevesel do prvnich dvou lajn a pri absenci Kangy, mi tam chybi aspon dve kridla... vzhledem jak pozde jsme zacali lovit, to vidim na pomerne dost importu...

    jak rikam jsem zvedav na ten mix na konci a pak se muzeme rozcilovat...   
  • ...tak nějak.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters