HCE Fórum

1603604606608609649

Komentáře

  • A teď prosím konečně nějaký ty posily... ✊

  • Doufám, ze se nám začíná formovat varské jádro. Ti co hráli MHL začínají být tricatnici a tak to chce kolem Jiskry vytvořit novou kostru. 

    Ale jak říkám vedle jádra, dělníků, to chce i bodové hráče …
  • Jestli se ma predstavit minimalne 10 novych hracu, nemuze byt 10 na urovni 1./2. lajny, Sik ok
  • Jestli tihle kluci budou ten motor a to srdce týmu, co budou celý zápas dřít, jako třeba v Třinci lajna Hrehorčák - Čacho - Dravecký, tak s tím nemám vůbec problém.
  • Moravec potvrzen.Z toho mam asi nejvetsi radost
  • potvrzeno, ten asi měl vyjít zítra 
  • 60 zápasů, 3 góly... TOPOVEJ útočník.... 😐

  • Ne každý útočník tam je jen od dávání gólů….. kila, centimetry, tvrdá hra ..
  • Spekulace ohledne,,beckovych,, posil se vsim respektem k nim potvrzeny.
    Je snad uz cas na zajimavejsi jmena k ohlasovani.Na to preci jen cekame vsichni
  • upraveno 27. duben
    5/10 No - už by měli bejt lepší jména :D 

    Z té spekulace co zbejvá
    - Polášek (prý nemá podepsáno)
    - Radim Šalda
    - Dominik Rymon 

    No nějak mi to nevychází kam chtějí narvat ty top jména :D 
    Mluví se o nějak top Finovi  Reunanen
    Pak možná ten Tralmaks 

    10/10 jako nějak mi to nevychází. Těch příchodů musí bejt víc než 10
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • upraveno 28. duben
    Dle frekvence oznamování a od kdy se zacalo, bych si tipnul, ze to cislo je 11-12. Jinak je plan nechat si nejakej budget treba i na rijen-listopad, protoze budou borci, ktery si nechavaj dvere otevreny trochu dyl…

    Jelikoz spis načítám a aktualne tady mene spamuju, tak ať trochu prispeju. Podotýkám, ze nic z toho z kolunky “ofiko” nebo “zarucene”:

    - Tralmaks si udajne jeste nevybral, ale ten podpis tady neni daleko nebo nerealnej / druha informace je o tom, ze podepsáno uz tady ma
    - i tak ma byt na seznamu nejakej dalsi pravak
    - Polášek ma nabidku od nas a jeste od 2 klubu v Extralize, Trinec uz to nebude
    - Pearson udajne hodne slusny hodnoceni ze Slovenska a ma byt tip od Patery/Moravce, tak uvidime (spis me prekvapuje, ze fakt TOP hrace ze Slovace bere vetsinou Hradec nebo Plzen)
    - Jaks ceka na nabidku ze severu, Litvinov bohuzel nemuze uplne utracet, ale do toho bych ty penize klidne nasypal
    - na stole jsou 2-3 hraci ze zahranici pres nejaky doporuceni a agenty, kde se rozhodujeme, zda dame ofiko nabidku nebo ne
    - udajne se budem jeste divat po pripadne 2ce, pokud Hamalcik v priprave nebude nastandardni (Habyho vidim na Sokolov s Hamrlou)
    Post edited by HCE_Majkl on
  • A ohledně toho Kangy se něco vic vi jestli zustane nebo ne?
  • upraveno 28. duben
    @Uklízečka_kabiny_HCE Na Discordu jsem taky, ale Budejky na tom seznamu zájemců (aspon co vim ja) nejsou…

    A jinak koukam, ze uz se tam vykrada i nase forum 😁😁😦
    Post edited by HCE_Majkl on
  • @HCE_Majkl

    Oni totiž zjistili, že i Varům někdo fandí a že máme vlastní forum :D
  • Já už to tam vzdal, info zajímavý, ale to chování tam není můj šálek kávy a ať se snažim sebevíc, je mi to hodně proti srsti :D chápu nějakou nadsázku atd, ale radši si asi na info počkám, až to někdo hodíte sem, než to tam snášet :)
  • Jinak po přečtení článku s Litvínovem to teda nevypadá, že by neměli prachy
  • Jedinej @Uklízečka_kabiny_HCE ma na to nervy 😀
  • Já to nijak neřeším. 
    Když má blbé kecy tak je to maximálně tak borec z Komety, tak co. Každej druhej je chytrej a pak stejně hovno z toho. Další borec tě bude poučovat z češtiny, jak hluboce musíš klesnout, aby jsi tohle řešil na netu při svém volnu :D 

    Osobně chci info a to tam prostě je. Další 90% jsou prostě žvásty. Typická komunita na kterou bych nebyl při hraní her zvyklej. Stejně to zde simpují tak co xD 
  • Jinak musím ocenit, že letos se s tím představováním vedení nesere. Žádný trapný PR (byť mě trochu mrzí, že nedošlo na excelovskou tabulku :D), prostě dáme rozhovor, kartu hráče a nazdar. Že oznámí 5 hráčů od pátku, to jsem fakt nečekal a nedivil bych se, kdyby po skončení finále ještě někoho oznámili. 
  • Tak dneska jeste jedno jmeno vyleze, ale z finálový serie to nejspis nebude 😁
  • To představování je dobrý. Dobrý art na úvod - fotka ve vřídlu + komentáře trenéra a rozhovor. Simple - řekne vše podstatné a lidi to navnadí. 

    Jinak zajímavý fakt, řada lidí ty příchody vnímá pozitivně. Komentáře nemají nějaký hate nebo tak, což mě celkem překvapilo. Jsem zvědavý koho dneska oznámí. 
  • Predstaveni za me super. Jsem rad, ze tu fakt nekdo premysli nad marketingem - maji ma sobe obleceni a identitou klubu, vse se dela na miste symbolickym pro KV. Tak to ma vypadat. Mit jeste budget, tak to bude urcite lip a objevi se tam jeste 2-3 prvky, ktery u marketingovy komunikace nemaji chybet…

    Ta cesta s mladyma pri navratu je spravna a pujde ji do budoucna daleko vic klubu. Je to sice vabank trochu vykonnostne a za rok muze klub pri raketovym rustu o hrace prijit. Ale tohle ma byt vize - dobra mladez, odchod ven, to kazdymu da obecne hodne, bud se prosadit do NHL/AHL nebo navrat a rust v chlapskym hokeji tady. Pomuze to i lize, i narodaku pripadne…

    Jinak vzpominam na leden, kdy tady tusim @VANEKnaZDI vypsal z EP hraci, kterym konci smlouva. Síra by asi nikdo netipoval a jednoho borce ze seznamu taky ne. Ja si behem PO nemuzu pomoct a pomerove cena/vykon by se mi hrozne libil trineckej Adámek…
  • Kupčo zpět, ty místa na zkušenější posily se tenčí :D ale návrat těhle mladíků chválím, správná cesta.
  • Jako jestli tam nemají ještě 3 top útočníky a 2 top obránce tak nevím teda..
  • Mládí super, ale bez zkušeností to nepůjde....
  • Tak a teď někoho kdo se už holí a může legálně pít alkohol. Talentu přišlo dost, ale teď tu první lajnu 🙂
  • Hele podle me Sapy, Rulik a Kupco nemuzou byt prezentovany jako posily,ale spis jako oznameni ze se junci vraci a maji moznost zabojovat o A tym.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters