HCE Fórum

1602603605607608649

Komentáře

  • Ja uprimne uplne zapomnel, ze tam je Pesout :D spis celkove jako organizace se museli fakt hodne zvednout z poradnyho dna

  • Uz jen pockat na zpravu od HCE
  • Dlouhodobě je známý svou nadstandardní úspěšností na buly, trenéři ho navíc pravidelně nasazují do oslabení. Váží skoro metrák, navíc je to pravák a za své spoluhráče se nebojí doslova poprat. Všechny tyto hokejové vlastnosti se budou jeho novému zaměstnavateli hodit. „Honza je srdcař a já věřím, že se jednou vrátí zpět k Tygrům," loučí se Pešán s pracovitým centrem, který dokonce loni – navzdory nízkému věku – dělal asistenta kapitána.

    I takoví hráči jsou potřeba 
  • Na fb ve skupine fanousci HCE uz dostava solidni hejt.Taky souhlasim,ze to posila je a kvuli bodum sem fakt nejde.Ten kluk ma uplne jine prednosti
  • https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=14287

    Tak to vypadá, že začínáme oznamovat
  • Je to tak, Sapousek za me naprosto ok misto nejakyho Bernovskyho nebo Prikryla
  • upraveno 26. duben
    Buly, oslabení, bojovnost,tvrdost..pokud to dobře chápu bude Šír centr 4 lajny - kde máme spoustu křidel a žádného centra( letos tam hral Přikryl a nebo se točil Koffr Kofroň coz nejsou centři)
    ...všichni chceme větší jména to je jasný , ale že bych na něj hned hejtil to je volovina...relativně furt mladej...uvidíme nezatracoval bych ! Samozřejmě nesmí bejt podobnejch hráčů víc 😀 Potřebujeme posílit hlavně první 2 lajny na to každej čekáme...
    Post edited by maverick on
  • Já bych Šíra nezatracoval, kila má, buly má dobrý a vypadá jako solidní lídr do kabiny. Čtvrtá lajna vedle Redlicha, možná na oslabení bude chodit
  • upraveno 26. duben
    Sapy ok! Na dvacítkách letos než se zranil bylo vidět, že udělal pokrok! Odchovanec není o čem! Bude to na něm aby se ukázal a udělal 3-4 lajnu...
    Post edited by maverick on
  • Šíra tady už hejtil někdo jiný 
  • Nikdy nepochopím trend hejtování hráčů před tím, než se vůbec ukážou :D
  • tak Sapy je odchovanec a určitě ho tady uvidím radši nez Bernovskyho a jemu podobny.....a jestli přijde ten Šír,tak proč ne,je velky,super oslabeni a buly.....záleží jak si to vše sedne a hlavně jak budou pod novými trenery hráci makat :)

  • No vite jak to je.Na fb je opravdu velka sorta lidi co umi jen hejtit a Sir to tam docela schytal.
    Tady na foru to ma aspon kulturu a rozumnou debatu nekdy s odlisnyma nazorama a tak to ma byt.
  • tak na face umi jen hejtit......:)
  • Jinak co se tyce posil myslim si,ze to bude probihat jako minuly rok.To nejlepsi se bude zverejnovat na konci.Jen tech jmen bude asi vic no 😀
  • Rulík oznámen 

    Me jt o obrzek 3 lid hokejist pi he a text
  • Šír bude 3 formace.  - Jeden z top centrů v obranné pásmu na úspěšnost vyhraného buly. + Bude hrát druhou formaci na oslabení a důležitá buly. 
    Jiskra bude hrát Křídlo
    Sapoušek 4. formace
  • Tak zrovna Rulik taky nehral uplne spatne.Urcite ma vetsi potencial.
  • 7.obrance dobrej
  • To je ten top defezivní bek?  =) 
    Jako 7 souhlasím. Ty zápasy co hrál tak byly okey. 
  • Jinak nevím jestli to sem někdo dával, ještě nás čeká hodně jmen.



  • Tak ono nic jinýho nezbývá, tohle jsou všichni hráči, kteří jsou pod smlouvou
  • Jinak teda Sapoušek bude mít co dělat, aby to mezi chlapy fyzicky dával...67 kilo na 185 cm je hodně málo
  • Pokud bude mit dobrou pripravu muze jeste trochu nabrat, ale i vzhledem k veku to rozhodne snadny mit nebude. Ale treba Liberec ukazal, ze mit par opravdu mladych v kadru fungovat muze :)
  • Ten Rulik je snad zpožděný april joke. Tohle je zrovna to co nejméně potřebujem. Podprůměrný hráč co nikde nikdy nebyl něco extra, spíš naopak. Doufám že se s nim počítá Baníku...
  • Co se týče Šíra jsem to byl Já. Nikoho jsem jak píšete ( nehejtil ), jen jsem napsal svůj názor na tohoto hráče, nic víc,nic mín. Jestli byl správný, nebo ne, to se uvidí až během, sezony. A navíc tady není ještě potvrzenej.
    Jen si tak říkám po tom Pešánovo vyjadření o Šírovo schopnostech, proč se ho zbavují když je dle něho tak dobrej?

    Vůdčí osobnost, zastupce kapitána, výbornej na buly, silovej mladej hráč, výbornej na oslabení, ale u nás ten Ice time bohužel nedostane, tak jsme ho nabídli jiným klubům =) =) =)
    Já se musím smát, pardon :3

    Ale jak píšu, uvidí se.
  • Což je v pohodě. 

    Ale já si myslím, že takový hráč tu nebyl. 
    Druhé oslabení bylo fádní a stálo to na většinou borcích 3.formace apod. 
    Doslova chyběl kvalitní centr do 2 oslabení a 3. formace. 

    Tímto možného angažování, získáš volnost pro Jiskru bude hrát křídlo, což mu svědčí dost a nahrazení kvalitního centra do 3. a 2. oslabení formace. Následně máš volnost i pro černocha, který hrál veškerá důležitá buly a profilově se hodí do 3. formace.  
  • Šír se fakt bude hodit ...
    A Rulik do oslabení dobrej na 7 beka , ikdyz tam bych viděl rád nějakého mladého jako Turečka nebo někoho jako jeho...
    Jen mi pak neleze do hlavy když vyjdou drby Moravec a Šalda to jsou pak další 7 beci a to už jich pak máme nák moc...no uvidíme...ať Kubelka sype další jména 😉
  • Zatím to je o šířce kádru. Oba podpisy OK a zejména Rulik má limity, ale obrovskej bojovník. Řekl bych ale, ze oba kluci ten dres nemají jistej. Sapiho to bude první sezóna mezi chlapama, bych se nedivil kdyby se občas sklouznul inv Sokolově. Ale muže taky úplně vystřelit. Záleží s kým bude hrát a co po něm bude Patera chtít. Proste si myslím , ze to třeba není úplně typ do checking line. Podobně pokud by se vrátil Rymon. No uvidíme co přijde dál…
  • upraveno 27. duben
    Post edited by Xaxxz on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters