HCE Fórum

1586587589591592649

Komentáře

  • Koupili si hokejový klub, ale chodili jim tam lidi... 

    Evidentně máme hokejový klub Na Mýtince. 
  • Myslel jsem, ze to dam dyl a proste nebudu nic komentovat, ani se rozčilovat =) Ale uz to nevydrzim. Vubec nebudu hodnotit ten amatérismus v rámci komunikace - a at si kdokoliv rika, ze se zlepšily sochy atd, tak celkove komunikace klubu je amatérská!

    Jména se vedela a jedinej důvod je ten, ze jim svaz zakázal to komunikovat dříve. Jedna velká komedie a ta komedie jde za panem Tobolkou a jeho pravou rukou - obchodní ředitelkou. A jak už jsem zmínil sám a většina z Vás taky - já jsem vážně ve fázi, kdy si říkám, že ty prachy za 2 permice hodin jinam a pustim si to občas na o2. Vůbec nechápu, proc by tohle mel někdo podporovat. A teď se nebavím o klubu, ale aktuálních majitelích a manažerech. Na klub HCE nedám dopustit, dokud bude aktivní v nějaký soutěži...
  • Mě stačila jen ta organizace v ten den odjezdu do Klingose....🤦
    Nejdriv se psalo na webu, že busy budou odjíždět od haly míčových sportů ve 14 hod.
    Ok, čekáme tam od půl druhý,a už nám to bylo divný,že tam busy ve 13:45 nestojí.
    No kdyby tam nepřijela PČR,a nezeptali se nás,jestli nečekame náhodou na busy do Klingose, že busy stojí dole pod Arénou,tak tam stojíme doteď 🙄

    A to je přesně ono, prostě žádná komunikace, vůbec žádná.

  • Jsem si rikal ze hur jak za Vanka byt nemuze. Jeste chvili a nastane chvile "zlatej Vanek" ...
  • upraveno 25. březen
    Kinkis: Hele ono asi nic nového...že je Tobolka špatnej tu všichni víme už docela dlouho! Vaněk na stadionu aspoň,, spal " a ten hokej žral...tím se ho nezastávám a rozhodně toho taky dost pos..l ,ale tohle se mu upřít nedalo ! Tobolka si jede svůj byznys a nemá na to čas jeste navic tomu nerozumí ( ano měldobrou myšlenku aby se tu hrála liga dál- ale měl by bejt jen ve vedeni a né v téhle funkci! )...pokud chtějí fungovat profesionálně je to prostě špatně! GM tu musí být celej rok více méně a více méně každej den pokud to má mít nákou úroveň! Jenže nikdo se nesehnal skrz nároky tak tu máme teď takovejhle paskvil kterej je na ho..o bohužel!
    Post edited by maverick on
  • Tak tohle je fraška ze strany HCE úplně maximální...
  • Hradec nedavno vypadl a uz je na isportu obr clanek kdo je posili,kdo odejde atd…Vlastne se pise o vsech krom HCE
  • @Tobolka - jak tady nekdo psal, muze se mu uprit zasluha, ze tady mame Senkypla. za to velkej dik. Bohuzel jako eni idelani mit takovy podstav ve sportovni casti, tak rozhodne neni dobry pokud neni obsazena funkce sefa. Jasne jednatele, ale nemusi delat s kazdodenni pritomnosti v klubu, ale GM uz jo. 

    Nerozumim jedne veci. Senkypl uspesne restrukturalizoval nebo vyladil desitky firem. Kazdopadne za skoro dve sezony v Energii nenastavil vubec nic. Proste manazersky je to naprd. :-/

    to ze se o nas nepisou clanky, muze souviset i s tim, jakej je zajem o zakulisni drby. Mechov oznamil odchody. Jinak ta oficialni uroven komunikace neni zase o tolik odlisna. Proc o nas nejsou drby je jina vec. Bud nikoho neprivedeme nebo proste nejsou ty spravne kontakty. 

      
  • ted jsem si precetl na webu zpravu o pohrbu Janskeho. Nic proti JPH, ale dalsi dukaz, ze tady proste chybi boss - tvar klubu. Klub reprezentuje na pohrbu clena sine slavy - sekretar. kdyz ani tohle nedela Trubac, tak tu funkci prezidenta zrusme. 
  • Když člověk čte tohle fórum a fb jsou to doslova rozdílné světy.

    Upřímně bych psal více na fb, protože se toho lidi chytnou a mohou nastat nrjske změny.
  • Ja bych se vubec nebal Bruka dat na SM,trener nekdo jiny,nebo obracene. Vubec se nedivim,ze tam pak Bruk na stridacce postaval jak loutka,pac jsem uz davno pochopil,ze toho na nej bylo moc. Tohle se bez (lajny) zvladnout neda.
    Ja osobne mu preju ve Vítkách stesti,a uspechy. Byl sympatickej,i tak to zvladal dobře,kolik toho mel na bedrech. Kdyz dostane jen prostor na trenovani + sklatbu tymu,tak ma sanci na uspech a na restart. A oni tohle ve Vítkách vědí.
  • A Ti Naši amateři ve vedení, at se jdou bodnout,pac tohle nema obdoby,a se zdravím rozumem nic spolecneho.
  • @Uklízečka_kabiny_HCE jenze tady se sejdou aspon normalni lidi bez vulgarit a konstruktivni kritikou 😀
    Na fb je to uplnej opak,ale to asi kazdej z nas vi 😀
  • Tak trenéry máme ofiko, největší radost mám z Lukáše
  • Tak už by taky mohli zveřejnit ty odchody
  • jo, jsem rád, že konečně máme aspoň něco, ale pořád si nejsem jist, jestli by to nechtělo asistenta na obránce
  • Asistenta na obránce bych taky chtěl, ald to se Furt může domluvit.
  • Koblih dneska hetryk, njn.
  • Fakt matláci... Komunikace jak kdyby tu hrál tým z nějaký zapadlý vesnice.
    SM Bruk by byl fajn.

    No snad jim vedení nebude svazovat ruce se změnama v týmu
  • Hrozny matlaci, proc nedelaji prohlaseni driv nez neco upecou, misto toho neco dotahnou a pak o tom teprv napisou..aneb konstruktivni kritika v akci🤔🙂
  • Flek si klasicky zahrál o pár zápasů víc než vy si zahrál tady, ale hlavně, že jsou love.
  • Tady je to dneska jedna perla vedle druhy, opravdu budeme porovnavat 4. misto po ZC, vyrovnane ctvrfinale s nasim klepanim se o predkolo a 0:3 v predkole? To asi nemame zapotrebi ne?
  • rumburak- to je teda kravina. Chces srovnavat nase placani s timhle? Achjo.
  • Koukam na tu amtosferu,dekovacku v Litvinove..zazijem to jeste nekdy?🥹
  • Bude za nás v příští sezoně taky někdo hrát nebo bude Patera s Moravcem pracovat s hráči co nemají na první lajnu a 90% z nich jsou hráči tak do 4 lajny + 7 obránců a 6 z nich nemá ani na ligu.
  • Jaké to překvapení! Tak snad to s Kalousem dobře doplní a poskládají! Kéž by ...už bych po letech rád zase nečumel na bednu a nezáviděl ostatním !
    Jinak na Kobliho radost pohledět ! Bych řek , že pokud nemá smlouvu bude mít Hynek co dělat aby ho udržel...bych mu přál SWI třeba...
  • Litvínov bude mít dost velkou sekeru a orlen se taky cuka + nemají podepsané některé hráče. u nich ta situace bude ještě dost zajímavá. Tedka si to užívají, ale příští rok může být opak.
  • @Uklízečka_kabiny_HCE tak zrovna dobre umisteni v play-off jim muze pomoct ziskat prachy, novy sponzory atd

  • Tomu Brnu nejak lezime v zaludku :D ale chapu, akce Lukes se jen tak nepromiji 😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters