HCE Fórum

1583584586588589649

Komentáře

  • Věta " Také by se měli vrátit naši odchovanci z NHL" Že by opravdu FRK🤔
  • @weis1

    Ze zámoří nutně neznamená NHL...to budou Rymon se Sapouškem, plus Kočí
  • 🤢🤢🤢🤢🤢
  • @Vossy já chápu, že nebudou ohlašovat někoho, kdo ještě hraje. Chápu i že neřeknou jména trenérů, když není nic podepsáno a i toho SM když má ještě práci u nároďáku.

    Ale proč sakra mlžit s tim, kdo skončil a na koho uplatnili opci? To už je přece hotový ne? A nemusí říkat kam kdo jde, jen prostě že v HCE hrát už nebude
  • @weis1 budou to mladý, ne NHL
  • @LukasCZ můj tip je Hladoš myslím odchod
  • Mě zajímá ten jeden top obránce 🤔🤔
  • Polášek je top obránce přece :D

  • Myslím toho neznámého 😀
  • Psali dva top obránci a jeden je Polášek a ten druhy je kdo 🤣😀
  • Šenkypl - musíme zlepšit komunikaci

    Tobolka - nó možná někdo někdy bude, ale ještě nemůžem říci
  • Já osobně bych neříkal, že Polášek je top obránce, ale rád se budu mejlit! Z jednoho top týmu Sparty odešel pač tam byl nechtěnej byl nevýraznej poslední sezónu a v Třinci mi taky nepřijde jako TOP ...neříkám, že pro nás nebude dobrej , ale že bych si ztoho sedl a pr.el ,že to je opravdu top posila to taky ne...
    Rozhovor fakt srandovní to by napsalo 90 % našeho fóra za 5 minut !
    Ok s Kalousem je dohoda má smlouvu ...jestli je vtaženej do dění jen to nemůže bejt ofiko chápu...
    Trenéři do tejdne ok ...
    Posily oficiálně taky nemůžou to všichni víme, že až po...
    Ale jména co konči bejt venku můžou tam nevím na co čekají!
  • hele buďme fér, nová jména hráčů jsem nečekal. Chápu, ze to nejde. Ještě tady smlouvu nemají. Nerozumím teda ale proč neřekne ty co skončí. Jen doufám, ze nejpozději za dva týdny nám představí trenéry a začnou komunikovat víc . Třeba jaké jsou ty typy hráčů co mají preddomluveny atd. 

    takze dobrej začátek , ale v té komunikaci je třeba pokračovat. Jinak je to takový minimální a nepříliš motivující ke koupi permanentky
  • Článek o *********
    Měli říct, kdo končí a  ne připravovat nás na nejhorší dalším natahováním...
    Cejtim velký špatný.
  • PS sledoval bych frodluv a KV Twitter.
  • Dobrý moment před gólem. Samozřejmě to vymetl
  • @Uklízečka_kabiny_HCE
    treba tohle? 😂😂😂 
  • @kinkis tohle ne ja to psal na Twitteru 🤣 ale nevím jestli to tam jde někde vidět.
  • Z Liberce jsem slyšel něco o Šírovi, ale bůh ví. Jinak rozhovor..... za mě žádný překvapení. Jména hráčů jsem teda nečekal, nicméně pokud by chtěli zlepšit komunikaci, tak aspoň mohl říct, že končí tyhle a tyhle hráči /myslím Ty, kteří jsou jasný, ne ty který už něchtějí, ale ještě tady mají smlouvy, protože tam to bude samozřejmě složitější). Plus píše, že jako některým uplatnili opci, tzn. nechápu proč nemůže říct uplatnili jsme opci tomuhle a tomuhle. Celkově teda komunikace žádná změna. To, že začne SM pracovat 1.6.2024 taky výborný, hlavně, že s ním případný příchody konzultují. Tvl přece ty příchody už by všechny měl dělat on, měla by to být jeho pravomoc a s tím ruku v ruce spojená zodpovědnost za tu práci. Pro mě nepochopitelný....
  • Šír? To je opet hrac do 3.4.lajny a tech mame az az :/
  • @Flaksa34 nebo to muze byt zacatek aktivni komunikace s fanousky, kdy ty zpravy budou davat postupne. pristi tyden oznami trenery (to je konec brezna). soucasne oznami kdo konci. prvni tyden v dubnu oznami komu prodlouzili smlouvy/uplatnili opci. no a pak zacnou naznacovat stavbu kadru na pristi sezonu, hokej jakej chce novy trener hrat atd. myslim, ze do kvetna (nez zacnou oznamovat ty posily) maji material na pravidelny tydenni clanek o acku (treba to muzou i ohlasit, ze kazdou stredu clanek o acku) . toto je trochu naivni, protoze co se tyce komunikace vidim nulovou sebereflexi. 

    ke sportovnimu manazerovi - jasne, ze tady mel byt a ridit to. ted mozna mel trochu casu, ale myslim, ze do konce MS s nim nic uz poradne ani nezkonzultujeme. ale proste tak to je. 

    ke kadru - ty 4 top hraci jsou fajn (samozrejme je diskutabilni co znamena top), ale tady chybi kdo konci. napriklad bez Kangy je to dle meho malo. souhlas, ze nez brat napr. Bernovskeho, tak at radeji hraje nekdo z mladych, kdo se vrati z kanadske juniorky. jen doplnim, ze vsichni nasi hraci v te Kanade jou na to silove tak, ze je Jank nebo Nedomlel vezme a lehce hodi mimo hriste. ty centimetry/sila jsou potreba i v utoku...   
  • 1140bxl: Souhlas se vším...... Ta komunikace, já tam mám prostě v sobě to nedůvěru no, vůbec bych se nedivil, kdyby tohle bylo do konce dubna všechno..... Snad to tak nebude.
    Martin25: Souhlas, těch máme dost. Na druhou stranu já si představuji od hráčů do třetí čtvrté formace úplně jiný skills než mají tady Kofferové a spol. Ten Šír, když bude bruslit, dohrávat souboje a uhraje nějaký oslabení, abysme pošetřili jiný hráče, tak s tím nemám vůbec problém. Každý hráč má v týmu nějakou roli a tady ty kluci, co teďka hráli 3.4. lajnu to za mě prostě neplnili. Takže jak je potřeba přivézt hráče, do prvních dvou lajn, tak podle mě i níž, plus je třeba udělat trochu konkurenční prostředí, aby frajeři hráli o flek. Tady nic z toho letos nebylo.... 
  • Podle toho co vyšlo na iSportu, na tom nebudeme s posilováním asi nejhůř. Liberci odejde plno hráčů a náhrady prý žádné.
  • @VANEKnaZDI

    Máš ten článek celej?
  • Xaxxz mrkni na forum mountfieldhk.cz
    Tam to někdo přeposílal
  • O Liberec bych neměl strach. Ti mají narozdíl od nás fungující vedení, zázemí i celý klub + schopnýho trenéra. Stroj, kterej funguje.

    BTW: Jejich produkce v letošním play off se mi hodně líbila. Super energický pojetí hokeje. Zahaprovala jim trochu koncovka + se vyskytla občas nějaká chybka typu HCE dozadu, kterou Sparta nemilosrdně dokázala potrestat (jako včera za stavu 2-2 a gólu Formana na 2-3, kterýmu předcházela netrefená prázdná kasa).
  • To, že mají být top posily což znamená do 1 a 2 line. Tak tu takové jméno prostě nepadlo. Komunikace je strohá s tím souhlasím. Jak někdo napsal může to být začátek lepší komunikace, protože to tak vypadá.

    Ohledně podepisování nebo opce. Počas sezóny už avizovali jména, kde uplatnili opci ci prodloužení kontraktu.

    S tím ohlášeni všech konců zřejmě fakt ještě je něco v jednání, že by Kanga? Protože vseci ostatní jsou fakt jasný a když mají odejít 8 hráčů.

    Z těch 8 hráčů jsou prostě 3 nebo 4 obránci.

    Ohledně posilování je tak největší změny budou v Bolce, pak golmanske šachy napříč telh. Jako u nás je prostě většina hráčů podepsána.
  • Budu skeptickej dokud to neuvidím na webu HCE. Komunikace na úrovni kolotočářů a změny jakbysmet (ve všech směrech). A jestli budeme držet hráče, co jsou k ničemu, bude to opravdu skvělá sezóna....
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters