HCE Fórum

1573574576578579649

Komentáře

  • No pokud to fakt vezme Patera jak tu bylo psano,tak snad stim neco udela.
    Tohle byla opravdu otresne sezona,hlavne herne.To asi sere vic.
    No uvidime co prinese okurkova sezona,spekulace atd.
    Jinak ten moderator…nevim jak to znelo na stadionu,ale pres tv ve me vyvolaval nervy :D
  • Že to bude bída, to jsem čekal. Ale že to bude až taková mizérie...
  • Moderátor jedna hruza😁tak chlapaci, teď jen doufat,ze pristi sezona bude uz s pořádným trenerem a nejaky posily👍a snad to bude lepší nez tahle hrozna sezona 😬
  • Díky za fajn diskuzi spolutrpitelé. Snad se začne konečně klub profesionalizovat hlavně v zákulisí a přijdou ty očekávané změny. I kdyby postupné. Užijeme si čekání na novou sezónu a snad s pozitivními zprávami o posilách. 
  • Ten moderator byl na hokeji poprvy v zivote, to bylo neco strasnyho. Hokej .. ve 2. tretine totalni rybnik i od Budejovic, to nemelo s PO co delat.

    Frodo neskutecne zklamanej.

    Vydržel jsem až do konce, klukům jsem zatleskal protože je to furt jenom sport a teď na to hodně rychle zapomenout
  • Jestli něco symbolizovalo letošní sezónu, tak gól Budějovic na 0:3 14 minut před koncem. Náš trenérský štáb stojí na lávce jako jelimani bez jakýkoliv reakce, a že by si třeba mohli vzít taky challenge jim musí přijet říct Frodl.... 
    Vím, že nenapíšu nic převratnýho, ale tady se prostě musí začít.
  • No je fakt,že jsem jim pořád věřil,ale prostě na to nebylo.
    Přeju Vám všem fajn 🥒, a snad se tady zase příště všichni sejdeme ve zdraví,a v lepších 🏒🏒🏒časech.
    Mějte se fajn 🍀🍀🍀🙏👋👋👋
  • End of the season. Time to analyse and change the things that did not work.
  • Je mi zle ještě teďko....
  • Nejlepší na téhle sezoně je, že už skončila.
  • Budějovice zaslouženě postupujou ve všech 3 zápasech si pomohly základní rozhodující věcí přesilovkou !- Maj kvalitnější kádr, takže není o čem! Musím jim složit poklonu ,že oproti loňsku opravdu posílily narozdil od nás!

    U nás vzhledem k rozpočtu a ambicím zklamání, ale všichni víme, že navíc to letos nebylo není kvalita !
    Pokud nepřijde komplet nová první pětka s opravdu střelcem v útoku i obraně tak rači ať vedení mlčí o ambicich!
    Bery a Čeče jsou bojovníci a rozhodně platni , ale ne top hráči na 1 lajnu na které se bodově spoléhá!
    + náký ,,hovado "jako Kondelik takovej jeden musí v mužstvu bejt ! Když vidím Kofroně ,Kruźika,Haldonika, Koffra- hráči na jedno brdo ...

    No počkám si ...Kalous to nebude mít jednoduchý sem někoho dostat!!
    Minimálně 2-3 beky a útok bych videl i 5 klido- krom 1 lajny se mi nelibí ani Redlich a skoro vsichni co letos hrali 4 lajnu...bych z utočníků nechal max 7-8 jmen ! Zbytek na to nemá pokud se opravdu chceme někam posunout!

    Hurá na Hurghadu hoši bohužel!
    Mějte se sejdeme se tu zas u drbů s kádrem , ale teď nákou dobu ,,dovča"
  • Já doufám, ze teď všem v klubu došlo co tomu týmu chybí. To ze většina našich střel jde od mantinelu, tak ze na ne brankář vidí. Silově jsou proste slabí. Nejakej zápas jsme mohli vyhrát, ale proste je to o štěstí nebo o nadlidském Frodovi a ani jedno nebylo. 

    Chápu, ze kariérista Fantomas zakončil svoje celezivotni působení v extralize asi s nejhoršíma cislama jaké kdy byli. Aspoň muže jít zpátky do Akademie. V mužském hokeji bych řekl, ze skončil. Když tu funkci chceš a neumíš říct ne (i třeba poslat Tobolku do prodloužených zad)…
  • Všem přeji teď hlavně klid :D kdo za nás bude chtít hrát bude, kdo ne odejde, to neovlivnime. Tak zas po lete!
  • No rozhodně bych tu nedržel hráče, kteří na to nemají jen protože za nás chtějí hrát. Takhle skončíme akorát jako Kladno.
  • Tak jsem to úplně nemyslel, spíš jsem narážel na Froda, že bude jen na něm, jestli nám dá ještě šanci, nebo ne :)
  • Hlavně by mě zajímalo jak si to vedení s tím Kalousem zamysli. Ten bude mít teď plnou hlavu repre. Přitom by bylo třeba se soustředit na výstavbu kádru. 2 sezóny se tady prospaly a začínáme od znova. Raději bych viděl kvalitu než kvantitu, ale to začneme řešit až po Velikonocích  . 
  • @1140bxl - Já teda nevím, ale dokud neuvidím jeho jméno na našem webu, tak bych neřešil repre...
  • Že Kalous bude mít hodně práce u repre si nemyslím. Přehled o hráčích musíš mít furt. Neřekl bych , že yo bude problém. Vytipované hráče musíš mít nyní, protože pak jenom import.
  • Co na to říct. Snad jen jestli už uklízečka zhasla..
  • tak co, pánové, už jste taky popadli vidle?
  • MSG. Tam bych teď rád byl. Ale aspoň mohou koukat přes onhockey
  • Hosi dobry, podle onlajnu zitra pokracujem! :D :D

  • Jako zájezd do NYC na Rangers a Knicks je cenově dobře dostupný. Bydlení přes airbnb nebo booking kde máš slevu 10 a Black friday. Únor březen máš noci levné. Lístky jsou dobře sehnatelný.
  • jednou si udělám výlet na víkendové 2b2 zápasy v MSG.
    ale dnes mi kluci udělali radost, obzvlášť po té bramboračce s ČB
  • Okurka zacina uz celkem rychle 😀
  • To je zase co za informace? :D
  • Koho vlastne ted chytne Motor?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters