HCE Fórum

1571572574576577649

Komentáře

  • Ano,taky se mi nelíbí,jak je klub veden, nicméně, za hráčema stojím víceméně pokaždé.
    Taky si k tomu své napíšu,ale v této sérii jsem nenapsal křivého slova na tým.
    Ano,včera na Beryho jo, páč,to bylo jasný,a naštval mě, stejně jako každýho jinýho.
    Nicméně házet to na celej tým, nemá cenu.
    Máme tady nějaký rozptýlení po svých pracích,tak tomu pojďme naproti.
    A kurnik,teď to urvat v prodloužení.
  • Jakej byl na začátku 3. třetiny kurz na plichtu?
  • Kdo byl dneska spolukomentátorem co tak fandil Budejkam?
  • tak nic. sice sympaticky zabojovali, ale prd z toho
  • Zase zbytečná prohra, kor, když jsme z 0:4 udělali 4:4. Stejnak to byl předposlední zápas sezóny.......
  • Všimli jste si kolik jsme dostali gólů tím, že nejsme schopný čistit brankoviště?
  • A opět u toho byl Havlín…
  • Klobouk dolu za 3. třetinu, zakázat v sobotu vstup na stadion tomu, kdo nasadil Havlína místo McFaddena.
  • Na tomhle dnesnim skoro obratu se da neco postavit. Sice 2:0 na zapasy,ale kluci ví,že se to prostě dá.
    Kdyby - jsou chyby,nicmeně alespon ted opravdu ví,že v týhle pokračující sérii,je alfa-omega,hrát co nejméně oslabení. Pak to , troufnu si říct půjde.
  • Ve finále škoda...2 zápasy a museli se sakra snažit aby oba dotáhli...a to jsme jim v obou dost pomohli místo toho aby nás přejeli...
  • škoda no. mohlo to být 2:0 pro nás, nebýt naší disciplinovanosti, která nás stála oba zápasy
  • Byt fanouskem Liberce tak me vezou rychlou tvle, celou sezonu bojujes prakticky o ctyrku a pak te 2x doma sekne antihokej Olomouc
  • Jooo kdyby jim tak pred sezonou vysel ten Frodo…😀
  • Tak hlavne,aby na mcFaddena uplatnili opci a Havlina s Plutnarem pustili,Havlin dela chyby a Pluto se boji hrat do těla....
  • Dneska mi konečně vyšel koffer 😀 tohle ke celkem škoda. Zítra odlétám tak si užijte sobotu.
  • Vargas: Plutnar má smlouvu, vzhledem k tomu, ze se sem nikdo nehrne, tak tady podle me určitě zůstane. V play off tedka hraje slušně.
    Jinak teda hlavní trenér by mel být Patera a asistent hokejový expert David Moravec. Jsem zvedavej teda, kdo bude mít na starosti beky ….
  • S tím trenerem je to uz jisty? tak taky zálezi koho přivedou za posily....ja osobne bych vymenil kondicniho trenera, letos tam nevidim tu rychlost co nas vzdy zdobila a velmi brzo nam odchazi sila
  • Kondičák končí samozřejmě taky!
  • Jestli skonci Eismann, Sik, Knezicky a kondicak a bude novej kondicak, Patera, Moravec, Mensator a Kalous SM tak to jsou vic nez obri zmeny a za me ANO, pojdme to prekopat poradne!
  • Já jsem rád za velké změny. Bylo třeba to už okysličit.
  • upraveno 7. březen
    No ještě bych nejásal s těma změnama, víme, co HCE umí...
    Ale změnu potřebujeme.
    Post edited by three7 on
  • Dokud to nebude ofiko oznameny, tak tomu neverim. Ale bylo by to jenom dobre to poradne procistit.
  • Ať ty změny budou jakékoliv, já si přeju jedno: Eismann nesmí vůbec být nijak přidruženej k áčku
  • Bych se ani nedivil, kdyby eismann v KV skončil úplně 😂
  • Já doteď nechápu,ten tah s tím Eismannem..
    Jako hlavním trenérem.
    No to už se asi úplně pravdu nedozvíme, nicméně,to byl mastrstyk.
  • Ten tach je logicky. Zkoušeli impusl změnit. Bylo jasné, že se nic nezmění, když nasledovali obdobnou práci. Hon na Bruka byl insane a psychicky bu zřejmě do těch,9 nebo 11 nedal.
  • Tady je takový nějaký ticho před bouři…tak jak to vidíte dneska? Nejakej tip na výsledek? Konec utrapené sezóny? Nebo dneska zavelí k velkému obratu?
  • FeryBo

    Zrovna jsem to chtěl taky nějak podobně napsat. No lístky mizí, lidi asi přijdou. Snad to kluci zvládnou. Já osobně jim věřím.
    Psal jsem sem,že doma dvakrát vyhrajou,a pak si pojedou do Budějek pro 3 bod.
    Věřím tomu.
  • Já jsem ready 😂
  • Dneska to asi neuvidím:/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters