HCE Fórum

1568569571573574649

Komentáře

  • HCE_Majkl: jistě o tom žádná ,že tým je špatně složenej! Ale to play Off je zase trochu jiná soutěž začíná se od 0 ...nečekám od toho bůh vi co v týhle sezóně , ale viděl jsem už letos od nás tolik bídy , že dneska mi to prostě nepřišlo špatný ten Motor se prosazoval těžce...takhle by se venku mělo hrát...samozřejmě až na přesilovku 5 minut ta byla fakt žalostná a už zmíněnejch posledních X minut...
    Nebudu dál rejt každej máme svůj pohled...

    Zejtra budu čučet a držet palce zas a v sobotu snad nepůjdeme naposled!
    Těžký no volejbal mě nebere a co jiného tu máme? Každej tu víme jaká ta sezóna letos je tak aspoň ať je trochu co nejdelší...
  • U hokeje je problem, ze jestli neposkladas tym v lete a pak zaspis konec prestupovyho jako my, uz s tim prakticky nejde nic delat. Ty hraci se nepredelaj a kdyz na to nemaj, tak to proste nepujde. Jedine co nam zbyva, je verit, ze se nepodcenila pristi sezona.
  • kinkis- a to podle vsech dostupnych indicii,je uz ted jasne, ze opet podcenila :-D jestli jedine podpisy co mame je Piskacek, Polasek, Prochazka😀
  • @Martin25 ocekavam ze se zkusi nejaky import a tam to bude hodne otaznik, jestli to vyjde, nebo ne. A jestli privedem 3 hrace a to bude vsechno tak je to hotovo :D
  • @kinkis urcite se naky import “zkusi”. Ale uprimne me uz to jejich zkouseni nebavi obzvlast po tech kecech o koncepcni praci.
  • @maverick Hele to je v pohode, neberu to jako rejpani. Motor nebyl uplne dobrej, a jak jsem psal, byli totalne nalomeny po 2 třetinách. Ale uprimne - mame my vubec cokoliv, cim bysme mohli trestat, hrotit, v cem si jsme jisti? A mne to kvalitativne prislo proste jako hodne prumerny utkáni. Protoze ja jsem stejne po vyrovnání vedel, ze to proste pujde do kytek. A tenhle pocit jako fanousek mit nechces…

    @Viking67_ Ten vykon nebyl uplne good a ta pasivita (mimo 1 tretinu, po ktery to melo byt 0:2) byla do oci bijici. Viník je celej tym i s realizakem. Ale ze si Bery za svoji debilitu vyslechne co vyslechne, to je proste pravem. Ve svy roli v tymu tohle nemuze udelat, proste nemuze.
  • Vysvětlí mi někdo jak je možný že po verdiktu rozhodčích na základě zkoumání videa můžou ještě změnit názor na základě trenérské výzvy? 🤔 Tvl co je tohle do prdele za pravidla..tak.se tam radí deset minut tvl, rozhodnou že gól a pak zas nic jo..to by mě vomylo. K našemu výkonu nic neříkám, vypadalo to slibně, ale to co se stalo asi tak nějak ilustruje celou letošní sezónu, jediný co mě na tom sere že jsem v 50. minutě nedal na Budějovice za barák, byl tam kurz 7 😄
  • @Screepy tenhle komentář na onlajnech mluví sám za sebe :D

    “V dějinách onlajnů nenajdete více nepochopitelnou situaci.”
  • V tom Liberci to musi byt solidni bramboracka, ale co cekat v zapasech, kde hraje Olomouc :D extremne nesympatickej souper
  • @kinkis To sice jsou, ale i tak kloboucek. My bysme v Liberci dostali 5:1 a meli 8 strel na branku…
  • Ja to vidim trochu jinak, po poslednim predkole se mi ten jejich tym naprosto zhnusil a jim kloboucek ja nikdy :D 
  • Já dneska neviděl nic jenom sestřih. Zítra taky neuvidím a v sobotu taky ne ikdyž záleží co bude za plán 
  • Viking - jasně, je to týmový sport, ale jen jeden hráč se nechal úplně zbytečně vyrazit 6 minut před koncem a poslal tým do 4 na pět minut
  • Za me nase klasicka letosni sragora. S porci stesti to treba mohlo vyjit, ale pan buh byl dneska normalne doma a lepsi vyhral. 🤷‍♂️ Kazdopadne jsme to jako obvykle letos nemeli ve svych rukach a cekali, co souper. Souper to zmakl.

    V sobotu se pujdem rozloucit se sezonou a zaplatpambu ze bude ta letosni haluz pryc.

    Screepy: Trefil jsem to za 6.80, ikdyz jsem mel nalozeno i zpred zapasu za 1.67. Jeste jsem to prubezne pojistil za 2.02 na neprohru domacich. 🙂 Takova tipsportova schizofrenie. Ale takhle to vidim, ten nas pa hokej bez zapachu.....
  • https://www.facebook.com/watch?v=404604675594718



    Faul Beránka. 

    1. on jede rychle a tohle nedokáže zastavit. 
    2. Obránce nepochopitelně udělá krok dopředu a nechá vzadu nohu - absolutně hloupý krok, protože to prostě je herně špatně. Tomu hitu se už nestíhá úplně vyhnout a ještě se zrání. 

    Nemyslím si, že by to prostě šlo zastavit. Je to blbá shoda náhod. Nicméně když sám nevyužiješ 5min přesilovku nemáš právo vyhrát. 

  • Je to tak, já tady nebudu Beryho pranýřovat, faulů bylo dost a zbytečných, my měli 5 minut, oni taky, my sotva vystřelili, oni dali 2 góly - po zásluze vyhráli. Pokud chceme mít šanci, nesmíme se nechávat často vylučovat a bohužel musíme mít štěstí, protože my si přesilovkou pomoct dlouhodobě neumíme.
  • Kdo cekal,ze je herne prejedeme, neni soudnej. Hrali jsme to odzadu, tak jak to  ( slabší? ) tymy delaji. Strely na branku v tom nehledejte. V 50 minute jsme jeste vedli, a muzes mit klidne 100 strel.

    Ta 5 minutova co jsme meli my, byla opravdu spatna, no proste silena. Nicmene si rikam, ze mit ji presne v tom case co mel motor,  tak alespon jeden gol z ni taky dame.

    Taky to nechci hazet na Beryho,vcera jsem psal hodne v emocich,nicmene to ovlivnil strasne moc.

    Podivejte na tu Olomouc, co víc k tomu dodat. Hrajou vícemeně hovnex, ale hrajou odzadu,tvrdě,a provokatéři neskutečný. Přináší to ovoce. Neříkám, že pořád, ale když je potřeba, je to hold učinný.
  • Hele Bery je klíčový hráč toho týmu, jeden z lídrů. Jsem přesvědčený o tom, že ho to teďka strašně mrzí, ale na to prostě sere pes. V play off je umění hrát i trochu chytře, v oslabení proč vůbec jede dohrávat frajera v rohu jejich obrannýho pásma? Chápu, je to play off, hraje se tvrdě, k jeho hře to patří, ale někdy je umění si i počkat na správný okamžik, což teda v týhle situaci nebylo a dopadlo to jak dopadlo. Takhle jsme tím oslabením prohráli zápas, přišli jsme o klíčového hráče /protože bych se divil, kdyby nedostal trest/ a přišli jsme o momentum série. Na střely opravdu sere pes, v Budějkách v 7.semifinále 2008 nás mleli taky celej zápas, Mensi chytil nesmysl a nakonec Prochy šmudlou rozhodl, počítá se pouze a jen výhra. Takhle jsme mohli třeba včera vyhrát, vést 1:0, nalilo by to do nich sebevědomí a Budějky by byli pod tlakem jako kráva dneska. takhle je to všechno opačně, plus teda bude mínus Bery, 23 hrát prostě nemůže...... je to škoda, hratelný to včera bylo. A jak tady psal včera někdo, že se to Berymu stalo už vloni to je pravda. Ve třetím zápase doma s Olomoucí udělal za stavu 2:2 v 59. minutě faul hokejkou v útočným pásmu a dostal 4 minuty, v prodloužení pak když skákal na led tak jsme těsně po tom ubráněným oslabení dostali gól.....

    Jinak teda jsem se schválně kvůli jednomu hráči dneska podíval na icetime ze včerejšího zápasu..... Ten Šik se musel asi zbláznit tvl..... hrajeme na 7 beků a Střítesky /v oslabení tam byl pořád, proto jsem se schválně koukal na ty časy/ odehrál 8:29, Dlapič 7:46 zbytek pak malinko a třeba McFadden vůbec nic. Ten nehrál ani přesilovku včera tvl, a to jsme měli tu dlouho 5 minutovou a borec ani vteřinu na přesilovce, tohle nasazování těch beků kurva nechápu, se pak ani není čemu divit, že to ten Stříteský v tom dlouhým oslabení nevyndal, byli tam dvě a půl minuty. Prdel byla, že musel být úplně zatavenej, ale za půl minuty tam znovu..... nepochopitelný.

    Dneska za mě dostaneme meltu jako prase! 
  • kanis: Olomouc hraje hovnex? Rika fanousek Karlovych Varu? Koukal jsi na ne vcera? Pred Olomouci za me klobouk dolu! Dlouhodobe tym s nejlepsim pomerem cena/vykon.... Resp. nejlepsi skromnej tym, kterej dokaze dlouhodobe konkurovat ostatnim. 
  • To, že McFadden je stále těžce nevyužíván, to fakt nepochopím…Dlapa nejlepší defenzivní bek od nás a taky nesmyslně nízkej icetime. Nevim, co Stříteský s Bartejsem museli udělat, aby byli na ledě skoro nonstop, přitom druhej gól byl jasně Bartejsovo
  • Xaxxz: Neřekl bych, že byl Bartejsovo. Byl to Gulaš že jo, jede na Tebe v plný rychlosti s těma jeho rukama, tam ho můžeš jen vytlačit z osy hřiště ven, což se Bartejs snažil. Kdyby přes něj prošel, tak neřeknu ani popel, ale takhle to byla situace, kterých je v zápasech spousty. Gulaš to navíc udělal skvěle, udělal kličku ven a rychle vystřelil do protipohybu, protože se Frodl přesouval s ním. To je ta kvalita toho hráče, tady nic takovýho nemáme ....
  • koukal jsem na to az zpetne a jak tady nekdo pise - bylo to hratelny. a souhlasim s tim, ze je to v podstate stejny celou sezonu. hrajeme porad stejne. nemyslim si, z enejak kontrolujeme hru nebo neco podobnyho. proste k vitezstvi potrebujeme bud nadlidskeho Froda nebo nam tam museji napadat nejake haluze nebo kombinace obojiho.

    Beryho bych nechal. Jsme jeden tym, ne? Horsi je, ze jsou s lajnou zase v minusovych cislech. :-/

    Ja jen doufam, ze ti nasi treneri vi, ze se hraje p-o serie. ze hrajou temer skoro kazdy den. kdyz koukam na vytezovani hracu, jak se pripadne dostat pod kuzi hracum CEB (ti se vidi za touhle serii) atd. nevim, no...

    OLO - pomer cena/vykon fajn, ale musim rict, ze ta poloha mezi VIT a KOM z nich proste dela klub kam spoustu hracu co chce hrat na morave jde. za 20k mesicne tam taky nehrajou. ale on presne podle me hrajou ten super neprijemnej (p-o) hokej celej rok + maji dobre brankare. s nima to boli i na tribune :)   
  • upraveno 7. březen
    Je to kvalita Gulase, ale ta obrana (uz to postaveni behem toho, co se otaci situace z jedny strany na druhou a Gulas dostava prihru) musi byt proste jina. Je to hodne prisna kritika, to uznavam, protoze jde o mimořádného utocnika. Jenze tohle jsou momenty, ktery proste musis zvladnout lip. Ale to uz zacina trochu v tom, co po tech něčích bohuzel chtej…

    Jinak k Olmiku - jasne taky je nesnasim. Ale ano, hrajou rok co rok poctive to, na co maj a maj par individualit, ktery umi. A vcera v Liberci rozhodne nehráli hovno, rozhodne nebyli horsi a rozhodne to neni nezaslouženy. Takze s touhle povrchni kritikou bych taky brzdil. Kez bysme se my dokazali pripravovat na zapasy takhle precizně a pak to drzeli na lede…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Bude hrat ten Bery nebo ne? Je to automaticka stopka nebo az po druhym 5+ dko?
  • To jsem taky chtěl napsat, že ten Gulaš to prostě má v rukou, to udělal výborně, rána jak prase a přesná. Jasně, že s tim obránce mohl něco udělat, ale... tohle se stane.
    Spíš jsem si chtěl hned po prvním CEB gólu ulevit nad tím Huutuly vejletem, tam jasně někdo chyběl před bránou a byl to myslím on.
  • Jakože po tom, co McFadden jasně ukázal, že přehled v přesilovce má a nahrávku dát umí, by naši trenéři zasloužili flastr jako kráva, že ten kluk v PO nehraje přesilovku, která u nás stojí úplně za … nezbývá než doufat, že po sezóně všichni co jsou teď na lavičce půjdou o dům dál
  • upraveno 7. březen
    Tady si fakt myslí někdo že s tragickou přesilovkou a 15 střelama za zápas vyhrajeme?
    Post edited by three7 on
  • 15 střel opravdu problém není, ta přesilovka ano, to v dnešním hokeji rozhoduje
  • Na střely bych úplně nekoukal,v po tuplem, tam by se mělo hrát hlavně zodpovědně ze zadu a někdy málo je víc…na sparte jsme měli taky myslím nějakých 15 střel a 5 golu. Raději 15 střel a 5 golu než 39 a 1 gol. Ale pokud mame 5 minut presilovku a ne ze jen 1 vystrelime ale hlavně se tam ani nedokážeme dostat na tož usadit to je hodně špatně, to je ten základ co nemáme.
    Někdo tady psal že ten tým na to nemá, ze se už nezmění, ze herní projev zustane stejnej atd atd. Tak proč jim to šlo a slapalo první čtvrtinu sezóny kdy jsme se drželi v top 4? To jako pak se ty hraci změnili? Vzdyt se přeci nezmění ne? Já jsem si schválně pustil první 4 zápasy co jsme vyhráli a tvl to je nebe a dudy oproti tomu co se hraje teď. To není o tom ze by týmy proti nám nebyli rozehrany, sledoval jsem schválně jen Vary jak bruslí, jak si nahrávají, stříleji, jak hrají presilovky…pokud nám to přečetli hned se další presilovka hrála jinak…tak proč to predtim šlo a teď ne? Vzdyt se hraci neznmeni ne? Zlomilo se to po výhře na sparte a pak prohra s Kladnem a pak to šlo do haje. A proč? Vzdyt je tým stejnej. To tam někdo někomu v kádru ojizdi ženu nebo co ze když to vše fungovalo a teď se na to nedá ani koukat? Vzdyt ty hraci se nezmění ne?
  • U Habalů mají doma jasno
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters