HCE Fórum

1550551553555556649

Komentáře

  • Dneska zase Frodo v bráně…budeme doufat, že vydrží až do konce
  • Nevim no.. Frodo je podle mě už teď nasranej :D budou 1-2 chyby našich obránců (to stihnou v 1. minutě), nedej bože rychlej gól Budějovic a bude zase s nervama v kýblu.. myslím, že by si zasloužil od tohohle odpočinout, zas chápu, že je to výrazně lepší gólman než Haby a my potřebujeme body no.. těžký
  • Tuhle sezónu se musíme radovat z maličkostí, aspoň někde se HCE dostane do 1/4 finále :D
  • upraveno 25. únor
    Souhlas s kanisem. To je presne hrac, o kterem jsem uz rijen/listopad premyslel, ze by byl typ plejera, ktery bych sem privadel. Mladej, s potikem fakt vyrust, financne smysluplnej a musi byt nase ambice hrace treba z Olmiku umet lakat sem. Skoda…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • upraveno 25. únor
    Kanis: rozhodně! Bambula je rozhodně hráč co by za to stál !! Perspektivni ,nepříjemnej,umi dat gol..jenže tyhle hraci uz se davno rozebiraji! Proto jsme volali aby u nás už někdo byl a lovil...uvidíme jak se novej manažer na trhu bude činit je to na něm!
    Post edited by maverick on
  • upraveno 25. únor
    Takový hráč většinou zakotvi v top 5. Po Vítkovicích bych ho viděl v Třinci.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • @Uklízečka_kabiny_HCE To sice zakotvi, pokud jim nekdo ukaze perspektivu. Ale proto musis takovy hrace klidne 1 rok dopredu mit na seznamu a uz dopredu v tomhle ohledu umet ziskat nejakou pozici, projevit zajem, predstavit perspektivu atd. Kdyz k tomu pridas nejakej dobrej penize, mas sanci…

    Ale jak uz tady zaznělo, tohle zatim u nas s novými majiteli chybelo. Treba se to zvedne, i kdyz to nepujde videt driv jak za 1-1,5 roku…
  • @HCE_Majkl souhlasím. Nicméně tento proces v KV pokulhává dlouhodobě. Ale může se změnit.
  • Kladno : Třinec 3:0
    13 minuta
    A já to nandal na Třinec 🙄🤷🤦😂
  • No a my jsme zase úplně bezzuby tvl…to zas bude zapas bez bodu a bez vstřeleného golu 🤦🏻‍♂️🤬😡
  • Pred nasim brankovistem to proste neboli no…
    Nedivim se Frodovi, ze bude zase akorat nasrane, a jestli resime nejakyho trenera, tech par zapasu bych mu dal klidne hned.
  • “Hráli jsme vyrovnané utkání ale Budějovice ho ukradli ve druhé třetině a pak už jsme hráli do kopce.” Jako bych to už slyšel.
  • Frodla pošlete do Liberce, licenci prodejte Porubě a běžte do prdele.
  • Hrajou jak kokoti. Pardon. Za dve tretiny ani jedna poradna sance. Poprvy jdu po 2.tretine domu. Evidentne se tam v patek fakt nekdo podivat byl,protoze to bylo neco uplne jinyho.
  • Chlapi, já vám říkal, ať nalozite na výsledek 0:3 :D
  • Doufám, že jim Frodlik v kabině říká, že stojí za picu, protože nic jiného si ty lemry nezaslouží.
  • Frodlik jim rika, ze uz ma pomalu sbaleny veci a at si uzijou dovcu v Hurghade po 52. kole

  • @Xaxxz Chtel jsem, ale po Hradci jsem se citil trochu provinile, rejzovat na vlastnim klubu a dneska jsem uplne neveril Motoru tak moc, abych tam Tipaci tu vejplatu poslal 😁

    Je jenom smutny, ze vlastne vsichni jsme přesvědčeni, ze uz je po zapase a konecna. Realne skoro nikdo z fanousku neveri, ze zaberes a srovnas, coz doma za stavu 0:2 proste musi byt, pokud tam nemas Pardubky nebo Spartu… 😏
  • @HCE_Majkl vychazi to ze statistiky, minule dali doma 4 goly, takze zbytek domacich zapasu bude 0-1 vstrelenej a na to se bodovat neda
  • a ten "top" defenzivní bek Polášek je hodně velkej vtip, frajer může hrát tak 3 pár
  • upraveno 25. únor
    Asi půjdu proti proudu ale do vyloučení Dlapy a gólů na 1-0 to bylo vyrovnaný bojovný utkání (ty někdy jsou-ne s každým je hokej nahoru dolů jako s Třinecem) ...a to vyloučení do 3 bylo hodně přísný...jasně teď volovina v 6 no...ok neni to dobrý !Ale kecům aby šel Frodo do Liberce a prodalo se to Porubě se musím smát s tím běžte hoši zlatí na Facebook tam vás uvítají! Kritika ano , ale smysluplná zbavit se nejlepšího a chodit na volejbal jo ? Tak nechoďte nikdo vás nenutí!
    Post edited by maverick on
  • Trochu oleje do ohně

    V.V. to nemůže odmítnout přeci.😂
  • Hele hra 5v5 byla okey, nahoru dolů bez nějakého tlaku z obou stran. Normální průběh, nicméně momentum se změnilo 3v5. Dlapa nešťastně podrazil Pecha. Je to otevrene, a motor nehraje nějaké super defenzivně. Nějaká šance tam je a vytvořit momentum taky.
  • upraveno 25. únor
    @kanis Ty si prostě nedáš pokoj  =) Ale musí se nechat, že mě ten komentář pobavil  =) B) 

    @maverick Naštěstí to tady je jen ojedinělý výkřik do tmy  :/
    Post edited by HCE_Majkl on
  • upraveno 25. únor
    Střely na branku ve druhé třetině – 5:11

    Tohle je spatny, jsme pod dekou, nehrajeme dobre a ani nestrilime. Bartejsovo 3 goly byly prakticky haluze po strele od modry. Kdyz se nedari, nemuzes to chtit hrat do prazdny brany. Sypat to na branu a hlavne CLONIT golmanovi, dorazet. Ne chtit aby to Kanga daval Kruzikovi metr pred prazdnou branu.
    Post edited by kinkis on
  • upraveno 25. únor
    Kanis: tomu se člověk aspoň zasměje přesně...než házet hnůj na Froda
    Post edited by maverick on
  • Jinak Bolka ve 2. tretine lepsi nez Pardubice, tam je to otazka casu kdy daj gola, Pardubice jdou z oslabeni do oslabeni.
  • Musí dát co nejdřív gól,pak se chytí.
    Chybí tomu prostě ten gól,pak i v ten druhej, věřit budu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters