HCE Fórum

1549550552554555662

Komentáře

  • Hlavně jde o nějakou perspektivu, ta u Habyho není moc no. Jinak ale včera se hráči aspoň trochu zmátořili po tom šílený začátku a udělali z toho aspoň zapas. Možná to bylo i proto, ze tady byl včera nový sportovní manažer😊. Hodnotit to nebudu, nějaký názor na to mám . Jeho poslední extraligová štace byl vyloženě pruser. Nezbývá než doufat, ze ta hráčská agentura, která ho sem tak intenzivně tlačila, sem pošle pořádný hráče a trenéra, protože je jasný, ze cely realizační tým v tomhle složení končí. Tak uvidíme no …..
  • Flaksa34: přesně tak ukázalo se ,že ten mančaft umi zabrat a fáral ! Čeče ,Bery a Hladoš včera perfektní! Ptoto obrovská škoda ,že nebyl aspoň bída kterej by pomohl... Jméno nám asi nepovíš bo by se to rozšířilo , ale už je jistej ? A nastoupí teď a nebo po sezóně?
  • @Flaksa34 Ta naváznost na hráče a tam je. A i když ta štace nebyla úspěšná, tak pořád je to člověk, které tomu tady má co dát. Otázka je, jak tu pozici sportovního manažera pojme, ale já to vidím optimisticky. Bude schopnej dotáhnout některý hráče a co jsem slyšel, tak mají celkem zajímavý model směrem do trenérského týmu, ale je otázka jestli to klapne...

    @maverick: Asi chceme zůstat tajuplní, ale už toho v Extralize celkem dost odtrénoval. Správně napsáno, že ta poslední štace byla vyloženě průser, ale těch týmu má za sebou mraky, včetně reprezentací.
  • Kalous, Patera?
  • Ale jsem rád, že se aspoň něco děje…že se na to nesere

    Ten novej sportovní manažer by mohl chodit na zápasy až tak do konce sezóny, ne? Včera výkon takovej, jakej jsem čekal, že uvidíme po většinu sezóny
  • upraveno 24. únor
    Hlavně souhlas ,že se něco děje!!!! Byla by škoda když jsme finančně zajištění, máme slušnou halu , super gólmana a cca 10 -15 solidních hráčů to úplně zazdít...pořád si myslím, že když tenhle tým bude mít dobré vedení trenér/manažer a dobře se doplní o 4-6 dobrých hráčů má na to konečně to otočit a hrát další roky o jiný pozice než 11-13 flek

    Jméno asi tuším ,ale nechám se překvapit
    Post edited by maverick on
  • No nastoupí až po sezóně a řekněme, že jeho sezóna bude delší než ta ligová…… čímž jsem řekl v podstatě i jméno 🤷‍♂️
    HCE Majkl: Já to chápu no, každý angažmá Ti nevyjde prostě…. Já spíš mám obavu, ze jak se ten hokej vyvíjí, tak tohle je vyloženě stará škola. A na ty hráče si počkám teda. Předpokládám, ze budou od Maršouna….. tenhle model tvl to je neuvěřitelný úplně. 🤦🏻Zasraný agenti tvl. Jinak ale je to teda určitě lepší než Růžička no….. spíš teda jsem předpokládal, ze jako půjdou celkove jiným směrem (to už teda čekám 2 roky no). Všechno se to ukáže, rozhoduje se na hřišti, všechno ostatní jsou jen nějaký domněnky a předpoklady ….. stačí se podívat na letošní sezonu. Za me je jedna z těch úplně nejhorších v historii 🤨
  • Tak Růžičku a Vranu do útoku a bude to gut, ne? :D
  • Ad Haby: jo určitě to chytatelný bylo a propadnout mu to nemělo, jen prostě to není tak dobrej góloš a stačí takováhle situace a je to no :/ já bych obecně dal Hamalčíkovi víc šancí, v Áčku pořádně žádnou nedostal
  • U tý agentury je vtipný, že má hráče jen na pár adresách více méně...Třinec,Kladno,Olomouc,Boleslav a Sparta buď teď nebo v minulosti...
    Myslím si , že opravdu dobrá agentura má hráče všude! Tím neříkám, že nemají některé hráče dobré,ale...

    Kinkis : Přesně tak ! Ale to si asi rozhoduje Kněžický podle mě ...
  • Je to škoda z toho důvodu, že dvě třetiny měl fakt dobrý zákroky, vychytal Voženílka…a pak mu propadne taková šmudla. Jak říkáte, nechápu, že ještě nezkusili pořádně Hamalčíka…směrem do budoucna mnohem větší perspektiva než Habal. Taky nerozumím, že toho Čihaře nehrajeme častěji, místo něj hraje Kofroň, kterej je, řekl bych, výkonnostně a fyzicky téměř na stejný úrovni jako Čihař
  • Jinak Poruba vyhlásila jako cíl postup do extraligy. Jak jsem je viděl hrát, tak bych řekl, že to je snad jedinej tým, kterej by to Kladno dokázal potrápit a byl bych rád, kdyby ti zoufalci z předměstí Prahy konečně zmizeli z extraligový mapy. Na druhou stranu, ten měsíc odpočinku udělá prostě strašně hodně a prakticky budou bez šance.
  • Včera jsme se musel zasmát, když Smoleňák řekl, ze těch 44 dní volna je pro ně strašný a že prvoligista má vlastně výhodu, protože do baráže jde na vítězný vlně a rozehranej :D :D to, že po play-off je půlka týmu rozbitá a ten tým je vyšťavenej, to už mu asi nedochází, ale co zrovna od něj čekat :D Kladno to podle mě zase dá v suchym triku
  • No ona ta oprava té jejich haly,má určitě svý opodstatnění.
    A myslím si,že už když to tedy dělali, že parametry ELH mít ta hala bude.
    Je to ale téměř bez šance,jak píšete,se v tuhle dobu dobrý ELH dostat pro prvoligistu.
    To by fakt museli mít opravdu nadstandartní tým.
  • upraveno 24. únor
    @Flaksa34 Jo, s tou starou školou je to prostě pravda. Na druhou stranu jsem přemýšlel, kdo může mít mladší, progresivnější typu třeba Vrábela v Litvínově a nikdo mě moc nenapadl no. Je pár mladých kluků, kteří dělají hodně zajímavě data a ty bych se snažil nějak začlenit. Ale jak říkám, do teď to byla s přestupama bída, "New SM" může pár jmen rozhodně dotáhnout. Jak si to sedne, a jestli to bude úspěšný, to už je věc druhá...

    @VANEKnaZDI Rád bych tušil, že si vybereme skoro jako na nějakým e-shopu, ale z toho seznamu bych si tipnul, že přijde přesně 0 hráčů  =) Jsem jenom zvědavej, na čem se majitelé s novým SM dohodli ohledně sportovní filozofie, dle který mají vybírat trenéra. Nerad bych, aby to dopadlo nějakou malou domu...

    @kinkis Smoleňák by hlavně neměl moc věcí komentovat s jeho IQ a názorama  =) Říkám si zase, že Kladno další rok v Extralize = jistota, že ta baráž bude zase rozdaná. Jezdím tam prakticky denně pracovně do tý oblasti a ten klub je tak neuvěřitelně destabilizovanej zevnitř, že nevím, co by se muselo stát, aby to zpátky nakopli...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Jsem asi debil, ale nevim o koho jde..jeste naka napoveda?😀
  • Taky by me zajimalo o ktereho trenera se asi jedna😁
  • Ja treba taky neumim cost mezi radky ale dle napovedy(pro me 😀) mi vychazi Kalous
  • No některé ty odpovědi byly trochu zavádějící. Někdo se bavil o Sportovním Manažerovi a následně i Trenérovi. :D 
  • Type your comment@Uklízečka_kabiny_HCE tak manazera jsem vůbec nepochytil kdo by to mohl být,ale trenér Kalous nebo Patera....což by nemuselo být špatný

  • @Vargas88 Já se osobně nechám překvapit. Na základě těch indicií tuším, kdo zřejmě to bude. Nicméně já osobně nemám žádné info. Ohledně těch trenerů nebo hráčů tak většinou to je můj research co jsem si sám udělal nebo pamatuji jak sleduji celou extraligu + i zahraniční soutěže.  
  • "Naopak výsledková mizérie Baníku se prohlubuje, západočeští hokejisté v posledních devíti kolech přidali do tabulky jen tři body. Dlouhodobě se pak trápí doma, kde získali jen 32 bodů ze 75 možných."

    To je nejaka zapadoceska specialita?
  • My v Chebu jsme si to taky pekne poskakaly…
  • Takže je furt ve hře, že Cheb, Sokolov ani Vary nebudou hrát play-off … na tuhle sezónu co nejrychleji zapomenout a nikdy už o ní nemluvit
  • U nas v Chebu je to uz tutovka bohuzel :/
  • A jak vidi zdejší osazenstvo dnesek? Ja uz jsem asi totiz velkej pesimista a vidim celkem realne, ze se Budejky chytnou… 😔
  • No výkon s Třincem byl celkem koukatelnej od stavu 1:4.
    Tak jestli by ho zopakovali,a gólově podpořili,nemuselo by to být naprázdno.
    Těžko říct.V tyhle době,je to spíš už scifi nebo předpovídat.
  • 0:3 za barák :D
  • Plus Simon nám dá gól, v předchozích třech se pokaždý trefil
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters