HCE Fórum

1530531533535536662

Komentáře

  • Kdyby Ceceho s Berym loni nepodepsali, tak tady to forum exploduje. Problém je ze Kangas se Zetou (taky nehrají za minimální mzdu) ty body taky nedělali. Ze nemáme kreativního obránce se taky vědělo.

    jinak plnej souhlas co se týče skautingu. Tady jsme to absolutně zbabrali. 

    Třeba Tobolka s Senkyplem poslouchají. Jen nechápu proč si s lidmi co situaci ve Varech a v hokeji znají, nezajdou na kafe a poslechnou si názor. 
  • Pokud je Nedomlel pravda a něco to nepo
    ....tak za mě jednoznačně palec nahoru pokud by navázal na to jak hrál za Hradec ! Tvrdej ,nepříjemnej ,bojoval za tým ...by si mohly odškrtnout 1 beka ...ale ofenzivní bek a pravaso první lajna to budou těžší oříšky!!!
  • Nedomlel by byl výbornej, o tom žádná. 
    Jinak k tomu, že jsem tady psal, že bych se nebál vyměnit klidně Čečeho....... Ano souhlasím, že když je podepsali vloni, tak to bylo OK a chápu i, že ne každá sezona musí vyjít. Navíc Černoch měl dvě strašně dlouhý sezony, kdy hrál na MS, neměl skoro žádný letní přípravy...... to všechno jeho výkonnost určitě ovlivňuje. Já proti tomu klukovi vůbec nic nemám, jen prostě jeho výkonnost ovlivňuje ten tým ve hře směrem do ofenzivy, tak to prostě je. Bery by s kreativnějším centrem ty góly svoje dal...... Musí vědět tady, co chtějí...... jestli třeba dát Čečemu ještě půlku příští sezony a pak ho případně vyměnit???? anebo přivézt ještě jednoho centra, typově rozdílného a vytvořit tak konkurenční prostředí /nikde není psáno, že jako když přijde kreativní první centr, že to nakonec musí hrát/ a Čečeho třeba posunout v sestavě níž, kde bude tomu týmu dávat to, co on umí........ Já si třeba myslím, že i ta konkurence tady těm klukům chybí... přijde mi, že máme jasných prvních dejme tomu 7 útočníků - Bery, Čeče, Kanga, Rachna, Gigi, Procházka a Víťa a zbytek tam je propastný rozdíl, vůbec na ty hráče netlačí, a ty mají v podstatě svoje jistý .....
  • Predvasne - jaky je to význam slova? Jakoze hned,nebo po sezone?
  • Pardon, Predčasně.
  • Na třineckým fóru se transfer Kurovského s Nedomlelem k nám bere jako hotová věc
  • @Flaksa34 ja si myslim, ze jim nevysla sazka na Zetu + chybel ten obrance. k tem tvym 7 pridej Zetu a Redlicha a mas 3 lajny. Pak je tam jeste Hlados a spousta hracu do ctvrty... mozna jeste verili, ze v prubehu sezony neco dotahnout, ale proste pruser je obrana a absolutni absence jakekoli reakce kdyz zacala zraneni. trochu bych nesouhlasil s Dudou, ze ten tym je uplne spatne slozenej. Jo, chybi tomu centimentry a extra kvalita. Ale v utoku ten zaklad je, ale proste chybi 2 top hraci. A tim nemyslim Rymona se Sapim. Ty jsou pro me porad bonus. Ale fakt nevim zda kridlo nebo centra, protoze treba Jiskru ja spis vidim na centru nez na kridle. Obrana je jina pisnicka. Pokud by byl Nedomlel, tak super. Ale potrebujeme aspon 1 beka (ale spis 2), kterej by presilovkovej. ja jsem presvedcenej, ze se pak i Pluto zvedne. 3 beky z kadru muzeme v klidu pustit a za to snad neco novyho dostaneme. 

    pokud nejsou uplny nazdarkove v klubu, tak typologicky ty hrace maji sestavene. ted to jenom odskautovat v nizsich zamorskych a evropskych ligach.    
  • @1140bxl s tim bekem je to taky tezky, kdyz privedeme McFadddena, ktery mel celkem solidni cisla dopredu a v presilovce odehraje rovnych 0 vterin :) dva zapasy po sobe
  • jinak jsem si precetl clanek o mladem Poletinovi a jeho treninku ve Finsku. Zaujalo me jak to ladi s tim co rikal Duda. Skoro kazdej den extra trenink na dovednosti - brusleni, strelba atd. Sik dela u nas skills kouce, konzultuji s Pacinou. Ale pokud chtel Senkypl byt v necem jedninecny, tak za me je to toto. At je radeji o beka mene, ale at maji hraci nejen v mladezi, ale i ti co se obouchavaji v Sokolove co nejlepsi podporu na rozvoj tech dovednosti. Dokonce se myslim, ze poikud by do toho pravidelne zaclenovali i externi trenery a trochu to vic publikovali, dostane ten klub zase trochu jinou nalepku...  
  • 1140bxl: Jasný, já vycházím z nějaký letošní výkonnosti. Hladoš se mi nelíbí a Redlich je oproti loňsku poloviční. Jinak souhlas, Jiskra je centr, vždycky hrál centra. S tím Plutym souhlasím, podle mě kdyby přišel jakoby první bek sem, tak jemu se uleví. Kdyby se povedl třeba ten Filip Král to by byla úplná paráda, to je hokejista jako kráva. Nedomlel na papíře skvělý tah, za mě přesně bek, kterýho ten tým potřebuje, velkej, defenzivní a když bude potřeba tak se nebojí to shodit a někoho seřezat.....
  • Hlasim, ze mam vinika! Dokonce se sam priznal do novin, ze spustil retezovou reakci a Vary jsou ted v riti.  :)

    https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/443119/mise-s-brukem-nevysla-majitel-energie-slibil-ofenzivniho-beka.html 
  • @pOne odesel Vanek a Pesout, takze se kvuli tomu Vary sesypali .. no ty vole, ze mu neni hanba tohle vypustit ven.. :D 
  • Njn,hráčům nesedi tenhle defenzivni styl,tak pod Fantomasem chtějí jeste vic branit,to da logiku🙈me je jedno jestli prohrajou,ale at ta hra nejak vypadá a ne hrat buzerantskej hokej jako Trinec,kdyz na to nemáme hrace....mame hrace na rychly,agresivnu hokej,tak doufam,ze na pristi sezonu bude trener,ktery ten utocny hokej bude chtit hrat,jestli budou chtit i příští rok hrat tenhle hnus hokej,tak na ne kaslu,takoví penize to stoji a jeste pak ten hokej nudí.....
  • Type your comment@1140bxl
    Mládež: Ryžuk šéf mládeže, Píša papírování, Andrys (tr. U17) hlavní trenér. Mládež dělá hlavně Ryžuk s Andrysem, neváhají sem na úkor místních tahat kluky už v 8./9. třídě a později je vydávat za odchovance(to opravdu nejsou). Krásně je to vidět na letošní U17, kde je varskej jedinej kluk a to Poizl. Golmany neberu. Jinak Chomutov, Litvínov apod. Letošní 9.třída (U15), trenér Sýkora, je zase doplněná hráči z plzeňskýho kraje...proč asi. Ryžuk, v momentě kdy je buď Olympiáda dětí a mládeže nebo Mistrovství republiky krajů, je schopnej sem dotáhnout i 30 kluků do dorostu. Tohle je varská mládež? Příklad: Šilhan (ex Nejdek), local  boy a stejně ho nahradí v U17 týpek co neumí ani bruslit. Choďte hoši (myšleno obecně) na mládež, U16/U17/U20 a googlete kdo je z varskýho kraje. Jaký je poměr hráčů odjinud a místních. Pak pochopíte i spoustu věcí u A mužstva.
  • Ten Pešout je fakt kretén...
  • Ten Nedomlel sem ale už nemůže teď v průběhu přijít,nebo?
  • Ne, přestupový je už uzavřený
  • jeslit fakt Pesout rekl to co je nepsano v clanku, tak je to normalne klaun. jeho sebevedomi a Rotshildovi penize bych chtel mit. Jsem si normanle vzpomnel na vtip z dob Klause - Jaky je rozdil mezi Bohem a Pesoutem? Buh si nemysli, ze je Pesout.
  • Vrábel Litvínov: Hokej.cz: Zákulisím nicméně létaly spekulace o možném trejdu s extraligovým konkurentem…

    Co se ke mně dostalo ohledně Karlových Varů, tak to bylo úplně mimo. Neproběhl telefonát ani z jedné strany, že by to někdo zkoušel. Nic jsme neiniciovali my, ani druhá strana.
  • @maverick proto je potřeba všechny ty spekulace brát s velkou rezervou, Nedomlel nebo Kurovský může být úplně stejná situace
  • Zajimavej rozhovor s Pesoutem 😀
  • Tak když už tady bude Frk v létě, tak by rovnou mohl podepsat smlouvu, ne? :D
  • Ta summer academy vypadá dobře. Tady si zaslouží hoši v klubu pochvalu. 
  • Ten Pešout to je vtipálek…. učil se hokej 15 let prý….. mimochodem ze všech extraligových trenérů, kteří odkoučovali alespoň 200 zápasů v extralize má ze vsech nejhorší úspěšnost Pešout😂jediny trenér, který kdy spadnul s mládežnickým narodakem do B skupiny je opět on😂sebevědomí má ale obrovský….. asi škola VLADIMÍRA RŮŽIČKY🤦🏻🤦🏻🤦🏻
  • Jinak Bery dneska jeden z nejlepších proti Finsku, neli nejlepší.
  • Když jsem psal, že Vítkovice půjdou před nás, nečekal jsem, že tak brzo.. je skoro až nepředstavitelný, že jsme v sezóně byli nad Brnem, Olomoucí, Plzní, Vítkovicema, atd a teď se klepeme, abychom po ZČ neměli dovolenou ..
  • Vítkovice to mělo na Nás bodově nejdál,myslím 19 bodů?...
    To už je mastrstyk jak bejk tvl 😂😂😂
    Hlavě ale být v klidu a nestresovat se... Pánové 😂😂😂
  • V Jukuritu bude po sezóně slušnej výprodej hráčů, tak doufám, že vedení taky zvažuje někoho odtamtud…minimálně dva výborní ofenzivní obránci, kteří nemají podepsáno jinde tam jsou, do útoku taky docela výběr, akorát ten už je docela přebranej
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters