HCE Fórum

1502503505507508632

Komentáře

  • Rymon,Sapi, dobrý.

    Nicméně to Nás dál neposune.

    Jestli je možnost získat dejme tomu O.Kašeho,kdyz nemá podepsáno na příští sezonu,tak bych se o to pokusil,určitě by za ním šel i brácha, a třeba i Koblih. Možná Zkusit Irvinga, Jakse, a Poláška.Ten udajně měl přijít už před sezonou. Vím,že to bude chtít zachrastit měšcem, páč to jinak nepůjde.

  • Docela by me zajimala jmena a duvod proc to vzdycky “pred podpisem” neklapne😞
  • Ještě co si pamatuju,tak taky Pingvin a Hans.
  • Tak to je škoda .. on sem sám ten hráč nemusí chtít, peníze, délka smlouvy, pozice v týmu.. je toto spousta proč to může nakonec nevyjít no
  • @kanis upřímně, nevidím asi žádný důvod, proč by sem Kašové nebo Kobli měli chtít :/ herní vytížení mají, hrají top4, peníze taky 100% mají
  • To já taky nevím, nicméně se to zkusit může,jestli Ondra a Kobli nemají smlouvu.
    To bylo jen takový mimo mísu,vím,že to je nejspíš tabu.
  • Ohledně Rymona tak jsem se ptal schválně osobně jeho taty a on mi to v podstatě nevyvrátil ale ani nepotvrdil takže asi něco na tom bude protože si myslím že kdo jinej by měl vědět o jeho budoucnosti popr. nejbližších krocích než rodiče? A kdyby se to nějak neřešilo tak věřím ze by mi řekl hned ze ne ze zůstává dal za mořem, ale tak pořad je to daleko a bůh ví co se ještě muze stát za těch par mesicu
  • Jako ale pri vsi ucte..zadny velky posily to nebudou. Samozrejme bude paradni,pro ne i pro nas, kdyz ve 4.lajne budou oni dva,nasi mladi odchovanci, nez Prikrylove apod… ale chce to nejaky hotovy hokejisty no
  • dostat zpatky byvale junky je jiste chvalihodne, ale to proste zavisi na spouste veci. jaka je sance se podivat nahoru, co s nima jejich organizace zamysli atd. proste pokud prijdou je to peknej bonus, ale pocitat s tim moc nemuzes...

    takze se budu opakovat, prestanme koukat na Kantnery, Rymony a dalsi idealni kandidaty. ted to chce 2-3 borce, abychom zvysili nase sance v pred play-off.  
  • Ted uz proste zadni borci nebudou,to je vic nez jasne a musime se s tim smirit =)
  • @1140bxl myslím si že tady se už raději kouká na to co by mohlo přijít pro příští sezonu protože už tady málokdo věří tomu ze by někoho přivedli ještě teď
  • Já doufám, že se řeší kádr aspoň na tu další sezónu :D jestli ne, čeká nás průser
  • Já bych to řešil co nejdřív, páč nejhorší bodové příspěvky od obránců v celé lize. Boleslav má od obránců příspěvěk + 18 bodů před našimi.
    No a čísla hovoří za vše.
    Čekání na gol našich obránců  Rulík  39 zapasů
                                                      Bartejs  47 zápasů
                                                      Dlapa    93 zápasů
                                                      Pulpán  53 zápasů
                                                      Havlín   10 zápasů
    Bez komentáře.
  • Tak to jsou brutalni cisla, uvedomuju si, ze Dlapa tam neni od toho aby daval goly, ale to uz je nabeh na 2 sezony bez gola :D
  • No, on ten Pulpan bude tezko davat goly, kdyz se mu letos sype zdravi. Ze se kouka na pristi sezonu je fajn (i kdyz o tom nejsem uplene presvedcen), ale me proste chybi i ochota to trochu risknout. v extralize hraci nejsou, tazke musis zkusit import. to je risk, ale podepisujes na ctvrt roku, tazke trochu kalkulovane riziko. nechas ho hrat par zapasu a vidis. ale treba radeji spori prachy, nevim... 
  • @kinkis

    U Dlapy nic neobvyklého, za 444 zápasu v lize má 11 gólů :D to je prostě ryze defenzivní bek a jsem rád, že zůstává…taky jedinej urostlej bek u nás
  • Ty kráso :D ale jak říkáš, u něj je to pochopitelný, od něj se nečeká 25 bodů
  • upraveno 24. leden
    Opravdu se bojím toho, aby se vůbec řešila příští sezóna a posily.... Protože i tohle je tady možný, jak jsme si sami ověřili letos.
    A jsem pro to riskovat s cizincema na zkoušku, než brečet rok, že není kde brát...
    Post edited by three7 on
  • Sapi s Rymonďákem za mě OK, hlavně Rymon se mi na dvacítkách líbil, skvěle bruslí, osobně bych ho viděl jako větší posilu než Sapiho, ale přesně no na těhle klukách to postavit nemůžeš. 
    1140bxl: Pro mě je to taky nepochopitelný, že někoho nezkusí do konce sezony. Jak už tady bylo řečeno, nemůžeš nic ztratit, smlouva na 3 měsíce. A můžeš přivézt hráče, se kterým máš třeba šanci podepsat smlouvu na další sezonu, ale i borce kde víš, že tu smlouvu nepodepíše, ale máš s ním v předkole /naplnění předsezónních cílů/ větší šanci. Fakt tohle nechápu a zajímalo by mě, jak to je, proč to tak je....... 
  • upraveno 25. leden
    Docela mě překvapilo zjištění, že jsme momentálně 4. tým s nejmenším počtem inkasovaných branek…na to, jak ta obranná hra někdy vypadá to je docela úspěch, i když je jasný, že na tom má lví podíl Frodo
    Post edited by Xaxxz on
  • no, oni oba nasi golmani (i kdyz Habi chyta malo) maji prumer branek pod 3 (Frodo 2.33). takze pokud bychom davali vic nez tri branky a zapas - musime vetsinou vyhravat :)

    nase obranna hra je podle cisel hodne efektivni, ale problem je, ze z te obrany se strasne spatne dostavame/kreativni zalozeni je temer nula. no a to se odrazi nejen v male poctu branek, protoze se proste dostavame do mala sanci, a v neklidu ve hre (psychicky dopad na tym) atd. troufnu si tvrdit, ze s jednim kreativnim obrancem navic mame 10-12 bodu vic.
  • Dneska další hodně těžkej zápas, reálně podle mě težší než Sparta nebo Pce, ty nás oba myslím si trochu podcenili. Pokud by dneska byly 3 body, bude se nám výrazně lépe dýchat. 
  • https://vm.tiktok.com/ZGerB71jA/

    To si pusťte, hlavně ten začátek 😂😂😂
  • Ja jsem asi uplne blbej, ale kdo je prosim vas tenhle hrac? Cislo 25 a podle obliceje nejsem schopnej ho poznat :D fotka z dnesniho rozbrusleni
    Obrzek
  • Rulík to je
  • @kanis Pingvin sleduje a čte a spolu s rodným jazykem jen pláče ...
  • @pOne - já do tebe chlebem a ty do mě Chezou :'(
  • @Screepy zdravím cyklomaniaka B)
    @HCE_Majkl na Maria bych moc nesázel, ale můžu se mýlit.
    Ovšem hlavní dodavatel zábavy má preventivní ban :-D
    -Chystám se příští pátek na Holomouc, tak si můžeme se zájemci potřást pivem a pravicí.
  • Kdyz jsem zahlidl ten obrazek, uz jsem se pomalu radoval, ze je to lakani na noveho hrace :D tak zas nic

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters