HCE Fórum

1498499501503504649

Komentáře

  • upraveno 20. leden
    A jeje, už začínáme znovu i tady s diskusí "Bruk ven"?  =) Ale musí se nechat, že výsledky nebo produkty práce sportovního manažera v této sezóně zatím prakticky nejsou, až na nějakej ten podpis (Procházka snad good job).

    Mě by teď třeba hrozně zajímalo, jak mají rozdělené kompetence. Jestli to je fakt komplet Bruk zodpovědnej za sportovní úsek. Nebo zda při chybějícím GM řekne Bruk, že tenhle hráč by se hodil, odsouhlasej si ho i se Sequensem a pak jedná Tobolka celej zbytek. Ale tak či onak žádné produkt tohohle nevidím a už je 20/1. Jestli neudělaj fakt vůbec nikoho, tak oficiálně beru sezónu za odepsanou a necháváme to vědomě dokončit bez ohledu na výsledek...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Tak to tak ber rovnou,páč nikdo nepřijde,vlastně jo,průser.
  • Hlavně většinou když má někdo přijít, unikne to ven trochu dřív, ať už mezi vás co máte inside info, nebo nějakej iSport atd, ale ohledně nás netuší nikdy nic, to nevypadá vůbec dobře
  • Kinkis
    Tak oni ve finále zmínili top kluby. Až na Plzeň 😁
  • Mám dojem ze ten nás management (Tobolka, Bruk) jsou takoví neproduktivní teoretici, kteří budou tak dlouho pracovat koncepčně až tu první obranu tady budou hrát Weinhold s Klejnou. Koukal jsem ze Slovan Bratislava dotáhl ze zámoří nějakého vysokého stokiloveho beka se zajímavými čísly z nižších soutěži . První smlouva v Evropě, zkusiho do konce sezóny a pak uvidí . Je to risk - ano. Mají ho o vyskautovaneho - ne (proste vzali něco z nabídky od skautů na základě videa). Vzhledem ke kalendáři se nemůže stát nic horšího ze platis hráče co nehraje (Zeta, dost zápasů i Kangas). Hráči jsou, varský management neexistuje. 

    3 zápasy a konci 3. čtvrtina a jak by bylo fajn kdyby Kubelka udělal místo videa či meme nějaký rozhovor. Zhodnocení té čtvrtiny, výhled na poslední čtvrtinu a případně p-o a přípravy kádru na novou sezónu . Netřeba znát jména , ale co je podepsáno / domluveno a kde z pohledu sportovního manažera jsou největší problémy ve struktuře kádru (a co je s tím už uděláno ). Ale vím co vyjde - výsledky 7. tříd a statistiky ze zámoří od našich bývalých juniorů .
  • @1140bxl Podepisuju a nemam co bych dodal. Komunikace se zlepsila kolem kazdyho segmentu v klubu krome A-tymu…
  • Můj názor je takový,že se čeká na návrat marodů v co největší míře,pak se doplní zbývající místa juniorama,nebo hráčema ze Sokolova. Tahle sezona se dohraje v tom,co bude momentálně k mání z těchto zdrojů.
    Já nic jiného už nečekám. Přitom hráčů musí být tři prdele.No nic.
  • Docela by mě i zajímalo jak probíhá to sledování posil. Před sezonou brali toho Sequense, předpokládal bych ze on připraví nějaký seznam posil (koncepční práce ) třeba podle dat. Pak jsou agenti co nabízejí svoje hráče (nekoncepční práce) a on to zase nějak zhodnotí spolu s trenéry (a ekonomicky s Tobolkou). Z té soustavné činnosti vypadnou posily na příští rok a z té druhy třeba jen zkouška . Nemusí se to povést (pamatujete Tor Immo), ale aspoň něco . My jsme snad jedinej klub co od začátku sezóny neprivedl ani jednoho hráče byť má marodku jakou má. Třeba můžou toho Sequense vyhodit a přivést za ušetřené peníze hráče . Výsledky práce nemá žádné. Nehodnotím výsledky jako videotrener. 
  • Treba takovej Tor Immo se sem bral s nedolecenym zranenim :)
  • @VnZ

    Taky po třech zápasech zmizel, ne? :D
  • Xaxxz
    Co vim, tak vedeni bylo receno o jeho zraneni a taky doporucena zpocatku mensi minutaz. Ale celkem mu pry klub nakladal...
  • Tor se možná nepovedl, ale on i vyskautovanej Zeta neudělal díru do světa a možná víc k dispozici nebyl než byl. Já jen chtěl říct , ze z toho množství Kanaďanů kteří jdou do Evropy nebo jsou v Evropě (a jsou jasný žoldáci ), my nezkusime nikoho, protože se nám líbí Bedard nebo počítáme ze se vrátí Kulda/Rymon/Sapi na příští sezónu a chceme být koncepční. Dream on… no na 13. fleka je bratru 15 bodů… (koncepčně ) :-)
  • Immo hraje v Trenčíně myslím.
  • upraveno 21. leden
    Určitě je divný, že fakt ani jedna posila během roku ...a právě proto tady všichni melem o tom samém práci Bruka/Tobolky/Sequense - před sezónou vezmeme z jejich úsudku/dat , že nám budou platní Přikryl, Bernovský, Zett a pak jak tu zbylo zmíněno hledáme ,,Bedarda" a nic jiného? Bohužel asi nikdo z nás nezjistí jak moc na někom makají a kolik jmen odmítne kvůli tomu ,že Vary a naše postavení? Kde ta pravda je ?
    Dají si práci s Frodem ,Kangou a pak stačilo 2-3 jména si troufnu říct a ten kádr mohl bejt jinde...jasně, že něco nevyjde (jména víme) tak šup a řeším jiné! Ale tady to nic je hrozný...
    Druhá věc dnes zmíněná na o2 věděl jsem ,že nemáme přesilovkového beka, ale mi máme hluboko poslední nejneproduktivnější obranu v lize za Bolkou ještě snad za18 bodů...to je kotelna ! A není to jen o gólech ale i o přihravkách to je pak samo těžký když to leží na pár jménech v útoku! Ale ta obrana je stejná divil jsem se ,že v létě nepřišel nikdo! Tam ta manažerská práce selhala...I kdyby na try out Šenky - podle mě by do toho šel si to zkusit urvat....
    No držme palce klukům co válčí teď v aktualní sestavě!!! Každej bod dobrej!
    Ono je asi jedno jestli do předkola z 12,11,nebo 10 fleka na víc to není, ale hlavně se tam dostat u to bude těžký!
    Post edited by maverick on
  • Bohužel jestli to zůstane tak jak je, tak Vítky půjdou taky před nás a je otázka, jak moc bude bodovat Kladno a Boleslav
  • Možná se spoléhalo na to, že minulou sezónu jsme hráli díky zranění se čtyřma, max pěti bekama základní sestavy a proto se před sezónou neposílilo vzadu.
    Co už ale zpětně nechápu, tak minulý rok v době marodky nám byl nabízen bek, který sbíral na Slovensku 3/4 bodu za zápas a letos válí v ECHL. Vary neměly zájem. Snad jen jedině kvůli výšce beka.
  • Jestli se Frodo zranil a nebude na ty zapasy pristi tyden,tak jsme fakt v prdeli.
  •  a zrovna Tor spatne nehrál,sice jak dostaval sance,tak nebyl v těch pár zapasech golovy,ale kdyz byl na lede,tak spatne nehrál.....mozná s ním meli mit vetši trpelivost :) Type your comment@1140bxl
  • @maverick no ale o tom se tu bavíme celou sezonu, že zezadu není nikdo kdo by tu hru tvořil a naše rozehrávky občas připomínají spíš souboj sami se sebou než aby se nás soupeř bál..bohužel, a ty čísla to je teda hrozivý. Pak můžeš chtít góly, ale když tu hru nemáš odkud stavět, tak to ani sebešikovnější útok nedožene. 

    Btw dnešní zápas na Spartě po dvou třetinách za mě sympatický výkon, vůbec neberu ohled na to, že vedeme, to se může strašně rychle změnit, ostatně jak jsme už letos zvyklí. Ale hokej je to koukatelnej, hraje SParta, hrajeme i my a nejsme jen posraný vzadu čekající na to , co s námi provedou. A šancí na góly jsme taky měli už celkem dost, fakt se na to dá koukat, za to palec nahoru. Jak to dopadne bych rád vyvěštil, ale nechci ani spekulovat :))
  • @Screepy chápu, že se spoléhalo na Pluta ale dál ? Všechno nebodoví beci! Ať už loni nebo dřív..vyjma Stříteského ,ale ten na tu sezónu co tu byl prvně 9+10 ani minulej rok co se vrátil ani letos ne a ne navázat...no furt dokola 😀 práce managementu! Tam bych čekal víc!

    K dnešku rači držím pusu ! Víme všichni!
    Samozřejmě držím palce ,ale zatím nehodnotím...
  • Tak teď ta prohra s Pardubkama zamrzí ještě víc
  • upraveno 21. leden
    Co se týče bodové produkce našich obránců, dohromady mají pouze 36 bodů...nejmíň z ligy, tolik má Ticháček sám :D 
    Post edited by Xaxxz on
  • Frodl samozřejmě vynikající, ale ten týmovej výkon taky byl v rámci našich možností dobrej, tak já nevím co my to střídáme za zápasy kdy hrajeme jak parta žáků a pak na Spartě najednou předvedeme sympatickej, sebevědomej výkon..za mě paráda, žádný minely v obraně, v útoku jsme taky hrozili, čtyři góly jsme dali. Hoši díky, ale chce to zase potvrdit!! 
  • já už ty naše kluky nechápu. doufám, že budou hrát tak, abych je nechápal i v úterý a pátek
  • Xaxxz: určitě! Ale před obouma zápasama kdyby nám někdo řekl, že budeme mít 4 body tak to bereme všema 10 ! Možná na mě budou náký lidi naštvaný ,ale bejt Frodo i s PCE tak neprohrajem ani s nima...

    Dneska hoši děkujeme! Jen prosíme častěji takto!!!
  • Z boje s prvnim a druhym jsme mohli mit 6 bodu, mame 4, coz je furt cca o 4 vic, nez jsem cekal :D hosi dekujem a hlavni je nerupnout s Vitkovicema a Kladnem za 0 bodu, to by se tyhle vykony zas uplne zahodily
  • Příští týden musíme oba zápasy udělat za 6 bodů a pak se nám bude líp dýchat
  • A Vy by jste furt chtěli někoho měnit 😂😂😂
    Dneska je smazli jak 20dkg vlašáku rohlíkem z papíru.
    Já upřímně už taky nechápu.Kazdopadne ty 4 body by mohlo kluky hodně povzbudit,a probudit.
    Velká gratulace do kabiny 👍👍👍
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters