HCE Fórum

1397398400402403603

Komentáře

  • Jirka se těm retardům včera pomstil 1+4, tak dneska bojovat za Gigiho!
  • @HCE_Majkl roztrhli, Jiskra 2. lajna
  • A kombinace Jiskra - Hladonik nevypada vubec spatne 😎 Jen to chce pridat druhyho a idealne co nejdriv…
  • jak poroučíš, sáhibe B)
  • Hmmm příští rok kombo Redlich-Jiskra-Hladonik by mohlo být dost zajímavé
  • tak znovu ... :/
  • Nerozumim tomu, jak po prohranym vhazování a primy strele posle Bruk na led na dalsi buly Koffera 🫣🫣
  • To je zase pruhovaná bramboračka...
  • Faul to bohužel byl. To že po 4 neodpiskanych Olomouckých je už jiná. To že tam Beránka objímal půl kolečka kolem stadionu, to se už v poslednich minutách tady v Čechách bohužel nepíská.
  • HCE Majkl: Přesně tak !!!!! Neuvěřitelný. Frajer to prohrál úplně nacisto. 4 minuty před koncem stejná situace a on ho tam nechá jít znovu a on znovu úplně stejně prohraje 😳😳😳😳ať se jde vysrat ten Bruk, tohle je jak v krajským přeboru. Rozhoduje každá drobnost.
  • Treti tretina z nasi strany spatna. To buly jsem uz napsal, to jde vylozene za Brukem. Rozhodci resit nebudu, ale co nechapu - Skurek trefi Cernocha a proste nikdo nema ty koule (i za cenu trestu) si pro nej doklouzat a rozdat si to s nim. Sakra tak kdy uz…
  • Gwg na zlatém podnose...
  • Po našem druhém golu jsme přestali nepochopitelně hrát to co před tím a místo aby jsme je dorazili, tak jsme čekali že už se to nějak doklouže. Bohužel.
  • Asi konec no.. 2x Olomouc doma nedáme
  • Inu, jak zní jedno z nejstarších hokejových klišé - hokej je hra chyb. Urobili jsme ji v nejblbějším možném čase.
  • Tohle sakra bolí!!! Ale to co se stalo ve 3 už jsem tu u nás viděl víckrát bohužel, že ztratíme vedení, protože přestaneme hrát svoji hru a hrajeme zandoura, kteryho neumíme! Nebo jestli klukům došla šťáva? Taky mozny...každopádně škoda !!!! Věřím, že kluci zabojujou a na 2-2 to ještě zdramatizujou! Mají na to !
  • Aspon 2:2 a vynutit 5. zápas by byla nádhera, uvidíme jak to na ně zapůsobí psychicky, navíc tam v tý jejich stodole bude tlak na ty pruhovaný šašky ještě větší než tady u nás
  • Jasně Koffera na buly nevím (ale měl nejlepší čísla z našich), rozhodčí to pustí  a pak vynda na 4 za jasnej faul. Naše blbost. Nechci tady jet nejakej Haby hate, ale první gól byl jeho a spíš měl dneska dobře postavené tyčky než že by nějak dominoval. Ale asi lepší než díra z Chomutova. 

    No nic, hrajeme dál. Kluci mi přijdou 5 na 5 lepší,  ale prostě každá jejich buly, každá střela je problém. 7 gólů vždy nedáme,  ale já bych to nevzdaval. 
  • Add buly Koffer - pokud měl takový čísla, tak možná beru lehce zpátky, ale vážně jen lehce, protože z mého pohledu tam jasně měl jít Černoch (samozřejmě to neslibuje lepší výsledek).

    Asi každej z nás by dokázal napsat celkem obsáhlý report na dnešní zápas, jednotlivé výkony i výkony rozhodčích. A upřímně to ještě teď rozdýchávám, každopádně si za to můžeme sami. Jak tu bylo hezky řečeno - kolik takových zápasů jsme letos měli. Jasná převaha, lepší pohyb, lepší hra a stejně z toho není vítězství. Dneska jsme nezvládli to zavřít a to nás stálo zápas. Snad urveme aspoň ten 4. zápas a pak to bude aspoň takový finále letošní sezóny...

    Co musím říct, že mi bude chybět daleko víc Kohout než Koblasa. Ten hráč mohl být klidně pravaso do nové první lajny...

    No nic hoši, dejte si každej skleničku nebo půllitr čehokoliv co potřebujete, dneska ta prohra bolí zatraceně hodně...
  • Tenhle zapas byl přesně odraz cely sezóny. Nahoru dolů. Dvě třetiny super, chodili jsme po nich u nich ve třetině a měli obrovský problémy. Třetí třetinu jsme začali strašně pasivně a bylo po prdeli. Víťa kdyby dal ten nájezd, tak bylo hotovo, ale i tak odehrál skvelej zapas. Takhle nasranej jsem z hokeje už roky nešel, ten zapas jsme měli uhrát kurva a byli jsme zapas od čtvrtfinále🙈🙈🙈🙈
  • Hele chlapi,tady to neprohrali nasi kluci.Ale pruhovany lidi na lede. Tohle me proste nikdo nevysvetli.
    To proste uhrat neslo.
    Nesmyslny fauly,ktery odpiskali,fauly na nase hrace,nic.
    Tohle bylo tu 3 tretinu rozhodujici,a kazdej to videl,dokonce i oba hlavni sudí.
    poto, se kluci bali cokoli udelat,aby to nepiskli,a Olomoucaci byli na koni z techhle situaci nad veci,vic nez by bylo zdravo.
    Jim se nic nemohlo stat,tohle sere zase me.
  • I tak klukum patri dik za tu sobotni hokejovou galasupersou. Malokdy se to postesti, videt takhle zabavnej zapas. Tenhle radim mezi varsky nejzabavnejsi, ktery jsem videl. Ze to dneska nevyslo....neda se nic delat. Tak to holt chodi.

    Po tom vylete do Olomouce byla aspon na lede videt podivana hodna play off. Doufejme, ze se "vylet do Olomouce" nebude opakovat....
  • Nejlepší čísla na bully od nás měl Černoch. Hlavně oni to bully zahráli 2x za sebou úplně stejně. Koffer to proste takhle prohrát nemůže. Mrtvou bully zahraje kazdej junior tvl. A co už vůbec nepochopím je fakt ta druhá situace ty 4 min před koncem, kdy to prohrál úplně stejně. A nepochopím ani to, ze ho tam trenér pošle a ani to, ze si na to ten hráč nedá pozor. Růžička byl sice debil, ale tohle by se mu nikdy nestalo. Ten posílal hráče jen vyloženě na bully. Celkove ty góly co jsme dneska dostali byly strašně laciný.
  • To se da rict o vsech golech, ktery u nas Olomouc dala.....
  • Tak jak,budeme tam mít šanci?
  • Já myslím,že ano.Mam takový dojem,že se kluci zdravě naserou,a že to opravdu Olo nebude mít jednoduchý.
  • No, nic není nemožný, já klukům věřím, že do tý série ještě promluví, nicméně to bude strašně složitý…ten včerejší zápas jsme prostě měli vyhrát, měli jsme je na lopatě a stačilo je prostě dorazit
  • To je pravda
  • Ale pokud to zase bude pískat někdo z dvojice Šindel/Pražák, tak můžeme jet rovnou domů
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters