HCE Fórum

1381382384386387604

Komentáře

  • Dneska 4 junci v sestavě, jakýkoliv bodový zisk bude menší zázrak a zlatý body :)
  • Chjo chjo to je pech to není možný!Nejdřív útočníci pak beci a teď ještě chřipka a dalších 6 hráčů mimo! 10 dní volno a ono nás to semele před zápasem...potřebujeme 3-4 mače vyhrát máme celkem formu a ono tohle ! No držte se kluci ,ale to bude asi válec!
  • @yosef v pořádku  =) hezky a stručně a jasně napsané
  • Gigi a Rachna dnes nehrajou,zraneni?
  • Zranění: Bartejs ,Plutnar, Pulpan
    Nemoc : Hutu ,Dlapa, Rulik, Rachna,Gigi a Víta :(
  • A Babisovci jak jsem si myslel ...
  • Koukal jsem prave na sestavu.No pekne oklesteny,tak snad budou brzy vsichni v poradku.
  • Na hokeji bohužel nemůžu být, kolik těch debilů tam pískalo?
  • Jasně sestava byla jaká byla,ale bejt v bráně trochu golman co se hecne a tomu mancaftu pomůže, že chytí něco navíc a podrží možná by to takhle nedopadlo! Opora to bohužel není!
  • Tak dost gólů bylo do prázdný. Ten třetí gól měl chytit, ale dneska i kdyby chytal Habal, tak se prohrálo, kočka myš zápas. Jinak čuráků tam teda bylo dost🤦‍♂️😒😒😒
  • K úvodu a tomu "skvělýmu" pískotu napíšu asi tolik - dobře vám tak hrdinové, doufám, že jste si užili svojí chvíli slávy a teď si můžete jít na socialy stěžovat, jak je život nefér, a že by vám Andrej pomohl...

    K hokeji - ten rozdíl byl opravdu neskutečnej a musím říct, že mě překvapilo, jak lehce si nechali dát ty 2 góly. Při pohledu na sestavu jsme asi nikdo nečekal moc zázraků, tohle byl prostě zápas jen aby se odehrál, někomu určitě ty minuty přijdou vhod. Ale nemyslím si, že v tomhle složení to byl úplně tristní výkon. Spíš jsem čekal, že se budeme chtít o ty body o to víc porvat, ale do těch soubojů nás Sparta ani moc nepustila. Prostě Smá úplně jinou úroveň, některý ty herní prvky, který tam opakovali, to byla radost pohledět. Snad se z našich nikdo nezranil a v pátek bysme potřebovali přivézt nějaký body, ideálně 3!

    Jinak dneska Honza Bednář přítomen na hokeji. Nevím, jak se mu daří za louží, a jaký má vyhlídky, ale celkem bych si uměl představit, že u nás dostane šanci, aby se vychytal pro dospělej hokej...
  • Myslím, že Pavel to pískání přežije, ale je to teda úplně případ pro doc Chocholouška. Místo toho aby se řešilo pro klub jakýkoli pozitivní efekt, tak zbude pachuť. Jak jsem psal dnes nevystupoval politik, který by někde honil politické body, ale prezident na dalších 5 let a to i těch, kteří ho nevolili. Já až si zase budeme stěžovat jak se o Karlovarsko nikdo nezajímá, nikdo tady nechce nic sponzorovat atd. Možná je to taky trochu o těch obyvatelích resp té permanentně negativní části 

    K hokeji - bojovník výkon od našich, ale dneska se k nám přijela SPA rozehrát. S naší dnešní sestavou nebyl na nic nárok. Sice nemůžeš předpokládat,  že tolik hráčů lehne s virozou, ale pro příští sezónu prosím o širší kádr včetně pár zkušenějších hráčů na střídavé starty, aby se ti junci rozŕedili. Tak uzdravit a všichni navázat třeba na Redlicha.
  • Venca si už našel angažmá. V sobotu nastoupí se synem za Cheb
  • Důležitá výhra...sice se na to moc nedalo koukat, ale důležitý jsou body
  • S ohledem na soupisku je jedno jak, hlavně že se vyhrálo! Párada, další velký krok k záchraně, případně k play-off
  • (Jedná se)
    Flek
    Bulíř
    Frk
    Zábranský
    Najman
    Dujsík
  • Nepodepsal Bulir v Liberci po návratu viceletou smlouvu?
  • upraveno 17. únor 2023
    Bulíř má v Liberci podepsáno na další dvě sezony
    Post edited by Xaxxz on
  • Myslím 3 roky
  • A na Najmana má Liberec ještě opci.
  • Navrat Kuby by byl super, ale nechci si delat zbytecne nadeje :)
  • Mimochodem - bodove jsme se dotahli na Plzen :) to uz roky nepamatuju ze bychom na konci sezony byli takhle bodove blizko :D
  • Boleslavskej Najman😅
  • Boleslavskej ma uz podepsano ve Sparte
  • 1 výhra a jsme mimo braráž. a pokud se nepletu, tak výhra + ztráta 1 bodu Litvínova a máme předkolo jisté
  • JJ, to bylo tady nedávno keců, jak je na tom ta Plzeň dobře a my zase hrajeme tužku, dokonce si i vzpomenu kdo to tady psal, že kanis :D a hle. Nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko..
  • Screepy
    8.ledna jsi mi na messengeru psal, ze jsi zlomil hul. Tak nevim co je horsi. Zda tva hul, nebo kanisuv prispevek :D
  • Hele moje hůl je relativn, krom toho jsem to prohlásil soukromě a mám docela dobrý lepidlo :D 
  • Super 3 body ! Hodně důležitý zespoda se to tlačí! Hoši děkujeme...
    K těm posílám jak tu píšete si hlavně myslím, že do obrany nepotřebujeme vůbec nikoho! Tam bych dál rozhodně šanci našim mladejm bud Turečkovi 3 rok se vyhrává v
    1 lize už je na čase a ne furt kupovat cizí když máme vlastní dobré zdroje !
    Navíc máme asi 8-9 beku podepsanejch ne ?
    Nebo zmíním ještě jedno jméno a to je Mateo Kočí! To je kluk kterej ukazuje ,že na to sakra má! Jasně má nevýhodu, že je to bek u těch to není tak vidět, ale pro něj bude juniorka už příští rok malá! Bez váhání bych mu 7 beka dal !! Ten jinak frnkne za louži je to reprezentat a udrželo by ho tady možná rok 2 extraliga jako Jiřicka v Plzni !
    Vím, že se chceme posunout na horu ,ale doufám, že jim to nezatře zrak ,protože je škoda tyhle talenty nevyužít!!! Útočníci z junku na to ješte nemají budou potřebovat se vyhrát jako Víta...ale u těch beků si budu přát aby se dala šance těmhle!
  • Proč že to Novotný podepsal Bolce? Neříkal že chce hrát v týmu který bojuje o titul? No, asi nic...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters