HCE Fórum

1364365367369370640

Komentáře

  • Tak hokej je hra chyb, aspoň se to říká teda.
  • Jasný, chápu. Během 10ti vteřin se může stát 10 věcí jinak a všechno má jinej vývoj. Však nám puk taky párkrát tancoval na modrý, stačilo pár cm a byl ofsajd. Ale v tom je ta krása sportu...
  • To bylo jedno z těch nezapomenutelných utkání. Po gólu to SWE v podstatě kontrolovali, ale silou vůle a s trochou štěstí jsme to srovnali. Prodloužení nám vychytal brankář (naši už měli docela těžký nohy) a pak ho tam Kulich nádherně pověsil. Ty mladasove hrajou jak kdysi naše áčko - drží je brankář, výborní obránci a věří si, že nějakého gola vzdycky dají...

    Kulich - myslím, že by mu už extraliga moc nedala. Jde vidět, že ma na úzkém hřišti už neco nahráno a ta půlka sezony v zámoří ho zase posunula. Jsem hodně zvedavej na Sapouska jak to tam ustoji...

    Škoda že to bude v kize masakr asi az do konce. Třeba ten novej Slovák v juniorce by možná stál za zkouknuti v acku...
  • Jak to tam Suchánek zastavil na čáře v prodloužení, ale tak na čáře, že stačilo 5 cm navíc a na čáře už to nebylo, no jo, to jsou ty maličkosti. Přitom třeba chvíli před koncem ta střela Jiříčka zápěstím, jak mu to tam SWE golman chytil do lapačky, to když byloi vidět ze zadního pohledu, tý střele v podstatě nic nechybělo, jo, chybělo, aby ji ten golman neviděl, pak by si ani nečuchl, ale i tak to byl zákrok jak prase. Težkej zápas, strašně těžkej, mám trochu strach abysme dneska netahali nohy v medu, jenže jak říkal Pospíšil, všichni to budou mít stejně težké..můžeme překvapit, neuspět už nemůžeme .
  • Nevím, co vede organizátory, aby měli v závěru takhle brutálně nahuštěnej program. Podle mě 1-2 dny pauzy navíc mezi zápasama by bylo ku prospěchu věci....

    No ale kdo viděl rozpis zápasů naší juniorky před vánocema.....to byl taky slušnej masakr.
  • Tak a už víme,co píší ve Švédsku 😂😂😂
  • ze jim to neni trapny :) 
  • Trochu odbočka před 20 večer...,ale to co se děje s těma podpisama ,že hráči podepisujou před vanocema třeba i cca v říjnu už dávno smlouvy jinde na další rok to je hrozná hovadina...( U nás loni Novotnak ,letos Vondrc ty hráči pak nemůžou mít plnohodnotnou motivaci třeba i 3/4 sezony vědí, že příští rok bude jinde...Teď se to stalo Bolce- pustí nejlepšího hráče ,protože vědí že už tam na příští rok podepsal (bodet já bych ho v týmu taky nechtěl) By si měli odhlasovat na APK ,že se může začít jednat třeba po základní části a hotovo mají času dost! A kdo poruší ať platí nebo neco!
    Nepamatuju ,že by takhle extrémně brzo to dřív bejvalo...a nebo jestli jo tak leda, že se to nedostavalo ven ?
    Ale tohle je nesmysl ,že má kdekoliv smlouvu a třeba po měsíci co platí už si jedna o další jinde! Ty kluci to pak v hlavě musej mít ...
  • @maverick nemyslim že je to problém. I kdyby směl podepisovat až po skončení kontraktu, tak prostě nepodepíše a vyjde to na stejno. Záleží zda férově komunikuje s klubem a zda je profik. Pokud je v týmu normální atmosféra, tak by to mělo fungovat. Mně spíš obecně vadí hostování a ten systém práv/tabulek po návratu z ciziny...
  • Maverick
    Bylo to tak vždy.
  • at uz se chovali jakkoliv, tohle musi Svedy hodne bolet, pul minuty od finale a pak takovejhle zapas s Amikama :) 
  • Právě záleží na tom samotným hráči- Vondrc třeba ten typ věřím byl...ikdyz se to vědělo a byl zraněnej stal vedle stridačky kazdej zápas a fandil prožíval to !Některý kluky tam člověk nevidi ,ale beru ,že jsme kazdej jinej a to je právě ono na nekom to znat je na někom ne!Takovej Novotnak tam mě osobně se zdálo, že loni to nebylo už úplně ono...

    Tabulky na to má snad 90 % lidi kolem hokeje stejnej názor ,ale s papalášema ne a ne hnutí!
  • Před 20 hroznej obdiv a smeknutej klobouk!!! Z 2-0 na 2-2 v posledních 10 minutách....hoši děkujeme!!! Úžasný druhý místo!!!Ta Kanada individuálně kvalitu útočníků má fakt šílenou...Naši kluci to srovnali bojovnosti, důrazem, bruslením to teď pár let nebylo!
    Prodloužení je vabank to 3 na 3 tam se to přeleva z jedny na druhou...
    Kulda má na to bejt jednou velkej hráč!!!
    Byl zážitek to sledovat!
  • Já ten slogan dneska kapanek poupravim.

    Čest vítězům,,, Sláva poraženým.

    Jsem na ty kluky neskutečně hrdej,těšil jsem se na každou minutu,toho jejich hokeje.
    Nějaká kostra zůstane, Realizační tým asi taky,takže je na čem stavět.
    Mohlo by to být na dobré cestě.
  • Je to strašná škoda 😐nakonci 20 vteřin před koncem to tam meli naši na holi, to by byl mrazák slušnej. Každopádně 12 13 let jsem žádnej náš nároďák takhle hrát neviděl. A to ani v roce 2010 kdy áčko vyhrálo.
    Kulda - tam je fakt vidět, ze je vyhranej uz na tom malým hřišti, a hraje už takovej fakt dospělej hokej. Zase kdyby zustal tady, tak by mel spoustu minut na ledě ve všech herních situacích. Počítali s ním tady do první lajny. Nemá smysl spekulovat, je to jak to je a ja věřím, že nějaký zápas v NHL si zahraje uz tuhle sezónu.
    Smlouvy - delalo se to takhle vždycky, jen se o tom nemluvilo tak jako dneska. Taky si myslím, že problém to žádný není. I ve Varech to tak delají...... snad teda. 😊
  • Jasně z Pardubic jsem body asi necekal! I tak si ale neodpustím koment... ty naši golmani prostě víc jak dva zápasy od začátku sezóny nezachytaj! Ani jeden! Proto se taky pořád točej! A tenhle průměrnej tým by prostě trošku stálejsiho gólmana potřeboval!
    Jasně Haby zachytal dva zápasy chápu, že začal, ale po dvou golech z 5 střel bylo jasný, že to není jeho zápas a měl tam jít Hamalacik!
    Proč ho kupujou když mu za rok a půl nedají v lize šanci ani jednou?
    Nebo Dybal ...nejlepší snad golman juniorský ligy a taky prd !
    Habyho beru jako dvojku občas zaskočí, ale na extraligovou stálou jedničku nemá..Lukeš ji letos taky není a to je pak průser...máme dvě možnosti ale nevyzkousime je nechápu proč?
  • Lukeš zatím na Novotného nenavázal ani trochu, ale hůl bych nad ním nelámal, není mu 35 aby nebyla moc vidina na zlepšení
  • Předem se omlouvám, že je to tiktok, ale jde vidět, že Kulda z toho byl hodně špatnej :/

    https://vm.tiktok.com/ZMFwpTtet/
  • Já jsem byl moc,moc šťastnej,za ty kluky,že udělali finále.
    Nechtěl jsem to ale říkat nahlas,že kdyby se to nepovedlo vyhrát to finále,aby nebyli víc zklamaný,než třeba z vítězství v tom zápase o 3 Flek.
    Ale zahrát si finále byť třeba prohrát,a být druhej, je asi lepší,než bejt 3 s bronzem.
    Já nevím
  • Vondráček včera plynule navázal na tradici…čekal jsem, že dá gól, ale tři fakt nemusel😂…každopádně mě docela zarazila ta jeho radost po prvním gólu
  • Joo, fakt moc pěkně se kouká na tu tabulku :s
  • Spodek je letos extremne vyrovnanej, doufam, ze hur nez 13. Flek z toho nebude ...
  • Nevim jestli mam uplne duveru ze by tenhle tym baraz zvladl
  • A proto chce něco udělat.
    Zdárnej příklad byla teď Bolka.
    Kdyby se na to vedení vykaslalo,tak by se v tom placali doteď.
    Udělali změny, nato hned zápas,a vytreli si totálně prdele s Kometou.
    Zajímavý,asi to funguje.
  • Motor taky,těm to od té výměny,taky funguje lépe.
  • > @kanis napsal(a):
    > Motor taky,těm to od té výměny,taky funguje lépe.

    Neřekl bych že jim to tam funguje. Zas tolik bodů od ty výměny neudělali. A co pročítám jejich fórum ,nadšení z toho paskvilu odvolat Modryho a asistenta nechat nejsou
  • Lukeš je nemocnej či co? Bo,už to má jasný.
  • Psali ze nemoc
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters