HCE Fórum

1361362364366367600

Komentáře

  • Myslím že v těch hovnech ve kterých jsme můžeme klidně zkusit Hamalčíka. Na to že má v Šumperku průměr 3 goly/zápas, tak ma nějakých 92% úspěšnost
  • 1 čtvrtina dobrá díky bodům zvenku ,pak se nám zranili útočníci a táhlo to pár chlapů, který pak byli zatavený a teď jsou zase všichni zformy a nejede nám ani jedna lajna! Je to celý totálně rozesraný od golmanu, který prostě nepodrzej když to ten tým potřebuje nejvíc a nejde mu to ...To mohlo bejt klidně 0-0 ale jak nám tam padli ty dvě hovna jde sla ta psychika týmu strašně dolů...snaha byla Olomouc nás rozhodně nedrtila ,ale když to nejde tak to nejde.
    Hamalcika nebo Dybala ikdyby pro impuls na 1-2 zápasy zkusit proč by ne !!!
    A na dnešní styl hokeje bych už urco posadil Kruzika ne Kohyho...někdo trochu dotela hrát musí nemůžeme mít 3/4 týmu vejska 180 váha 80 a samej krasobruslař to je hovadina!
    Snad se to zlomí zase trošku k lepšímu!
  • Hrozně tomu týmu chybí Vondrc!!Bylo znát už když se zranil..nenahradil ho nikdo ani novejch ani uzdravenejch! Stylem hry ( bruslením,důrazem, v oslabenich) tak i bodama, který dělal ač to zadnej pan hokejista nebyl ,ale dříc a i tak byl skoro nejprodjktivnejsi! Hráč jeho typu tu teď není a byl by sakra potřeba!
  • Tak já nevím... Někdo tvrdil nedávno, že je vše okej, pak jinej, že jsme v hovnech.. .No já už v tom mám bordel. Zrovna tak i v tom, jestli hrajeme ELH, nebo estrádu?
  • Tohle všechno musí vědět,a hlavně vidět vedení.
    Musí přijít nějaký impuls do toho týmu,jinak příští rok, hrajeme Vsetín cup,a to jakože vážně.
    Jeden Fin to nespravi,tím se namazala jen 1/10 chleba.
    Já už se rozčilovat nebudu.
  • upraveno 23. prosinec 2022
    maverick: Taky si to myslim. Kdyz si vzpomenu, jak si to pichl podel mantaku, ve strednim pasmu projel jak tank pres dva branici hrace, ktery se ho snazili zavrit na mantak. S Redlichem to byla dobra letka, ktera navic prijimala roli 4. lajny! No....ale to jsou lonsky snehy. Ted je ted.

    Je to fakt katastrofa, ja teda osobne na tohle odmitam jezdit....

    Chce to radikalni rez. Mozna spis do toho hodit dynamit....dobre cilenej .... jenze, uprimne: Jak do dopadne u nas: Maximalne do odsere Bruk a pojede se dal. Tady je to zapikany, dokud ten klub nebude aspon trochu fungovat jako hokejovej klub nebo rekneme nejaka normalni firma ci organizace....diplomaticky receno.
    Post edited by pOne on
  • Mi někdo řekněte,že u nás nedokážou najít takovýho hráče určitě zpočátku za pár peněz,jako je třeba ten Okuliar v Hradci.
    Tvl vždyť to je kluk,ze Slovenska,kterej nebyl vůbec vidět,nikdy jsem o něm neslyšel,a najednou tady rozhoduje zápasy jak na běžícím pásu.
    Neříkám,že to musí být Slovák, Maďar,apod,ale prostě takovýho hráče,tady potřebujeme,kterej se toho nebude bát,vezme to, pověsí to pod víko,a vezeme 3 body, páč ten kluk to vzal a rozhodl zápas.
    Nikoho takovýho,tady nemáme,proto jsme tam,kde jsme.
  • Počkej Okuliar není za pár peněz. Hrál tuším ve Švédsku...
    Trošku s odstupem bych řekl, že to včera prohrál Lukeš a týmu chybí góly Fleka i Vondracka. Snaha byla, spousta akcí ale efekt zadnej. Včera i Rachna s Hladem chvílemi dobré rychlé akce. Totální zklamání je Griger. Ani včera nic... no a největší rozdíl v týmech včera byl v hlavách. OLO hrála v klidu a čekala na chybu. Prostě věděli, že jak povedou tak se povezeme. 
    Já si nemyslím, že to chce radikální řez, ale nejakej impuls jo. Ten finskej útočník sice OK, ale prostě je to málo. Dle mého jedni z našich nejdražších hráčů (Lukeš a Griger) jsou absolutně z formy a ostatní se nabaluji. Takže je potřeba doplnit. On by ten Šenkypl (pokud něco ne dosype do rozpočtu) mohl mít i po investici, protože mladí nepůjdou do akademie, kde áčko hraje Chance ligu...
    Změna v trenérském týmu? Záleží jaká je atmosféra a kdo ji případně kazí... Možná rozšířit než vyměnit...
  • 1140bxl: V tom prostředí, atmosféře a nesystému, který uvnitř týmu a klubu jsou, to prostě nemůže fungovat. O tom jsem přesvědčen! Dobrej barák musíš postavit na dobrých základech, jinak ti nebude stát. Takže nějaký impulsy, jestli přijde ten nebo ten jsou o hovně. Navíc si myslím, že jsme vlivem okolností ztratili ten punc (nebo pověst) klubu, kam chtějí jít hráči, aby se prosadili. Nebo kam vůbec chtějí jít. Právě naopak! Za mě, já bejt hráčem, tak nejdu do Varů ani za dvě zlatý prasata. A ke všemu tady ani ty zlatý prasata nejsou. Nějaký rozhovory do médií s hráčema, že se jim tady líbí je to tady super.....co mají asi hráči/profíci říkat. Že to tu stojí za hovno?

    Myslíte si, že třeba takovej Litvajs, kterej "nemá problém" mít pod kontraktem Chalupu za čtvrt míče, kterýho posílá hrát do Slávie, bude "mít problém" vysolit na stůl pěkný částky našim nejlepším hráčům? Nebude! A ty hráči naprosto nebudou mít důvod takovou nabídku odmítnout. A nikdo jim to nebude moct zazlívat.
  • Tak všichni víme, že když se nedaří, tak se nedaří a většinou to bývá na všech frontách, já moc netušim,co by jako měl být ten impuls, neházel bych to na trenéra, protože ten tým v první polovině soutěže nehrál blbě, kde se teď to soukolí zadrhlo, těžko říct. Samozřejmě ano, mění se organizační struktura a obávám se trochu, že tam moc teď neví levá ruka co dělá pravá. Ale dejme ještě novým majitelům čas, letos asi nebude nakonec cílem nic jiného než se udržet s tím co máme a pak se uvidí. Zvěsti nějaké jsou, tak vyhlížejme lepší zítřky.
  • @pOne já právě nevím jaká atmosféra v klubu je. Pokud máš zprávy o bordelu v klubu, neprofesionalite nebo nějakým jiným zavadnym jevu, tak máš samozřejmě pravdu. Já tyhle zprávy nemám. Já vidím utavenej tým z důvodu malého počtu hráčů (prý je vše většinou nad naše možnosti), totálně psychicky v rozkladu. Týmu nehraje těch pár nadstandardně placených a čekej tým se veze. Nedokážu odhadnout kvalitu trenérské tymu kde vztahem klubu je víc než zkušenosti v extralize. Je mám obavu, že vlastník největšího podílu to začne řešit až bude pozdě. 

    Jo a myslím,že hráči jdou za prachama a pokud dostanou zaplaceno tak do Varů půjdou nebo tady zůstanou. Stejně jako Černoch...
  • Každej hráč je jinej, stejně jako každej člověk je jinej. Někdo je v dusný atmosféře schopen pracovat a někdo ne. Výkonnostní sport a hokej je tak tenká linie, kdy "nabušený jsou všichni podobně" a rozhodujou maličkosti. Rozhodovat může právě to, jestli svojí práci tam, kde jsi, děláš rád. Nebo tě tam naopak všechno sere. Aby tým na extraligový úrovni mohl fungovat, mohl konkurovat x-násobně větším rozpočtům, musí se složit mozaika, aby to fungovalo. U nás k tomu bohužel předpoklady momentálně nejsou.

    Btw: Pokud jde o Čečeho, tak hokejově letos v klubu žádná hitparáda, v podstatě od začátku sezóny. Nejen že neprodukuje dopředu, ale navíc on i jeho lajna těžce v mínusu. Tzn. že hraje hrozně dozadu. Zajímavý je, že v nároďáku je to jiná písnička a tam je dozadu schopen pod Jalonenem to hrát. To neni vůbec nic proti němu. Určitě je to hráč, na kterém by se mělo stavět.
  • Mohli by dotáhnout na hostovačku toho Rotha místo Plutnara, než se dá dohromady👍
  • Krásné Vánoce a klidné svátky! 🎄😊
  • Také se pripojuji. Krásné Vánoce všem Vám tady ,a hlavně pevné zdraví.
  • Šťastné a veselé! 🎄 K tomu samozřejmě hodně zdraví, štěstí, pevné nervy při vstupu do KV Arény nebo zapnutím streamu a samozřejmě hodně energie, kterou budou potřebovat hlavně naši borci...
  • Taky krásné Vánoce všem! A našim borcům trochu formy a štěstí by Ježíšek mohl nadělit pod stromeček ;)
  • Drsné Vánoce kladenských Rytířů. Jágr měl proslov, padala ostrá slova


  • Nevim jestli jim to pomuze,snad ne.
    Kazdopadne se s tim neco alespon snazi delat.
    Mozna by bylo neco podobnyho,vhodny i tady,pac jen tak cekat na zazrak,se neda.
  • upraveno 26. prosinec 2022
    5 vyloučení v první třetině 🙄 tvl to tam rovnou můžeme hodit ručník..
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 26. prosinec 2022
    Nevim, jak budou vypadat ty nasledujici dve tretiny, ale ta prvni byla opravdu příšerná. Nesplňuje to nejakou aspon trochu normalni uroven z pohledu ani jednoho kriteria…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Na tom týmu je deka jako prase...troufnu si říct, že v sestupový sezóně byl ten hokej i koukatelnější
  • Že mě ta prohra nějak nepřekvapuje...
  • Tak už 3 bodíky,a jsme poslední.
    Super 👍
  • Co vedení chce,to brzy bude mít,gratuluju.
  • 18-31 na střely...kdo byl i na Olomouci musel vidět, že taky nebyla lepší ani ona ani dneska Plzeň! Na nás je těžká deka nespadne nám tam ani to největší hovno ty tam padaj jenom nám... Tragicky jsou přesilovky o tom žádná ,ale snaha tam vidět určitě je bohužel zatím bodově marná...těžko říct jestli by tomuhle pomohl kartáč jako Kladnu tam ho Jágr dával proto ,že po X posrali zápas v poslední třetině když vedli !
    U nás nezabírají ani změny útoku ani v uvozovkách posily tak se obávám, že poslední impuls kterej občas zabere je výměna coache (ač proti Brukovi nic nemám a bylo by mi ho líto ) nějak zkusit nastartovat se to musí!
  • Nejsem zastánce trenérských výměn, nicméně mě v současné situaci nenapadá žádná jiná varianta, jak tomu týmu dát potřebnej impuls…otázkou je, kdo by to měl po Brukovi převzít…
  • Chudák Karlovarský fanoušek :# Doma nejhorší a chodit do KV areny za trest.Chodit domů bez nálady fakt k nezaplacení.Něco se ale stát musí a začíná to trenérem.
  • Budu rád, když mi tu opět někdo napíše, že je vše okej... To vidim!!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters