HCE Fórum

1377378380382383600

Komentáře

  • Hoši děkujeme důležité další 2 body !
    Jsem zvědavej co Havlin? Jak se to teď jakž takž slepilo tak 4 bek už bylo moc! Doufám, že jeden z nich po pauze bude !
  • Parada, 9. misto! Mame ted vyrazne bliz k sestce nez k poslednimu mistu, kluci fakt zamakali.
  • Ale v prodloužení to je taky super.
    Krásnej výjezd, stojíme u Chemopetrolu,a krásnej výhled.
    Ropáci se postavili před stadionem,a rvali,Hynek ven😁
  • 2 body z Ropákova TOP, i když bych jim rád dal direkt za 3 body. Každopádně ve druhé polovině zápasu jsem si říkal, že se to otočí na domácí stranu, takže TOP. Jak píše Kinkis - zamakali a teď to bodově je fakt super a od baráže daleko...

    Havlín nevypadá úplně dobře a nevím, jak to budeme lepit, ale teď už bych vážně sáhnul pro Turečka z Třebíče a nechal mu pořádnej icetime, kde se může ukázat a říct si o flek pro příští rok. A jelikož jsem ho tady v poslední době kritizoval, tak dneska pochvala i pro Lukeše, byl koncentrovanej, jistej a dneska zatraceně dobrej výkon podpořenej opět obětavostí celýho týmu.
  • Jiří Černoch je (dle statistik ČT) nejlépe blokujícím útočníkem soutěže! Už zastavil monstrózních 83 střel soupeře!

    Štěpán Lukeš (KVA) 35 zákroků, úspěšnost 97.22%

    Hodne hezky :)
  • Zlatý dva bludišťáci
  • A kdo kritizoval Lukyna,ať si strčí hlavu doprdele a spláchne.
    Amen.
  • Ty jsi vocas
    Dneska zachytal dobře. Ale čísla hovoří za vše a dva podařený zápasy nic neznamenají. Ač jsem rád, že je na dobré cestě.
  • upraveno 5. únor 2023
    Kanis: Normalne te ignoruju, protoze tve příspěvky za tebe mluvi dostatecne - v jakémkoliv ohledu. Dneska ale udelam vyjimku, jednu z mala - chapu, ze ten úkon s tim pozadim je inteligencne tvuj vrchol, ktery zvladnes. Dobre pro tebe. Kazdopadne dekuju za dalsi smysluplny a plnohodnotný prispevek (tak jako vsechny).

    A velka skoda, ze jsi ho nezvladl rozdelit zase na x prispevku. Amen.
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Koukám že je nejvyšši čas to tady "dočasně"zavřít.😀
  • Vy dva,jste pripadi sami o sobě,který v životě na ledě nebyli,co se týče zápasu.
    Možná veřejné bruslení.
    Ale každej máme svůj názor.
    Tímto bych to uzavřel.
    A ignorovat umí jen ten,kterej nemá další argument.
    Ať žije Lukyno 👍
  • Kanis: Krasne shrnuto, zustal jsi věrný sam sobe a mne samozrejme dosly argumenty. Konec hlaseni B)
  • Běž si dodělat domácí úkoly a připrav si tašku do školy dle rozvrhu strejdo
  • VnZ: Jses drsnej, kdyz jsou prazdniny.... =) =) =)
  • Pone
    Mi nedošlo 🤔 🤣
    Nejstarší zatím chodí jen do školky 🤷‍♂️
  • Dneska jsou to Lukesovo body. Dneska se ta díra z Chomutova zavřela. Každopádně ten počet vychytanejch utkání musí být větší. Tak snad něco ukáže ve zbytku sezóny. 

    Každopádně to byl dneska  boj a myslím, že jsme někdy chtěli moc hrát a na tom úzkým hřišti je to spíš to co nejrychleji (i když nepresne) dát do utocnyho pásma. 
  • Jinak pořád přemýšlím o smyslu te věty o tom strceni a splachnuti.  :)   ale nemůžu na žádný přijít...  =)

    Mimochodem, není ta naše současná forma spojená s momentem kdy #34 se šel starat o sestavování kádru a netrenenoval? Třeba to trochu provetralo atmosféru...
  • Já jsem ten poslední, kdo by jebal do Lukeše. V obou derby zachytal a zaslouží pochvalu. Objektivně je ale tuhle sezonu ve všech ohledech horší než Haby, se kterým se počítalo na dvojku. To je málo, bohužel.
  • VnZ: Jj mas pravdu,uz nekolikanasobnej strejda,diky za povsimnuti.To,Tě slechti.
    Mmj.tasky do skoly,pripravuji me deti,mym vnoucatum.
    Pa.
  • Tak hoši trochu klidu tady, takový poklidný fórum to tu bylo. Lukeš samozřejmě lepší ale statistika nuda je má však cenné údaje a ta hovoří jasně. Tohle se ani neblíží číslům jaký by měl mít gólman jako jednička v týmu. Každopádně ale za dvě derby mu náleží absolutorium a je vidět že chytat pořád umí. Je otázka na vedení, co s tím na příští sezónu. Jesteze to nemusí řešit tady Kanis nebo VnZ 😄
  • 1140bxl: Tak to si piš, že sakra má! A doplním: A nemá náhodou ten Beryho podpis něco společného "s momentem kdy #34 se šel starat o sestavování kádru a netrenenoval"? 

    Bohužel ještě není všem dnům konec. 34 strikes back. Takže všichni do kostela a modlit se za světlé zítřky karlovarského hokeje.... 
  • Trochu klidu, nadhledu a nebudeme si sem tahat facebookové móresy. Díky!
  • @pOne nedes me, uz to vypadalo, ze se ta situace kolem Venci tak nejak uklidnila :(
  • Copak předvádí 34? Nějak jsem nic nepostřehl
  • A rád bych vypíchl, že naši junioři i dorost jsou první v tabulce! Za mě paráda, dobrá mládež je s malým rozpočtem základ :) 
  • To: Screepy
    Já bych v tom měl jasno hned 😂

    Je fakt,že nějaký handrkování tady nemá cenu,spíš naopak,bych to viděl,mě to taky neba,se dohadovat.
    Jen jsem řekl svůj názor, nicméně je taky fakt,že jsem ho mohl napsat poněkud střídměji,a ne tak zhurta.

    Za to se tady osazenstvu omlouvám.

    Nicméně ten kluk opravdu chytat umí,i když to letos nebylo zatím ono.To ví i on sám,ale pokud by byl opravdu taková díra,tak by to nedal ani v těchto zápasech.
    No nic,nebudu cerit vodu.
    Hlavně ať se klukům daří,to je to hlavní.
    Včera opravdu celkem dobrej výkon, Litvínovu šlo o hodně, šlapali do toho slušně,a o to víc se cení,že to kluci ustáli,a udělali Nám všem opět radost,a myslím si,že i sami sobě.
    Jen tak dál.
  • Každá vesnice má svýho blba, stejně tak každý fórum má lehce zamlženýho přispěvatele, kterej hází jeden nesmyslnej koment za druhým. To že Kanisovi nebylo dáno příliš inteligence a sebereflexe, vidí asi každej normální člověk. Líbí se mi jak mu to jemně a s úrovní naznačil Majkl, i když to bylo házení hrachu na zeď. A pak má každý fórum namyšlenýho frajera, kterej si myslí, že sežral všechnu moudrost světa a že musí všechny usměrňovat a urážet. Je vidět, že jsi ještě hodně mladej Vaňku na Zdi a do diskutující úrovně pOneho, kjetela nebo Screepyho, ti ještě hodně chybí..
  • Šlo by prosím udělat rating každého diskutujícího? :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters