HCE Fórum

1360361363365366604

Komentáře

  • Tamtamy duní a hlásí, že by měl přijít posílit útok další fin. Tak uvidíme, co rozbalíme pod stromečkem.
  • tak Parkonen uz byl, tipnul bych to na Juhu Klobasonena... 
  • Tak Pluto je po operaci,na delsi cas,mimo hru. Skoda,ze opravdu nemame sirsi kadr. Tohle nemuzeme vydrzet v tomhle stavu.Jen se divim,ze to Ti nahore nevidi,kaazdej lajk jo,oni ne,jinak by to bylo uz jinak,a mam jim tohle trochu za zle. At mi nikdo nerika,ze ty penize nejsou.Za Karla bych to jeste pochopil.
  • V útoku nás bota tlačí tam je to jasný zalátavat to na každej zápas někým jiným (Osmik,Zadrazil, Vachy,Sapousek + snazivej Rulda-nic proti němu ale utocnik to prostě není!) to je fakt na dvě věci a dlouhodobe k ničemu...na druhou stranu kvalitu sem teď aktuálně nedostaneme chtěla by ji větší půlka týmů at už s větším rozpočtem nebo většíma ambicema...bereme co na nás zbyde a buď to vyjde a nebo ne jako Chalupa a před ním jiné sezóny jiní!
    Ale v obraně díky Finakovi si myslím, že to bude dobrý ač Pluto scházet bude...když se vrátí Dlapa s Rohym bude ta obrana solidni si myslím...v záloze Mikyska s Ruldou ...ta obrana si myslím bude cajk ten mladej Krajcik vypadá taky dobře ještě k tomu...
    Útok je někdy vycichlej tam by to už Hlada + 1 chtělo!
    + bych zmínil gólmany ani jeden z nich nedokázal zachytat nakou mini sérku zápasu 3-4 aspoň...furt se po jednom dvou střídají...jeden zachytaj druhej zase ne ...trošičku stálejši formu nemá ani zatím jeden z nich!
    Nevím proč na ně nezatlačit trochu konkurenci na jeden zápas aspoň zkusit Hamalčika nebo Dybala ten se prej jeví velice nadějně..stejně jako dostal šanci Bednář...
  • Kjetel
    Furt to není takový průser jako to tehdy mohl být pro nás
  • Mame uz tak malo hracu,ty ktery mame zdravi jsou utaveny,a navic jeste Ti dva jezdi po narodaku.
    Sic je jim to prano,ale kdo si myslel,ze pres repre pauzu nekdo dorazi,tak to bylo jen zbozne prani.

  • Rulík na měsíc hostování k nám, takže nebude nastupovat za Baník
  • tak Rulda je asi zaplata za Plutnara/Dlapu (navic muze hrat i utok :)).
    sice jsou hlad i kofron zpatky, ale na podstavu v utoku to nic nemeni. Kruzik neni utocnik pro extraligu (nebo at se ukaze) pro normalni sezonu...
    vite nekdo neco vic o tom pripadnem dalsim Finovi? 
  • Proč zrovna Karlovy Vary?
    Volal jsem s kamarády, které tady mám, a zjišťoval jsem, kde jsou jaké podmínky a jak to kde vypadá. Říkal jsem si, že zrovna ve Varech by to mohlo být dobré, protože se ke mně dostalo velmi pozitivní hodnocení. Kamarádi, kteří tady hrají nebo hráli, mi řekli, jaké tu je prostředí. Myslím si, že to na tom bylo nejdůležitější. Zjistit si, jak to kde funguje. Pak jsem přišel sem a bylo to opravdu tak, jak mi kluci řekli. Jsem tady spokojený a líbí se mi tu.

    Tohle je fajn cist
  • Zase budou rozšiřovat elh juniorů 🤦‍♂️
    Ten Lojza to je takovej vocas. Podívejte se v jaké účasti si to odhladovali...
    A samozřejmě Pro byl Bednařík (ČB) jehož juniorka minulý rok spadla...
  • VnZ - tys cekal neco jineho? Mountfiled/PCE to hrajou dole stejne jako Kometa/LIT. Kdyz chteji udelat skupiny - fajn, ale smizme ten pocet na 12... jak je ticho od Dedka tedka...
  • Dnesa kvalitní mač. Asi jsme zapomněli formu doma.. Nebo nevím...
  • S ohledem na domácí výkony doma rozhodně ne :)
  • Neskutečný hovna, hra totálně bez systému, Rachůnek si myslí že je jeho pozice je jen v útočném pásmu a i tam hraje hovno. Gríger by se taky už měl probrat. A nechápu proč Beryho zabíjí ve třetím útoku. Flus
  • No ty kraso, Rachůnek a Griger u 3 obdržených gólů ze 4. Hoši začínají mít libereckou fazonu... 
    Tak další zápas musí jít 3 bodově za nima. Tým od nich potřebuje plusove body... 
  • Ten mansaft se mi nelibi,jsou utaveny,bez chuti,neco se tam deje. Venca ( 34 ) na stridacce jak matoha,jak kdyby koukal do blba,a vubec ho to nezajimalo,misto toho,aby kluky povzbudil,takoveho ho nezunam.Rikam,tam se neco deje.
  • VnZ: Ja tohle vymetani s Berym sestavou taky nechapu. Kazdej prichozi jde na pravaso prvni lajny a s Berym se vymeta kazdej pangejt. Vsak on zuctuje. Brzy. 

    Na druhou stranu treti lajna je jediny, co aspon trochu obcas funguje a Bery tam k nim zapada.

    Ceceho lajna je stinem lonske slunecnice, kralove minusovyho hodnoceni. Rachna s Grigerem kralove nekonecnych nikam nevedoucich motanic. A ve ctvrty se to meni tak casto, ze nema smysl hodnotit.

    Co moc nepochopim, je finak na PP. Tywoe jako bek dobrej, nemam nic proti, ale ze by to byl bek na PP, to mi teda vuuubec neprijde. Hodil tam v prvnim zapase u nas dubnovku, ktera nahodou propadla, a uz to ma za zasluhy do konce sezony.

    Ja vcera vydrzel 2 tretiny toho mordoru. Chapu, ze Trinec je nas neoblibenej souper a ze nas drti prakticky porad (cest vyjimkam), ale na tohle se porad vymlouvat? Vcera ten rozdil ve hre byl fakt do oci bijici. Obrane se tam vynorovalli volny hraci ve frekvenci jeden za dve minuty. To bude neco asi v neporadku, rekl bych....
  • Mě z toho nejvíc zaujala věta, že bude ve třetím útoku s Grigerem a Kofroňem. Takže míchání lajn? Potřebuje to už oživit
  • no, me jeste zaujala ta veta, ze Bruk je nespokojen s vykony a pristupem nekterych utocniku...
    kazdopadne bych trochu ubral z nadseni, ze jeden utocnik nejak zvysi konkurenci. pokud to spravne pocitam, tak mame 13 utocniku vcetne Kruzika a predpokladam, ze on je 13.... takze to je spis o vetsi delbe ice timeu nez o tom, ze by nekoho z prvnich lajn posadil jako 13.
    no uvidime... 
  • hele, ta díra z Chomutova potáhne hrát za bráchou, ne? každá střela na bránu je gól. kdyby byl soudnej tak da ty Žirafě tolik procent svého měsíčního platu, kolik mu chybí do 100% úspěšnosti zásahů.  
  • 1140bxl
    Ma u nás smlouvu na letošní rok + 2 opce. Jsem zvědav jestli ji uplatní. Já bych ho už trejdoval. Jen nevím za koho
  • No mam takovej pocit,ze v momentalnim rozpolozeni,by tohle nestacilo ani na 1 ligu.Bohuzel.
    Ten mansaft je naprosto prazdnej na duši,totalne bez napadu.Neco se tam deje,to neni normalni.
  • Něco je hodně špatně, začíná to být na rozpuštění ledu
  • no, je to typickej zapas s OLO + ted je na nas totalni deka. 
  • VnZ: Zkusil bych treba Sedlacka. Ten chyta nekde na Slovensku za plat pokladni v supermarketu. Treba by za sanci v Extralize byl rad.....

    Nebo nejakou dvojku/trojku nevyuzitou nekde....

    Nedavno jsem na poradi golmanu v Extralize koukal. Jeden nas golman osmnactej, druhej devatenactej. Bida. U Habala bych to jeste bral. A Lukes musi mit sakra jiny cisla!

    Jinak dneska to byl hroznej nesystem. Vydrzel jsem tretinu....
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters