HCE Fórum

1342343345347348600

Komentáře

  • @VANEKnaZDI přesně tak, to byl hlavní důvod..zabalilo se to do omáčky že Kometa a kdesi cosi, ale všichni si oddechli že je pryč.
  • Tak to teď Černochovo trejd asi padá když už není u kormidla Holub
  • Tak jo, prvni krok udelan. Doufam, ze se k tomu i nejak postavila opozice... Preci jenom  by asi melo byt jedno kdo je u vesla...

    Jinak ten tym je sestaven podel Pesouta. Pokud atmosfera byla nejaka ( v kterejch dlouholetejch vztazich neni), tak je fajn ze ji procistili. Kazdopadne to chce ted ukazat na lede a s novymi majiteli drzet nastaveny trend... 
  • @1140bxl

    Kdo je u vesla, je jedno. Není jedno, že příští rok to může mít všechno na hrbu město.
  • kjetel - to jedno neni, ale vzheldem k verejnym vyjadrenim to nevidim jako prefereovanou cariantu novych majtelu... Mimochodem, kdyby se prodala licence na extraligu pripadne jinak vycouval KH, nemelo by to mesto na hrbu (arenu, mladez, politicke dopady) tak nebo tak (jedno kdo by byl u vesla)? Primatorku nemusim, ale celou opozici si komunikacne namazala na chleba. 

    myslim, ze ted by to snad jen chtelo, aby Senkypl/Tobolka (=resp. klub) prisli do konce roku s nejakou strukturovanou vizi (neco vic nez tiskovka), abychom vedeli jaka cesta vede k te Salzburg academy :-)    
  • Přijde mi naivně legrační představa, že se něco změní, když licenci na extraligu vlastní stále titíž (prezident klubu, jednatel klubu a "generální manažer").
  • @kjetel tak mi prosim vysvetli jak tu "licenci" vlastni spolek? pokud to spravne chapu tak ta neni na jmeno/jmena, ale na hokejovy klub. tzn. predpokladam, ze licenci vlastni HCE s.r.o., protoze to je subjekt majici pravo ucasti v extralize. Rozumim tomu, ze ty prava ucasti nejde prevest bez souhlasu spolku (a ted mesta)? nebo je tam jeste nejaky jiny trik...

    nevim zda se neco zmeni, ale trochu se domnivam, ze ty dva inevstori do toho vstupuji s nejakou myslenkou jak to bude fungovat a dovedu si predstavit, ze pokud predstavitelum spolku nechaji mista ve VIPu, tak oni si budou chtit rozhodovat o tom jak se bude nakladat s penezma.   
  • Ne, licenci nevlastní s.r.o., ale Hockey Club Karlovy Vary, z.s., což je explictně napsáno ve smlouvě. Ano, je tam smluvní pokuta, pokud se převede bez souhlasu města. Ta je deset milionů.
  • A ještě poznámka - majitel nerovná se sponzor...
  • Buďme rádi, že je Flek s Pešoutem v Kometě. Pročistí se vzduch
  • Type your comment@1140bxl

    Licenci na extraligu vlastní zapsaný spolek Hockey Club Karlovy Vary, který je minoritním (10%) vlastníkem firmy HC Energie Karlovy Vary s.r.o. Aktuálně jsou ve vedení spolku jména jako Vaněk, Trubač, Liangovský, Píša, Holý nebo Ryžuk.

    Z toho, co jsem slyšel na zastupitelstvu, si město ve smlouvách s HC Energie Karlovy Vary s.r.o., Hockey Clubem Karlovy Vary, z.s. a novými investory vymínilo, že o prodeji licence musí rozhodovat vlastníci klubu (nově tedy Šenkypl, město, Hockey Club Karlovy Vary, z.s. a Tobolka) ve shodě. Pokud by se Vaněk a spol. rozhodli prodat licenci bez souhlasu ostatních, je ve smlouvách ujednaná pokuta 10 milionů. Tady musím souhlasit s opozicí, že ta pokuta by měla být vyšší, protože si myslím, že cena licence na extraligu je o hodně vyšší.
  • Pokuta by měla byt v částce buď vyšší,než je prodej licence,bo stejně úměrná.
    Aby se na tom nedalo nic vydělat,ba naopak samozřejmě.
  • Klepiš podepsal na Kladně.Ja Vám nevím,je sice už ve věku,ale mě osobně,by se tady líbil.
    Je ale divný,že byl 2 nejproduktivnějším hráčem minulou sezonu v Liberci,a smlouvu mu už nedali.
    Že by nahovnex v kabině?
    Věk?
    Těžko říct
  • Majitel se sice nerovna sponzor, ale podle svého prohlášení počítá že do klubu peníze dávat bude. Navíc jako majitel bude chtít aby jeho majetek prosperoval. Věřím že díky svému jménu sem nějaké sponzory dokáže i přitáhnout. Přece jen Vaněk jim nemá co nabídnout ale zalíbit se Šenkyplovi může být lákadlo.
  • mozna jsem trochu natvrdlej, ale co je to ta "licence"? :-) pokud se nepletu extraligu hraje s.r.o nebo ? chapu spravne, ze s pravem ucasti v extralize (=licence) muze nakladat jen spolek jako jeden ze spolecniku (pod pokutou 10 mega pokud ostatni nebudou souhlasit)? Pokud ano, tak si Vary vstupem do HCE neposychrovali to ze nam nikdo soutez neproda do Zlina/Jihlavy/Vsetina, protoze ta 10 mega pokuta je smesna. Ted muze byt treba 10 (delam tlutou caru za minulosti), ale kazdy rok by se mela zvysovat treba o 50% sponzoringu danou mestem.

    mimochodem, proc jasne nerict, ze Ano (rada) touto malou vysi pokuty riskuje budoucnost hokeje ve Varech... At nema primatorka tu svatozar, kdyz v podstate nezmenila situaci ani o mm (neni jistoata ze licence zustane ve Varech).    

    to ze majitel=sponzor je mi jasne, iluze ze Senkypl/Tobolka privedou 158 sponzoru si taky nedelam. Ale novy pan majitel ma podstatne zkusenosti co se tyce rizeni/restrukturalizaci spolecnosti a samozrejme ma potencial to zase trochu nastartovat. KH to drzel, ale uz nerozvijel... takze jsem zvedav s cim se prijde... 
     
  • upraveno 9. září 2022
    https://talk.youradio.cz/porady/bomby-k-tyci/ep-115-josef-reznicek

    1:10 a nasledne 1:15 zminka o Varech. A nasledne zajimavy povidani o mladych hracich, odchodech do NHL a do zahranici, financnich kompenzacich ze strany NHL atd.
    Post edited by pOne on
  • Rozhovor jsem viděl. Zajímavý jak všechni vědí jak jsou tabulky na hovno, každej na to nadává, ale nikdo s tím nic nedělá
  • Je stále aktuální interes klubu o reprezentačního útočníka Jiřího Černocha z Karlových Varů?
    „Myslím, že zatím je to ve fázi hecování, špičkování. Teď není čas na domlouvání se. Je potřeba se soustředit na hru. Prostor bude v lednu, v únoru, kdy se budou řešit nové smlouvy. Nebudu zastírat, že bych o Jirku zájem měl. Kdo by neměl? Víme, kde nás pálí bota. Ale řekli jsme si, že do sezony půjdeme v tomto složení a budeme reagovat na vývoj. Za to, co tady hráči v srpnu podstoupili, si zaslouží šanci. Bylo by od nás i trošku nefér, kdybychom jim ji nedali. Uvidíme, jak se s tím popasují.“
  • upraveno 12. září 2022
    Ať jde s celým špičkováním do zadele Pešout, s Flekem se tak spickovali až tam zaparkoval. By mě zajímalo jak by na tohle reagoval Senkypl, jestli by vytáhl z prasátka nějaký zlaťáky a Brno by byla akorát pořád ta zatáčka před Vídni..no těžko říct. Aby ty Vánoce přežil Pešout..
    Post edited by Screepy on
  • Nemyslím si, že by šlo vyloženě jenom o peníze. Pokud by ta nabídka přišla, Kometa by asi převážila nad Energií (tipuju jen Černochův pohled směrem k tomu, že právě Pešout ho vytáhl a má k němu blízko). Ale na druhou stranu píšete správně, že Pešout bude mít nejdřív co dělat, aby svým svérázným způsobem ukočiroval kabinu v Brně a ještě splnil očekávání Zábranského. Úplně tak jednoduché to mít nebude.

    Ale k tomu nyní podstatnému - doufám, že zasadíme trochu direkt na úvod a z Brna něco odvezeme  B)
  • Rozpočet PCE i díky B Týmu okolo 200 mega 🤦‍♂️😁
  • ja nevim zda delat nejakou predhanenou s KOM apod. o hrace. doufam, ze s novym majitelem to dostane nejaky rad a strukturu tzn. hosi budou vedet, ze to co se slibi se taky dostane + znaji svoji pozici v tymu. bud tady chetji hrat nebo pujdou za zlatakama do brna. rachna s grigerem to taky zkusili s libercem a nevim zda byl hokejove rachunek trikrat stastnej...

    chapu spravne, ze uz nedelame predsezoni tiskovky. uz se nikdo neche prilis vyjadrovat jak to s klubem bude a ceka se na formalni prevzeti? to same s dresy...
  • Dresy bída!!! Měli jsme posledni dva roky určitě jedny z nej !! Ten nápis v předu tam s velikostí loga a typem písma nesedí ..
    A bílá sada ? To bych úplně blil s odpuštěním...
  • Mě se ty dresy líbí,co je na nich špatnýho.
  • Mno, první (i druhej) dojem z tý fotky dresů byl, že koukám na "badygárdy-motocyklisty" z filmu Vůně cibule ... Snad je to PR jen dočasný a nepůjde v plzeňských stopách ... (zdravím fotra a Péťu Komárka)
  • Oproti předchozím dvěma letům jsou chudý jak řekl někdo na Facebooku vypadají jak na trénink...ten nápis v předu se nepovedl velikosti a typem písma...škoda,ale jen můj názor samozřejmě!! Hlavně klukům ať se daří a mají stesticko!!!
  • Mně osobně se líbí nejvíc za tu dobu co máme černé dresy
  • Hele a není ten nápis něco jako "placeholder" pro nového sponzora? Holoubek z přední strany taky zmizel...
  • Jsou hezký
  • Za mně byly lepší ty loňské, to velké logo na hrudi se mi na pohled líbilo víc, než velký nápis Karlovy Vary. Ale kdo ví, třeba se tam místo toho objeví Aukro nebo něco takového.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters