HCE Fórum

1258259261263264591

Komentáře

  • @plasa- jo taky mi  to tak přišlo a to sralo Hronka ještě o to víc Já jsem přece ta hvězda z NHL a kluk ze 70 kilama , co hrál celej život maximálně 1. ligu, se z tý bitky se mnou neposral a ještě z toho má prdel. :#  On to bral tak trochu s nadhledem Kadlec i v to rozhovoru po zápase. =)
  • Errrrm, kdo tu říkal co o Beránkovi? :)
  • No však si to tady přečetl a proto dneska 2+1 🙂.
  •  Bednář konečně viteznej zápas. Snad po roce.  Konečně zachytal.  Naši o parník lepší.  Václav na ledě nechyběl, role řvoucího asaka mu sedí. =)
  • Když jsem četl že chytá Bednář, tak jsem mu dnešní tip na prohru změnil z 2:4 na 2:6. Překvapil kluk jeden 😁
  • Nevíte někdo proč je tady ten Zabloudil? V čem je třeba lepší než Osmik, nebo Šik?
  • Škoda,že se nemůže zítra jít na Plzeň.
  • upraveno 21. listopad 2020
    Another Groundhog Day at Pardubice. =)
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Groundhog_Day_(film)
    Post edited by HawK71 on
  • Za mě SUPER =)
  • Za mě taky
  • Nechci to zakřiknout ale je strašně fajn že na rozdíl od let minulých dokážeme dotáhnout do konce zápasy ve kterých o gol vedeme. Kolikrát jsme v předchozích sezonách přišli o body tím že jsme v posledních minutách přišli o jedno, dvou nebou i tří golové vedení.
  • upraveno 22. listopad 2020
    Perfektní víkend...jen je velká skoda ze u toho člověk nemůže být osobně a užívat si tu radost a euforii :(
    Post edited by FeryBo on
  • Já za sebe musím říct,že jsem zatím max.spokojenej.
    V tabulce jsme 5, s 24 a s 11 odehranyma zapasama,a v tom už ty 3 se Spartou a Třincem.No ,když se to porovna třeba beru teď Spartu,tak ta má dneska odehraných 14 zápasu,a má o 3 body víc než mi,a o 3 zápasy víc odehraný.
    Takže kdo je na tom v součtu lépe?
    Stejně tak první Plzeň,ty maj o 2 zápasy víc,a o 4 body,takže jsme vlastně na tom lépe taky.
    No uvidíme,jak se to bude dál vyvíjet.
    Každopádně by to chtělo nějak vosefovat,aby NHL nezačala 😉🤗
  • Když se teď porovna tabulka,tak jsme druzí za Třincem.Coz docela jde 🤗🤗
  • No, říkám si, jaká je to škoda, že když už to taak hezky jde, tak v takové pitomé sezóně. Letos i samotnej titul bude takovej ten koronovej :/ No, tím nechci nic předjímat ani zakřiknout. Jak praví klasik, zajíci se počítaj až po honu a ještě se uvidí, kdo, kdy a kde bude vytahovat špunt :)
  • Berme to tak, sic je to hokej tzv. televizní, ale na druhou stranu, nebýt to v NHL, jak to je, tak dneska nemáme Kašeho s Laukem a možná jsme taky někde u Budějických rybníkářů, tím nechci nijak shazovat výkon zbytku týmu, to absolutně ne, ale faktor přítomnosti těchto kluků je nejen bodový, o tom si nebudeme nic povídat, ale v obecné rovině takový, že tihle borci jen svou přítomností ten tým pozvednou a kor když ještě hrajou, jak hrajou. To že se teď vezeme na vlně úspěchu je super a kéž by nám to vydrželo co nejdéle. je to radost , vidět jaké týmy porážíme a kde v tabulce jsme. Za mě též naprosá spokojenost, jsme pořád low cost tým :)
  • @kanis
    "Stejně tak první Plzeň,ty maj o 2 zápasy víc,a o 4 body,takže jsme vlastně na tom lépe taky."
    Jako že holub na střeše je lepší než vrabec v hrsti? :-)
  • @Arnold_J_Rimmer to jsou takový srandovní hry s čísly, zajíci se počítají až po honu..to přece všichni víme. po odehraných 11 zápasech můžeme ještě klidně propadnout mnohem níž a že jsou za námi týmy, co se budou cpát navrch.. :) můj reálný odhad je 8.-10. místo..
  • No,mate pravdu v tom,ze zajici se pocitaji,az po honu.Ja se ted raduju z toho,co je ted,ne co bude potom,protoze je z cehop se radovat.
    Jsme v prubeznem poradi na 2 miste,coz je urcite pozitivni vec.To si tady budeme vsichni donekonecna rikat,jak to bude potom?Proc?Na tom druhem miste asi nezustaneme,ale do ty 6,bych to videl,ze je to realny.
    Navic,nekdo tady psal o pritomnosti Kasicky s Laukycem. Ano to je taky pravda,ze urcite tymu dodavaji nejen svymi vykony na lede podporu svou pritomnosti.Je otazka,jak se stim tym popasuje po jejich odchodu.
    Kolega z prace vozi Kasickovo mamce do Kadane do prace zbozi,a ptal se ji,co mladej,jak se mu libi ve Varech.
    Tak mu rikala,ze by se nejradeji nikam uz nevracel,a zustal tady.Prej se mu tady naramne libi,a je maximalne spokojenej.


  • tak dyt na tom neni nic špatnýho, od toho tahle fóra jsou, aby se tu srandovně hrálo na GM a na trenéry a uvažovalo se co by kdyby. Já taky kolikrát koukam na tabulku a řikam si 'dva zápasy k dobru, to máme plus šest bodů...' Chybí akorát detail - ty dva zápasy skutečně vyhrát. 4 body nebo dva zápasy k dobru, to bych řek že je dost podobný, ta jistota má taky hodnotu. Osobně bych v týhle fázi ligy dal přednost 4 jistejm bodům.
    @kanis
    tak když je maximálně spokojenej, tak ať tu zůstane, ne? Co by moh získat víc, než maximální spokojenost? Já myslim, že ani za normálních okolností tam neni žádnej postih, když by nechtěl hrát aktuální sezonu v NHL a letos tam určitě bude jako na play off možnost opt out kvůli koronaviru :-)
    Momentálně se majitelé a hráči ještě dohadujou, jaká část platů vlastně bude vyplacena, ale řek bych, že obě strany ví, že nehrát by bylo horší pro všechny. Možná se začátek posune až někam na únor.
  • @Arnold_J_Rimmer samozřejmě, tyhle fiktivní počty jsou krásný, já jsem rád, za to co je, a co bude, se uvidí, důležitý je, aby se teď už hrálo a hrálo a nehodila nám do toho vidle naše neschopná vláda.

    @kanis tak klidně tady může zůstat pořád, že, ale tuším, že jeho ambice jsou přecijen trochu jinde, jak herně, tak finančně :) nicméně každého potěší, pokud se takhle ti hráči vyjadřují..
  • Type your comment@kanis
    Aby NHL nezačala, to by se musela stát jedna ze dvou událostí - nesměli by podepsat smlouvu na vysílání v TV z který má NHL větší peníze než z ušmudlanejch lístků na tribunách :D
    Nebo ještě druhá varianta a to ta že prý snad 5 klubů za stávajících podmínek ani začít nechce.
    Nicméně je jisté že se letos začne, protože ani jeden z výše uvedených faktů se nemůže nikdy naplnit. Ale termíny startu se různí. Tady jsem četl, že se začne v lednu ale na oficiálních stránkách NHL bylo, že se vlastně i tak neví a může se start posunout :D Takže pro nás jen dobře :D 
  • Foltas: Prijmy ze vstupneho tvori v NHL tretinu prijmu klubu a jsou primarnim zdrojem penez pro NHL. To je par usmudlanych dolaru?  :) Prijmy z TV prav jsou na druhem miste.
  • No tak ta druhá varianta se už naplnila, ne? Já teda čet 8-10 klubů, ale podstatný je, že někteří majitelé za podmínek, který byly vyjednaný v pauze před play off (a kde se počítalo s tim, že další sezona už bude skoro celá normální, max začátek bez diváků, a ne že bude mín zápasů a ještě většinou nebo úplně bez diváků), hrát letos nechtějí. Někde jsou příjmy ze vstupného 40%. Pořád ale je z TV práv dost a hlavně pokud by se letos nehrálo, mohlo by to ovlivnit sledovanost i do budoucna a jen prodloužit dobu, po kterou se budou hradit ztráty z lonský a letošní sezony. Začátek se může posunout, ale jelikož sezona by měla skončit nejdýl do půlky července, protože pak by měla televize NBC vysílat olympiádu, tak to zas moc bejt nemůže. Měsíc na kemp, tipuju, že tu hráči, co budou chtít hrát v NHL budou max do Vánoc.
    https://www.sportsnet.ca/nhl/article/players-feeling-angry-betrayed-nhls-new-cba-amendment-proposals/

  • No... Nejsme kapela, abychom pořád vyhrávali.
  • No ale dostat v Bolce bura v 1.tretine je trochu špatně. 😠
  • To bude tím Kotvanem :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters