HCE Fórum

1300301303305306591

Komentáře

  • Screepy:

    I když mi to taky přijde k ničemu, stavět hokejový tým na "ˇžodlácích" (sami jsme si tím prošli), tak trochu Jágra chápu. V téhle sezoně kdy jeden sestupuje přímo a jeden jde do baráže, téměř každý tým posiluje nebo má ustálený kádr, nemá šanci na experimenty s mladými. Neodpustili by mu to ani sponzoři, ani fanoušci. Kolik prostoru dostanou mladí tenhle rok u nás? Navíc Kanaďani bývají zvyklý hrát na plno a nevypouštět zápasy. Svým způsobem to pro Kladno v této sezoně byla asi jediná možná volba. Český trh rozebraný a tohle jim může pomoci tu extraligu udržet a začít na té mláděži koncepčně pracovat. Vždyť koukni na České budějovice. Ty se taky zaměřili na výchovu talentů pro starou gardu.
  • Screepy napsal(a):
    To mi řekněte co to ten Jágr dělá na tom Kladně, si tam chce vybudovat Kanadskou repre? 🙄 Tvl pak se tady mají vychovávat mladý hokejisti pro repre, pro cizinu, když si jeden borec natáhne do týmu 6 zahraničních hráčů jak nic..to jsme dopadli, za tohle ať v sezóne zamíří do pralesa. 🤦🏻‍♂️
    Baráž končila 29.4.2021. V tý době už volných hráčů bylo velmi málo. Navíc Kladnu jich docela dost po sezoně končilo a jiní na ELH neměli výkonnost, takže na soupisce téměř nikdo nezbyl. JJ v podstatě neměl jinou možnost, než hledat cizince, pokud chtěl vytvořit konkurenceschopný tým, který má šanci na záchranu...  
  • Proste dalsi tym v Extralize (navic) a uz dochazeji hraci. Jestli je to dobra cesta, se ukaze po sezone. Kdyby jim to klaplo, muze se stat, ze zacne priliv cizincu v jeste vetsim meritku. Pro cesky hokejisty (a asi i pro cesky hokej) to nebude uplne dobra situace. Bude treba hledat nejakou cestu z toho. Ale mlady reprezentace zrovna nezari, tak je otazka, kde brat.....
  • kafka: Jinak jsem se pred tema 2 tydny paradne projel od Dylene smer Mahring, podel hranic a po cesky strane zpet. Chtel jsem ti poslat trasu na telefon. Ale bud nemas WhatsApp anebo mam na tebe nejaky neaktualni cislo.
  • upraveno 16. červenec 2021
    Type your comment@pOne

    Jojo, 15 týmů v nejvyšší soutěži je moc. I proto přibývá cizinců. Od příští sezony se to vrátí ke 14 ( doufám ), ale i tuto je dle mě příliš.

    Číslo mám porád stejný. WhatsApp, ani jiné podobné věci nemám a mít nebudu, nechci mít v mobilu net. Sem stará konzerva, dokonce jako jeden z mála stále používám tlačítkovou Nokii.
    My si dali minulou sobotu Baroko II, pač bylo poslední, který sme ještě nezkusili. Krásná příroda a podle mě je II ze všech tří variant Baroka nejtěžší...
    Post edited by kafka on
  • upraveno 18. červenec 2021
    Přepis rozhovoru s Vlasákem u nás na webu, že si teda dovolim takhle upozornit.
    Mmch., zajímavej detail - "Tehdy už jsme měli Frodla, ale počítali jsme, že se v extralize bude teprve zahřívat". Já myslel, že Frodla sehnali až když jim Svoboda frnknul. No nic, my bad.
    Celkem to na mě působí jako že dobrý, ještě obránce a útočník (Edit: tak tohle je zřejmě ten útočník https://www.hcplzen.cz/article/14802, takže ještě obránce - a prej by to měl bejt Jakub Kindl? Zajímavý), nakonec by to mohlo bejt solidní. Já tam samozřejmě nečtu nezi řádky to jak někdo kecá atd., třeba jsem fakt naivka :)

    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • upraveno 20. červenec 2021
    Type your comment@Arnold_J_Rimmer

    Jojo,Škodovka patří mezi kluby, který se budou prát o titul... Zatím má na soupisce 3 brankáře, 7 beku a 12 utočníku. A přibude maximálně Kindl, u nějž není jistý, zda mu zdraví dovolí odehrát celou sezonu a jeden centr, pokud teda dokážou na něj sehnat koruny...

    A jinak místo Svobody tehdy přišl Milčakov. Není to tak dávno, mohl by sis  to pamatovat, když to nevypadlo z hlavy ani mě.
    Post edited by kafka on
  • @kafka

    Promiň, jsem pitomec :)

    Uvidíme, jak se to nakonec všechno vyvrbí. Já jsem opatrný optimista. No a jestli se to všechno zesere, tak já věřim, že na sestup to stejně nebude, budou horší týmy v lize.
  • Tak co ten náš Vojta Polák zase vyvádí? 😁
  • Můj tip je, že v Rumunsku nabídli víc peněz :) 
  • Dal si za úkol procestoval celou Evropu. Až pak skončí s hokejem napíše cestopis "Tam kde se sypou prachy, aneb za poklady celé Evropy"
  • hlavně, že chtěl z5 do Čech, aby kvůli dětem už nemusel cestovat po zahraničních štacích
  • Koukam, ze predrazena syrarna prestala sponzorovat Budejky....
  • kazdopadne se hosi z Budejic na prestupovem trhu rozjeli a doufam, ze odochod syrarny nebude mit retezovy dopad... nevite jak je to u nas. suas je zpatky v SO hokeji a vzhledem k nove strategii predpokladam, ze priom nebo pres Baustav (?) by snad mohla neco zase pritlacit, aby se troch lip dychalo... kazdopadne strategii nemenit...
  • Tak Hamrla je pick no 83 a jde do Caroliny
  • Hele toho šéfa Madety muselo něco fest naštvat, necelý měsíc a půl před startem ligy jako generální sponzor skončit to není jen tak, přeci když budu fér, řeknu to už v průběhu sezóny aby se mohli nachystat a začít jednat s někým jiným. Ale.kdyz už mám hotový kádr (a že ten teď v Budejkach není úplně z levnýho kraje), tak je to celkem podpasovka. No jsem zvědav co odtamtud vyplave za okolnosti. Tak třeba ten Pechýno nakonec skončí tady :))
  • Nic špatného jim v žádném případě nepřeju, ale Pecha bych tady viděl rád :smiley:
  • Z dnešního článku - Vedení klubu v průběhu jara usilovně shánělo hráče na post prvního centra. ... Aktuálně na hráčském trhu není volný hráč, který by splňoval adekvátní poměr mezi cenou a výkonem. Sportovní vedení klubu se tak rozhodlo situaci řešit z vlastních zdrojů, šanci tak dostanou hráči, kteří už v loňské sezoně přesvědčili.

    Tak jsem zvědav, kdo se nakonec stane 1. centrem. Jen doufám, že nerozbijí řadu Koblasa, Kohout a Černoch, aby Černoch byl 1. centrem mezi Flekem a Rachůnkem
  • Bohužel. Sestupová sezóna a nákupní horečka některých týmů opět zvedá ceny i průměrných hráčů a tak se centr do první lajny shání za rozumné peníze těžko. Jak jsem byl vždy zastáncem toho že by se liga zavírat neměla, tak poslední dobou si říkám že by to možná českému hokeji prospělo.
  • Myslim, ze prvni lajnu bude ted asi hrat Hladonik, Kazdopadne nam vedle Mikuse skoncil Venca. No a nevim zda Miskar s Pruzkem jsou adekvantni nahrady. Ale asi radeji pockat nez preplacet. On se ten trh  sand taky trochu uklidni...
  • me by jenom zajimalo zda mistni clenove parek klubu doporucili toho finskeho obrance. nomen omen. 
    ted prijde jeste ten Rubricius na centra a myslim, ze jsem ve virtualni realite
  • tak novým kapitánem je Vondráček, asistenty Rachůnek a Pulpán
  • Ty dresy jsou pekne hnusny. Za sedou barvu bych fackoval. Mame nove zavedene kontrastni logo cerna/bila - Ecko. Nepouzito. Misto toho tenhle sedej paskvil. Zezadu jak maskacova vybava pro US Army.

    Jediny ospravedlneni pro ty dresy bude, ze v nich budou hrat dobre.  :) Jinak lamu hul.  =)
  • Tyhle dresy jsou jen na přípravu. Na sezonu budou jiné, ty už by měly být v černobílé kombinaci i s Éčkem. :)
  • Mám chuť si dneska na tu Spartu zajet, ale asi si počkám na čtvrtek na Litvínov.
    A koukám že Kaše měl nabídku i od nás. Škoda, ale chápu že narozdíl od Krejčího ještě vyděláno nemá a tak jde tam kde dají víc a my se se Spartou o jeho výpatu přetahovat nemůžeme.
  • @Vossy pro Kaseho se u nás hledal speciální sponzor, hrát u nás opravdu chtěl, ale jeho finanční požadavky byly takové že bylo absolutně nemyslitelné ho zaplatit. Škoda no, zas chápu že si chce vydělat dokud to jde..
  • Tak zatím překvapivě lajna co by o sobě měla vědět nejlíp (Koblasa Černoch Kohout) tak předvádí nejvíc nepřesností. Za to Vondrc s Hladonikem a Berankem, to je radost se koukat. Fin pěkně podporuje útok a v obraně taky nehoří a čtvrtá lajna litá jak má. Miškář si zatím zvyká na rychlejší tempo ale nebojí se to čistit před bránou a jestli se s klukama sehraje a zvykne si kde se pohybují tak by to mohlo v první lajně fungovat.
  • Screepy: Věřím že kdyby jsme mohli nabídnout podobné platové podmínky jako Sparta, tak by sem šel rád a s chutí. Bohužel nemůžeme a tak to musíme ubojovat s klukama kteří se tady můžou ukázat. A možná dobře že to tak je a nezvrhava se to tu v každoroční nákupní horečku. Přece jen mám k tomu týmu takhle bližší vztah než když by se každý rok tři čtvrtiny vyměnili.
  • Na Tipsport TV uz neni mozny sledovat hokej ve fullscreenu? Co to je totok?
  • pOne: Taky jsem se divil. :(
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters