HCE Fórum

1278279281283284591

Komentáře

  • Arnold
    Tabulky jsou zapeklite 😁
    Dám příklad, pokud se kluby mezi sebou nedomluvili jinak...

    Pavlatova tabulka je 1.350.000 (takovou měl i Černoch 😁)
    Takže Plzeň neví zda se jim vyplatí, tak ho podepíše na sezónu a pošle CV hostovacku 250.000
    Když ho podepsali na příští rok, tak musí tabulku doplatit, nebo opět zaplatit 250.000
    Na třetí sezónu už tam hostování ze strany Plzně nemůže být uplatněno. Takže buď zaplatí 850.000 a je váš, nebo může jít třeba do Varů. A Vary můžou zase dvě sezóny po sobě zaplatit CV jen hostování po 250.000
  • upraveno 2. březen 2021
    Post edited by swaty on
  • @VANEKnaZDI
    Ok, díky. Takhle detailně to fakt neznam, paradoxně ta pravidla vlastně znam víc v NHL, než u nás. No ale když teda by chtěl nějakej tým ho přeplatit, musel by nabídnout tabulku celou za přestup? Nebo prostě my máme opci na ten další rok hostování i kdyby někdo ho chtěl na přestup? Že se dohodli už teď a nečekali, jestli bude zájem od jinýho týmu. Protože pokud by měli zájem jen o hostování, spíš si sám hráč vybere tým, kde už to zná a daří se mu tam a Chomutovu je to jedno, možná spíš bude radši, že u nás mu možnost hostování skončí už za rok a pokud se chytne, tak bysme mohli mít zájem doplatit zbytek. A i když teda na poměry náhradníků u nás chytá dobře, tak pořád je to mladej nezkušenej golman, za kterýho asi jen tak někdo celou tabulku nevysolí a ten případnej zájem o něj asi neni kdovíjakej.
  • Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    Nechci rušit debatu s Pepinem z Chebu, Kafko, ale koukam, že jsme uplatnili opci na Pavláta. Neřikals že nás může přeplatit někdo, kdo má víc chechtáků, což je vlastně kdokoli? Letos chytal přeKVApivě (pro mě) solidně, tak základ do brány bysme na příští rok měli. S mladejma golmanama jim to docela jde, mi přijde, na to, že dycky vytáhnou nějakýho relativně nevyzkoušenýho.
    Pavláta podepsali, což je dobrý krok. Pokud ale přivedou zpátky Svobodu z Vítkovic, jakpa se říká, budu nemile překvapen...
  • kjetel napsal(a):
    Ne že bych si tedy rád nečetl diskuse občanů našeho kraje (byť fandící týmu z kraje jiného), ale poprosil bych pro příště trochu méně osobních útoků.

    Díky.
    Omlouvám se. Tuto jelito, který se stydí za svůj původní nick + má strach, že si budete pamatovat, jakpa nechutně se naváželo do Vašeho klubu a tak se sem přihlásilo pod jiným nickem, má z nepochopitelných důvodů potřebu se do někoho neustále navážet. I tuto byl jeden z důvodů, pročpa dostalo na pilsfandovi ban.

    Moje chyba, že sem se nechal vyprovokovat a zbytečně sem s ním ztrácel čas. Tuto už se nestane...
  • Arnold
    Tak on se v první řadě asi rozhodně hráč kde chce hráč a pak je to na novém klubu jak to bude dotomu druhému kompenzovat. Proto jsou ty tabulky. Kdo zaplatí tabulku, tak hráče kupuje. Mateřský tým si nemůže nárokovat víc než je tabulka
  • Swaty
    Útočníci kteří nemají smlouvy na příští rok je Redlich, Mikus, Hladonik, Venca, Vildumetz, Zabloudil
  • @kafka
    Svobodu draftovali Oilers, sice už na něj nemají práva, ale pořád je to pro mě takový malý plus, co se týká popularity hráče =) Co se ti na něm nezdá? Tak nějakou jedničku asi sehnat musí, Pavlát je hodně nezkušenej. A Svoboda nebude mezi potenciálníma jedničkama asi ten nejdražší.
  • 😂
    Nic, škoda času mojí zasloužený dovolený. Snad jenom-von zdejší admin není blbej a poznal kdo jsem i pod tutím nickem i přesto žes mi několikrát tady nabonzoval.
    Tímto slibuji zdejším adminovi že prdím na toho malýho krpatýho číšníka od krav. Ale mám jednu prosbu. Kdybych se přeci jenom jednou unáhlil, upozorni mě. Děkuji.
    🤔
  • upraveno 2. březen 2021
    Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    @kafka
    Svobodu draftovali Oilers, sice už na něj nemají práva, ale pořád je to pro mě takový malý plus, co se týká popularity hráče =) Co se ti na něm nezdá? Tak nějakou jedničku asi sehnat musí, Pavlát je hodně nezkušenej. A Svoboda nebude mezi potenciálníma jedničkama asi ten nejdražší.
    Ty si nepamatuješ, jakým způsobem z Plzně Svoboda utekl?

    A navíc dle mě poměr cena/výkon u něj nevychází vůbec dobře... 
    Post edited by kafka on
  • > @VANEKnaZDI napsal(a):
    > Swaty
    > Útočníci kteří nemají smlouvy na příští rok je Redlich, Mikus, Hladonik, Venca, Vildumetz, Zabloudil

    To, že má někdo smlouvu na příští sezónu, neznamená, že nemůže přestoupit, ne? Nebo se pletu?
  • kinkis napsal(a):
    > @VANEKnaZDI napsal(a):
    > Swaty
    > Útočníci kteří nemají smlouvy na příští rok je Redlich, Mikus, Hladonik, Venca, Vildumetz, Zabloudil

    To, že má někdo smlouvu na příští sezónu, neznamená, že nemůže přestoupit, ne? Nebo se pletu?
    Samozřejmě, že může přestoupit i s platnou smlouvou. Jen to bude pro jeho nový klub o něco složitější a dražší, než když je bez smlouvy.

    Od nás takhle odchází po sezoně Gulaš...
  • Kinkis
    Vycházím z toho, že teď plno hráčům prodlužovací smlouvy a pochybuji, že měsíc na to někdo podepíše v jinem tymu
    Ale třeba se tam vrací Rachna, kdo ví 😁
  • @kafka
    Ne, nic si nevybavuju, moh bys mi to nějak přiblížit? Řek něco proti fanouškům jako třeba Kovář? Nebo nedodržel nějak smlouvu, nebo slib či tak něco? Asi nic, co by vadilo klubu, když ho chtějí získat, ne? Poměr cena/výkon si netroufnu posoudit, nesleduju v extralize nikoho kromě Plzně, ale zas balík asi nechce, to bysme ho s našim rozpočtem nechtěli. A jestli mu věří tak investice do golmana je rozumná, to je pořád nejdůležitější hráč týmu. Jak se řiká - golman dělá 70% výsledku, když ho máš a 100% když ho nemáš.
  • Do Zlína prý Zamorsky, Němec, Mikus

    Do CB údajně Šenkeřík
  • upraveno 2. březen 2021
    Type your comment@Arnold_J_Rimmer

    Tady to popisuje sám.

    https://www.bezfrazi.cz/vstupenka-za-milion/ 

    Prostě se na Škodovku tehdy vysral v dost blbou dobu a Vlasák v tutý době dokonce několikrát povídal, že kdyby ho potkal, tak ho na místě zastřelí, pač musel shánět jinýho gólmana v době, kdy byli všichni rozebraní... 

    V tutý sezoně z něj Dolejš udělal dvojku, v poslední době chytá častěji než Svoboda a má i lepší čísla.

    Ale jeho příchod neber jako 100% jistý, je to prý velmi pravděpodobné. Proti třeba mluví i to, že  pro příchod do Plzně bejvávalo vždy důležitý to, má-li dotyčný hráč charakter a je-li na něj spoleh. Mno a Svoboda tehdejším svým odchodem dokázal, že myslí jen na sebe... 


    Post edited by kafka on
  • upraveno 2. březen 2021
    @kafka
    Díky. Už si to vybavuju. Článek je fakt dlouhej, zatim jsem nečet, ale takový ty dedukce o charakteru na základě některých rozhodnutí hráčů ohledně jejich kariéry mi někdy přijdou dost úsměvný. Jak jsem psal, výkonnost neposoudim, ale třeba u nás je Frodl jednička a úspěšnost zákroků má lepší Pavlát. A jestli ho klub chce, tak už zřejmě jeho tehdejší chování nevidí jako úplně špatný, to by přece nedávalo smysl.
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • upraveno 2. březen 2021
    Nemusíš číst celý, stačí tuten odstavec:

    "Že se ozve někdo z NHL, jsem absolutně nečekal. Sice jsem po celý rok nechytal špatně, ale o Americe jsem neslyšel ani v náznacích. Na dovolenou jsem odlétal s tím, že po návratu se v Plzni zapojím do letní přípravy. Během následujících dní se ale všechno semlelo tak rychle, že se tam pak se mnou už nikdo nebavil. Dnes vím, že jsem v Plzni spoustu lidí zklamal. Počítali se mnou a já u moře podepsal smlouvu v NHL, aniž bych si s nimi o tom vůbec promluvil."

    Mě právě v tutý souvislosti přijde divný, že by Svobodu znovu chtěli, jakpa se říká. Uvidíme, čas ukáže...
    Post edited by kafka on
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Do Zlína prý Zamorsky, Němec, Mikus

    Do CB údajně Šenkeřík
    Doufam, ze nekdo Zlinu rekl, ze Mikus ma vic minusovych bodu v +/- nez v produktivite. :-) A podobne se Senkym, to si ty tymy vybiraly vzdy nejhorsiho hrace v +/- v jednotlive rade? Kazdopadne, pristi sezona bude jine maso (sestupuje se) a my nutne potrebujeme centra do prvni lajny.   
  • Když seženeme prvního centra a přijdou aspoň tři normální beci, tak si svý odehrajeme. Když to nebudou beci z Komety...
  • @VANEKnaZDI
    Tyhle problémy my naštěstí řešit nemusíme, místo prvního centra máme KVAlitně obsazený - Jarda Kracík =)
  • Type your comment@VANEKnaZDI

    Zábranský junior špatně nehraje, nebo jo?

    A jinak může být i hůř - místo beků z Komety můžete nakoupit beky z Budějek, nebo z Kadaně... :)
  • Arnold
    Tak my tam taky můžeme dát nejakyho dorostence 😁

    Kafka
    Za sebe bych řekl, že si svý odehraje. Ale má hrozný výkyvy... Ale nebál bych se ho tady mít další sezónu.
    Beka z Budejek bych bral Pýchu. Jenže jeho + - taky není úplně fajn 😁
  • upraveno 2. březen 2021
    @kafka
    Tohle nechápu, kluk kterýmu neni ani (kolik mu přesně bylo? 22, 23?) 25, draftovanej, kterýho nechce klub, co si ho vybral, dostane nabídku z NHL, špička v oboru, tak neváhá a jde do toho, věří, že se na něj usmálo štěstí, a jako z toho mam udělat závěr, že mu chybí charakter? Kolik lidí by kejvlo na nabídku špičkovýho zaměstnavatele v oboru a pak teprve řešilo, co současnej zaměstnavatel. A z toho chceš usuzovat, že nemá charakter? I v tom klubu už nejspíš vychladli a neřeší to. Aspoň měl koule to takhle veřejně uznat.
    Ty seš fakt děsně přísnej fanoušek, nejen že vyžaduješ vysokej standart výkonnostní, ale i ryzí charakter, se nediv, že tě to pak tak frustruje a seš z toho tak zmatenej, že se radši koukáš na takový nesmysly, jako je kopaná. Tfuj tajxl =)
    Post edited by Arnold_J_Rimmer on
  • bohuzel mam obavu, ze nas tradicni import z Brna v oblasti obrany bude pokracovat i pristi rok. mladej Zabransky dela chyby (a obcas uplny minely), ale jemu je 20 (mladsi napriklad nez Klejna nebo Mikyska) a tak se ty nevyrovnany vykony daji cekat. Problem je, ze ho obouchame Brnu pro pristi sezonu. Kazdopadne Mikyska je dle meho skoro jasnej pro pristi sezonu.No a me bude uplne stacit, kdyz k Weinholdovi zapracuji dalsiho beka z nasich mladejch (Klejna/Turecek apod,). No a neco budeme muset nakoupit :-/ 
  • upraveno 2. březen 2021
    Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    @kafka
    Tohle nechápu, kluk kterýmu neni ani (kolik mu přesně bylo? 22, 23?) 25, draftovanej, kterýho nechce klub, co si ho vybral, dostane nabídku z NHL, špička v oboru, tak neváhá a jde do toho, věří, že se na něj usmálo štěstí, a jako z toho mam udělat závěr, že mu chybí charakter? Kolik lidí by kejvlo na nabídku špičkovýho zaměstnavatele v oboru a pak teprve řešilo, co současnej zaměstnavatel. A z toho chceš usuzovat, že nemá charakter? I v tom klubu už nejspíš vychladli a neřeší to. Aspoň měl koule to takhle veřejně uznat.
    Ty seš fakt děsně přísnej fanoušek, nejen že vyžaduješ vysokej standart výkonnostní, ale i ryzí charakter, se nediv, že tě to pak tak frustruje a seš z toho tak zmatenej, že se radši koukáš na takový nesmysly, jako je kopaná. Tfuj tajxl =)
    Co na tom nechápeš? 

    Odjel na dovolenou s tím, že hned po návratu se zapojí do přípravy, místo toho podepsal jinde a v klubu se to dozvěděli až když do přípravy nenastoupil a ještě se to nedozvěděli od něj. Nikdo mu ten podpis nezazlíval - jen byli nasraní z toho, jakým způsobem to udělal...

    A proč mě, pilsfandu, taháš do toho, že po hráčích Škodovky chce vedení mimo jiný i dobrý charakter? Já jen a pouze čas od času jejich slova opakuji.

    Ať už se jedná o Straku, Špačka nebo Vlasáka, každý to během každé sezony několikrát zdůrazňuje! Nečteš, neposloucháš? Anebo seš jako někteří, kteří psaný text nepochopí, případně při poslechu rozhovoru slyší jen tu část, kterou chtějí? 

    Konkrétně teď nedávno při tom slavným "virtutálním" ( ano, přesně takhle to na pilsstránkách bylo nazvaný, nikomu nevadilo že virtuálním je správně ) setkání s fanoušky, povídal Vlasák, že je pravda, že jednali s Lakatošem, ale nakonec jednání ukončili, protože se jim Lakatoš do týmu nehodil, neměl správný charakter.
    Post edited by kafka on
  • @kafka
    "Virtutální" jsem zaznamenal, jelo to na naší diskusi, na fb, ted to dáváš ty sem, překlep, ne? Nebo to má nějaký další a závažnější souvislosti?
    No tak když ho chtějí, tak asi chápou, že to bylo unáhlený rozhodnutí mladýho kluka, z kterýho nemá smysl dělat nějaký dalekosáhlý závěry o charakteru, ne?

  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Arnold
    Tak my tam taky můžeme dát nejakyho dorostence 😁

    @VANEKnaZDI
    Sprosťáku, takovej disrespekt k takovýhle zasloužilý osobnosti extraligy =)
  • Arnold_J_Rimmer napsal(a):
    @kafka
    "Virtutální" jsem zaznamenal, jelo to na naší diskusi, na fb, ted to dáváš ty sem, překlep, ne? Nebo to má nějaký další a závažnější souvislosti?
    No tak když ho chtějí, tak asi chápou, že to bylo unáhlený rozhodnutí mladýho kluka, z kterýho nemá smysl dělat nějaký dalekosáhlý závěry o charakteru, ne?

    Není to asi moc profesionální a nesvědčí to o kvalitní práci, když "virtutální" visí na ofíko stránkách několik týdnů, nebo se pletu? Jakpa dlouho trvá průměrně inteligentnímu šimpanzi opravit jedno slůvko v nadpisu?

    Nevím, jestli mi nerozumíš, nebo mi nechceš rozumět.

    Já jim do hlavy nevidím. Jen se pozastavuju nad tím, že to vypadá, že u Svobody na charakteru už nelpí, ale třeba u Lakatoše to byl důvod k ukončení jednání o přestupu - pokud tedy mluvil Vlasák pravdu.

    Nemám rád lidi, kteří něco říkají a něco jiného dělají...
  • @kafka
    Tak já nerozumim psanýmu textu a nečtu a neposloucham a slyšim jen co chci? A ty jen a pouze opakuješ? =) (Čas od času, ale tos tam přidal až při editaci, ne?)

    Tak možná jsem to fakt správně nepochopil, to se stane.
    Píšeš, že chtějí asi Svobodu a že bys z toho byl nemile přeKVApen kdyby ho přivedli. Z čeho jsi nemile překvapen? Já měl za to, že z toho, že chtějí hráče, co se zachoval necharakterně. Ty seš teda nemile překvapen z toho, že chtějí charakterní hráče a pak vezmou na milost někoho, kdo v nějakých 23 letech vzal nabídku z NHL, kterou považoval za obrovskou šanci, aniž by jim to oznámil, a oni ho za to teď už navždy nepovažujou za málo charakterního? Jako teda jsi nemile přeKVApen, že si vedení nestojí za tim prvotním postojem?
    "Mno a Svoboda tehdejším svým odchodem dokázal, že myslí jen na sebe..." tohle teda jako nevyjadřuje tvuj postoj k věci? Nebo teda ďábel tkví v detailu a tohle ukazuje na to, že je sobec a ne, že nemá charakter? Já měl dycky za to, že po "mno" následuje nějakej tvuj postoj, kterej tak jako mimochodem utrousíš =)

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters