HCE Fórum

1211212214216217601

Komentáře

  • A herni plán B,není na skladě, tak soupeře není ani ničím překvapit.
  • Situaci, v jaký jsme nyní, mi připomíná loňskou sezónu. Taky kus výborný ale pak najednou zlom a pád tabulkou a nakonecjsme byli rádi, že jsme nehráli baráž. Akorát v letošní sezóně ta naše hra vydržela kousek dýl a máme něco nahráno z prvních dvou čtvrtin sezóny. Opravdu nám chybí plán "B", který od nás nikdo neočekává a nebo bezvýhradní dodržování plánu "A" na který jsme dosud hráli. A to se nám pěkně dloho už nedaří, řekněme půlky druhé třetiny s Plzní. Protože když vezmu posledních 6 zápaů, tak jsem z možných 18 bodů získali 3 !!!!! :# :o
    Jinak z pohledu na dnešní tabulku, tak pokud se nestane zázrak kdy se naši borci zázračně proberou, tak budem mít hodně moc starostí abychom se vůbec udrželi v elitní desítce se šancí si zahrát aspoň to vytoužený předkolo P-O. :'(

  • Skopec - Moje řeč, ta podobnost s loňskem se dost nabízí...
  • zajimavy rozhovor s Matejem...sam tam odpovida na otazku ohledne presilovek že souperi uz je precetli...tak proc kdyz uz to vi i hraci se prave tady neco nezmeni...


  • No tak jsem dneska koukal na ten Zlín se Spartou, a Zlín moc hezkej hokej. Pánbůh s náma, pokud tam zanedlouho budeme chtít vystupovat tak,jako momentálně vystupujeme.
    Pokud se něco nestane,jsem skeptickej,a ani tu desítku neudělají. Pořád pevně věřím,že se tedy něco stane, ale musej začít úplně od znovu,začít lítat, a žrát led.
  • A taky si říkám, proc musel tak nutne odejit Kubalík?Můj názor je,že platnej byl..
  • Z myho pohledu je tech aspektu vic.

    Ta hrana uspechu a neuspechu je strasne tenka. Rozhodujou malickosti. U nas se vytratilo rozlozeni produktivity do vsech lajn. Ze kazda lajna mohla uderit a taky uderila. Hodne to tahl prvni, ale obcas neco predvedl Raska, Kohout, Mikus. Ted? Nula. Nemame taky klid v koncovce. Obcas se snadno do koncovky dostaneme a pak s ni nalozime prachbidne. A s tim jde ruku v ruce to, ze ty chyby, ktery jsme predtim delaly v obrane, jsou ted vic videt a je jich mozna i vic..... Fakt to jsou obcas kraviny. Neduslednost. Nedostoupeni soupere, nezablokovani souperovi hokejky par metru pred brankou .... kolik takovych golu jsme posledni dobou dostali. Laxnost na obranny modry (51ka ted s Bolkou). To muzem delat, kdyz tam bude sypat zapas co zapas 5 fiku. Ale ne, kdyz mame co delat, abysme dali dva....

    PP - kdyz nejde kombinace, tak to proste prat na branu. Co jinyho. Strelecky pozice tak jsou. 

    Je na trenerech, aby neco vymysleli. Zareagovali na vyvoj....
  • pOne napsal(a):
    Vlach volnej, bych ho mozna prubnul za rozumnej peniz....
    U nás hrál mizerně a v Pardubicích ještě hůř...
  • Dnes zatraceně důležité, ubojované tři body. To jedenácté místo se nepříjemně přibližuje.
  • Dneska dobrý no,venku s nulou,zlatý body.
  • Dneska jsme ty body potřebovali jak pes drbání..snad nás to zase nakopne. Hele řekněme si upřímně, každý má nárok na nějakou krizi během sezóny, takže já to těm klukům v žádném případě nevyčítám ten herní výpadek. Pořád ještě hrajeme na krásnym 7. fleku ale bylo by moc dobrý aby kluky tenhle zápas zase nakopnul a to 7-8. místo jsme si drželi. Šestka sice není nereálná ale..budeme se držet při zemi. Dneska jsem ty body nečekal, ovsem co se týká komentáře Svozila tak jsme evidentně byli opravdu lepší tým a nedali jim cuchnout (tato informace je pro mě asi ještě pozitivnejsi než ty tři body, v pátek proti Tygerci to ovšem bude jiná písnička)
  • Já věřím, že tu desítku uboucháme. Což, kdyby nám řekl někdo před sezonou, bereme všema deseti. 
  • Přesně tak
  • V Litvínově mi to trochu připomíná naše starý nedobrý časy..spousta peněz, neschopný manažer a vycpely hráči kterým se nechce makat..
  • Svatá pravda, když můžou brát tři kila měsíčně Hubl. Lukeš  a Mikuš a výsledek v trapu, tak jak to může skončit...Ten rozpočet můžeme jen tiše závidět...
  • A to jak ted vzali toho Akima nebo jak se ta figurka jmenuje, to je fakt zlaty hreb vecera, borec co nema letos odbrusleny jediny utkani tvl..vystridal asi 50 tymu. Doufam ze bude brousit 3. Nebo 4. lajnu.. 😄 protoze pak teprve koupe zahranicni posily dava smysl. Slegr musi neco fetovat jinak to neni mozny..
  • Pritom Docekal v rozhovoru, kterej jsem nedavno s nim cetl, mluvil ohledne tipovani a vyberu posil docela fundovane....

    A je docela usmevny, ze o Litvinovu se pise jako o chudym klubu nekde, kam nikdo nechce jit a ze pujdou do kopru.... pritom se tam musi tocit takovy prachy, kdyz vidim ty jmena, ze by z toho vyzili dva Zliny.
  • Sparta                  150 až 180 mil (není nikde uvedeno přesně)

    Liberec                 cca 140 mil (rozpočet mají podobný už roky ale je v němzahrnutá i farma v Benátkách)

    Plzeň                    80 až 90 mil (stejný rozpočet byl r.2017 a 2018. Podle jednoho článku co jsme našel zůstal zachován)

    M. Boleslav        80 až 90 mil (80 měli oficiálně r. 2017. V r.2018 zůstal stejný a letos trochu navýšili)

    Třinec                   přes 100 mil (Opět není nikde uvedená přesná cifra)

    Kometa                přes 100 mil (Opět není nikde nic uvedeno oficiálně. R 2017 měli údajně na platy hráčů 55 mil. Když se k tomu připočítají ostatní náklady na provoz A týmu plus zbytek organizace tak to může být i daleko přes těch 100 mil)

    K.Vary                  45 mil (Z prohlášení Pešouta před sezonou jde 30 mil na A mužstvo)

    Zlín                        cca 60 - 70 milionů (nepovedlo se mi dohledat přesné číslo ale r 2017 mělo okolo 65, v roce 2018 klesl rozpočet o 15 mil. tzn na 50 mil. a letos jsem dohledal jen že výrazně navýšili)

    Hradec                 přes 100 mil (Tiskové prohlášení před startem sezony)

    Olomouc             60 mil (Tiskové prohlášení z 10.9.2019)

    Kladno                 40 mil (na A mužstvo jde cca 25 mil, ale byl to začátek sezony a možná je to teď už víc)

    Vítkovice             cca 50 mil. Nepodařilo se mi dohledat nic přesnějšího, jen to že na rozdíl od r. 2018 musí klesnou o 1/3 a v té sezoně byly podle jiného rozhovoru na 75 mil.

    Litvínov                100 mil (r. 2018 potvrzená částka a letos prohlásil šlégr že se rozpočet nezmněnil.)

    Pardubice           přes 100 mil (na FCB 4.9.2019)





  • Litvínov je hlavně už rodinnej podnik.
  • Vossy: Diky za super prehled. Muj kluk (9 let) se me pta vzdycky, kterej klub je bohatej. A vedeme o tom debaty. Vzdycky mu vysvetluju, ze je tezky srovnavat Vary se Spartou, Kometou nebo Libercem. Ze je v podstate div, ze s nima vubec sme schopni hrat vyrovnane. Tak mu tohle s dovolenim naserviruju, at se mu otevrou oci  B)
  • Dodal bych, že tyhle avizované rozpočty nepovažuju za srovnatelné. Resp. ví bůh, co si do toho každý tým zahrne.

    Když se dívám na výroční zprávu HCE, tak výdaje HC Energie jsou za rok 2018 72 milionů korun. Proto nevěřím těm 45 milionům, což by znamenalo, že veřejné finance by klub dotovaly ze 3/4, což je prostě ekonomická sebevražda. 
  • Kjetel: bohužel to co by se dalo porovnávat nejlépe a to platy hráčů, ti tady nikdo nepovi. Vycházel jsem z veřejné dostupných zdrojů. Taky jsem nahlédl do výroční zprávy některých klubu a ty představ si že klub s uváděny rozpočtem 100 milionů (v rozhovorech) má ve výroční zprávě o hospodaření uvedeno že hospodaří s 12,7 milionama z plánovaných 13. Prostě jak říkáš, co si kdo do rozpočtu započítat bohužel nezjistíš. Tabulka co jsem napsal je proto vážně jen orientační a vychází z toho co o sobě kdy který klub prozradil a co se mi povedlo vyhledat.
  • @Vossy

    Taky to nepovažuj za námitku tvé záslužné práce, spíš jako takový povzdech. Trochu mě takové mlžení štve, když pak drtivá většina klubů chce nějakým způsobem veřejné peníze (ať už přímo nebo prostřednictvím infrastruktury). 
  • Přesně to s tim rodinnym podnikem v případě LIT si myslim taky. Šlégrojc partička kamarádů, přece nebudeme vyazovat zasloužilý kluky co berou 300 měsíčně, dyť sme kámoši jak hrom..a pak čteš na idnesu, že je Šlégr s prosíkem na Unipetrol žádat o prachy na posily, při takovymhle rozpočtu..to už ti pak přijde fakt úsměvný. Ale to že tam mají přeplacený nemakačenka mu asi nedochází. Zrovna Litvínovu bych ten sestup asi nepřál, ale když vidíš, jak posilujou PArdubice a jak Litvínov..tak je tam trochu jinej přístup.
  • Litvínov je hlavně už rodinnej podnik.
  • To info o rodinný firmě HC Verva Litvínov,mám přímo z vyprávění Litvinovskyho fanouška, kterej je můj soused na chatě.Nastesti je normální člověk,a dá se s ním normálně v pohodě bavit.To jak jsou tam všichni přímo na tohle všechno nasrany, nemusím ani psát. Až jsem se fakt divil, jak to tam chodí
  • Pánové, když se tady bavíte o kandidátech na sestup, jsou v tom taky dost hodně namočený Vítky. Maj sice fóra 4 bodů na LTV a PCE ale když jsem je viděl v neděli s náma a včera fragmenty s LBC, tak jsou vážně marný. :/
    Jinak k tý posile LTV, někde na jiný diskuzi jsme četl, že už nemaj v kabině Dudu. Pro toho by to byl prej určutě velkej kámoš. =)
  • Mikus, Kaspar tam konci. Tam to jede. Jak u nas, kdyz koncili Bartek, Duda, Pletka....
  • Po Mikúšovi s Kašparem hned někdo šáhne, to jsou dobří hokejisti, akorát toho časuve špatnym týmu.
  • Treba uz to taky nebude takova hitparada. Kaspar se neprosadil v Brne. Prej leje....
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters