HCE Fórum

1209210212214215590

Komentáře

  • A jinak dva body berete zaslouženě. Rozhodující jsou výkony brankářů. Novotný lapal výtečně, za Frodem jdou první a hlavně poslední gól...
  • Pak se není čemu ani divit, že do ty Plzně, se už ani nějak moc nejezdí.Nez tam dostat na hubu?To budu radsi doma.

    To:Kafka
    Hlavně,že se tady hraje zase solidní hokej,ale je fakt, že by se fandit mohlo víc.Uz jsem to tady onehda i zmiňoval.
  • > @FeryBo napsal(a):
    > Porad lepší gaucaci než ty vaši ubozaci co od začátku řvou každou chvíli zkurveny vary...bite je atd atd, kdyby to byl nejakej hloucek blbecku tak ok ale ze to řvou cele rodiny i s deckama co sedí prez půl stadionu od vašeho kotle, to už je plisenska demence

    👍
  • Debaty o fanouscich jsou k nicemu. Jsou proste jaky jsou. I ja jsem gaucak co pouze tleska a muzem byt radi za ty kluky co to odbubnujou a odervou. Muzem s nima obcas nesouhlasit, prohlasit ze jsou to idioti a sprostaci, ale muzem jim i podekovat... nekde jsou to hovada nevychovany (plzen a nejen ona) ale atmosferu plzenaci udelali paradni. Hodnotit to muzem kazdej zapas, ale nejdulezitejsi pro me je stejne to, ze mame z dneska o bod vic. Zapas super. Prvni pulka nase, druha Plzne. Rozhodci strasny na obe strany. Klobasa dobra, choreo taky, tezkoodenci slusny. Cesta domu diky doprave trochu delsi a vic toho okomentovat asi nemuzu.
  • Tak dobrý,desítka nepadla =) =)
  • Hodit za hlavu a jdeme dál...
  • Tak naši už asi před dnešním utkáním slavili Silvestr 🤣🤣
  • Dneska asi radši dělat, že jsme vůbec nehráli :) takhle ne-e klucí
  • uprime jsem mozna radeji za takovouhle prohru kdy si snad trochu zase sednou na prdel a zacnou hrat poctive v obraně ne jak v posledni době než kdyby jsme vedli 3:0 a prohrali 3:4
  • Přesně tak,to si myslím taky,ze je lepsi dostat poradne na zadni cast těla, nez prohrat nešťastně o gól.
    Jedeme dál,nejsme první,ani poslední, kdo měl takovejhle zápas blbec.
  • upraveno 30. prosinec 2019
    Pánové,dostat probírajiciho facana není občas špatně. Naši hokejisti si zas sednou na prdel a musí odpovědně i bránit. Ale co si budem povidat, devět kusů je trochu propadák. Tohle u nás dostali Vítkovice, když se chtěli hráči zbavit trenéra. U nás je to trapas.😬
    Přitom začátek nebyl vůbec špatnej. Kometa dala ty první dva góly víceméně náhodně a to při tom druhým gólů nás poškodili čároví , když nepiskli jasné zakázaný uvolnění a brnaci dali v pokračující hře gól. Ale od začátku druhý třetiny všechno špatně. No nic zejtra trénink, prvního další a ve čtvrtek proti Spartě s jasnou hlavou makat o další body nejlépe vítězné. 👍
    Post edited by Skopec on
  • Jasně,že 9 kusů je trochu příliš,trochu ostuda taky.A proto, by se nad tím měli zamyslet,a vzít si to k srdci.I když se i poslední dobou celkem vysledkove dařilo,tak ta hra zase až tak přesvědčivá nebyla, viz výsledek s Plzní.Sice body byli, to je moc fajn,ale 3:0 doma,by si meli pohlídat za 3 body.
  • Hey, our team starts the new year in seventh place. Who would have thought?

    Have a nice New Year's Eve!  :)
  • Asi nikdo, stejně jako bych nečekal, že Sokolov bude poslední :)
  • Do Nového roku 2020,Vám všem tady,hráčům, realizacnimu tymu,a vedení HC Energie,přeju vše nejlepší, štěstí,zdravý,a sportovních úspěchů.
    Ať žije ZELENEJ VÁLEC 🤜💪🤛
  • upraveno 31. prosinec 2019
    V zápase naší dvacítky proti Kanadě předvedl Šik neuvěřitelný zkrat, sekl Kanaďana mezi nohy a dostal zasloužený trest 5+OK. Je to škoda, zaprvé, značně tím oslabil tým a také tím zcela devalvoval své dosavadní výkony na turnaji, které nebyly vůbec špatné  :/
    Post edited by Vosa1 on
  • To Vosa1:
    No dobrá vizitka to pro nej není.Ted jsem četl rozhovor s Varadou, a ten ho brání, což je dobře.Najednu stranu mu nic nezbývá, protože jinak by pořádně ani neměl s kým hrát.Kdyz jsem viděl ten zákrok, tak to asi nic prijemnyho pro toho Kanadana nebylo, ale těžko říct, co tomu předcházelo.Varada tam zmiňuje to,že Otik reagoval na predeslej,neee moc čistej zákrok.Je fakt,že reagoval, tak jak reagoval,což bylo kapánek za hranou no.Ale vono těch namachrovanejch Kanaďanů je určitě na ledě dost, a kolikrát ty jejich kecy,a posklebky, to musí bejt člověk z oceli.
  • No je třeba podotknout, že v ČT byl vidět záběr, který situaci ukázal jen jedním pohledem. Na kanadské TSN situaci také rozebírali a ukázali ještě jeden záběr ze strany. Na něm jde vidět, že Kanaďan Šika docela ostře krosčekoval a Šik se po něm ohnal. Ano, oplácet by se nemělo, ale na tom zmíněném záběru jde vidět, že Šik pravděpodobně vůbec nemířil do rozkroku a Kanaďana chtěl na oplátku "pouze" seknout. Bohužel se trefil tam, kam se trefil.
  • Jojo, přesně tak
  • Happy new ... decade! 🍀
    🙂
  • Teda co tak čtu, tak ty Švédové si teda nehorázně, až nezdrave věří. Vůbec by nebylo od věci, kdyby se na ně kluci pořádně vyspali, a natrhli jim žaketku..

    No a dneska nějakej bod se Spartou,by byl dobrej. Bych řekl,že to Brno,budou chtít kluci odčinit.
  • Zacina nam dochazet Energie. Chtelo by to nejak dobit baterky.....
  • Nepadá to tam.Šancí dost.Smůla.
  • Rekl bych, ze mistama sklouzavame k pasivite, ktera nam letos neni vlastni. Asi si nabitej program ted vybira svou dan. Jsem si vedom kvality souperu jako je Sparta, Trinec, Kometa, Plzen. Jsem rad, ze s nima dokazem hrat celkem vyrovnany partie. Ale vsimam si, ze nam proste dochazi dech. At je to druha tretina nebo druha pulka zapasu. Dneska bod zlatej. Mistama jsme byli pod tlakem, cela petka nohy v medu.....
  • Hold někdy se daří,das gól i se zavřenýma očima, nekdy ani kdyby se člověk postolicovalo,to tam nepadne. To bude zase dobrý.
  • @kjetel já bych prosil o tipovačku :) zas mně tam nejdou nějak dávat tie tipy
  • Ten Frk má fakt smůlu, v NHL za 4 zápasy 3 góly, na farmě nejlepší střelec týmu a stejně se do toho NHL nastálo neprosadí
  • Pardubice, Litvínov, Vítkovice.... od koho jinýho čekat, že budou pro..
  • Příští sezóny bude na uzavření ještě větší tlak.A myslím že si to kluby do 2-3 let stejně odhlasujou
  • Tohle esli projde..tak budu vážně uvažovat nad tim, esli na ELH hokej vůbec ještě někdy půjdu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters