HCE Fórum

1199200202204205600

Komentáře

  • Ale jo,mas pravdu.Ja uz jsem to splachnul,ale ne teda Plzní =) :),ani zadnym chlastem,ale dělal jsem na zimu dřevo,a při štípání jsem to rozdejchal,a rekl si,ze jde vlastne vo hovno.No a presne tohle jsem myslel,o cem pises s tou Olomoucí doma,predtim doma s ropakama,jeste predtim s Kladnem,kdy jsme vedli 6:1,a horko tezko jsme nakonec vyhrali.Prostě je to skoda no.
  • Type your comment@HawK71

    Houdek nikoho nezranil...
  • @kafka: Explain your lapse of memory to all the people reading here, who knows it better than you. [Thanks @hestik, you reacted faster. :) ]
    R. Hollweg and even D. Vítek are persons who play hockey in spite to their attacks on opponent players. Moron Houdek is just an idiot who wants to establish himself in the Extraliga by poor "ultimate fighting". 
    Every time Moron Houdek appears on the ice, every opponent player should punch his fist in the face of Moron Houdek, until Moron Houdek no longer comes on the ice.
    This https://hokej.cz/pestni-souboj-tezkych-vah-s-krvavou-teckou-musil-rozbil-houdkovi-nos/5043314 is the only correct way to deal with Moron Houdek. D. Musil showed how to react on such an idiot on skates.
    Keep hockey clean - eliminate Moron Houdek.
  • upraveno 20. listopad 2019
    ly correct way to deal with Moron Houdek. D. Musil showed how to react on such an idiot on skates. 
    HawK71 napsal(a):
    @kafka: Explain your lapse of memory to all the people reading here, who knows it better than you. [Thanks @hestik, you reacted faster. :)
    R. Hollweg and even D. Vítek are persons who play hockey in spite to their attacks on opponent players. Moron Houdek is just an idiot who wants to establish himself in the Extraliga by poor "ultimate fighting".  
    Every time Moron Houdek appears on the ice, every opponent player should punch his fist in the face of Moron Houdek, until Moron Houdek no longer comes on the ice.
    Tak ještě jednou a pomalu. Houdek nikoho úmyslně nezranil. Tady to ostatně říká i sám Kvapil:

    https://plzensky.denik.cz/hokej_region/houdek-se-omluvil-ty-jsi-me-nezranil-reagoval-kvapil-20190914.html 

    Sval si totiž Kvapil utrhnul až v následující bitce s jiným pilshráčem. Ostatně každý, kdo měl sval někdy utržený, velmi dobře ví, kdy se mu to stalo, pač to velmi bolí.   

    Bitka s Piskáčkem byla naprosto férová, stejně tak, jako bitka s Musilem. Do každé bitky jdou oba hráči s tím, že si z ní můžou odnést šrámy. Z té první si odnesl šrámy Piskáček, z té druhé Houdek.

    Piskáček to ostatně řekl zcela jasně:

    https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/jan-piskacek-michal-houdek-bitka-zraneni-marodka-hc-sparta-praha-extraliga-hokej.A190927_103854_hokej_zele 

    Jo a ještě Ti dám jednu dobrou radu. Čím častěji budeš používat výraz "idiot", tím víc budeš dělat idiota ze sebe. Protože je stará pravda že tam, kde dochází argumenty, nastupuje vulgarita a autor ostatním dokazuje, že sám není schopen diskutovat na úrovni... 

    Fakta jsou taková, že v posledních 5 odehraných extraligových zápasech nedostal Houdek ani jeden dvouminutový trest! Jasný důkaz, že přestože patří k nejtvrdším obráncům v naší sestavě, dokáže hrát tvrdě i čistě. Takže Tvoje tlachy o tom, že po každý, když vjede Houdek na led, měl by dostat pěstí jsou směšné blbosti, jaké může napsat jen někdo, kdo nemá přehled o hokeji... 
    Post edited by kafka on
  • Mimochodem - po 20 odehraných kolech je Koblasa náš nejlepší střelec :) vím, že dost lidí jeho příchod moc nechápalo, ale vypadá to, že Pešout měl šťastnou ruku :)
  • upraveno 20. listopad 2019
    @kafka:
    I see that you are not familiar with the conceptual history of the word idiot. Read it at a suitable place, and leave your stupid innuendos.
    Every part of your posting is rebuttable, but I save myself the time, because you have devalued your posting by the previously treated yourself.
    We will see when Moron Houdek will attack again and what consequences it will have. It is no sign of quality and intelligence to depend on such thugs or to defend them.
    Keep hockey clean - eliminate Moron Houdek.
    Post edited by HawK71 on
  • @kinkis:
    I was critical of P. Koblasa's engagement. Because he had outstanding phases, but also phases in which he remained under his abilities evident in the outstanding phases. In this respect, I only saw him as a supplementary player.
    We will see if he performs consistently this season. If he becomes a key player through consistent performances, it would indeed be a step forward in his personal development and a plus for us.
  • To:Kinkis
    No je fakt,že před sezónou když přicházel, to bylo takový na vážkách.Je fajn,že ty vážky odlitli, a Petr se ukazuje vážně dobře,a že se to v něm probudilo i zde.Za mě rozhodně jeho příchod za palec nahoru.
  • Už když se vědělo ze se chomouti “rozpadnou” tak jsem psal ze Koblasu bych zpátky bral asi nejvíc z jejich hráčů a pak Rašku, protože Péťa se v tom playout a i baráži paradne rozehral a byla by ho skoda a když mu to vydrží bude to fajn.

    Koukám na ten Sokolov a on padl i s Kadani....fakt jsem od nich cekal víc kord po ty přípravě. I když to tady už známe i v Kv ze příprava je taková a sezona makova. mají hodně výsledky o 1 gol ale na to nikdo nekouka no, body v tabulce nic moc
  • Voni rupli?Vzdyt vedli 3:1 po druhy tretine nebo?Potom uz jsem vysledek nesledoval
  • Nevite nekdo proc jeste nehral za nas ten Cernoch?Ze by druhej pripad Michnac?
  • upraveno 21. listopad 2019
    HawK71 napsal(a):
    @kafka:
    I see that you are not familiar with the conceptual history of the word idiot. Read it at a suitable place, and leave your stupid innuendos.
    Every part of your posting is rebuttable, but I save myself the time, because you have devalued your posting by the previously treated yourself.
    We will see when Moron Houdek will attack again and what consequences it will have. It is no sign of quality and intelligence to depend on such thugs or to defend them.
    Keep hockey clean - eliminate Moron Houdek.
    Já píšu fakta. A ta jsou jasná. Navíc fakta, která uvedli přímí účastníci událostí, Kvapil i Piskáček. Na rozdíl od snůšky polopravd a nesmyslů, který se sem hrnou z Tvojí klávesnice...
    A dalším údajem, který nelze zpochybnit je to, že v posledních 5 zápasech ELH nedostal Houdek ani jeden dvouminutový trest.


    Jenže "Joseph Goebbels" se rozhodl, že Houdek byl, je a bude vrah, a tak tuto lež bude hlásat dál. A podle osvědčeného a vyzkoušeného receptu bude doufat, že se lež zase jednou stane pravdou... :p
    Post edited by kafka on
  • FeryBo napsal(a):
    Už když se vědělo ze se chomouti “rozpadnou” tak jsem psal ze Koblasu bych zpátky bral asi nejvíc z jejich hráčů a pak Rašku, protože Péťa se v tom playout a i baráži paradne rozehral a byla by ho skoda a když mu to vydrží bude to fajn.

    Koukám na ten Sokolov a on padl i s Kadani....fakt jsem od nich cekal víc kord po ty přípravě. I když to tady už známe i v Kv ze příprava je taková a sezona makova. mají hodně výsledky o 1 gol ale na to nikdo nekouka no, body v tabulce nic moc
    Aha, tak proto je skladník tak naštvanej. Výhra Sokolova mu včera chyběla na tiketu jako poslední k tomu, aby vyhrál i on.

    Teď koukám, že Vracovský dal dva góly. To je fajn, pač i za nás hraje dobře.
     A bude muset hrát i v pátek, pač zraněných máme stále po kokot...   :'(
  • kanis napsal(a):
    Nevite nekdo proc jeste nehral za nas ten Cernoch?Ze by druhej pripad Michnac?
    Já hlavně nechápu, proč k Vám Černoch vůbec šel. Je to hráč do čtvrtýho, maximálně třetího útoku. A takových máte dost z vlastní líhně...
  • V Sokolově je něco celkově špatně. Není přece možný prohrát na ledě beznadějně posledního mužstva poslední třetinu 0:3. :s  Tam můžou bejt rádi, že se ještě letos nesestupuje. :o
  • No beznadějně posledního, Sokolov je už bodově v úplně stejný žumpě jako Kadaň. Nevim no, moc tomu taky nerozumim, nikdo nečekal, že budou hrát někde nahoře, ale Vsetín cup s Kadaní celou sezonu je velký špatný.
  • No to je taky k zamyšlení, ale když už tu je,tak ať hraje.Stejne to bylo s Michnacem
  • kafka napsal(a):

    Aha, tak proto je skladník tak naštvanej. Výhra Sokolova mu včera chyběla na tiketu jako poslední k tomu, aby vyhrál i on.


    Ono jich nasranejch na Sokolov bylo asi víc, těch zkaženejch tiketů bylo asi dost. Protože já bych taky dal čistou dvojku. =)
  • Screepy - náhodou netrénuje tam Mlejnek? Nechci nijak snižovat jeho trenérské schopnosti ale už loni mi místní fans povídali cosi o neschopnosti reagovat na nějak špatně se vyvíjející se zápas. Taky jsem čekal po celkem dobrých výsledcích v přípravě víc. Ač tak či tak,zas v tý Kadani nejsou super hráči aby ten Sokolov měl takhle prohrát poslední třetinu. Ale když jsem se koukal na sestřih těch gólů co dostali , tak mi tam na ledě při tom bránění připadali jak parta odborářů co si po práci jdou zahrát aby jim pak to pivčo po zápase líp chutnalo. :#
  • Je fakt, že Sokolov se nečekaně trápí. Určitě nemá tak slabej kádr, jako Kadaň a těch bodů by měl mít rozhodně víc...

    A aby Kadaň vyhrála poslední třetinu 3:0, to se jí už v tutý sezoně nestane.
  • @Skopec náhodou jo no, Mlejnkovi jsem právě na týhle štaci celkem dost veřil, že bude s těma klukama schopnej v tomhle směru kvalitně pracovat, no zatim je to dost bídný, co je příčinou je otázka, esli se jim nechce makat nebo je ta jinej problém, já neříkám, že tam hraje nějakej top tým, ale aby brousili dno s Kadaní, to je přecijen asi moc a i tak tam je pár hráčů, kteří by měli být v případě nouze v HCE náhradníky..no ale s timhle do Evropy, to teda nevim. Jinak včera jsem na sociálních sítích zaznamenal, že naše první lajna je nejproduktivnější v ELH..čekal jsem tam gulášovou letku, ale tam je fakt asi jen ten guláš, pak dlouho nic a pak ten zbytek :)
  • A o tom, že je tam naše záloha, to celý je. Možná když jeden dva kluky vytáhneš( Rulík,Šafář ) tak se chytnou ale právě tyhle ti by ten Sokolov měli táhnout. Plus nějaký jiní v útoku ( Kvéra, Kuběna, Osmík). A Bedýnka v kase taky zrovna nezáří. :/
  • Screepy napsal(a):
    @Skopec náhodou jo no, Mlejnkovi jsem právě na týhle štaci celkem dost veřil, že bude s těma klukama schopnej v tomhle směru kvalitně pracovat, no zatim je to dost bídný, co je příčinou je otázka, esli se jim nechce makat nebo je ta jinej problém, já neříkám, že tam hraje nějakej top tým, ale aby brousili dno s Kadaní, to je přecijen asi moc a i tak tam je pár hráčů, kteří by měli být v případě nouze v HCE náhradníky..no ale s timhle do Evropy, to teda nevim. Jinak včera jsem na sociálních sítích zaznamenal, že naše první lajna je nejproduktivnější v ELH..čekal jsem tam gulášovou letku, ale tam je fakt asi jen ten guláš, pak dlouho nic a pak ten zbytek :)
    To bude nejspíš tím, že Gulašovo letka defakto neexistuje. Díky spoustě zraněných útočníků hrál Milan s většinou spoluhráčů a skoro ob zápas se složení našeho prvního útoku měnilo...
  • @kafka: It is your problem, if you continue to disqualify yourself here. (Because of your own words, I could so fuck you up.)

    Quotes:
    Bylo to za hranou!
    Nevím, co si chtěl dokazovat, že někoho takhle krosčekuje. Jo to stupidita toho hráče!
    (https://hokej.cz/radici-houdek-blbec-je-to-jeho-stupidita-sopti-polasek/5041977)

    Keep hockey clean - eliminate Moron Houdek.
  • Hele chlapi,ja myslim,ze vo Houdkovi,uz stacilo,diky.
  • kanis napsal(a):
    Hele chlapi,ja myslim,ze vo Houdkovi,uz stacilo,diky.
    Jasně, stačilo. Goebbels se zase jednou rozhod a nikdo mu nedokáže vysvětlit, že nemá  pravdu. Čas s ním ztrácet už nehodlám.

    Je to marný, je to marný, je to marný... :) 
  • Hele, můžeme spolu nesouhlasit. Ale Goebbels, to je trochu přes čáru, ne?
  • plasa napsal(a):
    Hele, můžeme spolu nesouhlasit. Ale Goebbels, to je trochu přes čáru, ne?
    Není.

    V tutom případě to sedí jak prdel na nočník.

    Sám Kvapil v nejednom rozhovoru řekl, že ho Houdek nezranil! Ale soudruh z NDR si dál jede svou. Přesně dle Goebbelsovo receptu, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters