HCE Fórum

1133134136138139602

Komentáře

  • Kanis: tady nahoře na stránkách máš odkaz na tipovacku. Klikni, přihlaš a tipuj.
  • Rozum velí dát v Kjetelovačce na Plzeň, optimismus velí dát na KV, a tak jsem dal remízu =)tohle utkání může dopadnout totiž všemi třemi možnými výsledky..
  • Ja jsem se taky tedy prihlasil do KJETELOVACKY,a dal jsem tam první tipy.No na match s incucunama jsem dal plichtu.Jak rikas,tady v tom zapase je mozny vse.
  • upraveno 26. říjen 2018
    Jojo, dnešní derby je těžký zápas. Mám v tipovačce výsledek 2:5, zdá se mi dnes nereálný, ale z pověrčivosti ho měnit nebudu... :)
    Post edited by kafka on
  • Rozdíl v kurzech je celkem velký, na KV přes 3 a na PLZ 1,8 takže bookmejkři mají celkem jasno, podle mého zas tak jasno nebude :) ale necháme se překvapit..
  • Tak v úterý večer jsem si vsadil na plichtu Plzně na Realu, když byl kurs 30 (nějak jsem to cítil v kostech) a jak potom bílý balet tlačil v 90.minutě časomíru  :)

    Tedy taky tam mám dneska 2:4, ale v kostech cítím plichtu  =).
  • @Screepy Jen tak pro zajímavost, proti Pardubicím na nás byl kurz zhruba 3,80, takže tento kurz je vzhledem ke kvalitám Plzně i docela nízký  =)  a určitě souvisí s aktuální formou.
  • kjetel napsal(a):
    Tak v úterý večer jsem si vsadil na plichtu Plzně na Realu, když byl kurs 30 (nějak jsem to cítil v kostech) a jak potom bílý balet tlačil v 90.minutě časomíru  :)

    Tedy taky tam mám dneska 2:4, ale v kostech cítím plichtu  =).
    Jo, k plichtě chybělo Viktorce opravdu málo. Stačilo proměnit jednu z mnoha šancí.
    Já ji měl taky a k ní sem přidal ještě dvojku na ropáky v Prase. Takže sem byl docela nasranej, slušně řečeno...
  • Letos jsem měl dvě tušení našich výsledků, který jsem nakonec na lístek nedal, první byl zápas s Vítkama, kde jsem jako posera dal dvojku i když vnitřní hlas mi říkal dej jedničku, teď už to vyjde, taky že to vyšlo, jsme je sfoukli jak svíčku. A druhý zápas byl v Pardubicích, rozum velel dát jedničku na PCe a vnitřní hlas říkal, tvl od tama bez bodů neodjedeme, no jak to dopadlo jsme viděli sami, ale na tiketu zvítězil rozum a díky tomu jsem měl celej lístek v dupě :)) ale dneska, dneska fakt nevim, věštění z koule. Hlavně ať je to pěknej zápas a urvem nějaký ty body, potřebujeme je víc jak plzeň :)
  • Kdyby mela Vikca na Realu vic stesti,tak by Ti Kafko,ani ta plichta nevysla,pac by vyhrali.No zahrali slusnej,velmi slusnej zapas.Kloboucek dolu.No a dnes to bude asi taky zajimavej zapas.
  • @Screepy and you all who are searching for the fortune which comes: 

    Here is your tool for today - ask the Crystal Ball:
    https://www.goddessflight.com/crystal_ball.html

    ...but if it tells the false answer, use this alternative Crystal Ball:
    https://www.crystalballfree.com/crystal-ball

    ...if this also fails in saying the right result, here is an other Crystal Ball:
    https://astrologyfutureeye.com/fortune-tellers/crystal-ball

    ...if this all does not work: May the force be with you!*  ;) 

    ____________________________
    * Function disabled for Plzeň.  B)  
  • Pilsfans pořád stejná svoloc.. :#
  • Hoši super práce!! Ano Plzeň měla více šancí, více ze hry ale časem jsme tu hru srovnali, důležitý bylo přežít první třetinu bez újmy a pak už to bylo lepší! Vybojovaný tři body. Plzeň určitě půl zápasu hokejovejsi ale to se není čemu divit s tím týmem co mají. Umíme dávat góly a šancí jsme měli též dost. Takže sláva vítězům a čest poraženým, Plzeň rozhodně jeden z adeptů na semifinále určitě.
  • Prostě klauni řachli.V plánu to tak bylo a Kafkoic to uzná,poněvadž mu nic jinýho nezbývá =)
  • Voni nám.to u nich sečtou,ale na to teď sere zeryk 😀
  • Ubojovany, ale super. Plzen je v pohybu skvela... Dneska jednoznacne Novotnyho zapas, 42 strel 1 gol, nechat si od pilsprasete slapat brusli po ruce a jeste, kdyz to dela umyslne, no hnus velebnosti. V zaveru uz jen poslal plzenaka na parek a zkusil dat gol, to uz by byla pomyslna tresnicka na dortu...
  • Na Pilsforu by někdo měl vzít rolbu na sračky a trochu to tam zamést :)) to je zase čtivo..
  • A jeste jen 2 trestny minuty, navic za vyhozeni kotouce.... proste dobra prace...
  • > @Screepy napsal(a):
    > Na Pilsforu by někdo měl vzít rolbu na sračky a trochu to tam zamést :)) to je zase čtivo..

    Tak plzeňské fórum je takové hodně... no jak to říci... specifické. =)
  • Takže sečteno podtrženo,3 body zůstali doma,po super výkonu vsech našich kluků.Vsehovsudy cistej zápas,bez nějakých zakernosti,to je dobře.No sudí taky celkem fajn,az tedy na to,ze přehlédnout ve druhy třetině 7 Plzeňských na ledě,je majstrstyk.Ještě skoda,ze kluci nevyužili tu dlouhou přesilovku 5:3,mohli si to užít vic v klidu,a my nakonec tedy taky.Aspoň to ale bylo napínavý až do konce.Řádění Pilsfandu po zapase je no coment,nic vic se nedalo od nich cekat,protože prohrávat proste nejsou moc zvyklí,a tak to neunasej.Ja jsem tedy po dnešku velmi spokojenej a myslím,ze i vy vsichni tady.V nedeli smiknout kohoutum křídla,a bude to OK.Budou ale kluci po dnešku asi dost vystaveny,ale zase kdyz se vyhralo,snasi se to líp.Takže v nedeli zase všichni na znackach.
  • Jj, tohle vítězství by chtělo v neděli potvrdit jak sůl, Olomouc jsem dnes sledoval jedním okem, když byly u nás přestávky a byli dost marní, pohlídat si Irgla a u nich nkdo jiný neumí střílet góly, tak to prostě je, myslím si že by bylo nasnadě jim oplatit tu porážku u nich, po tom, co teď vidím od našich kluků si troufám říct, že určitě horší tým než je Ol nemáme a proto to je nebo bude jeden z našich soupeřů v tabulce, pokud v neděli vyhrajeme, stáhneme je na bod, což by se moc hodilo.
  • Tak po patnácti letech na derby,Plzen výborná, ale kolektivni výkon vůle rozhodla. Když k tomu propočtu rozdiloveho hráče Filipa,tak ž toho vylezou tři body. Moc se mi to líbilo. Jinak chování dementů z Balkánu mě vůbec nepřekvapil, je to pořád stejny.....
  • Co ti pilsfans? Mne dneska přišli v tak nějak pohodě,ani "Rusáci "jsem neslyšel. Nevím co po zápase, odešel jsem hned po sirene.
  • > @Screepy napsal(a):
    > pokud v neděli vyhrajeme, stáhneme je na bod, což by se moc hodilo.

    Bude to velmi důležitý zápas a výhra nás velmi posune k příčkám zajišťující play-off, což by bylo i velmi dobré pro psychiku.
  • Servalo se to tam u autobusu,no hnus no.Litali svetlice,nadavky,asi urcite tekla krev.Lítali sanitky.No myslim,ze uplne zbytečný.A nektery nasi fans taky palec dolu,pac tam stojej jak kokoti,a provokujou.No a pak rikaj sami sobě,hele radsi jdeme,at jeste nejakou nechytnem.No tvl.
  • Statistická zajímavost; naposledy se nám podařilo vyhrát v ZČ extraligy 4 zápasy v řadě v sezóně 2011-2012. A pozor, 4 zápasy v řadě bez ztráty jediného bodu se nám v novodobé extraligové historii klubu ještě nikdy nepovedly!
  • Statistika krásná, teď z toho v neděli ještě udělat 5 výher v řadě 😎
  • Nerozdělujme kůži medvěda, který ještě běhá po lese.  ;)
    (I hope Google was right.)
    ...and I remember situations, when we won the derby and lost the matches afterwards.

    But: It is very nice to see our team's successful matches!  :)

  • MOSTEČTÍ LVI – HC Draci Bílina 11:6 (3:2, 4:2, 4:2)
    Branky a nahrávky: 3. Vašíček (Urbánek, Havlůj), 12. Kýhos (Mála, Přeučil), 17. Mála (Přeučil, kýhos), 28. Přeučil (Mála, Kýhos), 34. Mála (Kýhos, Nedrda), 39. Bakrlík (Nedrda, Fučík), 39. Mical (Kuncl, Kýhos), 48. Smolka (Nedrda, Bakrlík), 50. Smolka (Bakrlík), 55. smolka (Bakrlík, Nedrda), 60. Mála (Nedrda) – 9. Procházka (Urban), 19. Procházka (Urban, Komínek), 24. Procházka (Urban, Šmejc), 34. Procházka (Urban), 48. Procházka (Komínek, Urban), 56. Procházka (Komínek).

    Ten Bilinskej Prochazka se s tim tedy nemazal.Kloboucek dolu.

  • May I repeat myself: That's the way I like it!  =)
    Play on!  :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters