HCE Fórum

1132133135137138591

Komentáře

  • No tak kdo by to dnes cekal.Proste dnes parada.Jen tak dal,nemusi to bejt porad o 6 bananu,staci o 1.No a ted v patek Plznicku na dobrou noc,by bylo fajn.
  • A ty góly jaký byly hezký, fakt čumim :)
  • Rozhodl jsem se, že si zaplatim kvůli těm našim chlapcům hokejka TV a včera jsem se nestačil divit :) Jasně, na začátku náš Pardubky trochu zmáčkly, to se tak nějak dalo čekat, že nebudou hrát v pěti na vlastní modrý. Pak najednou po dvou parádních vypracovaných akcích 0:2 a bylo a hlavně jsme se neposrali před druhou třetinou v kině a sázeli to tam jak na běžícím páse. Klobouk dolů. Bylo vidět, jak těm klukům stouplo sebevědomí po vou domácích výhrách. Góly se rozloily prakticky po všech lajnách. Nutno dodat, že pohled na hru Vlacha a hlavně (a to zdůrazňuju) jeho zakončení, kdy to pere do horní poloviny brány, ne žáný šmudly po ledě nebo brankáři do plastrónu, to je óda na radost, tomu klukovi to tady fakt sedí jak prdel na hrnec. Začíná se evidentně projevovat, že ten tým se potřeboval na tu ELH adaptovat, předevšim na tempo a hlavně se vyvarovat zbytečných chyb. Jasně, pořád bychom našli nedostatky, ale už to začíná mít hlavu a patu a hlavně je vidět sebevědomí, který tenhle mladej tým potřeboval jak sůl. Já doufám a věřím, že s Plzní si nějaký bod odneseme, i když lehký utkání to určitě nebude, Plzeň je velmi silná! Z čeho já osobně mám ještě radost jsou naše přesilovky, tam jsme snad 3. v ELH a také počet vyloučení, včera PArduice vyloženě dojely na počet vyloučených hráčů.
  • @Screepy Jsme na tom dokonce ještě lépe =) , s úspěšností přesilovek téměř 24% jsme druzí v celé extralize.
  • A jsme opravdu nejméně vylučovaný tým v ELH, statistiku nám kazí 5 desetiminutových trestů. Ještěžě tak, protože máme nejhorší oslabení v ELH, 78% úspěšnost oslabení je celkem nic moc..
  • @Screepy Nejhorší oslabení nemáme, takový Chomutov má pouze 66% úspěšnost ubráněných oslabení =)
  • Teda poslední tři zápasy dost dobrý!

    V pátek Vás ale vrátíme zpátky na zem... :)
  • A máme nejpřesnější strřelbu ze všech :) Ale asi nám za to Sparta svoje body nedá.. Včera krásnej zápas... Docela čumim, že na Plzeň jsou dokonce i lístky levnější: To tu zvykem nebývalo šáhnout si na peníze :)
  • @kafka v pátek to bude trochu zkouška ohněm, jestli na tom opravdu jsme docela dobře nebo patříme tam kam patříme, pokud bude bod až dva, budu spokojený
  • Screepy napsal(a):
    @kafka v pátek to bude trochu zkouška ohněm, jestli na tom opravdu jsme docela dobře nebo patříme tam kam patříme, pokud bude bod až dva, budu spokojený
    Já čekám v pátek těžkej a krásnej zápas. Vám se velmi daří v poslední době, na derby se většinou dokážete namotivovat a my hrajeme opravdu dobře.

    Upřímně řečeno, ani sem takový výkony od nás nečekal, přece jen změn bylo před sezonou opravdu hodně. Když vezmu i Ligu Mistrů, tak z 18 odehraných zápasů jsme jen dvakrát odcházeli bez alespoň jednoho bodu. 
  • No nekdy to musi prijit,ze vybodujete uplne :) :)
  • Vosa1 napsal(a):
    @Screepy Nejhorší oslabení nemáme, takový Chomutov má pouze 66% úspěšnost ubráněných oslabení =)
    Kdyz posledni tak posledni ve vsem! Neuhnem... B)
  • @TDI: I am a little bit curious... What about your Finnish goalie? Why did Toivonen not play yet?
  • Pokud budou hrat kluci takhle jak ted poslední dobou hrajou,nemam o ne strach,ani s Plzní.
  • @HawK71 He is sick, a problem with stomach
  • @kanis s Plzní to bude jiný oříšek, Plzeň má totiž velmi slušnou formu,  což se dá říct i o nás, ale přecijen Plz má ještě o trochu kvalitnější tým, takže my budeme muset hrát na 100% celý zápas, žádný chyby, pak můžeme myslet na body, ale jednoduchej zápas to teda nebude.
  • Tvl, teď jsme porazili dva týmy, co se v podstatě porážej samy. Ne že by proti Plzni nebyla nějaká šance na body, to je vždy, ale prosím... trochu reálně ;) Na druhou stranu, sám jsem tipnul v kjetelovačce 3 body pro nás. Mno, možná to ještě upravím :)
  • plasa napsal(a):
    Tvl, teď jsme porazili dva týmy, co se v podstatě porážej samy. Ne že by proti Plzni nebyla nějaká šance na body, to je vždy, ale prosím... trochu reálně ;) Na druhou stranu, sám jsem tipnul v kjetelovačce 3 body pro nás. Mno, možná to ještě upravím :)
    Vím, že se opisovat nemá, ale tipér, který Kjetelovačku vede, tipuje přesně opačně... :)
  • Budiž Ti, kafko, přáno! :)
  • @TDI: Thanks for the info.  :) It is sad to sign a player and can not let him play.  :s
    Btw: Too many welcome knedlík?  ;)  =)
  • @HawK71 nono, Finlandia vodka  :) 
  • Ja vim,ze Plz.je trochu jinej level,nez ty tymy co jsme porazili.Ale s kazdym se da hrat,a neporazitelní nejsou.Urcite jsou zkusenejsi,dari se jim dlouhodobe,ale jak pisu.K porazení jsou.Kazdopadne to bude peknej hokej,a uz se na nej tesim.
  • @TDI: Did he import bottles for a whole week?  =)
  • @Vosa1

    Super!

    Já věděl, pročpa mám lístky shánět s předstihem... :)
  • Heršvec a já zrovna musím jet mimo KV... To bude solidní podívaná (snad). 
  • Lísky mám už od soboty,a tu jich uz uplne moc nezbejvalo.No snad bude paradní atmoska,a napinavy az do konce.
  • Teď přemýšlím jestli si mám zachovat charakter a neuhnout v kjetelovacce ze svého pravděpodobně špatného tipu na počet diváků, nebo to změnit a schrabnout 5 bodů.
  • Kde najdu tu Kjetelovacku?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters