HCE Fórum

11011131516591

Komentáře

  • Prestavam litovat, ze jsem dnes utratil penize za dve permice.
  • Dal jsem si dvě velký slivovice, no toto...
  • upraveno 7. červen 2017
    :o :o :o
    Došla slova
    Post edited by Vossy on
  • Klíčová otázka zní, kdo to bude dělat za Holoubka, protože při jeho portfoliu těžko předpokládat, že se osm hodin denně bude věnovat hokeji...
  • @VANEKnaZDI Mluvíš mi z duše =)
  • a druha otazka zni,kam uklidili zokeje..
  • upraveno 8. červen 2017
    Vosa1..... A ty jsi litoval jo B) =)
    Post edited by Vso10 on
  • Hoj,no tak parada.Sem si rikal,ze tohle nemohlo skoncit.Muzu se pridat?@admin
  • Jinak s tim Vankem,je to konecne zprava,kterou jsem tedy netusil,ze ji nekdy uslysim.Ted uz by to mohlo bejt snad jen a jen lepsi.
  • Jak říká Screepy. Hodně ještě záleží kde teď bude mít žokej židli...
  • Já bych ten optimismus krotil, nikde v článku není o Vaňkovi žádná zmínka, tudíž není černý na bílým napsáno, že v klubu skončil úplně. Třeba se mu vytvoří jiné místo, s jiným názvem. Lidi na městě volají po změně ve vedení klubu, prachy z města potřebujou, může to kamuflážní řešení problému. Jinak teda pokud by skončil, tak není tajemstvím myslím, že už má připravené teplé místečko s teplým penízkem v teplárně, srát na to, že tomu nerozumí. Takže vy blbínci co se tady radujete, si dejte bacha, aby Vám nezdražil teplo :-) 
  • @xman98
    Bohužel tady není potřeba čemukoli rozumět, jen mít známé na správných místech. Bohužel už jsem na odborných místech potkal tolik "manažerů" že bych z toho občas blil. Ale jak říkáš. Taky se neraduju dokud nebudu vědět kam a jesti vůbec byl Vaněk odejit.
  • jen jsem zvědavej, kdy se ozve fotr, že se jde dobrou cestou - že GM má bejt pták ... nejlíp teda von ... :p
  • @kafka_jr
    Já toho GM u Vás klidně vezmu! Akorát nevím, jestli vyhovuju, pač mi přijde že 130kilových Vaňka nahradil 140kilovej Holoubek. A já momentálně nemám ani 82... :'( I když by mohlo být mojí výhodou, že Holoubek pochází z naší dědiny a moje mladší a hezčí sestra s ním seděla na ZŠ v jedný lavici
  • Mira dostal lano a jaky , stehuje se do Shanghai .
  • To co Tvrdik ve fotbale , postavi Mira do 2 let v hokeji .
  • syna uz tam ma , perfektne anglicky umi jeho partnerka
  • kafka: Na to, ze mas 150 cm, kdyz si stoupnes na spicky, tak 82 kg taky neni uplne malo, hele.  B) (Tu vahu si drzis takhle kvuli tomu, ze Martin Straka v PIT hraval s 82kou?)  ;)
  • @Hufnagl

    A kde jako? V Shanghai?

  • @pOne Měřím 172 cm, vole... :) Jinak samozřejmě každý správný pilsfanda by měl vážit 82, máš recht. ;)
  • @Hufnagl Partnerka syna, nebo otce?
    Seš si jistej, že si blbě neslyšel a to lano, který včera pošťák Mírovi doručil, nebylo laso s oprátkou? =)
  • kafka: Tak to bych mohl byt pri trose snahy (nebo nejakych zaludecnich problemech) pilsfandou.  =) =) =) 
  • Nasel jsem par podivnych vyjadreni exGMVM:


    Odpověď generálního manažera Miroslava Vaňka ze dne 29. února 2016:
    7) Fórum nečtu.

    Klauzuli umožňující odchod v případě sestupu mají jeden nebo dva.
    Dobre, vsichni si mysleli, ze je to Honzik a Dvorak. Dalsi pak byl Tomecek, vykupni klauzuli ma Rachunek... A pak to byl jeste Stloukal http://hokejkv.cz/clanek.asp?id=9316

    Na schuzi exGMVM tvrdil neco o spolupraci se SUAS pro pristi sezonu a v ramci spoluprace (podminkou) je jedna lajna HCE na kazdym zapasu Baniku.

    Jsem zvedav, co se jeste v nasledujicich dnech dozvime.

  • co jsem tu psal pred 3 tydny co mas udelat mas ted udelat jinej v regionu kvalifikovanej neni   ...urcite naky suplovani ze zacatku za podpory obouch , ale kdyz ukazes ze umis a budes sekat latinu tak to bude win/win situace .....kjeteli vem tu halu , vzdyt tam ze svyho nic davat nemusis a mas to do duchodu, na co cekate , bavi vas to , sledujete to 20 let a chcete pomoct ....  @xman98
  • @Viking67_ Jen pí, tohle se musí zapít a v červenci už jedu na Vsetín pro další ;)
  • Zajímalo by mě jestli to není s nebožtíkem Mírou jen kouřová clona ,jak nalákat sponzory. Třeba schoval Karel Míru někam do šupliku a až bude ta pravá chvilka povstane v plné síle.
  • @pOne

    Tak se snaž! A až budeš pilsfandou, můžeš pak jít Na spilku na pivo  ( podával se prazdroj a pro řidiče nealko ) s pilsnáčelníkama i pilshokejistama

    http://www.hcskoda.cz/clanek.asp?id=Indiani-si-vazi-vernych-fanousku-pozvali-je-na-pivo-11110

  • Tak 15.8. přípravný zápas v Kladnu a o devět dní později doma opět s Kladnem. Víte někdo o dalších zápasech nebo soupeřích?
  • Hnátkovice je nejlepší
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters