HCE Fórum

1106107109111112632

Komentáře

  • Tak takový hovno si strčte někam....
  • Trapný, trapný, trapný...
  • upraveno 20. duben 2018
    Na to jak jsem se na ten zápas těšil, tak je až s podivem, že jsem šel radši v průběhu druhé třetiny umývat nádobí, než koukat na tohle. Nechci si kazit ten dobrý pocit co z toho týmu mám celou sezónu.
    Post edited by Vossy on
  • To je komedie,aspoň to mohli udelat treba na 5:5,kdyz už.
  • Nechápu, proč zrovna těm zas**** Ropákům pomáháme k záchraně tvl????????
  • upraveno 20. duben 2018
    Teď jsem ze záznamu viděl ten náš neuznaný gol. Kantor kdyz ho dostal tak jen zoufale koukal na Kohouta stylem "Co to delaš?" a když ho rozhodčí neuznal tak naprosto žádné protesty. Víc okatější už to dělat nemůžou. Jako já vím že za to co jsme celou sezon hráli si postup zasloužíme, ale tuhle dnešní komedii už odmítám sledovat. Po takovémhle zápase bych se bohužel radovat neuměl.
    Post edited by Vossy on
  • No ohledně toho neuznanyho gólu to je jak? Byla střela,kohout tecoval vysoko...kdyby to padlo do brány tak to chápu...ale golman to nejdřív vyrazil a Kohout to pak dorazil....dotek golmana,popr zákrok se nepočítá jako dotek protihráče tím pádem nás mohl normalne hrát tudíž by gol platil?
  • A vy jste nekdo cekali neco jineho? Kdo dneska nedal aspon litr na remizu okrada svou rodinu :))
  • HODNĚ nedůstojnej cirkus ... :s
  • Hosi mozna je to trapny,ale chceme hrat nahoru dolu nebo postoupit do ELH? :) Vyprdnete se na to a slavte ze pristi rok bude derby :) ty dulezity zapasy jsme uz odehrali..a tam slo vopravdu o vsechno..
  • I never thought to see this https://en.wikipedia.org/wiki/Disgrace_of_Gijón in hockey reloaded.  B)
  • No... Je to dneska takový srandamač. I to počasí tomu nahrává :).
  • Aspon prodlouzeni by si mohli dat na ferovku :))
  • The end justifies the means. 
  • WE ARE BACK!  =)
  • ...with a funny match...  B)
  • To je preKVApeni =)
  • Have an excellent party!  :)  =)
  • je mi blivno ...
  • Ta pachuť je strašná.
  • Kliiid :) a vy jste nekdo cekal neco jineho?
  • Fakt je dobře že jsem to nesledoval. Takhle je ve mě doopravdy hlavně ta radost z extraligy než pachuť z výkonu. Tak už teď jsem zvědavý jak bude dál probíhat práce s týmem :)
  • tuhle "účelovku" budu rozdejchávat fakt dlouho ... :'(
  • upraveno 20. duben 2018
    Sice "tradiční klub" nenávidím a myslím si, že jsme na ně měli vlétnout, ale extraliga je v tuto chvíli důležitější a euforie ve mně vypukla stejně :) . Za celou sezónu i baráž si to zasloužíme a těším se na zápasy se Spartou a Plzní, místo zápasů s Kadaní, Benátkami, Porubou. Něco delšího k celé sezóně v pralese sem napíšu později. Takže KURVA JE TO TAM!!!! B)
    Post edited by Vosa1 on
  • Vosa to rekl uplne presne :) prdte na dnesni zapas a budte radi jak jsme tou sezonou propluli,podivejte na Budejky, kupujou kdekoho,penez jak slupek a v pralese se placaj jak ryba na suchu. Nepostoupit letos buhvi co by bylo..ja jsem nadseny jak ten tym letos slapal a dnesni zapas na tomhle absolutne nic nezmeni!
  • Přesně tak,buďme rádi za tu ELH.Dnešní zápas nemohl dopadnout jinak,i kdyz jsem si v koutku duse rikal,vyhrajeme za 3,a posleme je dolu.A urcite by se tak i stalo,KDYBY.
  • Těšil jsem se na oslavu a zůstala jen hořká pachuť v ústech. Jestli existuje hokejovej pánbů tak se nám to vrátí a chemikům jakbysmet. Svaz by se měl zamyslet nad sytémem soutěže a poslat prvního z WSM nahoru a druhýho třeba do série na 4 vítězný s předposledním. Tam pak není kam uhnout, jak jsme dneska uhli my :/
  • Jasne,system je jaky je a takovym zapasum na konci baraze naprosto nahrava,to at si preberou kluci nahore,jestli by to neslo udelat jinak. Ale panove ruku na srdce ,byt ve stejne situaci jakykoliv jiny tym,dopadlo by to nemlich stejne,nedelejme si iluze..
  • Pachuť přejde rychle, účel světí prostředky. A nejsme první ani poslední, co si to raději ubránili. 

    Takže KURVA JO!!!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters