HCE Fórum

1105106108110111605

Komentáře

  • Marosz "tatelevizevypadlasama" ve VIP? Co tu jako chtěl tvl?
  • xman98: No, ja kdyz vidim to inkriminovany jmeno na soupisce Plzne, tak se mi dycky jezi chlupy  =) =) =)
  • @Screepy Asi se přijel podívat na kvalitní hokej :-)
  • @pOne No, ale hrál dobře, jsem celkem čuměl jak zvládnul play off, na to že neměl letní přípravu v podstatě a půl sezony paběrkoval ve 4. brázdě v Litoměřicích.
  • upraveno 20. duben 2018
    xman: No posledni dobou to vypadalo, ze prijel za navstevu na Standou Balanem, protoze ten obcas produkoval podobnej styl jako televizak.  :) 
    Post edited by pOne on
  • @pOne Tvl o StandovinikdynezaberuBalánovi mi ani nemluv!!!!! Absolutně nechápu, že ještě hraje prvního centra. Paži mu věří asi, ale půlku baráže se ta první lajna s ním neskutečně trápila, na jedno střídání tam skočil za něj proti Ltv tady Vrdlovec a hned gól. Tenhle nákup se povedl mimochodem!
  • xman: Uz jsem to tady jednou psal, ale napisu to znovu. Jeho uplne dokonale ilustruje jedna situace z 1. zapasu na Kladne. Sel jakoze forcekovat, rozplacl se tam na kruzich v utocny tretine bez ciziho zavineni. 99 % hracu tymu (tzn. vsichni ostatni) by okamzite bylo na nohach a bazenovali by zpet do naseho pasma. Standa tam vklidu lezel a nechal to 5na4 ..... docela jsem cumel.
  • Zadna plichta kuwa,za 3 body,a poslat je dolu.
  • upraveno 20. duben 2018
    zničit krtka! (a ropáka taky)
    Post edited by kafka_jr on
  • @kjetel

     V pohodě, rádo se stalo.
  • xman98 napsal(a):
    @pOne Tak to je velkostatkář no, si to může dovolit :-) Jináč doufám, že už fakt postoupíme, derby bude fajn příští sezonu, i když teda počítám, že hned po prvním derby v sezoně se chytnu s bratránkem:-) ten je taky strašně ubrečenej jako Kafka :-) :-) :-)

    Jakýpa hádání? Normálně dostanete bůra a nebude se o čem hádat... :p
  • Vossy napsal(a):
    Kafka: tomu říkám odvaha. Nezakazou ti za to přístup na pilszimacek? Ale respekt... 
    Nezakážou, neboj. :)
    Hned u vrátnice sem napsanej na tabuli mezi patriotama. Už spoustu let a vlastně hned od začátku, kdypa tuten projekt spustili... 
  • @kafka No :-) uvidíme. Vypíšeme případně zase nějakou sázku na první derby..... potřebuju doma doplnit bar :-) :-) :-)
  • Jo a dal sem na večer chladit litr rumu, tak to neposerte!
  • Jinak já tomuhle týmu, co tady je teď ve Varech věřím!!! Když čtu všechny ty komentáře pod článkama o tom, že zase za rok půjdeme do baráže ...... jsem přesvědčenej o tom, že tenhle tým se v extralize neztratí! Venca po sezoně převezme jako sportovní manažer sportovní úsek...... chce ten tým udržet /kluci jako Beránek, Kohout, Gríger by měli dostat víceletý smlouvy/ a přivézt dva kvalitní zkušený beky dva útočníky max., jeden by měl být kvalitní centr. Trenér zůstane, přestože teda musím říct, že před sezonou jsem mu vůbec nevěřil!!!! Ale tým připravil na nejdůležitější část sezony výborně, zřejmě se v tý Kometě /kterým teda letos nefandím kurewa ani náhodou, vloni jsem jim to přál, ale letos mají podle mě šílenou kliku/ asi něco od Libora naučil. A hlavně teda.... přijde mi, že karlovarskej fanoušek je s tímhle týmem ztotožněnej, je tam správnej mix...... už žádný drahý vožralý primadony!!!!
  • Tak bando večer fandit, ať už dnes jsme zase extraligový! :-)


  • xman98 napsal(a):
    @kafka No :-) uvidíme. Vypíšeme případně zase nějakou sázku na první derby..... potřebuju doma doplnit bar :-) :-) :-)
    Dobrej nápad! Vsadím se rád...

    Podle mne budete potřebovat někoho zkušenýho místo Skuhravýho, jinak to máte fakt dobře poskládaný..
  • Trochu mě mrzí, že dneska nedávaj tu baráž v TV, nikdy to nebylo tak vyrovnaný jak letos, mohli na tu ČT4 jeden přenos vrznout..
  • Screepy: Já dnes táhnu domu služební notas a v sest budu vyvalenej před domácím počítačem, kde poběží ve velkém náš přenos a vedle v menším Kladno s Jihlavou. A zkusí na mě někdo promluvit.....!
  • Hey, what's up here? No work?
    Have fun!  :)
  • @HawK71 Today is the special day. For today has hockey preference before everything :)
  • @HawK71 the only work today is to advance to extraliga :)
  • upraveno 20. duben 2018
    @kafka_jr nemám isport premium, je tam něco, co se týká nás? :)
    Post edited by Puzmiho_komplic on
  • Tak, já to sice dneska neuvidim, ale dávám si tu lehkou přípravu :)) Evergreen :)

  • @Puzmiho_komplic jsme na tom stejně :D ale neřek bych ... třeba někdo s plným přístupem upřesní ;)
  • Doufam,ze si dnes na zimaku zazpivame extraligovy,extraligovy,a to poradne od plic.
  • @Vosa1: Hey, by that priority I nearly forgot to breathe!  ;)

    @Screepy: For the players, it should be.  :)

    @plasa: Thanks, I must download it in some time.  
  •  Ty vole to je divadlo :- (, tohle jestli není domluvené vždyť je to jak přátelák. Z naší strany tam chybí skoro všechno :-(.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters