HCE Fórum

1104105107109110598

Komentáře

  • @VANEKnaZDI ; a nebyla to řada 14 ?? Mladík se slečnou na kraji řady  :) seděli jsme nedaleko a sledovali rozhorčení starého pána s paní, že nechcete uhnout =) kroutili hlavou ještě druhou třetinu :)
  • upraveno 19. duben 2018
    Tak to jsme byli my ☺ Pan na me celou dobu cumel az jsem se ho o třetí tretine musel zeptat, jestli se mu líbím. Prej jsem hezkej, byla jeho odpověď :smiley:
    Post edited by VANEKnaZDI on
  • Ste na ty důchodce u Vás všichní zlí... :)
  • @VANEKnaZDI- vidíš, mohl jsi udělat na hokeji ještě štěstí ;)
  • upraveno 19. duben 2018
    Poděkování 

    Díky všem za příspěvky, celkem se sešlo 707,- (což je o 300,- víc než jsem tak čekal). 

    Zvláštní poděkování letí přispěvateli s největším příspěvkem, kterým se stal
    .
    .
    .
    .
    @kafka

    Má tak u mě na příštím derby panáka nějakého dobrého pití :).
    Post edited by kjetel on
  • Tomu rikam frojndsaft! Respect kafka! :-)
  • Kafka: tomu říkám odvaha. Nezakazou ti za to přístup na pilszimacek? Ale respekt... 
  • Zapad sobe :)
  • No tak den D je tady.Jsem na to zvedavej,jak se s tim kluci popasujou.Nervy urcite taky musi mit jak spagaty uz ted.Snad to zvladnou.Tvl 1 bod a jsme tam,kdo by to rekl.
  • Troufnu si říct, že náš čekají nejdůležitější okamžiky pro karlovarský hokej za posledních 9 let. Na večer se těším neskutečně, tak snad až se zde sejdeme, budeme všichni už po bujaré oslavě :) .
  • upraveno 20. duben 2018
    Zajímavé kurzy na dnešní zápas:
    Tipsport a Chance: 3,25 - 2,05 - 3,40
    Fortuna: 3,15 - 2 - 3,15

    Že by někdo viděl Roberta K. s MV(bývalý)GM na kafi kde si hodně potřásali rukama? Jako popravdě bod by byl fajn, ale pokud ho získáme po nějaké komedii na ledě, tak to ve mě asi zanechá trochu pachuť.

    Post edited by Vossy on
  • Vossy: inu..zajímavé, ale ne tak úplně přeKVApivé.. =)
  • @Vossy- říká se - "lepší vrabec v hrsti než holub na střeše". Takže, je jistější pro oba případně dohodnutá remíza + výhra LTV v prodloužení ,než bláznění na ledě s nejasným výsledkem pro oba. Obě mužstva body v nějakém poměru potřebují. B) Pokud se tak stane, nikdo se už ptát třeba za rok nebude, co tomuto rozložení bodů předcházelo. B)

    Dneska přece chceme všichni příznivci našich barev slavit ;) Tak pak třeba tu případnou pachuť spláchneš nějakou zrzavou vodou.  ;)
  • no, radši bych ty ropáky viděl aspoň na rok o štok níž ... ani by mě už tolik nebolelo to fotrem zabavený "prasátko" ... vlastně jsem taky přispěl, ale smetanu slíznul von ... život ...
  • Nazdar blbínci :-)
  • Blbinku, mas zpozdeni, strana 98 uz je davno v kelu. :)
  • Žije.... :)
  • Ale zrovna jsme xmena vzpomínali při 98. stránce :)
  • Nevěřím, že by se tento tým účastnil jakékoliv podobné frašky.
  • @plasa Radek Duda hokej není Nuda bude hrát příští rok v Sokolově. Hlavní trenér a sportovní manažer tam bude Karel Mlejnek, mají střednědobý cíl /3 roky/ postoupit do WSM ligy.
  • Jděte do prdele tvl :-) Se mi sem nešlo měsíce přihlásit a popravdě teda Kafkovo kecy mi nechyběli :-)
  • xman98: Slysel jsem. Ze tam naleje prachy SU + BMW a melo by to jit o stok vejs. 
  • xman98: Pozor na to, kafka je Generalnim partnerem tohoto fora. Dal nejvetsi sponzorskej prispevek kjetelovi!  =)

    Ja cekal teda spis 52 Kc nebo neco podobneho, ale docela se vycajchnoval.  ;)
  • @pOne Chtějí no. Dudu jsem viděl ve vipce a překvapivě je pořád stejnej...... JáRadekDudazBožíVůle král :-( Jsem zvědavej jak ho Karel ukočíruje
  • Jinak dneska teda pevně doufám, že vyhrajeme za tři body a pošleme ropáky do pralesa. I když teda ta plichta, pachuť by asi zůstala, ale postup je postup no.....
  • xman98: Zajimavy je, ze Duda je ve Vipce a Mensi s Kumim jsou mezi lidma. Venca si jednou kupoval listek ve fronte. Zajimavy.
  • @pOne No bez komentáře!!!! Zrovna jak píšeš minulej zápas Duda, kterej pro varskej hokej nic neudělal ve Vipce a Mensi, kluk kterej vychytal titul a trénuje mládež sedí ve druhý řadě v rohu hřiště, kde nemůže vidět vůbec nic :-/ O tom, že byl v Golden Vipu asi tři zápasy zpátky Rosťa Marosz ani nemluvím :-( Tohle prostě nikdy nepochopím
  • Já jsem viděl oba tyto kluky ve VIPce nad sektorem 104.
  • @pOne Tak to je velkostatkář no, si to může dovolit :-) Jináč doufám, že už fakt postoupíme, derby bude fajn příští sezonu, i když teda počítám, že hned po prvním derby v sezoně se chytnu s bratránkem:-) ten je taky strašně ubrečenej jako Kafka :-) :-) :-)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters