HCE Fórum

1633634636638639649

Komentáře

  • Tak Tralmaks asi padá. Řeší se ještě ten Pearson nebo případně jiné jméno?🤔
  • Pearson taky už dávno padl. Slyšel jsem, že se řeší ještě nějaký Američan, ale nic není jistý.

  • Vicemene pocitat s kadrem tak, jak je
  • Jasný to jedno křídlo je sen a může se objevit i třeba v průběhu..za mě je ten kádr slušnej hodně bude záležet na cizincich zda budou opravdové posily?Aby to nebylo jako Zett ...
    Čeče, Bery,Víťa, Gigi,Prochy,Salsten,Ilomaki to je 7 borců co by mělo schopnejch hrát první dvě lajny...3 -4 lajna tam máme cca dalších 7-8 hráčů ,takže na výběr bude ... snad se brzo sehrajou a potáhnou jako tým...Třeba někdo pod novejma trenérama překvapí...
  • no hlavně aby se sehráli aby ty přípravný zápasy nebyly jak za bruka...co zápas to jiná sestava
  • Na to jaka panovala skepce ohledne posil si myslim,ze k dnesnimu dni muzeme rict ze tym je vhodne doplnen.Ted uz bude zalezet jen na hracich,ale papirove to nevypada spatne.
    Novy treneri,hraci…jo tesim se👍
  • Tým je možná doplněn, ale neřekl bych, ze je silnější než loni. Těším se jak jim to bude lepit a pokud bude nějaké pozitivní překvapení (Kupčo?) tak to muže být i fajn. 
  • upraveno 5. červenec
    Uvítal bych ještě nějakého útočníka, ale když budeš počas sezony, why not. 
    Ta výchozí pozice do offseasnu u nás nebyla ideální, ale některé pohyby byly zajímavé. 
    Jak jsem psal, líbí se mi ten tým, je tam větší variabilita, zajímavost i otázníků. 

    Výškově jsme se už dostali do středu tabulky s 184,2 průměrem, minulá sezona 182. 
    Váhově taky +- střed tabulky 
    Věkově 26 let průměr téměř nejmladší tým 
    zdroj https://www.eliteprospects.com/league/czechia/2024-2025

    Ale furt je tam dost prostorů pro vylepšení. V obraně chybí ještě jeden defenzivní bek s rozehrávkou. + si myslím, že Dlapa bude mít počas sezony problémy se zraněním. Pokud se Plutnarovi další sezona nepovede, tak se ho zbaví... (všichni víme, že Plutnar prostě nemá na to, aby hral v 1.lajně a ještě přesilovkového obránce). 

    Útok je otázník, nevíme jak se chytnou posily + young guns. (Jako upřímně u těch mladíku, chceš makat a dřít, aby jsi prostě neskončil v Sockolově.
    Naštěstí, že smluvy typu KOffer, Kofron, a podobní končí. Ten kádr v další sezoně projde další větší změnou. 

    Myslím si, že očekávání od toho týmu nejsou buhví jaké a nebudou pod takovým tlakem jako minulou sezonu. NIcméně, pokud udělají dobrý výsledek, může se blízkat na lepší časy. Všichni ví, že je tam rebuild, pokud se dobře zahraje sezona může to jenom zatraktivnit ten tým. Uvidíme jak Kalous bude vařit, protože ta tvorba týmu na další sezonu, začíná už kolem Listopadu a Prosince.   

    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Uklízečko, nejseš ty Radek Duda? 😀
  • @VANEKnaZDI

    Radek Duda byl hovado. Hokejista na úrovni Jakuby Koreise. 
  • Duda by ti nedokázal napsat větu v souvislý češtině
  • Xaxxz
    No právě,  taky tam hází anglický slovíčka 😀
  • Těch anglických slovíček tam moc ani nebylo. :D 
  • A já měl za to, že ta inormace ohledně Červuse je nejakej fake. S tím Kašem taky zajímavý.Pokud by šel, Litvínov by tím hodně oslabil.
  • Uplne jsem zapomnel, ze Dlapa vlastne mel operaci. Jsem zvedavej, jak to u nej ovlivni zacatek sezony, jelikoz bude prakticky bez pripravy:

    "Všichni hráči se, vyjma Ondřeje Dlapy, který absolvoval operaci, zapojili do letní přípravy a zvládli ji tak, jak jsme si představovali. Ondrova rekonvalescence postupuje tak, jak bychom si přáli a uvidíme, kdy se bude moci zapojit do plnohodnotného tréninkového procesu s týmem."
  • nějaké spekulace v extraligových týmech?
  • Nikde nic. Všichni si užívají dovolenou. 
  • Tak Kanaďan ze Slovenska co byl těsně před podpisem u nás jde nakonec na Kladna.

    Je to prý nějaký bývalý spoluhráč Tralmakse a prý jsou sehraný, proto jde tam🤷‍♂️

    Takže počítám, že s tímhle kádrem půjdeme aspoň na start ZČ
  • To je ten, co mel byt dobrej, ale casto zranenej? Pearson?
  • @kinkis Pearson zůstal na SVK Michalovice. 
  • Ten šel do Rakouska
  • Tak ten Cervus fakt do těch Pardubic jde 😂😂😂
  • spousta lidí ho ještě před MS nesnášelo, titulem se u nich vykoupil a teď si to u nich zase posral...

    chápu, že se do Slavie nepohrne, ale jít do Pardubic, kde se schází žoldáci (sice kvalitní to ano, ale je jasné, že jdou jen kvůli penězům od Dědka)
  • Jakoze na 100% bude hvezda ligy a bude mit spoustu bodu, o tom nepochybuju, ale tak nejak neverim, ze tam ty 3 roky bude :D a teda v 39 letech dat smlouvu s platem pres mega na 3 roky je taky solidni loterie
  • Je mi ho líto...
  • já chci ještě někoho sem🙏😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters