HCE Fórum

1626627629631632649

Komentáře

  • Podle mě bude mít ve smlouvě, nějaké erotické vybavené z Erotic Shopu. Takže to byl ten důvod proč si nevybral Litvínov. 
  • Tvl to jsou stejně prachy jak bejk. Nezávidím, jen je to prostě mazec. Vím, obnáší to hodně pro ty kluky.
    Nicméně sem když jdeš, musíš ranec dostat. A to není úplně největší,co tady v ELH můžeš dostat.
    Ale i tak, dobrý šušně.
  • Hele existuje nejakej verejnej web nebo neco podobneho s trhem volnych hracu? Nebo zeptam se jinak-existuje nejaka platforma volnych hracu kam se da verejne podivat? Mozna hloupa otazka,ale jen me zajima jak to chodi a kde se hleda/umistuje
  • LukasCZ
    Za poplatek na eliteprospects
  • eliteprospect, mohl by se udělat účet kde se koupí premko a dalo by se to takhle sharovat... by se mi to celkem hodilo :D 
  • Jedna řečnická.
    Pořád mi to vrtá hlavou, a tak se ptám. Vy tady někdo z Vás,by jste podepsal hráče dejme tomu dneska na příští  sezonu? navíc za takový prachy?
    Vždyt by jste přeci nemohli vůbec vědět to,jestli ten hráč bude v tu dobu dejme tomu ještě hrát hokej.
    To je schýza tvl =) =) =)
    At žije pan Babička =) =)
  • Tahle situace je celkem divna a urcite plusove body to Dedkovi neprineslo.Buhvi jak to je.
    Jak jsem psal vcera,Kondelik za to dostava strasnej hejt,ale je divne jit si odskocit do Ameriky a pak zpet do Pardubic(teda tak se to prezentuje).
    Dedka je dost tak je otazka jake mel podminky.Co jsem cetl od MotorFans tak Nedorost tam u nich taky neni zrovna oblibenej.
    Strasne divna situace,ale treba se to deje bezne,ale jen se to neprezentuje nikdy verejne.
  • Hlavne ono jestli Kondelik pujde ted za more a zahral by, nemusi do tech Pardubich vubec ani nastoupit :) 
  • To si myslim ze ma Dedek osefovany.Jen mi prijde divny proc by hrac odchazel zrovna za more a jen na rok a pak zpet do ELH.Chtelo by to asi vyjadreni samotneho hrace,cela ta situace je fakt divna.
  • @Xaxxz jako za 600 měsíčně, u nás? 🤔 To se mi nějak nezdá, to už bychom se dostávali pomalu do vod druhý lajny Dědkovic.. 😄 já teda nemám žádný info ale tohle mi teda přijde prestreleny, nemáme ho vyzkoušeného a dali bychom mu takovou raketu
  • Asi se jim momentalne vubec nedivim, ale prijde mi to dost divny
  • Tak dlouhé smlouvy - my to známe z Ameriky, kde jako toho hráče svým způsobem se bere jako investice. Max kontrakty jako v NBA, ale furt je to tam nějak regulováno, že nemůžeš prostě dát nějaký nesmysl. 

    Ukazka na obrázku u NFL - deadcap aka, hráč není v klubu, ale furt budou tohle splácat do xx let. 

    U nás takové smlouvy jsou bullshit a nemá vůbec value. Co jsem četl na discordu, tak kdysi měl dokonce u Růžička nějakou šílenou smlouvu. 

    Ty dvě smlouvy - Kondelík a Kaut - je nádherná ukázka a doslova učebnicová, jak se to prostě nemá dělat. 
    Kondelík, který teoreticky nedostal nikde nabídku, zahrál něco v motoru a na MS neviditelný je naprostý úlet. Vůbec u něho nemáš záruku, že se mu to povede. Ten hráč může prostě být tak bad jako Ben Simmons v NBA. NIkdo neví, jak bude hrát v dalším roce apod. Prostě not worth it. 

    Kaut ve zkratce - přišel k tomu jak slepý k houslím. 10 let je nesmysl xD. V podstatě může jít do důchodu xD. Snaží se z něho budovat leadra teamu, ale on se takovým leadrem nestane. Naprostý nesmysl.   

  • Ve svete nebo aspon v NHL se ty dlouhodobe smlouvy aspon z velke casti dodrzujou.Nebo se spis nestava ze hrac podepise na x let a po roce po dvou papa(viz Pardubice)
    Ja se zajimam o hokej asi 25 let a v ceskem rybnicku jsem slysel o nejdelsi smlouve maximalne na 5 let.Nebo se mi ted zadna delsi z minulosti nevybavuje.
    Kazdopadne si myslim,ze Dedek nam vsem jeste ukaze(jak fandum,ostatnim klubum vedeni hokeje,proste vsem).
    Stava se z neho verejny nepritel c.1
    Na druhou stranu si nemyslim ze to je udrzitelny z dlouhodobeho hlediska a ze hracum se casem do Pardubic proste chtit jit nebude.
  • Hertl taky podepsal v SJ na 7 let a kde skončil po roce a po operaci kolene.Ale jo tam byl tahoun a asi se to dá od něj i čekat v LV až se aklimatizuje.
  • Furt to není tak extrémní jako DiPietrova smlouva na 15 let od NYI z roku 2006…borec přestal hrát hokej v roce 2013 a oni ho museli z tý smlouvy vykoupit, takže až do sezóny 2028/2029 bere 1.5 milionu dolarů ročně…tomuhle se říká majstrštyk a důkaz, že ani v NHL takhle dlouhý smlouvy nemuzou moc fungovat
  • Taky po téhle zkušenosti v NHL omezili maximální délku smlouvy na 7 sezon (nebo 8, pokud podepisuje hráč ve stejném týmu, v jakém doteď hrál). Ale Bohuš Dědek si to holt dělá po svym.
  • Co me prijde totalne na hlavu je, ze minimalne na twitteru mu ty pardubicky ovecky jeste tleskaj. Ze tohle cesky hokej potrebuje atd. Ale od lidi co za 60 minut hry jsou schopny zaskandovat max par-du-bi-ce asi 180x dokola bych nic jinyho necekal :D 
  • Dědek používá nádherné taktiky “whataboutismu”. Proste svá pochybení, svoje prusery odráží upozorňování na poklesky či problémy jiných. Bohatý pán bez morálních zásad. Já jen doufám ze TELH nerozbije ekonomicky dřív než ho to přestane bavit. Nevíte někdo kde stojí Energie se svým hlasem? Za APK dohodou?

    Abychom změnili téma - už nabídli Berymu vylepšení smlouvy? Samozřejmě s prodloužením :)
  • Že ten Fin tady podepsal za 600 tomu nevěřím ani náhodou teda!!!
  • @Flaksa34 souhlas, takovej přepal by tu nikdo nedal. můj názor je že Fin za 300 možná a ani tím bych si nebyl jistý.
  • Ilomäki měl podepsat za 650K
  • 😂😂😂😂, ty spekulace,že Vás to baví 😂😂😂
  • I kdyby za mega, může nám to být úplně fuk. Tohle je věc úplně někoho jiného. Časy se mění.
    I Energiemi,nijak jinak se to poslední dobou říct nedá.
  • upraveno 6. červen
    Tak já si taky tipnu. 

    269K + kupon do erotic city a restaurace La Fresca a každoroční posezónní zájezd v březnu do slavné Hurgády  B)  
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Pokud tu bude hrat excelentne jako Frodo tak proc ne.U Froda se tak nejak cekalo,ze bude hvezdou tymu.U tech hracu v poli je to loterie.
  • Za ty prachy nám vyhraje PO, nebo je semifinále? 🤔🤔 🤣🤣🤣🤣






  • To je spíš La fraška.
  • Jinak ropáci na fóru píšou, že Polášek tady byl skutečně podepsanej - dokonce ještě za Bruka. Jenže Patera o něj neměl zájem a tak se řeší, co s ním. Agentura JPP, ale vysvětlovalo by to Šenkyplovo prohlášení o podepsanym TOP obránci, kterej ale tak nějak nepřišel.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters