HCE Fórum

1608609611613614656

Komentáře

  • Les Lancaster dorazí 😎
  • Plzen potvrdila Klepise, ja se jenom modlim, at nejdeme takovouhle cestou. To uz radsi at fakt jdeme do sezony s U25 tymem, nez tyhle hokejovy dedky na sklonku kariery, at maj sebevetsi jmeno
  • Teoreticky ten Reunanen?

    Jinak je zajimavy, ze podle toho co pisou na discordu, mel sam Senkerik rict agentovi, aby zkusil Vary (jeste nez sel na Slovensko). A melo mu byt receno, ze uz na nej nebyl rozpocet. Nevim teda, ze by zrovna Senkerik mel byt drahej hrac. Zajimalo by me, jak to ve skutecnosti s tema penezma do klubu je.
  • upraveno 2. květen
    Počkej až to budete mrskat na dně s U25.Prostě v mančaftu potřebuješ hráče co něco umí a že Klepiš umí.Jak vyrostl Jeřábek vedle Modrýho,jak vyrostl Malák vedle Zámorskýho.Ale ty na to máš svůj názor tak jako já svůj.Kolik let máme nejmladší mančaft a kolik let to mrskáme dole.
    A co jsem zachytil,Šenkeřík má jít k nám.Ale jak říkám,co jsem zachytil
    Post edited by pepin on
  • Proboha hlavne ne Senkerik, ted za Trinec celkem hral, ale to jen pro to ze byl ve fungujicim systemu. Uz tenkrat byl u nas defenzivne podprumerny. Nebyl by upgrade, to tady mohl rovnou zustat Pulpan. Snad pujde o kraj dal...
    Jinak tady nekdo zminil Kahuna a Sekace, to je ta kvalita kterou potrebujeme do prvniho utoku. Jeste k tomu maji vztah k regionu. Byla by to pecka, ale nevim jestli je to uplne realne.
  • upraveno 2. květen
    Tohle bylo jeste loni myslim nez odesel na Slovensko :) kdyz se vracel tak uz jsme zajem asi ani nemeli, mluvi se o Plzni ted
    Post edited by kinkis on
  • Však Vary maji dlouhodobě mladší mužstvo jak Plzeň. Furt se točí kolen 23-25 max 26. Klepiš si tam svoje odehraje. Každému je asi ten trade jedno. U nas v KV nikdy nebylo moc staříků výjimečně Pulpan.

    Jako ten Import co chtějí přivést musí být rozdílový hráč a být produktivní. Rádoby staré lejna tu nikdo nechce a ani to nebylo naším trendem.
  • Co ae týče Šenkeříka. Psal jsem, že bych ho tu viděl minulý rok, ale přivedl se Fadden. S tím novým koncepci a plánem se noc nezapadá. Možná by hrál druhý přesilovkovy pár z ale ten věk už je vyšší 33. To máš max 1-2sezony.
  • Uvidíme, je ,ale divný, ze nejsou anj nikde nejaky naznaky posil....snad jen Polasek,ale to asi taky jeste neni jisty ne?
  • Prej je podepsanej Jasper z Hradce(zdroj discord)
  • To jako vážně? 🤦🏻‍♂️😂
  • @FeryBo a co je na tom spatne? Mesto zahajuje lazenskou sezonu, pred Thermalem je Grill Fest. Myslim, ze organizatori toho Festu jsou partneri klubu a klub by tam mel byt videt... Stejne jako treba na zahajeni skolniho roku... Jestli se podepisuje Salda/Kupco/Sapi nebo Jiskra/Redlich/Mikyska je celkem jedno. 
  • Type your comment@LukasCZ
    Jasper jo? Dalsi hrac do 3/4 lajny....jestli to je pravda tak tohle neni pokrok
  • Ta autogramiáda je asi fuk. Ale spíš to je jejich cesta přiblížit ty hráče fanouškům. Však minulou ligu bylo taky nespočet autogramiád. Pro ty kluky to bude zpestří a uvidí zájem a dodá jím to sílu. To co dělají se mi celkem líbí a jsem toho fanouškem. + zahájení lázeňské sezony plné město. 
  • https://www.eliteprospects.com/player/203338/les-lancaster a tohle jmeno ted lita na twiteru(opet podotykam jen spekulace)
  • tak si to shrnme, do obrany Reunanen a Lancaster. Do utoku Sekac, Kahun, Jasper. No a pak jeste ten Rubricius... @Uklízečka_kabiny_HCE asi by to chtelo trosku prejet mopem
  • @LukasCZ

    Kde na Twitteru jsi to viděl, jestli se můžu zeptat? Tady asi někdo čte forum, protože toho tady zmiňujeme už asi od ledna, že bychom ho sem chtěli :D
  • upraveno 2. květen
    Mimo nás...pamatujete si toho borce z Ústí, jak ten Slovan koupil, nasypal tam prachy a jak psal lidem komentáře pod příspěvky o sestavách a téměř po každým zápase vydával oficiální prohlášení? Tak ten tam teď končí, protože jim tam nasekal ještě větší dluhy než měli :D 

    https://www.hokej.cz/fiasko-pod-agateljanem-usti-ma-dluhy-zase-se-meni-vedeni/5081194
    Post edited by Xaxxz on
  • Les Lancester, to je takové zbožné přání :D Samozřejmě, že se to nestane. Ale aspoň to rozproudí diskuzi. 

    Ty spekulace jsou každý den jiné. Přidává to pestrost tomu dni :D Takže jsem v klidu a bohužel nejsem scout ani v inside xD 

    NIcméně Patera bude na Expu na Kladně. Asi tam nebudu čekat na autogram, ale kdo tam bude mít cestu, může se ho zeptat na posily xD 
  • > @1140bxl napsal(a):
    > @FeryBo a co je na tom spatne? Mesto zahajuje lazenskou sezonu, pred Thermalem je Grill Fest. Myslim, ze organizatori toho Festu jsou partneri klubu a klub by tam mel byt videt... Stejne jako treba na zahajeni skolniho roku... Jestli se podepisuje Salda/Kupco/Sapi nebo Jiskra/Redlich/Mikyska je celkem jedno. 

    Ja si porad asi nemuzu zvyknout ze podle tohodle fora je spatne skoro vsechno a vzdy 🙂
  • Jsem rád, že každý zde řekne svůj názor jak to vidí, pohled a všechno upřímně. Kdybychom se vším souhlasili tak je to nuda. Na to tady jsou jiné týmy xD 

    Btw můžete si koupit dresík hezký vzpomínka třeba na takového lojzoše jako je Tomášek Bartejsů https://aukro.cz/uzivatel/hokejkv/nabidky?originalExposeAfter=2024-05-01T00:00:00%2B02:00&originalExposeBefore=2024-05-01T23:59:59%2B02:00&size=180
  • @1140bxl kdyz je rec o tom Sekacovi :D ja o nem vim jen proto, ze nejak pochazi z Ase (jako ja), s Varama ale hokejove nikdy nic spolecnyho nemel ne? Udajne se o nej pokouselo Brno, ale mel snad prodlouzit ve Svycarsku
  • Sekáč pochází z Kladna 
  • No rozhodne ma v Asi koreny pac nam tam prijel ukazat Gagarinuv pohar a nekolikrat tam jezdil i na navstevy :)

    "Jiří Sekáč a přivezl ho na krátkou chvíli i do Aše, kde má tento hokejový útočník své kořeny."

  • Trochu na odlehceni - Kodytek s Flekem vypadaji jako deti co se ztratili mezi chlapama :D :D
  • A Roman Prikryl z Varu take do Slavie
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters