HCE Fórum

1606607609611612649

Komentáře

  • To nebude jen na doplnění týmu.
  • Ikky je skoda,ale take tu zrovna nevycnival ac je to skvelej hrac.
    Jonna prekvapeni ze konci,ale byl nevyraznej.
    Zatim stavime juniorskej tym,tak snad zitra prijde uz nekdo normalni 😀
  • upraveno 30. duben
    Kondicak super, Huutula sel spis dolu nez aby se zlepsoval, Ikka za me velice negativni zprava a oslabeni ...
    Post edited by kinkis on
  • Trochu v tom clanku ctu, ze se spis o dalsich hracich jedna. Takze se necham prekvapit, prestavba rozhodne v procesu, ale bez dalsich 5-6 jmen to je vazne tym na zachranu max…
  • Presne jak rikas, hodne dulezita je tahle veta:

    Naším cílem je také doplnit mužstvo především o rozdílové hráče. Usilovně na tom pracujeme a věřím, že se nám podaří vše skloubit a sestavit mužstvo konkurenceschopné,“ dodal k aktuální tvorbě sestavy Tobolka s tím, že fanoušci Energie by se měli brzy dočkat dalších nových jmen v sestavě, která ještě není zdaleka kompletní.

    Tak snad ..
  • Tak s tím Kangou jsem zklamanej až nasranej…i když nebyl golovej tak si myslim ze s Berym a Vitou náš nej hráč v minule sezóně vždycky bylo znát když byl na ledě, měli mu dat šanci ještě sezonu a dotáhnout mu střelce.

    Takže počítám s tím ze nepřijde i ten tady už avizovanej Fin protože to jsem věřil ze to bude někde prave k ikkovi. No tak teď jsem hoooodne zvedavej koho ještě přivedou, protože jak už tady bylo psáno zatím ty co přišli není posílení…určitě super ze mlada krev ale spis takový to dravý oživení a ne posílení.
  • My stejne s tema finama neumime.Pamatujete na nase prvni finske posily Sarinen a Kokko?
    Ten prvni se snad pakoval po 4kolech a prichazel jako strelec,ten druhej vydrzel o neco dele.
    Pak tu byl snad ten Parkonen,Jussula…take trefy mimo.Zetta se taky nepovedl.
    Jedinej kdo se povedl byl Tuominen a Ikka.

    Celkove zadnej s cizincu se tu nikdy neuchytil,tak se docela bojim te cesty ze hledaj cizince…
  • Fin byl můj nejoblíbenější hráč. Ale prostě, osobně nemůžu říct, že ta sezona byla z jeho strany povedená. 
    Cenově byl taky hodně vysoko, ale prostě ty body nedělal a ten potenciál tam byl. 
    U toho obchodu bylo chyb hodně. 
    1. Špatný skauting - chyběl mu střelec a oni ho nesehnali. 
    2. Rachunek / Griger / Ikka - fungovalo to pouze nějaké zápasy, pak doslova neviděltený. 
    3. Chybné postavení na přesilovky fake obránce. 
    4. Na puku byl silný, ale někdy to tahal(nebylo kam nahrát) až moc absence střelby. 

    Poslední 2 sezony měl fakt pod svojí úroven. Ta minulá byla ještě okey skrz šíleně dobré playoff. Ale prostě u nás to nefungovalo. Takový hráč a 24 bodů je prostě špatný. 

    Asi se vrátí do Finlandie. 


  • Hele na Kangu se byla radost divat, ale od zraneni sel dolu. Nevim kolik mu platili, ale proste mel 20 bodu a minus 18. Muze to byt tim, ktere hrace k nemu dali/meli, ale bodove je na urovni Hladonika. 

    Kazdopadne ted to chce novou prvni lajnu tuplovane. S Hladem/Rachnou/Kangou nam odeslo 60-70 bodu. to budou muset doplnit. Ale asi to vsechno co delaji dava logiku. Loni nechali ten tym pohromade a vedle Froda jen jemne doplnili. Ted porad nechali kostru, privedli zpatky byvale juniory (tvori mistni jadro) a ted to chce ty rozdilove plejery co Sapimu/Kupcovi/Moravcovi umozni rust.


  • Nyní už musí vytáhnout posily pro team. Takže doufejme, že tam vytáhnou nějaké zajímavé kousky. 
  • Jakoze ted uz fakt ocekavam posily, jinak zacnu byt trochu nervozni co se pristi sezony tyce
  • Jinak kondicaka bereme Sokolovu, nekdo nejake reference? Zas si rikam, ze horsi nez letos to snad nebude. Hrozne nam dochazela fyzicka ve velke spouste zapasu.
  • Polášek bude hodně dobrá posila, je to mistr, bude ho srat každá prohra a v tom finále hrál skvěle.
  • No ono není jisté, jestli vůbec přijde ne?
  • Tak to už by bylo hodně smutný, jestli borci ještě nevytáhnou z klobouku 3 útočníky do 1 a 2 lajny a 3 obránce do prvních dvou párů tak fakt nevím, bude to strašidelný.
  • "Joona měl svou druhou sezonu v Karlových Varech lepší, než tu první. Své si odehrál, ale rádi bychom na jeho místo přivedli profilově obránce jiného typu, bodově mnohem více aktivnějšího."

    Kdyz mohli mit Zamorskyho, tak ho nechteli. Kdyz mohli prubnout Senkerika na mesicni try out, tak ho neprubli.

    Jinak k ostatnimu bych rekl, ze slibem neurazis. Zatim z toho mam pocit asi takovej jako z vymeny Vondrce za Koffera....
  • upraveno 30. duben
    Hutu měl sezónu letos horší dělal často hrozný kiksy a propadal...asi to chápu, ale jsem zvědavej na náhradu!

    Ikka je zklamání, že odchází, protože to ,že neměl k sobě střelce je chyba vedení a né jeho!!! Že měl hodně - je taky chyba naše - po takovém hráči se nemůžete chtít bránit má mít za sebou dobré obránce + centra co zvládne defenzivu + střelce
    Lepšího cizince jsem tu v útoku schponostma neviděl !(Slováky nepočítám!) naše blbost , že se nevyužil jeho potenciál ! Z cizinců se povede 1 z 10 a jelikož Česká jména jsou rozebrána jsem hooodně zvědavej...Teď čekám teda 6-7 jmen do prvních lajn 4 útočníky + 3 beky a to ještě aby jsme se modlili aby to nebyl další Zett, Imo, Mulen( bo jak se jmenoval Amík) ,Sarinen, Parkonen atd...
    Post edited by maverick on
  • Navic, pokud mam spravny informace, tak Ikka nebral vubec zadnou raketu, jak by se mohlo zdat. Byla to jeho prvni sezona v Extralize, nemusi se za nej platit tabulka (milion uspora). Tomuhle kroku nerozumim. Chapu, ze to nebylo z jeho strany idealni, ze mozna ocekavani ohledne produktivity nenaplnil, ale kazdej, kdo ma oci videl ten jeho potencial, hokejovy mysleni, mozek, lehkost.....to, co by mohl tymu prinest.

    Anebo tu proste Ikka uz hrat nechtel a prodalo se to takhle. Nebylo by to poprve. Ani naposled.
  • Co já mám info,tak tady byl Ikka spokojenej a probíhala jednání o jeho prodloužení smlouvy. Ale asi nenašli pro jeho další působení u nás s vedením společnou řeč.
  • Takže zítra ohlásí 5+ posil? PECKA! WOW! Nádhera...
  • Zitra si myslim ze to zacnem jeste s Rymonem a pak snad uz ty posily.
    Jen pripominam spakulace Polasek a Kurovsky.Nikdo jinej se uz neobjevil ani jako skekulace.
  • Vlastne ten Tralmaks 👍
  • Pokud k nám dorazí Polášek. 
    Myslím si, že to bude v pohodě. On ví, že na ty top týmy nemá a titul nyní získál. U těch silových obránců prostě už dlouho hrát nepůjde a výkonost jde rapidně dolů. 
    Taky tady by si mohl odehrát své. 
  • „Při stavbě týmu na novou sezonu jsme se zaměřili hlavně na mladší hráče a také kluky se vztahem ke klubu a regionu, našimi odchovanci. Naším cílem je také doplnit mužstvo především o rozdílové hráče."

    No myslím, že tim v podstatě řekl Tobolka vše.
    Mám takový dojem,že moc od toho čekat nemůžeme, myslím my tady, co čekáme nějaký výrazný bombice co přijdou.
  • No jsem zvedavej na ty jejich rozdilovy hráče
  • Ohledne Polaska
  • @FeryBo Akorát zapomněli nějakýho sehnat... ale nevadí
  • > @three7 napsal(a):
    > @FeryBo Akorát zapomněli nějakýho sehnat... ale nevadí

    Tak zase uslysime vymluvu ze chtěli, peníze na ne měli ale na trhu proste nebyli 😂😂
  • Tak ono je potřeba mít v týmu pár mladých kluků, navíc jsou dobří. Nicméně to opravdu uz asi stačí, o něco málo starší ( juniorský ) tým mít zase uplně nemusíme.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters