HCE Fórum

1552553555557558649

Komentáře

  • @kinkis ;

    Tady rozhoduje vzájemný zápas. Vzhledem k tomu, že to je na body z našeho pohledu 5:7, pak bychom zůstali na 12. místě
  • @Xaxxz diky diky, to se ted jevi jako nejpredpokladanejsi scenar no, 12. misto a predkolo s patym. Doufam, ze si Brno upinka 4. misto a pujdem na Litvinov, bylo by to asi nejzajimavejsi. Jen se obavam, ze by u nas hrali jako doma, s tim jak se u nas obcas fandi :D
  • @kinkis

    Fanouškovsky asi nejatraktivnější. Na výjezd blízko a zároveň jsme v posledních zápasech s nimi dokázali hrát dost dobře.
  • Sledoval jsem první zápas doma přes Tipsport - A bylo to utkání s Hradcem. Za celou dobu jsem slyšel jenom Hradecké fanoušky. Nevím, kde přesně sedí pan komentátor. 

    Nicméně hezká statistika, dobrý přehled. I přes náhody postup je tahle sezona prostě neúspěch. Osobně bych taky viděl zápasy s Litvínovem v předkolo, protože to derby je umí vždy nabudit a jsou to golové hody. Nicméně "výhoda" pro nás může být, že nikdo od nich neočekává a mohou být v klidu a navíc začínají venku, tam přeci jenom jsou lepší. Pomalu to finišuje tak bude sranda. 
  • Uspech by to nebyl ani v postupu do ČF,páč ta samotná sezona,byla noc a den.Spis rano,poledne,noc,noc.
    I titul by byl krutej.
    Neeee,kecam.
    Já, pokud postoupime do predkola,budu odpalovat testo v hrnci. Pokud do ČF,dam si tu praci se skvarkama a namazu si soupere na chleba.
    Semi? obrazotvornost mi uz ted dosla.


  • No a propóó,nikdy jsem si nemyslel,že budu  nekdy v životě tak fandit francouzskýmu týmu ,jako dnes.
    Rouen😂😂😂🤦
  • Zatím 1:4💪
  • Absolutně nechápu, proč by takovejhle tým měl jít do předkola... Dělat tam další ostudu??
  • @three7 i tak jsem rozhodnutej ze pokud to predkolo bude, na ten jeden domaci zapas 100% pojedu. Vyprodano nebude ani nahodou, takze se vstupenkama by nemel byt problem. S velkou pravdepodobnosti to bude rozlucka se sezonou, ktera byla hruzostrasna, ale i tak proste fandit budu. Nemam rad ty fanousky, co se hrdi oznacujou za fanousky jenom pokud se tymu dari. Ja jim fandim i ted pres to co tam predvadi.
  • three7

    Nebuď labuť.
    Tam, to teprve rozjedeme.Ted je to od nas taktický boj...Kazdej si rekne, " hele vole,to bude proti nim,jak hrat holce na klarinet"
    a vono to bude uplne naopak.

  • upraveno 25. únor
    S tím Flekem, on se rozjel až podepsal tu smlouvu. Jinak první polovina sezony od něho byla průměrná. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Tak oni kluci musí mít za čtvrtfinále vypsaný nějaký prémie. Teď určitě hrajou jak dementi jenom kvůli tomu, že chtějí odstřelit Eismanna. Před předkolem prijde zpráva, že máme na nadcházející sezónu podepsanej novej trenérskej tým a tím pádem kluci začnou hrát jako o život. Z předkola postoupí do čtvrtfinále, kde porazí Pardubice 4:1 při skóre 20:4…přesně takhle to bude, pánové :D
  • Momentálně to vypadá, že mají prémie za 13. místo a pojedou na společný výlet do Hurgády. 

  • Uklízečka - fanoušci hostů dřív byli slyšet o dost víc než naši během přenosu z jiného důvodu. Ruchový mikrák byl blízko sektoru hostujícího kotle, takže vždy bili slyšet víc než náš a to i v případě, kdy třeba z Ostravy přijelo v úterý 20 lidí. Tou dobou jsem byl na vejšce, kde jsem na koleji viděl dost domátích zápasů a dost mne tohle umístění mikráku štvalo
  • upraveno 26. únor
    @12Stig12 Myslel jsem si to, že to bude komentovat z nějaké toho sektoru ze skyboxů, protože tam často byly slyšet děti a těch tam je v těch zadních sektorech hodně. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Bruk asi Vitkovice
  • Že po Brukovi někdo skočí se dalo čekat on není vůbec špatnej trenér! Jenže tady se na něj naložilo hrozně moc i jako SM a na to se dojelo ! Ve Vitkách si to dělá Šimíček a spol bude mít klid na trénink...ten efekt ho odvolat byl úplně nulovej ba naopak! Po sezóně s náhradou ok ,ale teď se to tu roze..lo ještě víc než když tu byl...ale to už je jen komentář, protože to je jedno a jde se dál! Já jen doufám,že kromě SM bude i novej komplet trenérakej štáb! Fantomas a Šik asi nemám vhodný slovo... no nemají na to bohužel! Zkušenosti oba 0 s dospělím koučováním
  • HCE Majkl: Já teda doufám, že tím TOP defenzivním bekem, o kterým mluvil Šenkypl je Piskáček, kterýho mají mít snad údajně taky podepsaného. Pokud by tím opravdu myslel Poláška, tak ..... je to jen zase střípek, který zapadá do skládačky :-/ Já teda osobně Poláška na dvě sezony nevidím, stačí se podívat na jeho bruslení, v tom Třinci moc dobře vědí proč už ho nechtějí. Jestli tohle má být obránce do prvního páru a máme čtvrtfinálový ambice, tak to potěš prdel, to už jsem zvědavej na ty útočníky, který přivedou.......  Rubricius se starým Kafkou tvl .... :-)
  • Vossy: Geniální ironie  =)
  • Ten Koblih je fakt borec. Pomalu bod na zapas.To je proste pan hrac. kam prijde,tam boduje,je mu jedno s kym kde hraje,proste boduje pravidelne.
    Jestli My a Litvinov v predkole,tak asi nechci videt,jak nas Koblih sejme.
  • @Flaksa34 Vidíš, to jsem sice zaslechl, ale bral jsem to jenom jako JPP. Piskáček je poctivej a dobrej bek, ale za mě to není (už není) žádný TOP defenzivní bek, kterého bych si profilově já představoval. 

    Jinak ten Bruk byl na stole už delší dobu a Šimíček po něm šel ještě v době, kdy už věděl, že to tady není OK. Nevím, jestli to je hotové, ale tipnul bych si, že ano. O to víc prostě ten krok nechápu. Ale věřím čím dál víc verzi, že byl DB prostě upřímnej na tý schůzce, což se úplně nelíbilo Tobolkovi a nesouhlasil s ním úplně. Protože já si pořád myslím, že tady měl dodělat sezónu a možná tu měl i zůstat. Jsem zvědavej, kdo přijde teď, ale novej SM rozhodně nemá čas sehnat ideálního trenéra, ani postavit úplně tým dle představ. Takže mohlo být lepší, aby tu byl trenér, za kterým šatna jde, zná tým, prostředí, vyměnil bych mu realizák dle přání a nechal ho dělat s trochu lepším materiálem...
  • Upřímně jsem zvědavý na Bruka ve Vítkovicích. Mě se občas nelíbíli jeho rozhodnutí počas některých zápasech.
  • HCE Majkl: No počkej, já to beru tak, že za mě je Piskáček daleko před Poláškem, pokud bych si měl někoho z těch dvou vybrat, že jako TOP do defenzívy, tak bych si určitě vybral Piskáčka, je druhý letos v Radegast Indexu třeba, svoje dozadu si odehraje myslím. Pokud mají podepsanýho pouze Poláška, tak to bohužel někdo Šenkyplovi nakukal, že je to TOP defenzivní obránce.....
    O Brukovi jsem tady psal už asi týden zpátky, že myslím, že půjde Vítkovice, plus teda nabídek z extraligy měl víc. 
    Tobolku rozebírat nechci, za mě je to naprosto průserová osoba v managementu. O hokeji neví nic, skoro tady není, přitom v reálu o všem rozhoduje on. Chápu, že klub má nějaký finanční rámec, i když teda moc nerozumím tomu jakým způsobem to tady vůbec dělají. Máš mít přece nějaký finanční budget na tým, a podle toho ty hráče vybíráš..... těch hráčů, kterých tady z nějakých důvodů /asi že jsou podle Tobolky drahý/ odmítli za poslední dobu celkem dost..... z mého pohledu bych si přesně představoval takhle posily...... Proto jsem tady psal, že si na ty hráče, který přivede nový sportovní manažer počkám...... Trenér tuším, kdo bude, resp. mám svůj tip.....
  • upraveno 26. únor
    @Flaksa34: O tom vůbec nediskutuju. Piskáček je co se týče fakt defenzivního beka daleko lepší. Jenom si prostě myslím, že to fakt u něj je tak na 1-2 sezóny - na druhou stranu by kolem něj mohl klidně takovej bek vyrůst a třeba bych řekl Turečka. K Poláškovi jsem se vyjadřoval už včera - posila to určitě bude a určitě bude kvalitativně lepší než většina aktuální defenzívy, ale poměr cena/výkon úplně nevím. Ale příchodu se určitě nebráním, jen to označení TOP prostě neberu.

    Ano, těch hráčů minimálně od půlky listopadu v řešení nebylo úplně málo, nabídek od agentů bylo taky celkem dost. A neumím říct na základě čeho se rozhoduje, ale prostě chyby to byly. A to byl i za mě jeden z důvodů, proč se na to Bruk vykašlal. Dělal SM, ale kompetenci k tomu, ani zdroje (především teda čas) neměl prakticky žádný. Třeba se z toho poučí a novej SM bude mít daleko větší možnosti. Ale bohužel ten čas se už nevrátí a nevidím na trhu už úplně to, co bych třeba před 6-9 měsíci čekal, že budeme na příští sezónu dělat...

    Tak schválně, zda se shodneme. Já slyšel úvahy o dvou jménech, která měla zaznít spíš od našich majitelů. A od nového SM bych čekal, že to bude někdo, s kým přišel během kariéry na lavičce do kontaktu :-)
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Jak jsem ráno uvažoval nad tím Brukem. Myslím si, že je to spíš přípravná půda pro Wojnara.
  • Xaxxz napsal(a):
    Tak oni kluci musí mít za čtvrtfinále vypsaný nějaký prémie. Teď určitě hrajou jak dementi jenom kvůli tomu, že chtějí odstřelit Eismanna. Před předkolem prijde zpráva, že máme na nadcházející sezónu podepsanej novej trenérskej tým a tím pádem kluci začnou hrát jako o život. Z předkola postoupí do čtvrtfinále, kde porazí Pardubice 4:1 při skóre 20:4…přesně takhle to bude, pánové :D

    Tak to bych rád vážně viděl.
  • Pokud to bude Wojnar,tak ten má dobře zmapovaný hráče na Slovači,a mohl by sem někoho slušnýho dostat.
    Nevím tedy koho,ale určitě by se někdo našel.

    A mimo jiné ted koukám na Chicago : Detroit a nejmenší Chicagskej bek měří 192cm,největší 203cm.

  • Kanis- Wojnar ma jit s Brukem do Vitkovic, ne sem.
  • @Martin25 presne jak pises
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters