HCE Fórum

1409410412414415603

Komentáře

  • upraveno 10. duben 2023
    Tak aby naše vazby na Oceláři dále pokračovali, tak dneska jsem to prožíval skoro jako by hráli naši borci (kéž bychom od nich takové výkony v budoucnu pravidelně viděli)...

    Každopádně dorazit Perníkáře v 6. zápase, vůbec bych se tomu nebránil. Bohužel moje antipatie na Teslu daná jedině klaunem Dědkem a těším se, jak bude brečet v novinách po dnešku..

    K rozhovoru - evidentně je podepsanej Frodl, Švéd a Fin. Zbytek asi budeme čekat co klapne. GM jen tak nebude, musí vyrůst někde zevnitř klubu, tak jsem schválně zvědavej, já fanoušek téhle hierarchie vedení rozhodně nejsem...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • a zase nechybí slova o tom, jaký chtějí program během zápasu...
  • Ten Fin by měl být dobrý. Jen jsem zvědav jak se popasuje se svými fyzickými parametry. I Pech je na tom líp 😁
  • Ja fakt,ze ti rozhodci to byla sila,ALE na obe strany piskal blbe(dobre) 😀
  • Už by ta okurková sezóna mohla skončit a mohlo se začít něco dít :D 
  • Včera jsem čuměl na Vítkovice na tipsportu a docela mě rozesmáli ti dva mudrlanti co to komentovali, když Vítek dal rozhodující gol, tak že to byla obrovská chyba Kiviaha a že si to Martinec nedá za rámeček, že ho do dnešního zápasu nominoval :D tvl..tak jsem se pětkrát podíval na ten gól z různých úhlů a ok, asi to šlo chytit (nakonec golman ti řekne že chytit se dá všechno), bylo to z úhlu, ale tak dobře zamířený, že při přesouvání se tam halt místečko vzniklo a borec to trefil. Jenže viděnou touhle optikou by každý druhý gól co pustil Lukeš šel na jeho triko :)) no nic, celkem mě to pobavilo (když už jsme v tý okurce). To že tam předtím měl 50 dobrejch zákroků je přeci jedno, Martinec si bude trhat vousy ( spíš než vlasy) že ho nominoval :D 
  • Jako souhlasím, že tu bližší tyč měl mít Kiviaho pokrytou, chyba tam určitě byla, ale v žádným případě bych celou prohru neházel na něj. Hradec si prosral vedení 2:0 (jako my s Olomoucí) a hodně si zahrává. Jestli to doma neukončí, budou za mě v 7. zápase favorit Vítky

    Co mě taky trochu zarazilo, tak na teoreticky poslední domácí zápas v semifinále neměli Vítkovice vyprodáno .. :) 
  • Jinak dneska přesně 14 let od titulu, masakr jak to letí. Ta zlatá parta pomalu už mizí, Němec oznámil ofiko konec kariéry. Už jich moc nezbývá, je na čase to znova vyhrát! :D 
  • Ten gól byl brankářův. Vzhledem ke směru jízdy střelce gólu nebyl u tyčky a vznik mu tam prostor. Přišlo mi, že se Kivi připravuje na přesun na osu hřiště a nesleduje pohyb soupeře. Je sice možně, že by gól padl i při pořádném pokrytím tyče, jelikož to šlo nahoru, ale udělal mu až moc prostoru.
  • upraveno 12. duben 2023
    “ Reprezentační obránce Zábranský končí v Jukuritu”

    “ Připomeňme, že před odchodem do Finska strávil jednu sezonu na hostování v Karlových Varech, jinak v extralize nastupoval za mateřskou Kometu.”

    Tak návrat odkud odešel ne? 😂
    Post edited by kinkis on
  • Zrovna jsem to sem chtěl dát, ale myslím si, že senior bude chtít juniora zpět, pokud se bude vracet do extraligy
  • Zábranský šel do Finska, aby byl blíž k NHL
  • Jinak se ke mně dostala zajímavá informace, že Kladno je bez gólmana. Bow odletěl domů a s nikým nekomunikuje. Tak jsem zvědavej jestli se vrátí
  • @VANEKnaZDI nepřechytal ho na konci ZČ Brýzgala? Já myslel právě, že Bow je momentálně dvojka
  • Určitě ho letos prechytal. Ale i tak to může být pro Kladno potíž
  • “Rytířům velmi pravděpodobně hrozí, že se proti Zlínu budou muset obejít bez svého nejproduktivnějšího obránce (7g.+18a.) a nejvytěžovanějšího hráče Jakea Dotchina.”

    No :) možná to nebude 4:1 pro Kladno a jasná série :) i tak si nemyslim, že by Zlín měl na to, Kladno 4x porazit
  • 13:13 Vondrc na 3:0 pro koňáky... a to bych byl rád, kdyby je Třinec dnes poslal na dovču
  • Juhamatti Aaltonen
  • 37 let? … no nevim nevim
  • Proc by ne,hlavne zkusenosti velky.
  • Tak samozrejme zalezi za kolik a s jakou roli, ale jestli to ma byt nahrada za Koblasu/Kohouta, tak to neni moc s vizi do budoucna. Neni moc hracu co by v tomhle veku hrali na top urovni 1. lajny
  • Neeee spis sranda, jakoze jeden super Fin,a zrovna končí v Jukuritu,kde hral se Zabranou,kterej hral tady nez odesel,tak se to trochu nabízí.
    Ale jinak to urcite zrovna on nebude.
  • Já se těhle hráčů na sklonku kariéry pro zkušenosti týmu hrozně bojim :D nepamatuju si, že by to někdy nějak extra klaplo a ten hráč fakt šlapal :D
  • ne, díky v +/- mít -20 je jasné varování
  • Nejcitelnější je jednoznačně ztráta urostlého Davida Turečka, jenž se vypracoval v lídra týmu a řadil se k nejlepším defenzivním obráncům celé Chance ligy. „Dostal nabídku z jiného klubu a akceptoval ji," vysvětluje na webu Třebíče její trenér Kamil Pokorný.

    - ja mel za to, ze je porad hráčem HCE a v Trebici ma hostovani, pletu se? Nebo ho posilame jinam?
  • Uznávám, že jsem proti pruhovanejm hodně zaujatej, ale jak se může stát, že tam stojí 4 a ani jeden nečumí na puk a nevidí vyhození na tribunu za 2 minuty? Smutný ..
  • Kvalita zápasů Pardubice x Třinec je teda o několik tříd jinde než Vítkovice x Hradec
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters