HCE Fórum

1402403405407408606

Komentáře

  • za mě jo, přišel k týmu, u kterého nebyla jasná budoucnost a bez posil urval 9. místo, i přes Skuhravého ego, bez 1. gólmana a s velkou marodkou v obraně. Teď má možnost si složit tým a dělat to po svém. Takže pokud tým bude posílen a ne jen doplněn a výkony se zhorší, tak ho budu kritizovat, ale teď rozhodně ne.
  • „V nejbližší době budou oznámena jména hráčů, kteří už v Karlových Varech působit nebudou," píše se na stránkách Energie. „Hráči, kteří mužstvo posílí v příští sezoně, budou zveřejněni až poté, co dohrají aktuální ročník ve svých stávajících klubech."

    Tak doufám, že nepřijde nějaké nečekané překvapení kromě Kohout, Koblasa :)
  • Určitě dobře ! Rozkoukal se a ostudu neudělal...s tímhle týmem asi cca max ,takže teď ať si to postaví po svém a úkáže se!!!
    Ale taky bych tam rád viděl nějakého zkušeného asistenta k nim . Ve vší úcte k Šikovi ač může být sebe víc naďějnej a používá moderní věci tak zkušenosti jako hráč i trenér bída! Tam by to někoho chtělo ještě když bude Bruk i dělat sportovního manažera...což z toho chápu když si má mužstvo postavit
  • @kinkis
    Tak tím překvapením by mohl být Lukeš, ne?  =)
  • S tím trochu vnitřně počítám a budu zklamán, jestli se oznámí, že pokračuje :D
  • ano, pro jednou budem zklamáni, že někdo neodchází, pokud Lukeš zůstane :D 
  • Mariška jako hlavní do Sokolova
  • Eisman by se měl posunout z juniorky k A týmu. Za mě myslím dobrá volba, je to poctivej trenér, kterej s tou juniorkou vždycky měl úspěchy. Je až divný, že zatímco áčko se plácá vždycky dole, tak juniorka je každej rok v klidu a hrajou pravidelně play off. Navíc měl nabídku z MB v průběhu sezony, a to opakovaně a zůstal. Za mě si tu šanci zaslouží....
  • upraveno 20. březen 2023
    Flaksa: Naprostej souhlas a krok, který by měl jednoznačně prioritu č. 1. Nemyslím si, že u asíka budou stěžejní zkušenosti (za každou cenu) jako tady padlo. Hlavně takovej asistent pak nemusí úplně dobře mít ujasněnou svojí roli. Takže Eismann za mě jednoznačně nejlepší volba a další vývoj....

    Jinak JPP - stáhneme si z NHL kanonýra Rubriciuse a jeho bráchu do obrany, tak schválně kdy to oznámí...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • @kinkis : Tak je aspon fajn, ze po nějakém zveřejnění muzeme spekulovat o jménech, ktere jeste hrajou a připadají tim padem v uvahu. Dalsi faktor zábavy navic…
  • … koukám komedie pokračuje i ve čtvrtfinále
  • Tvl Rubricius  =) =) =) =) to je krapet nostalgie B) 

    Kinkis: Udělal to dobře ten rozhodčí, v první chvíli to vypadalo na jasný faul, jenže ten hráč to pak ustál a hrálo se dál, dal ruku dolů hned. V přerušení jel za trenérama, vysvětlil, slušně se omluvil a jelo se v klidu dál. Nejsem pro kritizovat rozhodčí za každou cenu...... 
  • Tak jestli se aspoň omluvil tak asi ok, ale i tak to mohlo ovlivnit hru, gólman mohl už zareagovat odjezdem na střídačku, hráči si toho mohli všimnout.. ale ok, uznávám, že na ně mám trochu až moc pifku :D ale za ty roky jezdění na hokej jsem si už vypěstoval takovou trochu alergii :D 
  • Koblasa, Kohout, Lukeš potvrzen odchod klubem
  • Nové kontrakty s klubem naopak podepsali Dalimil Mikyska a Daniel Kružík.
  • myslim, ze patri Koblasovi i Kohotovi velke podekovani. Pro klub udelali hodne. Prestoze muze byt Koblih "znamejsi" (i mit lepsi cisla), ja budu spis truchlit za Kohyho. Treba se jeste vrati. Po tolika sezonach, mozna potreboval zmenu...

    jinak Brukova oznameni (5 utocniku + 1 golman) jsou zajimava a snad se vse podari... 
  • Kobli a Kohy velké díky!!!! Věděli, že odejdou a ke konci byli mezi nej hráči ! Oběma přeju jen to nej!!! Kohy je tu rande dlouho potřebuje změnu! U Kobliho víme jak to bylo tam škoda!
    Třeba je tu ještě uvidíme z5 v tom hokeji nikdo neví!!!

    Kruzik a Mikyska za mě tak leda do Sokolova a střídavě k nám pro šířku kádru!
    Ale jestli se máme posunout vejš tak na to ani jeden z nich nemá!
    Když vidím ty hokeje teď v play Office všechno rychlost a tvrdost!
  • @1140bxl 5 útočníků? Já tu větu pochopil tak, že nahrazují 2 elitní a chtějí aby celkově 3 přišli
  • Jasně, kluky je třeba nahradit, ale všichni víme, že posílit potřebuje i obrana
  • O té nepadlo ani slovo v tiskovce, jen útok a gólman
  • no právě. To by nám mohl chytat i Vasilevskij/Ulmark/Shesterkin, ale i tak by jsme dostali dost branek, kvůli naší ementálové obraně
  • tohle je ta veta: 
    Nahrazujeme dva elitní útočníky a chceme, aby tři noví přišli do týmu. 

    ja to pochopil jak 2 nahrady a 3 dalsi. ale je to tak nestastne napsane/recene, ze obe veci lze pochpit i tak, ze nahrada a prichod novych hracu spolu nesouvisi. tzn. prijdou jen 3. 
    Pak bych ale rekl, ze ta veta (resp. souveti) je z pohledu cestiny spatne. 
    Pouze 3 znamena dale uzky kadr...  
  • Ta věta je divná souhlas!
    Protože jestli teda jen jeden útočník a golman + 2 náhrady tak to zase taková bomba není!!! Protože už ty dvě náhrady to budou mít sakra těžký herně i bodově je nahradit! Už takhle Koffer ,Kofroň,Kruzik ,Jussola nenahradili Vondrce s Flíčkem ani zdaleka! Tam je po Vondrcovi díra v útoku jako kráva!
    Pokud 3 posily + 2 nahrady ok !

    Jinak obrana ...tam to vidíme každej jinak to je ok ....
    Ale já bych jí tak marnou neviděl...problém byl v bráně a útoku podle mě! Tím neříkám ,že je dokonalá to ani prd !! Ale jako posila je Hutu ...a co prisel pokaždé nikdo chyběl!
    Máme asi 9 podepsanejch beků ..a já bych tam rozhodně tlačil mladý! (Kočí, Tureček)

    Pluto ,Hutu
    Striťa, Dlapa
    Bartejs, Pulpan
    Havlin ,Rohy,.Mikyska,
    Už takhle bych dal raději 3 do Sokolova a na 7 beka mladýho!!!
    Když bude fakt 1 golman myslím si ,že to nebude vzadu tak špatný!
  • Další bizar.. Kometa - Vítkovice
    14:33
    Vzhledem k nezpůsobilosti hrací plochy je hra přerušena! První třetina tak předčasně končí, pokračovat by se mělo po úpravě ledové plochy rolbou. Doufejme, že bude vše v pořádku. Další informace vám poskytneme v 17:50.

    A dalších 15 min přestávka...🤣
  • To všichni mají chladící zařízení na půlku výkonu, nebo co se sakra letos děje :D
  • @1140bxl pravda pravda .. no varianta 5+1 by byla rozhodně lepší :)
  • Tak kdyz rekli,ze nebudou jmena zverejnovat driv,nez vsichni Ti konkretni dohrajou sezonu ve svych nynejsich klubech,tak v tom pripade jeste hrajou,a docela by me zajimalo,jestli treba na nektereho z nich necumim ted mezi Kometou a Vitkama. Treba jo. Ze by cislo 9 v bilem dresu?
    No asi blbost,nicmene prej chce strasne moc sem zpet.
  • Nikde jsem nenašel na jak dlouho podepsal, ale hodně pochybuju, že to byl jen rok bez opce a ještě víc pochybuju, že by Brno opci neuplatnilo, s Flekem nepočítám
  • @kinkis Flek by měl mít 23/24+1
  • Ještě se divím, že zůstává Jussola?? Cizinec do 4 lajny ? Teď v předkolo ani to ne a 13 útočník? To by mě zajímalo jaký s ním jsou plány? Jako má slušný bruslení, ale víc neukázal ...stejnej typ jako Kruzik,Kofron ,Koffer-když zůstávají oni pak nechápu
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters