HCE Fórum

1264265267269270591

Komentáře

  • Do té diskuse by měli dát varování pro neplavce, protože je tam nebezpečí utonutí v moři sparťanských slz.
  • Veselé Vánoce!  :)
  • Krásné Vánoce Vám všem tady a celé HCE 😉
  • Jak je to v tom sportu někdy krásně zamotaný. Ruská dvacítka si během EHT vyšlápne na všechny dospělý reprezentace, a nakonec na MS prohrajou proti naší dvacítce, která den předtím prohrála rozdílem třídy před švédama.

    Dneska stálo za to si přivstat. Mlaďasové nechali na ledě duši, krásně se na to koukalo. A vidět ty nasraný ruský ksichty, to je vždycky pohled k nezaplacení.
  • Tak nakonec to bylo jen tak tak, ale 3 body jsou, takže spokojenost. 👍
  • Tvl nevím co ten Motor v ty lize pohledava, zlatý Kladno 🤮 13 bodů po půlce základní části, to je vyloženě kvalita. Silně mi to připomíná Chomutov v době jejich pádu, blbý je, že tihle se do ty ELH vehementně hnali a ještě je tam propašovali od stolu. Že jsme dostali na 4:3 mě nechávalo stoicky klidným, to byl jen takový záchvěv, byť bychom to dopouštět neměli (ale kdo si nevybere slabší chvilku).
  • Screepy: Tak při pohledu na jejich soupisku to asi úplně nepřekvapí, že brousej dno. Mně přijde spíš vtipný, jak se vždycky Prospal rozčiluje, že nehrajou dobře. Jenže když nemá kloudný hráče, tak co chce? Na druhou stranu to vypadá, že často hrávaj 50 minut slušnej mač, ale ve zbývajících deseti to projedou na plný čáře. Takže teoreticky by možná mohli dělat lepší výsledky, ale mně to prostě s tím kádrem moc reálný nepřijde.
  • Screepy, Plasa
    Co Motor... Ale Litvínov tu už dávno neměl být
  • upraveno 29. prosinec 2020
    @plasa ten kádr není extraligový, to je už víc než jasný, jinak by takovou bídu nehráli, přitom měli tolik zápasů dobře rozehraných a pak výbuch, tri góly a bylo po hehe. Ale co s tím chceš teď dělat, kór v nesestupove sezóně, kupovat tam hráče nemá smysl, protože z tohodle už se stejně nevyhrabou a na trhu toho teď asi k mání taky moc nebude. Takže musí kluci počkat do další sezóny a pak posílit a doufat, že příští rok to bude lepší. Ale ta změna tam bude muset být tak v objemu půlky týmu..takže aby tam někdo z ruksaku vytáhl pár zlaťáků 😄
    Post edited by Screepy on
  • @VANEKnaZDI Litvínov to je zas jinej příběh 😄 ti po titulu jedou stejný bomby jak jely Vary, prachy tečou horem dolem a body jsou zašprajcnutý nekde u Kadaně
  • Co se týče Motoru, tak jim chybí dlouhodobě dva z nejzkušenějších útočníků Holec ( 450 zápasů v ELH ) a Indrák ( 350 zápasů v ELH ), jeden z nich nastoupil 6krát, druhý dokonce jen 5krát, což musí být znát.

    Celých 11 zápasů prohráli o gól, takže srovnávat je s Chomutovem podle mě nelze... 
  • @kafka Chomutov byl samo v úplně jiný situaci, došly prachy, Titanik se potápěl, bárka šla ke dnu. Historie se neptá, jesli si prohrál o gól nebo o pět, prostě body nula, krom toho mi neříkej, že ti hráči jsou tak labilní aby v určité fázi zápasu odešli na párek a pak se vrátili a mezitím měli v kase o 3 góly víc. To přeci není o tom, že ti kluci neumí hokej. Podívej se s čím jsme hráli po postupu do ELH my, to nebyl taky kdovíjaky all star team ale zdaleka jsme takovou bídu nepředváděli.
  • Type your comment@Screepy

    Já si troufám tvrdit, že pokud by hráli Indrák s Holcem, měl by Motor o dost víc bodů. Jejich zkušenosti ( a branky ) týmu chybí právě v těch zápasech, který prohráli o gól.

    Dalším faktorem je to, že jim bohužel nevyšla sázka na Čiliaka, který je sice jejich nejlíp placeným hráčem, ale formu nemá a vyšlo mu jen pár zápasů...

    Jinak teda já viděl pár zápasů Motoru ( včetně toho prvního u nás, kde sem byl letos poprvý a naposledy na pilszimáčku ) a nepřišlo mi, že by hráli špatně. Třeba u nás byli dokonce víc než půl zápasu lepší.
  • Jo, brankáře, kterej už více jak půl sezóny nikde nechytal a v brance soutěžně nestál možná 3/4 roku. :s
    Klasika v Rudý chátře v období od vánoc do konce ledna - máme kýbl peněz, tak je utratíme za žoldáky na půl sezóny. Viz příklad ten Salák, smlouva do konce sezóny. Já se jen divím, že vždycky někoho před sezónou mladýho oblbnou, ten se jim upíše a pak má od půlky sezóny maximálně místo na tribuně nebo a to v lepším případě na hostování. :o
  • Skopec
    Takže Sparta má Salaka a Machovskyho, takže do Sokolova pošle Cichone a Neuzila, takže musíme shánět místo Hamrlovi
  • Hamrlovi místo shánět nikdo nemusí,má ho v áčku za Novasem
  • Jenže za Novasem asi tolik chytat nebude
  • To je pravda,ale koho jako dvojku?Hamrla je schopnej golman,a Novase vždy zastoupil dobře
  • Jinak český mládežníci opět naráží na realitu světového hokeje a ani to světýlko v podobě porážky rusa po heroickém výkonu na tom nic nemění. Kdy se vyhrabem z tohoto bahna je asi ve hvězdách 🙄
  • Screepy
    Včera jsem si projel většinu našich hráčů na eliteprospect. A dle statistik se nedá říct, že by ti kluci byli tahouni ani v první lize. Pravda, je jich plno co za Litoměřice odehráli jen 4 zápasy. Ale obrana na mě působí lip jak útok...
    Mimochodem se nejvíc čeká od Myšáka. Ale ten si přinesl formu z Litvínova.
  • Dneska absolutní zmar v zakončení.
  • V klidu,nohy na stole,dlouhej kouř
  • Dneska ani ten bod nezaslouzenej...shitvínov nás ve všem prehraval, všude byl dřív a lepší.

    Nevím jestli to je jen můj názor ale už asi 5. zapas za sebou jsme dostali minimálně 1 gol jen díky tomu ze nás obrance nedokáže odtlacit nebo jinak zpacifikovat clonociho hrace před Filipem, dneska díky tomu i byli teda 2 teče a 2 góly ale jindy stačí ze tam najede jejich útočník a cloní bez nejakeho odporu či zájmu našeho obrance! A na druhé straně tam je to obráceně, ze když strilime tak většinu jejich gólman krasne vidí a nemá s tím problém
  • @kanis- máš pravdu, celej zápas jsme byli takoví jako přejety. Ale hlavně, když to nejde do plnejch tak si musíš pomoct v přesilovkách. A ty dneska byly úplně vo ničem. Zvlášť ta 5 na 3. Tam se lámal dneska chleba. Místo toho aby jsme šli do poslední třetiny o dva v předu,tak se musíme třást jestli tam jeden náhodnej ropakum nespadne a spadli dva. Takže opravdu aspoň ten jeden bod je zlatej. A v prodloužení to rozlouskne taková haluz, co Novotnak dostal. 😬😤
  • Have a nice Chillvester and a happy new year 2021! ✨

    PS: https://www.vrroom.buzz/
    Jean-Michel Jarre - 31.12.2020
    Notre Dame
  • upraveno 2. leden 2021
    Sobotní večer jsem dedikoval MS 20, Němec s Rusem taková slušná předehra, škoda že Němec neměl trochu víc štěstí, vidět poraženýho rusa je vždycky k nezaplacení.

    Každopádně zápas Švédsko - Finsko, přes pomalejší rozjezd byla óda na radost pro každýho hokejovýho fanouška 😍 ty vole já jsem si říkal jestli koukám vůbec na hokej mladých kluků nebo na čtvrtfinále klasického MS. Jak individuální výkony tak to jak postupně absolutně převzalo Finsko dominanci v tom zápase a každý trochu soudný člověk to už z principu musel Finům přát, nádhera. Hoši tomuhle se to co tam předvádí naše squadra neblíží ani z rychlíku. Už dlouho jsem si hokej takhle neužil 👌👏
    Post edited by Screepy on
  • Ono neni divu,že takhle Ti Finský, Švédský,kluci hrajou.
    Každej nás hokejista,ať už mladej kluk,bo senior,když tam hrál říkal,jakej je to prostě rozdíl oproti naši výchově,taktice,apod.A to i v ženským hokeji.
    No a o USA a CAN,nemá myslím cenu vůbec nic říkat.
    Hold nám kapanek víc ujel vláček kolejacek.
  • Tak dneska bych dnešní mac v Brně zhodnotil stejně jako zápas našich juniorů s Kanadou. Neodehráli jsme to špatně, ba junci Kanadu i prestrileli ale výsledek je 0. Stejně jako počet gólů vstřelených soupeři. Což se našim s Eckem stalo v letošní sezoně úplně poprvé. Rozdíl ale jen oproti těmto dvěma zápasům byl a to že naši s Eckem, hráli několik přesilovek. A to dneska proti úplně nejhoršímu týmu v ELH v oslabení. My, pokud to nedává Koblasa dělem z první,tak vůbec nic neumíme vymyslet a gólově zahrát. 😭 V  předchozích zapasech jsme to lehce vyrovnali  aspoň v plném počtu. Ale dneska ani to a při tom proti nám stál lepší patník v brance Komety. Pokud to nezacneme celkově zlepšovat tak nám hrozí rychlej propad tabulkou. Už teď jsme na šestým místě a další mužstva máme na zádech.😠
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters