HCE Fórum

1329330332334335590

Komentáře

  • Lukese bych soupnul pro vylepšení vztahu do Sokolova 😁
  • Kulich se na U18 suprově utrhl ze řetězu, dnes 3+1
  • Aktuálně si dost hlasitě říká o první kolo draftu, tak jsem na něj zvědav dál a hrozně moc mu to přeju  B) Upřímně si myslím, že by mu vůbec neuškodil ještě rok u nás po draftu (po vzoru Nečase).
  • Bohužel větší měřítko pro draft je MS U20. A to bude až po draftu
  • Brankář Filip Novotný, váš bývalý svěřenec, prohlásil, že jste měl Kometu podepsanou od prosince. Opravdu?
    „V novinách se toho napovídá. (úsměv) S Filipem jsme prožili krásných pět let. On dobře ví, jak to bylo. Nabídku jsem dostal až ve chvíli, kdy šel Libor Zábranský k národnímu mužstvu. Ještě v lednu jsem normálně podepisoval hráče pro další sezonu ve Varech, se kterou jsem počítal.“

    Takže byste zůstal, nebýt lasa z Brna?
    „Ano. Byli jsme domluvení, že budu pokračovat. Ale smlouvu mi podepsat nedali a měl jsem volné ruce k hledání jiného klubu. Přišlo mi, že těch pět let bylo tak akorát, a taky jsem chtěl za synem.“

    ....mozna trochu chybka,no....

  • Podobně mluví i devětatřicetiletý Lukeš. „Chci hrát, ale ještě nevím kde. Čekám. Může se stát, že skončím, když mi nikdo nic nenabídne,“ uvažuje kanonýr. Jeho mladší bratr chytá v extraligových Karlových Varech: „Rád bych si s ním zahrál, ale to záleží na Energii.“
  • No upřímně,byl by tady Frantík Lukešů platnej?
  • I když zkušenost,je to sama o sobě velká.
  • Pokud by mu nevadilo ucit mladý kluky někde ve 3.-4. lajně tak proč ne vlastně, byl by to takový nový Venca na hřišti, dva, tři roky pokud by mu sloužilo zdraví by odehrát ještě mohl. Ale samozřejmě za odpovídající gáži a asi by nemohl počítat taky s icetime jak dřív. Zkušenosti má obrovské, tam není pochyb.
  • On je ještě Lukyno v týmu?
    Vždyť mi řekli,že s ním nepočítají.
  • Ne mi,ale jemu 🤣
  • @kanis si ho pak zas vzali zpátky:)
  • @kanis Malik se zranil a neprijel takze Luky jel zpet
  • VnZ - ano MSU20 je větším měříkem než U18, ale letos skauti se musí spolehnout na výkony hráčů v jejich ligách a taky na U18, aby měli mezinárodní srovnání
  • Aha,díky za osvětlení,tak to je fajn 🤗
  • Ten Černoch jede ;) 👍‍
  • three7
    To je sice pravda,ale mám pocit,že se tam tohle kluci nevejdou.
    Včera říkal Nedvěd,že víc jak půlka mužstva bude složená z NHL a jiných lig,tak mám pocit,že to teď ještě nevyjde.
    Každopádně klobouk dolu,co tam Varsky kluci předvádějí,viz i Lukeš.
  • Zapasy jsem nevidel - jak hraje Kuba Flek? Ma sanci jet na MS?
  • Zápasy moc nesleduji, ale podle výsledků... Nemyslíte si, že jsme mohli trefit s Lukešem jackpot?
  • zatim mi prijde z varkych kluku nejlepsi Cernoch, presto nevim zda se vejde mezi 4 centry. Krejci, Spacek, Kovar jsou hned tri z Evropy... A s brankari je to podobne, asi vezmou (pokud to pujde) jednoho z NHL + mas dalsi kteri chytali/chytaji v Evrope

    kazdopadne super zkusenost pro vsechny co tam jsou. Pokud Flek zustane, budeme mit pul utoku reprezentacni :-)   
  • upraveno 29. duben 2022
    Sleduju skoro všecky zápasy, byl jsem v Chomutově na druhym mači (tragédie). Se Slovenskem taky bída. Ale včera jsme se neskutečně zvedli. To byl opravdovej hokej.
    Z Varáků má šanci jedině Černoch, říkali, že by to snad nějak šlo.... Zbytek nic moc, až na pár světlejch okamžiků
    Před časem jsem z Lukeše byl naprosto nešťastnej a teď neskutečně stoupá, snad mu to vydrží do ligy. Kváča je naprostej omyl.
    Post edited by three7 on
  • myslím si, že Lukeš potřeboval čas si zvyknout z pevné hradecké obrany na naši ementálovou. chytal pak výborně, jen mi přišlo, že mu dost vypadávají puku, což se děje i v nároďáku

    Černochovi to zatím lepí a bylo by super ho mít na MS, ale Flek zatím zaostává a bez nároďáku to asi bude mít horší, co se týče smlouvy ve Švajcu
  • Paradoxně si myslim, že Flíček by mohl mít o něco větší šanci. Jak jste tu napsali, na centru si myslím, že výběr je velký, i když výkonnostně je Čeče fakt super. Flíček zase typologicky může Jalonenovi zapadat do konceptu a může ho využít na spoustu situací, ale uvidíme. A jinak Lukeš za mě palec nahoru, budeme sice hodnotit až časem zase, ale rozhodně to nebyl přešlap.
  • No tak narodak se mi konecne zacina zase libit.
  • Dneska jsem se co mi čas dovolil díval nejdříve na U18, jako já těm klukům nemůžu v podstatě nic zásadního vytknout, oni se snažili na to na co měli, tak to je, USA je prostě jinde no, překvapení by bylo opravdu velké překvapení které se stává jednou za 10 let. A dělali jsme halt individuální chyby které jednoduše uděláš, a je jasný že toho se na 100 procent vyvarovat nejde. Budu držet palce zítra v utkání o bronz, ten by si ti kluci zasloužili. Pak jsem se dal díval na áčko proti Švédům a nestačil se divit. Už jen to nasazení který jsme předváděli bylo sto a jedna oproti zápasům pod Pesanem, ti kluci jezdili po zadku. Já se tu nechci pouštět do nějakých diskusi o tom co a jak je zač Pešán, ale to co jsem viděl dneska jsem pod jeho vedením neviděl ani jednou 🤔 samozřejmě jedna vlaštovka jaro nedělá, ale spraskat Švéda 9 góly na to se kouká hezky:) tak uvidíme příště..
  • Takže Flek dneska C a Černoch A. Já se nestačím divit.  Každopádně to je Pesoutova zásluha. Za ty roky zlepšil hráče na tolik, že si svoje úhradou i na mezinárodní scéně. No a to nemluvím o Beránková, Lukešovi a koneckonců i Hladonikovi. Tak snad to bude pokračovat i s Brukem...
  • Všimli jste si že v sekci partneři je Suas?
  • Jj.  Už tam byly před play off.  No a i Baustav je v jejich skupině...
  • Bernad by měl jít k nám. A na hokej.cz píšou že z Bolky jen roční hostování a pak zpět. Víte někdo něco víc?
  • Pesout říkal že Bernarda odstavila Bolka ze sestavy, protože podepsal u nás. Tak těžko říct
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters