HCE Fórum

1328329331333334590

Komentáře

  • na Vondráčka nepřekvapivě použili opci na další sezonu a Havlínovi ještě končí smlouva, ale u něj je opce na 2 sezony, takže čekám, že brzy oznámí její uplatnění
  • Vondracek - Griger - Rachunek .... prvni lajna pro pristi sezonu.  ;)

    Cece-lajna druha lajna.

    Zbytek se nejak vystribri....
  • na 3 bych viděl Beránka s Hladonikem a Vondráčkem, ale to v případě, že Flek neodejde. Pak by bylo pěkné zase vidět řadu Flek-Gríger-Rachůnek. Pokud Flek odejde (ideálně do zahraničí), tak Vondráček si místo v 1. zaslouží - má rychlost, nechá na ledě vše a hlavně ukázal super produktivitu.
  • Nevite nekdo, kam miri Plzen? :disappointed:

    Kdyz se podivam na spekulace, tak tam ma prijit Kasik, Baranek (peknej zakernak), Houdek (taky slusny rizek) Stich... A jeden snad normalni Piskacek

    Derby zase bude mit po letech grady :D


  • To aby GM zhavil drat na LU. =)
  • Tak mam takovej dojem, že nám Černoch pěkně vyrostl. Za mně s Blumelem nejlepší hráč dneska.
  • Takže spolupráce na trase Vary - Sokolov bude taková, že Vary pustí na novou sezónu jen jednoho hráče.
  • > @VANEKnaZDI napsal(a):
    > Takže spolupráce na trase Vary - Sokolov bude taková, že Vary pustí na novou sezónu jen jednoho hráče.

    No prej budou pomáhat Chomutovu…tam jsou prej peníze nebo tak nějak jsem to slysel
  • upraveno 15. duben 2022
    Proč pomáhat So(c)kolovu, kterej je farmou Sralty?
    A hokej CZE x GER dneska naprostá katastrofa jakože....
    Post edited by three7 on
  • Vazla strelba. Dotahujem stav 0-1 a mame 18 strel po dvou tretinach. To je chaby. Myslim, ze Flek s Cernochem patrili k tomu lepsimu na lede. Hladonik moc videt nebyl. Bery takovej svuj standard. Bojovnost. Kdyby trefil tu strelu, co mel, bylo by to OK. :)
  • @three7 no katastrofa hlavně v zakončení, Němci hráli účelně, bohužel se neprosadila ani žádná HCE klika i když Flek k tomu měl sakra blízko, věčná škoda. Jinak musím říct že HCE klika se mi líbí, Flek, Hladonik, Beránek, Černoch, všichni hranou dobře a jsou vidět! Jen dobře pro ty kluky..
  • @Screepy Já tam byl a chvílema jsem myslel, že mě vomejou...
  • 37: Kdyz bylo nejhur, prisli Ťuk a Puk a trochu pozvedli chmurnou naladu. =)


  • Čas 1:57:45
    Za všechno může Vaněk! 😁
  • cca 2:04:00 - hrac, se kterym nebyla rec a se kterym se nebavil - Venca  :)
  • A toho druhyho si nepamatuje jméno, takže to asi nebyl top hráč 🤣
  • Nebo se boji, aby mu nekdo v Pardubicich neslohnul ventilek od fichtla.  =)
  • Jinak doporučuji podívat se na celý rozhovor s Minářem. Kdyby se dnešní rozhodčí chovali jako on jak popisuje, vypadalo by to jinak a nebyla by na ně taková kritika. Možná škoda že takovej člověk nesedí na svazu / v disciplinární komisi a jezdí pro zásilkovnu.
  • Pokračujeme v páteční bídě? Tentokrát na Slovači... A co ten Kváča, co to má bejt?
  • Ou jé, dneska opět naše repre válí...
  • Kváču si nechají a Lukeše pošlou domu? No nevím.
  • @Vossy - Kváča dva zápasy a dvě prohry, Lukeš tři zápasy a tři výhry a jede domů Lukeš. Myšlenkové pochody našich trenérů holt nelze pochopit. 😠
  • Pochopim to asi z pohledu sezóny, každopádně aktuální forma a "pohoda" jednoznačně na straně Lukyho, takže nechápu, proč tu šanci dál nedostal, i když by se reálně na MS nepodíval.
  • upraveno 25. duben 2022
    To si dělaj prdel? Kváča naprostá bída, ale končí Lukeš?? WTF??
    Post edited by three7 on
  • no, Kulich zatím jede pěkně na MS18 - 3+0 po 2 zápasech a Rymon má asistenci. Jsem zvědav, jak se kluci umístí a doufám, že naši pěkně znásobí kanadské body
  • Gigi potvrzen
  • upraveno 25. duben 2022
    Dojmy, pocity ze záchrany Kladna?
    Post edited by three7 on
  • @three7 Upřímně vzhledem k naší nedávné barážové historii s Jihlavou jsem jim nijak zvlášť postup nepřál, navíc nebudou mít stadion, takže asi celkem spokojenost =)
  • Nebere Hubla? 😁
    Kulich půjde za moře, takže do třetí lajny a do přesilovek dobrej 😁
  • Type your comment@VANEKnaZDI

    A Lukeše staršího k tomu jako bonus  =)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters