HCE Fórum

1327328330332333591

Komentáře

  • Myslim, ze byl maly zazrak uz to, ze u nas odehral i tuhle sezonu. V te dalsi mi to prijde jako hodne naivni myslenka
  • Nehlede na to, ze nase ambice budou zase u 12 mista, hlavne nespadnout a nehrat baraz
  • upraveno 1. duben 2022
    Plod práce sklidil i Kaše, když budu v extralize, budu hrát jedině za Karlovy Vary..teď po něm neštěkne pes, i když prachy má samozřejmě dobrý. Jo, je to každýho rozhodnutí, já to beru i z pozice nějaký kariéry, zkusit si něco jiného. Do extraligy se může za 5 let vrátit. A rozhodně to není o tom abychom s někým pořádali finanční hony..a je dobře že to neděláme. Flek se tu blbě neměl, na naše poměry se měl extra dobře a já jsem samozřejmě rád že když už bylo na spadnutí že odejde tak Holoubek vytáhl zlaťáky a udržel ho. To stejný Novas. Ale je jasný že všechno má své meze.
    Post edited by Screepy on
  • Screepy: Myslím, že Kaše a Flek jsou dva úplně odlišný případy a nedá se to srovnávat. Podívej se třeba na Pecháčka. To je zas případ z jinýho soudku.... Každá mince má dvě strany. Vždycky. Všude.
  • Já jen aby nevyznělo že Flekovi nepřeju odchod, nikomu jinému nepřeju víc pěkný zahraniční angažmá než jemu, ale v rámci extraligy mi to prostě pro něj nepřijde ok.. hokejově určitě ne
  • Já chápu, jak to myslíš. Myslím, že mu přejou po těch službách, který u nás odvedl, asi všichni. A že každej soudnej pochopí, když půjde za lepším. Záleží především na něm, jak to vidí, jak to cítí. Mně osobně je hodně sympatická vlastnost, která se dnes už skoro nevidí - klubismus. V dobách lepších i horších. Nikdo z hokejistů/fotbalistů nemusí žrát trávu. Všichni se mají dobře. Jde o to, jestli někdo třeba před klubismem neupřednostní věc jinou. Ambice. Peníze. Cokoli. Věc každýho svobodnýho rozhodnutí.

    Z určitýho pohledu a nadhledu měl Kuba Flek jít za lepším už loni. Život sportovce je furt na hraně. Vem si, kdyby jeho letošní zranění bylo vážnějsí. Nedohrál by sezónu, nedostal se do nároďáku..... třeba by už taky nemusel nikdy žádnou šanci na podpis vysněný smlouvy dostat. Loni byl na vrcholu a je těžký se na vrcholu udržet. A sklidit.
  • Vloni měl odejít a kdyby to udělal tak věřím že by s tím nikdo neměl problém a ještě bysme mu na cestu pribalili uzlík s buchtama. Teď i skrz aktuální situaci v Rusku se mu nějaká pěkná štace bude hledat mnohem obtížněji. Souhlas s klubismem, pořád takovi kluci jsou a je to dobře. A věřím že pokud by našek Flek dobrý zahraničí, tak se sem klidně ještě pak na dvě, tři sezóny vrátí. Ad Pech, není veřejným tajemstvím že před odchodem ze Sparty se s ním tady jednalo, no jenže v Budějovicích vysypali víc z měšce a je fakt že on jim to splácí pořád měrou vrchovatou a dokazuje že i ve svým věku si ty prachy zaslouží. Halt tak to je, můžeme jen spekulovat o kolik bychom s ním byli lepší než bez něho. Ale to jsou už takový fiktivní příběhy.
  • Flekovi zahraničí přeju, udělal tady obří kus práce a rozhodně si Švajc zaslouží, ale pokud by odešel ke konkurenci v extralize, tak z toho budu smutnej, protože říkal (pokud se  nepletu), že buď zahraničí či Vary a říkal jsem si, že zrovna jemu se v tomhle dá věřit. Jestli se opravdu upíše jinde v extralize a přijde Gríger, tak mě to bude dost mrzet, že se neobnoví lajna Flek-Gríger-Rachůnek. Kdyby mu nevyšel ten Švajc (kvůli úprku hráčů z KHL), tak doufám, že by ho tohle mohlo udržet.
    Pak by lajny Flek-Gríger-Rachůnek, Beránek-Hladonik-Vondráček a Kohout.Černoch-Koblasa zněly hodně dobře
  • Ja nevim zda Flek muze dostat v SPA/KOM/PCE o tolik vic nez tady. Myslim, ze na nej by se nejakej model financovani nasel. Kazdopadne odchod trenera je rez a kazdej to bude trenovat trochu jinak s mozna jinym systemem. Ale treba ta vize v klubu je. 

    Zalezi co Flek chce - zmenit prostredi pujde i v extralize, chce do zahranici - podepise na rok ve Varech s vystupni klauzuli pokud nedostane smlouvu hned. Musi preci videt Rachunka, Grigera a Kaseho, ze prechod do velkoklubu znamena min casu na lede a mensi cisla = horsi pozice na trhu.

    At se rozhodne jak chce, popreju hodne stesti a podekuji za pekne momenty. Pokud bude hrat za jiny cesky klub snizi se jen ciste pocitovy status legendy/klubisty.    
  • Ad Pechacek: nehrala roli i delka kontraktu? Sparta myslim mu nabizela rok a on chtel vic
  • @kinkis jo, určitě, to hrálo roli taky, v CB mu nabídli tři roky snad?
  • kvuli Pechovi bych finacni veletoce nedelal. je mu 38. sice u nas hral dlouho a zaslouzil se o hodne (podobne treba Kumstat), ale pro me jsou vic ikony Kostal, Skuhravy, Mensator. Hraci kteri sli jinam, protoze nas tehdejsi GM delal politikun jakou delal. 
    Flek ma moznost se rozhodnout. Jit hrat 2 lajnu do SPA a patrit ke skupine Pech/Kumstat nebo ke druhe skupine klubistu. 
    Doufam, ze mu vyjde Svajc a nemusi se rozhodovat.
  • Hele mně osobně jestli pujde Flek je fuk. Na druhou stranu za jeho prachy tady může jezdit Kašička, kterej bude muset slevnit ze svých nároků po tom co udělal za sezonu 18 bodů. Jsou i jiní hráči kteří za čtvrt milionu budou k dispozici a ty body udělají.
  • Pokud by Flíček udělal MS a povedlo se, tak si ten Švajc umím představit. V jinym případě si ale myslím, že to je ještě těžká meta, kdy tu šanci může dostat na sezónu někde a bude záležet na jeho produktivitě. Ta liga je velmi kvalitní a teď si myslím, že půjde ještě nahoru, protože spousta Švédů a Finů zamíří právě tam a Švýcaři nebude mít tolik míst pro cizince, aby nehráli zase jejich...

    Takže pak se tady může strhnout aukce, kdo ho u nás přeplatí. Za mě jediní adepti jsou Kometa a Sparta. Perníkáře bych vůbec nepočítal, to cílej na jiný ryby, kterýma obsadí první dvě lajny, tam je zavřeno. V Kometě mu první lajna hned určitě nepřipadne, ve Spartě je to s otazníkem. 

    Každopádně já tomu klukovi přeju, ať mu přistane ze Švajcu lákává smlouva, ať to zkusí a uvidíme. Pokud by to náhodou nešlo dle představ, vždycky tady bude mít dveře otevřený a ten prostor tady dostane, i to financování by se za mě našlo o něco lepší než je teď...
  • 1000 zapasu bez pauzy na krku a trener ho jen tak posadi. Tywoe..... To je na nominaci do souteze dikytrenere.cz.

    https://www.sport.cz/clanek/hokej-nhl-rekordni-serie-zelezneho-muze-nhl-yandlea-se-zastavi-na-989-zapasech-3256042

  • Zajimalo by me, proc se musi dodrzovat nejaky licencni podminky, kdyz Boleslav, LitvinOff a Olomouc hrajou uz nekolik let na vyjimku, Kladno nema stadion a ted hrajou finali prvni ligy tymy, ktery jsou vlastne taky bez zimaku. Nechce se mi verit, ze u Vsetina to da do pucu jen mantinel a navyseni kapacity na sezeni. Asi lavickama z baumaxu...


  • upraveno 4. duben 2022
    Průžek, Mikúš a Parkkonen končí a ani se moc nedivím

    Mikúš - chce být blíž rodině na Slovensku + když má přijít 1 centr a máme Hladonika, Černocha a Jiskru/Osmíka
    Průžek - dostal na konci sezony šanci hrát, jen když někdo vypadl ze sestavy
    Parkkonen - v přípravě se mu bodově dařilo, ale bohužel se mu to nepovedlo přesunout do sezony, takže nejspíš nesplnil očekávání vedení

    jinak jsem zvědav, kde Flek podepíše, když ho zmiňují na konci článku o konci výše zmínění trojce 
    Post edited by 12Stig12 on
  • Flek se v nějakém rozhovoru na konci sezóny nevyjadřoval ve smyslu za každou cenu v HCE končím, podle mě mu dali na stůl nabídku konkurenceschopnou i v rámci ELH (jasně na dostihy se Spartou to asi stačit nebude, ale mělo by to být tolik aby si řekl že doma je doma). Tak jsem zvědav..
  • Mikuse je skoda. S jeho odchodem nam zase chybi 2 centri (prvniho jsme letos nemeli).

    Parkkonen je slusnej hokejista s dobrou rozehravkou, jen mu to obcas nehralo dozadu, coz je pro obrance dost zasadni... Myslim, ze pomer cean/cykon tady asi uplne nesedel...

    Pruzek je dle meho otazka penez, Sanci dostanou jini... 
  • Pokud vezmu hráče odjinud, musí předvést víc než můj odchovanec, Průžkovy KB hovoří jasně o tom, že tohle kritérium úplně nesplnil. Takže tam se není asi moc o čem bavit. Mikuse je svým způsobem škoda, ten kluk body uměl dělat, ale je jasný že dřív nebo později by stejně šel za rodinou, takže u něj určitě bude štace víc na východ.
  • tak koukam na zpravy a co nevidim, pisou, ze Skoda JS (hlavni partner HC Skoda Plzen) je ovladany Gazpromem. Takze konecne chapu rpoc plzensky fanousci rvou na hokeji pokrik Rusaci. To je na svoje hrace/muzstvo a je hezke ze jsou hrdi, ze je skoro primo plati Putinova oligarchie. :-)
  • Tak už prej máte novýho trendu.Ofiko
  • jj, Bruk je hlavní a Kapitán s Grofem asistenti + Kěžický pro brankáře. S tím, že mají smlouvu jen na sezonu. Jo to zní jako potvrzení toho, že Kapitán bude mít licenci pro hlavního trenéra Ačka až na příští sezonu a letos to ofiko povede Bruk, ale reálně nejspíš Kapitán
  • @1140bxlMohli by se od nový sezony přejmenovat na Rusgas Пльзень =)

  • Šlo mi o to, aby pracovali čistě s holí, vyvarovali se hákování nebo sekání, to je důležité. Když nehrajete v oslabení, odpadne vám jedna velká starost. Musíme si opravdu dávat pozor, co děláme s hokejkou při napadání, abychom se nedopouštěli faulů, které by nás třeba stály zápas.
  • Tohle řekl Kari na otázku,že jsme včera nehráli ani jedno oslabení.
    No něco na tom asi bude.
  • no jo, ale jednodusi nehrat holi proti Rakousku nez kdyz ti tam budou jezdit svycari ci slovaci. O Finech ani nemluvim...
    jinak obecne mam trochu problem, ze po plzenske parte u assistentu, tam ted mame kometackou. trochu dynamiky do tymu by to chtelo. ale hodnotit se bude podle vysledku.  
  • Tak z loňského kádru už nevíme jen jak dopadne Osmík a Redlich kterým letos končí smlouvy, samořejmě Flek, jinak vše vyřešeno. Teď už si jen počkat na ohlášení posil.
  • @Vossy Posily jsou asi víceméně jasný: Gríger, Bartejs, Kofroň, Bernad ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters