HCE Fórum

1325326328330331591

Komentáře

  • upraveno 22. březen 2022
    Muj nazor: Nevim, jak probehla komunikace mezi Pesoutem a Novasem, ale v podstate si myslim, ze pokud hrac podepise v dobe platnosti stavajiciho kontraktu jinde smlouvu, tak je to jeho pravo. Do dubna 22 mel "pracovni smlouvu" u Energie a pokud odvadel profesionalni a kvalitni vykony (zhodnoti trener), tak rikam: co na tom? Za me uplne v pohode. Neuznavam tohle slapani po hraci, kterej podepsal jinde. Je to jeho svaty pravo. Pokud to s sebou nese pokles formy nebo neodvadeni profesionalniho vykonu, muze ho trener posadit, vytrejdovat atd. Toho si musi byt vedom i hrac, kterej to udela. I treba s tim, ze tym si zacne pripravovat nahradu na jeho post.

    Jak jsem tu uz psal: Osobne bych hledal cestu, jak by tu mohl Novas dokoncit sezonu. Post golmana (a Novase u nas) je naprosto klicova a zasadni vec v tymu. Zasah do tohodle postu muze nest nasledky. Osobne si myslim, ze s Novasem by nase sance byly vetsi a vykony lepsi. Lukes by prisel pred sezonou s cistym stolem. A ohledne penez: Tak se usetrilo mozna par desitek tisic. Mozna. A co z toho?

    Btw: Rachna s Grigerem to tu taky normalne dohrali pred odchodem do Liberce.
    Post edited by pOne on
  • Pesoutovi velky diky a vse nej v dalsim pusobisti!

    Ad nastupce: Otazkou je, na koho jsme schopny dosahnout. To je podstatny..... Co je realny.
  • Patera nebo Venera s Vencou... To by se mi líbilo, ale Rulik je asi reálnější no... Venerovi by asi vadilo, že to je zase daleko od Zlína a Patera je asi pro nás nereálnej...
  • VnZ: Esi Bolka smikne Hradec, tak Rulik nebude volnej.... :-)

    Patera by byl super. Ale toho bych asi cekal spis na Kladne, az se zachrani....
  • Venerovo návrat by se mi taky líbil, ale popravdě ani nevím, jestli ještě vůbec chce trenérský řemeslo dělat. Pokud se nepletu, je už tři, čtyři roky bez angažmá.
  • Bacha. Pešán je prý volnej :)
  • Koukám že Novas už 2 zápasy za Hradec nechytá. Nevíte co mu je? Vynucená změna na postu brankáře jsem se pouze dočetl. Zase PO a Novas zas zraněný?
  • Díky. Tomu prostě rozhodující boje nejsou souzený.
  • nz, začínám litovat Bolku, pokud opravdu chtějí bojovat příští rok o titul
  • Tak Jalonen mě teda překvapil... Uvidíme, jak to klukům půjde :)

  • Ale našich tam je víc 🤔😊
  • upraveno 25. březen 2022
    (smazat)
    Post edited by three7 on
  • Trochu z jiného soudku: Parahokejisti SKV Sharks Karlovy Vary jsou po osmi letech znovu mistry republiky.
  • jsou to borci, 5. titul
    když jsme u odboček, tak Vsetín dnes v 1 třetině dal Prostějovu 7 branek (časové rozmezí 15:11) - dobrá sprcha na začátek zápasu 
  • upraveno 27. březen 2022
    Když jsme u odboček... :D Dukla nebo Vsetín do baráže?
    Post edited by three7 on
  • škoda těch juniorů. 3x prohrát v  PO 3:2... Ten výsledek je prostě letos prokletý....
  • upraveno 27. březen 2022
    a Novas má smůlu - jednak zranění a pak se vrátil na 5. zápas a stejně Hradec vyletěl zápasech s jeho budoucím zaměstnavatelem
    Post edited by 12Stig12 on
  • upraveno 28. březen 2022
    Tak dle JPP z Hradeckého fora pry máme zájem o Čiháka 🤔
    Post edited by swaty on
  • z vypadnuti hradce jsem prekvapenej. Dle meho super team se silnejma hracema, vyborny vykony a myslel jsem ze to ubouchaj. no nic to je play-off...

    kazdopadne Novasovi neni prano...  
  • swaty: Popravde me tohle jmeno napadlo jako prvni, kdyz vyslo najevo, ze Pesout odchazi.
  • Novasovi jsem přál aspoň finále a žil jsem v domnění že Hradec na to má, ale halt osud si to přál jinak. Ten tým měli silný neskutečně a v základní části to byl válec jak vysitej, jenže halt play off je play off. Zato Bolka velký respekt, na ty bych nevsadil vyndru ani v souboji s Plzní a hle.
  • upraveno 28. březen 2022
    Screepy: Kdyz hrala ke konci ZC Bolka u nas a my pak u ni, tak jsem si rikal, ze sla dost dolu vykonnostne, co Patera odesel. Ostatne i v tabulce docela padali. U nas hrali vylozene spatne a ani u nich to nebylo kdovico. A vida.

    Pred play off jsem slysel nejakej podcast (nevim, jestli isport, ct sport) a tam jeden novinar rikal, ze Hradec jako nabusenej mansaft, ale pro zakladni cast. Ze sam chce videt, jak ty hraci se popasujou s play off. No a mel svym zpusobem pravdu....
    Post edited by pOne on
  • https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/411429/zabransky-s-muellerem-jsme-blizko-chceme-dva-top-beky-co-erat.html je to premium celé to nemám ale zajímavá pasáž o Flekovi...Brno a Sparta mají prý zájem. Tohle by mě asi nasralo kdyby šel v rámci ELH. Neříkám že mu nepřeju lepší ale...
  • Hlavne ne Sparta, tam uz se zahrabalo tolik Varaku a chytl se v poslednich letech jen Pech a Kumstat..
  • @swaty ten clanek byl nekde zkopirovany. Zabransky o Flekovi nemluvil tzn. informace o zajmu vychazi z toho co rika Sport. Prislo by mi divne, kdyby velka cast klubu extraligy nemela zajem o takoveho plejera kdyz mu konci smlouva. Predpokladam, ze mi bychom zajem meli take kdyby chtel pokracovat u nas. On se musi rozhodnout, ale pokud pujde do SPA/KOM, tak s nejvetsi pravdepodobnosti snizi moznost odejit do zahranici, protoze nebude tolik hrat jako tady. zase by si ase zahral o titul a mozna malinko vic vydelal. 

    kazdopadne Zabransky potvrdil odchod Bartejse k nam.    
  • Tak Pešout měl dle Novotného podepsáno od prosince v Kometě. Jako jestli tomu tak fakt bylo, tak je Pešoutova kritika směrem k Novotnému dost pokrytecká tedy
    https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga-rozcestnik-sezony-generali-play-off/411461/novotny-reaguje-na-kritiku-pesouta-mrzi-me-co-rekl-ale-takovi-jsou-lidi.html

  • Je uplne normalni, ze hraci podepisuji jinde uz od prosince. Jestli nekdo po vypadnuti v play off rika, ze teprve jednaji s hraci, tak kecaji. Vetsina trhu je uz rozebrana a v dubnu neni kde brat. Takze bych to nevycital ani Novasovi, protoze nemam ten pocit, ze by zapasy vypoustel, tak ani Pesoutovi. Naopak jsem Pesouta absolutne nepochopil ze Novase s timhle natrel. Sam tady delal sportovniho manazera takze velice dobre vi, kdy on sam podepisuje hrace.
    Az na to ze se Novotny vzdy podelal kdyz slo do tuhyho, tak mu patri velky dik a jsem rad, ze jsme takoveho golmana meli.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters